KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Aastalõputurniiri Kolmanda liiga teise turniiri võitis Keila JK
Kolmapäeva õhtul oli Kalevi Spordihall Kolmanda liiga teise turniiri päralt. Osales jällegi 16 võistkonda, kes olid jagatud nelja alagruppi, millede parimad selgitasidki turniiri võitja.

Esimeses poolfinaalis alistas FC Štrommi Jõgeva SK Noorus 96 1:0, teises Keila JK FC Ühinenud Depood koguni 4:1. Keila JK hoog jätkus ka finaalis, kus alistati FC Štrommi 1:0. Kolmas koht kuulus Jõgeva SK Nooruse 96-le.

Turniiri parim mängija oli Joel Metsson, parim väravavaht Kermo Kiiler, mõlemad Keila JK. Parim väravalööja aga Andrei Suvorov FC Ühinenud Depoodest.

III liiga Teine turniir ABC Motorsi karikatele 22. detsembril
Mänguaeg 1 x 12 min

A: 1. Tallinna FC Štrommi 7, Põltsamaa JK Sport 6, Valga FC Warrior II 3, Saaremaa JK 1
B: 1. FC Ühinenud Depood 7, EMÜ SK 4, FC Haiba 3, JK Tondi 3
C: 1. Jõgeva SK Noorus 96 7, JK Kaitseliit Kalev II 5, Kärdla LM 4, FC Balteco 0
D: 1. Keila JK 9, FC Tabivere 6, Keskerakonna JK 3, TÜ Fauna

Alagrupimängud:
15:00 A Valga FC Warrior II - Põltsamaa JK Sport  0:5
15:15 A Tallinna FC Štrommi - Saaremaa JK  2:2
15:30 C JK Kaitseliit Kalev II - FC Balteco  2:0
15:45 C Kärdla LM - Jõgeva SK Noorus 96  0:2
16:00 A Põltsamaa JK Sport - Saaremaa JK  2:0
16:15 A Valga FC Warrior II - Tallinna FC Štrommi  1:4
16:30 C FC Balteco - Jõgeva SK Noorus 96  0:3
16:45 C JK Kaitseliit Kalev II - Kärdla LM  1:1
17:00 A Tallinna FC Štrommi - Põltsamaa JK Sport  4:1
17:15 A Saaremaa JK - Valga FC Warrior II  1:2
17:30 C Kärdla LM - FC Balteco  2:0
17:45 C Jõgeva SK Noorus 96 - JK Kaitseliit Kalev II  1:1
18:00 B FC Ühinenud Depood - FC Haiba  4:2
18:15 B JK Tondi - EMÜ SK  1:0
18:30 D FC Tabivere - TÜ Fauna  2:0
18:45 D Keskerakonna JK - Keila JK  0:2
19:00 B FC Haiba - EMÜ SK  0:2
19:15 B FC Ühinenud Depood - JK Tondi  3:0
19:30 D TÜ Fauna - Keila JK  0:1
19:45 D FC Tabivere - Keskerakonna JK  2:1
20:00 B JK Tondi - FC Haiba  3:4
20:15 B EMÜ SK - FC Ühinenud Depood  1:1
20:30 D Keskerakonna JK - TÜ Fauna  2:1
20:45 D Keila JK - FC Tabivere  1:0
Kohamängud
:
21:00 A1 FC Štrommi - C1 Jõgeva SK Noorus 96  1:0
21:15 B1 FC Ühinenud Depood - D1 Keila JK  1:4
21:30 III - IV koha mäng Jõgeva SK Noorus 96 - FC Ühinenud Depood  5:1
21:45 FINAAL FC Štrommi - Keila JK  0:1

I koht: Keila JK
II koht: FC Štrommi
III koht: Jõgeva SK Noorus 96

Parim väravalööja: Andrei Suvorov (FC Ühinenud Depood)
Parim väravavaht: Kermo Kiiler (Keila JK)
Parim mängija: Joel Metsson (Keila JK)

Kõik väravalööjad:
5 Andrei Suvorov, FC Ühinenud Depood 
4 Aleksei Tšernobai, FC Ühinenud Depood 
4 Mairo Tikerberi, Jõgeva SK Noorus 96 
3 Tõnis Kaukvere Põltsamaa JK Sport 
3 Roman Bujanov, FC Štrommi  
3 Kristen Viikmäe, FC Haiba 
3 Vikto Tolbuzov, FC Štrommi 
3 Mario Tikerberi, Jõgeva SK Noorus 96 
3 Jaanus Allas, Jõgeva SK Noorus 96 
2 Tiit Tjulkin, FC Warrior II   
2 Taavi Viik, JK Kaitseliit Kalev II 
2 Eduard Kovbasnjuk, FC Tabivere 
2 Mikko Elmik, EMÜ 
2 Priidu Ahven, Keila JK 
2 Jako Arikainen, Keila JK
2 Joel Metsson, Keila JK 
1 Tauno Anvelt, Põltsamaa JK Sport 
1 Jaanus Listra, Põltsamaa JK Sport 
1 Ahto Timm, Saaremaa JK 
1 Sergei Zakin, FC Štrommi 
1 Taavi Trasberg, Saaremaa JK 
1 Risto Berendson, JK Kaitseliit Kalev II 
1 Silver Leetma, JK Kaitseliit Kalev II 
1 Martin Taska, Põltsamaa JK Sport 
1 Taavi Rehema, Põltsamaa JK Sport 
1 Maksim Solomin, FC Štrommi 
1 Artjom Kalinin, FC Štrommi 
1 Nikolai Roop, Jõgeva SK Noorus 96 
1 Reimo Bergmann, Kärdla LM 
1 Dmitri Parpauts, FC Štrommi 
1 Maksim Medvedev, FC Štrommi 
1 Martti Pent, Põltsamaa JK Sport 
1 Joonas Jaanovits, Saaremaa JK 
1 Raiko Valk, FC Warrior II 
1 Tauno Laja, Kärdla LM  
1 Veiko Linnas, Kärdla LM 
1 Jarmo Ahjupera, FC Haiba 
1 Marko Narits, FC Haiba 
1 Vladimir Semjonov, FC Ühinenud Depood 
1 Daniil Pavljuchenko, JK Tondi 
1 Rauno Feiman, FC Tabivere 
1 Mihail Gutak, FC Tabivere 
1 Kirill Demjanov, Keskerakonna JK 
1 Ilja Zigalov, JK Tondi 
1 Denis Mettus, JK Tondi   
1 Andrei Kosyrev, JK Tondi 
1 Kristjan Jägel, FC Haiba 
1 Vahur Raigna, EMÜ 
1 Juri Katšan, Keskerakonna JK 
1 Aleksandr Andrijevski, Keskerakonna JK
1 Maksim Mitrofanov, TÜ Fauna 
1 Raido Leokin, Keila JK 
1 Rando Leokin, Keila JK 
1 Erkki Kuriks, Keila JK 
22.12.2010 13:38








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.