KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
IV liiga Esimese turniiri võitis FC Otepää II
Esmaspäeva lõpetuseks oli Kalevi Spordihall IV liiga esimese turniiri päralt. Osales 16 neljanda liiga meeskonda, kes olid jagatud nelja alagruppi.

Tallink Hotels karikatele toimuva turniiri võitja selgus alagrupivõitjate vaheliste kohamängude järel, kuhu pääsesid Viimsi FC Igiliikur, FC Akhtamar, Rannamõisa JK ja FC Otepää II.

Edukamaks osutus FC Otepää II, kes suutis nii poolfinaalis, kui ka esikohamängus viigilise normaalaja järel toimunud penaltiseerias peale jääda. Teiseks jäi Tallinna FC Akhtamar, kolmanda koha pälvis Rannamõisa JK.

Turniiri parima mängija eriauhinna pälvis Taavi Lassmann FC Otepää II-st, parim väravavaht oli Tiit Kriska Rannamõisast ja resultatiivseim mängija Artyom Plaksin Akhtamarist.

IV liiga Esimene turniir Tallink Hotels karikatele 20. detsembril
Mänguaeg 1 x 12 min

A: 1. Viimsi FC Igiliikur 9, FC Soccernet 6, Saue JK 3, FC Kiiu 0
B: 1. FC Otepää II 7, JK RGR Airon 5, Kristiine JK 3, Tallinna FC Twister 1
C: 1. Tallinna FC Akhtamar 7, Tallinna FC Anži II 7, FC Majandusmagister 3, Lihula JK 0
D: 1. Rannamõisa JK 6, Märjamaa Kompanii 6, Tallinna FC Reaal 3, FC Lelle 

Alagrupimängud:
15:00 A Viimsi FC Igiliikur - FC Kiiu  2:1 (Nestor, Kopliste – Smirnov)
15:15 A FC Soccernet - Saue JK   3:2 (Lõhmus, Kibus, Laanemaa – Arko Ventsel, Nuuma)
15:30 C Tallinna FC Akhtamar - FC Majandusmagister  4:1 (Plaksin-3, Šeinberg – Maamägi)
15:45 C Lihula JK - Tallinna FC Anži II  0:1 (Kipel)
16:00 A FC Kiiu - Saue JK  0:4 (Nuuma, Tammela-2, Meerits)
16:15 A Viimsi FC Igiliikur - FC Soccernet  1:0 (Grün)
16:30 C FC Majandusmagister - Tallinna FC Anži II  0:2 (Saifulin, Gurbanov)
16:45 C Tallinna FC Akhtamar - Lihula JK  3:2 (Plaksin-2, Kapelin - Sibul, Vänt)
17:00 A FC Soccernet - FC Kiiu  2:1 (Lõhmus, Laanemaa - Laasik)
17:15 A Saue JK - Viimsi FC Igiliikur  0:2 (Nestor, Mesipuu)
17:30 C Lihula JK - FC Majandusmagister  2:3 (Sibul, Plaas - Tomson-2, Maamägi)
17:45 C Tallinna FC Anži II - Tallinna FC Akhtamar  1:1 (Vinogradov - Kapelin)
18:00 B JK RGR Airon - FC Otepää II  0:0
18:15 B Kristiine JK - Tallinna FC Twister  3:0 (Aarna, Mägi, Tarna)
18:30 D Märjamaa Kompanii - FC Lelle  5:2 (Siiber, Vabur-2, Raudnagel, Laansoo - Einamaa, Sepp)
18:45 D Rannamõisa JK - Tallinna FC Reaal  4:0 (Mere-2, Nääs, Merilai)
19:00 B FC Otepää II - Tallinna FC Twister  2:1 (Raid, Kivimäe - Peetsalu)
19:15 B JK RGR Airon - Kristiine JK  2:0 (Jõgi-2)
19:30 D FC Lelle - Tallinna FC Reaal  1:4 (Sepp - Mägi, Lepik, Taul, Roos)
19:45 D Märjamaa Kompanii - Rannamõisa JK  0:1 (Lahne)
20:00 B Kristiine JK - FC Otepää II  1:3 (Ernits - Suiste, Kivimäe-2)
20:15 B Tallinna FC Twister - JK RGR Airon  1:1 (Kose - Tomaševski)
20:30 D Rannamõisa JK - FC Lelle  4:0 (Mere, Laanemäe, Merilai, Kungla)
20:45 D Tallinna FC Reaal - Märjamaa Kompanii  0:4 (Vabur-2, Laansoo-2)

Kohamängud:
21:00 A1 Viimsi FC Igiliikur - C1 Tallinna FC Akhtamar  0:1 (Kapelin)
21:15 B1 FC Otepää II - D1 Rannamõisa JK  1:1, pen.6:5 (Kivimäe - Nääs)
21:30 III - IV koha mäng Viimsi FC Igiliikur - Rannamõisa JK  2:3 (Nestor, Grün - Kungla-2, Nääs)
21:45 FINAAL Tallinna FC Akhtamar - Otepää II  1:1, pen.1:2 (Plaksin - Suiste)

I koht FC Otepää II
77-Taavi Lassmann, 99-Sass Suiste 2, 7-Martin Raid 1, 42-Ardi Mark, 18-Mihkel Kivimäe 4, 88-Mart Kaur, 26-Robi Männiste, 44-Karl-Tõnis Laks 

II koht FC Akhtamar

1-Andrei Grötkin, 13-Denis Petrov, 11-Dmitrii Kapelin 3, 5-Vladimir Svinitski, 7-Juri Gaidajenko, 8-Avetik Airapetjan, 6-Aleksei Korolenko, 3-Artyom Plaksin 6, 4-Sergei Šeinberg 1, 14-Ilja Slobadjan 

III koht Rannamõisa JK
30-Marek Lahne 1, 19-Märt Mere 2, 26-Oliver Nääs 3, 10-Siim Steinberg, 8-Villy Kägo, 3-Mathias Kägo, 13-Pertti Laanemäe 2, 20-Martti Sten Merilai 2, 17-Ivar Rõuk, 6-Marek Rebmann, 1-Tiit Kriiska, 5-Rivo Kõiv, 28-Argo Kungla 3

IV koht Viimsi FC Igiliikur
1-Olav Arge, 23-Eero Kelder, 3-Kristjan Kontaveit, 17-Fred Matteus, 10-Arli Salm, 77-Marko Mesipuu 1, 8-Mikk Nestor 3, 22-Marek Ulman, 7-Steven Kopliste 1, 33-Kristo Kaur, 11-Werner Grün 2

Parim väravalööja: Artyom Plaksin (FC Akhtamar)
Parim väravavaht: Tiit Kriska (Rannamõisa JK)
Parim mängija: Taavi Lassmann (FC Otepää II)

Ülejäänud osalenud võistkondade koosseisud:

FC Anži II: 33-Aleksandr Boronenkov, 22-Ali-Gussein Kerimov, 8-Ivan Tšistiakov, 10-Roman Saifullin 1, 17-Dmitri Olentšenko, 99-Kirill Vinogradov 1, 4-Valeri Kurlõtškin, 5-Kirill Halin, 14-Tural Gurbanov 1, 20-Aleksei Filimonov, 1-Bogdan Jasevitš, 15-Denis Kipel 1, 7-Igor Sobol

Lihula JK: 10-Madis Sibul 2, 8-Randel Plaas 1, 9-Reigo Vänt 1, 32-Egert Kallaste, 1-Ivar Nikkel, 17-Priidik Randkivi, 15-Otomar Kuusemaa, 13-Uku Ehasalu, 2-Madis Pallar, 7-Janar Smõtiškov, 19-Horre Kruus

FC Kiiu: 11-Jürgen Laasik 1, 15-Markus Sisas, 10-Kristo Valdna, 13-Kristjan Nikker, 17-Lauri Sigur, 22-Evgeni Smirnov 1, 0-Rainer Blond, 1-Juku-Kalle Adrat, 18-Kaupo Kadajane

Saue JK: 155-Mart Jõesaar, 24-Roland Tammela 2, 19-Indrek Nuuma 2, 7-Henri Heinsalu, 14-Arko Ventsel 1, 18-Taavi Olmet, 6-Antti Ventsel, 151-Reigo Vatsk, 91-Märt Tammisaar, 20-Tanel Tiks, 2-Paul Meerits 1, 23-Jano Järvelaid, 15-Karmo Kasemaa

FC Soccernet: 12-Raldo Täll, 2-Ain Alev, 31-Jaan Paaslepp, 32-Tõnis Lõhmus 2, 16-Siim Kibus 1, 26-Martin Laanus, 7-Andrian Tšeremenin, 8-Even Laanemaa 2, 9-Päärn Volk, 10-Raimo Nõu, 11-Egon Kurnim, 25-Heins Vallimägi, 5-Erki Hallang

FC Majandusmagister: 3-Raiver Pitkue, 9-Mikk Tomson 2, 4-Rando Kuusemets, 10-Indrek Maamägi 2, 1-Sven Karuse, 51-Marek Jõeleht, 20-Dmitri Krasnov, 99-Ahto Naris, 5-Rain Riisimäe, 78-Sven Jürgenson, 28-Janar Libeon, 17-Rainer Libeon

Tallinna FC Reaal: 24-Juss Tamming, 36-Markus Mägi 1, 23-Mihkel Kannelmäe, 4-Kalle Roos 1, 77-Kristjan Lepik 1, 44-Gregor Taul, 2-Andreas Sepp, 16-Karl Taul 1, 40-Johan Vahter, 38-Siim Toomet, 14-Jonas Saul, 10-Eduard Kõre, 33-Mihkel Pent, 99-Andreas Abel, 26-Karel Silmato, 15-Johannes Luik, 34-Gunnar Leheste

FC Twister: 8-Karpo Korotko, 85-Priit Pichen, 20-Tõnu Kirme, 22-Kristjan Kukk, 32-Ain Kaljumäe, 66-Mart Rooden, 24-Raul Viskar, 35-Sten Kivistik, 75-Taavi Kusemäe, 88-Rando Hallik, 5-Andres Unt, 6-Tarmo Kose 1, 7-Tarmo Roos, 17-Helar Peetsalu 1

RGR Airon: 8-Konstantin Aleksjuhin, 47-Valeri Bulahhov, 11-Andrei Jõgi 2, 20-Artjom Kolkin, 12-Vitali Kosterev, 17-Dmitri Meder, 13-Oleg Nikolajev, 5-Mihhail Petrov, 3-Oleg Prokofjev, 50-Vladislav Sidorov, 1-Andrei Sintsov, 41-Aleksandr Tussin, 16-Roman Zotikov, 2-Aleksandr Gostev, 9-Dmitri Gostev, 23-Igor Tomaševski 1, 4-Aleksandr Stepuk, 6-Dmitri Skramkov

Kristiine JK: 3-Agu Aarna 1, 25-Ard Ernuts 1, 12-Taro Kageyama, 14-Atsushi Kurosawa, 22-Riivo Mägi 1, 11-Hendrik Põldoja, 7-Tarmo Randver, 10-Urmas Truusa, 18-Tanel Tomson, 13-Andres Tammsaar, 24-Siim Rool, 9-Rain Rõõmussaar, 27-Taavi-Aadu Ait, 23-Oliver Tärk 69-Johannes Tarma 1

FC Lelle: 3-Andrus Aasamäe, 11-Kaido Emberg, 77-Allan Einamaa 1, 2-Vallo Hansen, 10-Argo Kästik, 4-Märt Meresmaa, 26-Ats Padumaa, 79-Jaanus Sepp 2, 27-Veiko Vare

Märjamaa Kompanii: 33-Janar Soomre, 16-Alar Siiber 1, 28-Jesper Vabur 4, 18-Taavi Ainsaar, 17-Marjus Salk, 1-Marek Kasubenko, 13-Oliver Raudnagel 1, 11-Madis Lindre, 45-Paul Laansoo 3, 20-Aivo Konsa, 19-Revo Sirel, 0-Andres Raudnagel
20.12.2010 13:08








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.