KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Aastalõputurniir C1-klassi poistele lõppes FC Flora järjekordse võiduga
Täna hommikul toimunud C1 klassi turniiril My Fitness karikatele osales kuusteist C1 vanuseklassi võistkonda. Edasi nelja parema hulka pääsesid Tallinna FC Flora I, Nõmme JK Kalju, Tallinna FC Levadia ja Tartu JK Tammeka võistkonnad.

Esimeses poolfinaalis alistas FC Flora I Tallinna FC Levadia 3:1, teises aga Nõmme JK Kalju Tartu JK Tammeka 1:1 viigilise mängu järel penaltidega 4:3.

Seega kohtusid esikohamängus suvise liigahooaja kaks edukamat, FC Flora ja Kalju. Ka minijalgpallis jäi peale FC Flora tulemusega 1:0. Kolmandaks tuli Tallinna FC Levadia.

C1-klassi turniir My Fitness karikatele 23. detsembril
Mänguaeg 1 x 12 min 
A: 1. Tallinna FC Flora I 7, Operi JK Tartu 4, FC Pirita 3, Jõhvi Orbiit 3
B: 1. Nõmme JK Kalju 9, FC Lootos 6, FC Puuma 3, Pärnu JK 0 
C: 1. FC Levadia 9, TJK Legion AK 6, Paide Linnameeskond 3, Rakvere FC Flora 0
D: 1. JK Tammeka 9, Pärnu JK Vaprus 4, Kärdla Linnameeskond 2, Tallinna FC Flora II 1

Alagrupimängud:
08:00 A FC Pirita - Tallinna FC Flora I  0:3
08:15 B Nõmme JK Kalju - FC Puuma  5:1
08:30 C TJK Legion AK - FC Levadia  2:3
08:45 D Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora II  1:0
09:00 A Operi JK Tartu - Jõhvi Orbiit  1:2
09:15 B FC Lootos - Pärnu JK  3:1
09:30 C Rakvere FC Flora - Paide Linnameeskond  1:2
09:45 D JK Tammeka - Kärdla Linnameeskond  7:0
10:00 A Tallinna FC Flora I - Operi JK Tartu  2:2
10:15 B FC Puuma - Pärnu JK  2:1
10:30 C FC Levadia - Paide Linnameeskond  2:1
10:45 D Tallinna FC Flora II - Kärdla Linnameeskond  0:0
11:00 A Jõhvi Orbiit - FC Pirita  2:4
11:15 B Nõmme JK Kalju - FC Lootos  3:2
11:30 C TJK Legion AK - Rakvere FC Flora  2:1
11:45 D Pärnu JK Vaprus - JK Tammeka  1:2
12:00 A Operi JK Tartu - FC Pirita  2:0
12:15 B FC Lootos - FC Puuma  6:2
12:30 C Paide Linnameeskond - TJK Legion AK  1:2
12:45 D JK Tammeka - Tallinna FC Flora II  3:1
13:00 A Tallinna FC Flora I - Jõhvi Orbiit  4:0
13:15 B Pärnu JK - Nõmme JK Kalju  0:3
13:30 C FC Levadia - Rakvere FC Flora  5:1
13:45 D Kärdla Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus  2:2
Kohamängud:
14:00 A1 Tallinna FC Flora I - C1 Tallinna FC Levadia  3:1
14:15 B1 Nõmme JK Kalju - D1 Tartu JK Tammeka  1:1, pen. 4:3
14:30 III - IV koha mäng Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka  3:1
14:45 FINAAL Tallinna FC Flora I - Nõmme JK Kalju  1:0

I koht: Tallinna FC Flora I
II koht: Nõmme JK Kalju
III koht: Tallinna FC Levadia

Parim väravalööja: Svjatoslav Jakovlev (Tallinna FC Levadia)
Parim väravavaht: Karl Johan Pechter (Tartu JK Tammeka) 
Parim mängija: Tõnu Paavo (Tallinna FC Flora I)

Kõik väravalööjad:
6 Svjatoslav Jakovlev, FC Levadia
6 Jevgeni Taratõnko, FC Levadia
5 Ott Alajõe, JK Tammeka
5 Temari Nuuma, FC Lootos
4 Norman Vihul, Nõmme JK Kalju
4 Joosep Juha, Tallinna FC Flora I
4 Kristjan Kama, JK Tammeka
3 Sören Kaldma, Nõmme JK Kalju
3 Aleksandr Gromov, Jõhvi Orbiit
3 Janar Kopli, FC Lootos
3 Leonid Turok, FC Puuma
3 Reemo Luts, Paide Linnameeskond
3 Kevin Tõkke, Nõmme JK Kalju
3 Rauno Sappinen, Tallinna FC Flora I
2 Elias Munoz Rubiales, Operi JK Tartu
2 German Šlein, TJK Legion AK
2 Raul Vilippus, FC Pirita
2 Paul Naaber, Operi JK Tartu
2 Risto Saarniit, FC Lootos
2 Taavi Küngas, Rakvere FC Flora
2 Robin Valting, JK Kärdla LM
2 Ott Midenbritt, Pärnu JK Vaprus
2 Ilja Russakov, FC Levadia
1 Nikita Volkov, Jõhvi Orbiit
1 Maikel Astur, Tallinna FC Flora I
1 Juhan Siim, Tallinna FC Flora I
1 Sven Karu, Operi JK Tartu
1 Denis Kovalevski, Pärnu JK
1 Sven Schwede, Pärnu JK
1 Nikita Golovin, FC Puuma
1 Vadim Gnutov, FC Puuma
1 Markus Jõgi, JK Tammeka
1 Ergo Altin, JK Tammeka
1 Marek Kangur, Pärnu JK Vaprus
1 Hendrik Pihl, Paide Linnameeskond
1 Sergei Klemenok, TJK Legion AK
1 Anatoli Uvarov, TJK Legion AK
1 Rauno Valk, Rakvere FC Flora
1 Henri Pikk, FC Pirita
1 Heiki Käit, FC Pirita
1 Maxim Mishin, Pärnu JK Vaprus
1 Vallo Vaherpuu, FC Lootos
1 Arkadi Listov, TJK Legion AK
1 Fjodor Uvarov, TJK Legion AK
1 Anar Saarela, JK Tammeka
1 Rainer Saluste, Tallinna FC Flora II
1 Eric Pärn, JK Tammeka
1 Margus Kalda, Tallinna FC Flora I
1 Silver Grauberg, Tallinna FC Flora I
1 Kalev Lill, Nõmme JK Kalju
1 Martin Uiboaid, Nõmme JK Kalju
1 Tõnu Paavo, Tallinna FC Flora I
1 Kalev Keert, Tallinna FC Flora I
ov. Aleksandr Kutjepov, FC Levadia
23.12.2010 09:20








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.