KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Aastalõputurniiri B-klassile võitis Tallinna FC Flora I
Kolmapäeva hommikupoolikul toimunud B-klassi turniiril ABC Motorsi karikatele osales 16 võistkonda, kes jagati nelja alagruppi. 

Nelja tugevama hulka pääsesid Haapsalu FC Flora, Tallinna FC Flora II, SC Bercy ja Tallinna FC Flora I. Esikohale tuli lõpuks Tallinna FC Flora I, kes alistas finaalis Haapsalu FC Flora 3:0. Kolmas koht kuulus SC Bercyle.

Parimatest mängijatest märgiti ära väravalööja Erkki Kubber ja väravavaht Priidu Reimann Tallinna FC Flora I-st ning parima mängijana Ilja Tarassov SC Bercyst.

B-klassi turniir ABC Motors karikatele 22. detsembril
Mänguaeg 1 x 12 min

A: 1. Haapsalu FC Flora 9, PJK/Vaprus 6, Tartu SK 10 Premium 3, Tartu JK Tammeka 0
B: 1. Tallinna FC Flora I 7, Pärnu JK 4, FC Infonet 4, FC Levadia II 1
C: 1. SC Bercy 7, FC Levadia I 5, FC Maardu 4, Paide Linnameeskond
D: 1. Tallinna FC Flora II 7, SC Real 6, TJK Legion 2, FC Tartu Olümpia 1

Alagrupimängud:
08:00 D TJK Legion - Tallinna FC Flora II  0:0
08:15 B Tallinna FC Flora I - FC Infonet  1:0
08:30 C FC Levadia I - SC Bercy  0:0
08:45 A PJK/Vaprus - Haapsalu FC Flora  2:3
09:00 D SC Real - FC Tartu Olümpia  3:1
09:15 B FC Levadia II - Pärnu JK  0:1
09:30 C FC Maardu - Paide Linnameeskond  2:0
09:45 A JK Tammeka - SK 10 Premium  0:2
10:00 D SC Real - TJK Legion  3:1
10:15 B FC Levadia II - Tallinna FC Flora I  2:2
10:30 C SC Bercy - Paide Linnameeskond  2:0
10:45 A Haapsalu FC Flora - SK 10 Premium  1:0
11:00 D FC Tartu Olümpia - Tallinna FC Flora II  1:2
11:15 B Pärnu JK - FC Infonet  2:2
11:30 C FC Levadia I - FC Maardu  1:1
11:45 A PJK/Vaprus - JK Tammeka  3:1
12:00 D Tallinna FC Flora II - SC Real  3:0
12:15 B FC Infonet - FC Levadia II  2:1
12:30 C FC Maardu - SC Bercy  0:2
12:45 A JK Tammeka - Haapsalu FC Flora  0:3
13:00 D TJK Legion - FC Tartu Olümpia  1:1
13:15 B Tallinna FC Flora I - Pärnu JK  3:2
13:30 C Paide Linnameeskond - FC Levadia I  1:3
13:45 A SK 10 Premium - PJK/Vaprus  1:2
Kohamängud
:
14:00 B1 Tallinna FC Flora I - D1 Tallinna FC Flora II  3:1
14:15 A1 Haapsalu FC Flora - C1 SC Bercy  1:0
14:30 III - IV koha mäng SC Bercy - Tallinna FC Flora II  2:1
14:45 FINAAL Tallinna FC Flora I - Haapsalu FC Flora  3:0

I koht: Tallinna FC Flora I
II koht: Haapsalu FC Flora
III koht: SC Bercy

Parim väravalööja: Erkki Kubber (Tallinna FC Flora I)
Parim väravavaht: Priidu Reimann (Tallinna FC Flora I)
Parim mängija: Ilja Tarassov (SC Bercy)

Kõik väravalööjad:
4 Erkki Kubber, Tallinna FC Flora I 
4 Vladislav Sikirjavõi, FC Flora Haapsalu 
3 Jevgeni Udalov, SC Bercy 
3 Sander Lootus, Tallinna FC Flora II 
3 Karl-Henri Rebane, Tallinna FC Flora I 
2 Albert Anissimov, PJK Vaprus 
2 Joosep Sarapuu, PJK Vaprus 
2 Kaspar Paur, FC Tartu Olümpia 
2 Kevin Arike, Tallinna FC Flora I 
2 Kevin Kauber, SC Real 
2 Kristen Saarts, Pärnu JK 
2 Pavel Marin, SC Real 
1 Aare Avila, FC Flora Haapsalu 
1 Alder Lepik, Pärnu JK 
1 Andre Järva, SC Real 
1 Hendrik Vellama, Tallinna FC Flora II 
1 Indrek Ojamaa, Levadia II 
1 Joonas Laurits, Levadia II 
1 Karl Koppel, SK 10 Premium 
1 Madis Tammsaar, Pärnu JK 
1 Mikailov Rauf, TJK Legion 
1 Oliver Heliste, Levadia I  
1 Pavel Petrov, FC Infonet 
1 Ragnar Piir, Tallinna FC Flora I 
1 Renat Granovskis, FC Infonet 
1 Talis Tamm, FC Flora Haapsalu 
1 Toomas Mangusson, PJK Vaprus 
1 Tristan Koskor, FC Tartu Olümpia 
1 Vadim Aksjonov, FC Maardu 
1 Vladimir Avilov, FC Maardu 
1 Vladislav Ogorodnik, FC Maardu 
1 Juljus Sepp, PJK Vaprus 
1 Geir Suurpere, JK Tammeka 
1 Robi Pütsepp, Tallinna FC Flora II 
1 Konstantin Potapov, FC Infonet 
1 Aleksandr Maitak, FC Infonet 
1 Karl Johan Reitalu, Levadia II 
1 Timo Paal, SC Bercy 
1 Rauno Panfilov, FC Flora Haapsalu 
1 Raiko Tähhe, FC Flora Haapsalu 
1 Jevgeni Skammitsky, TJK Legion 
1 Aron Tanel, Niin Pärnu JK 
1 Silver Annsoo, Tallinna FC Flora I 
1 Ken-Kaspar Kerner, Paide Linnameeskond 
1 Erik Kallas, Levadia I 
1 Uku Haasma, Levadia I 
1 Robert Kirss, PJK Vaprus 
1 Fredi Linnas, SK 10 Premium 
1 Martin Nurmsaar, Tallinna FC Flora II 
1 Kevin Aloe, Tallinna FC Flora II 
1 Erik Gornostaev, SC Bercy 
ov Konstantin Potapov, FC Infonet 
ov Erlend Ansip, JK Tammeka 
ov Sven Petratškov, FC Tartu Olümpia 
ov Ken-Kaspar Kerner, Paide Linnameeskond 
21.12.2010 23:05








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.