KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Pärnu jalgpalli tulevik sai uued kokkulepped
Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) president Aivar Pohlak kohtus Pärnu linnajuhtidega ja ühiselt lepiti kokku Pärnu jalgpalli edasiseks arenguks tehtavad sammud.

Kohtumisel linnapea Toomas Kivimägi, abilinnapeade ja linna spordinõuniku Uno Koortiga arutati Pärnu Linnameeskonna toetamist nii tänavu kui ka edaspidi, Pärnu jalgpalli infrastruktuuri arengut, Pärnu klubide koostööd ja ühise tegevusprogrammi väljatöötamist.

"Jutuajamine toimus väga konstruktiivses õhkkonnas ja olen kindel, et seekordsed kokkulepped peavad," ütles Pohlak, viidates 2009. aasta jaanuaris Pärnu eelmise linnapeaga toimunud kohtumisele, mille järgselt jalgpalliliit küll täitis endale võetud kohustused, kuid linn mitte.

"Meie ja linna ühiseks eesmärgiks on Pärnu jalgpalli traditsioonide taastamine ja arendamine, kuid on selge, et see pole kiirelt lahenev küsimus, vaid vajab aastatepikkust tööd ja konkreetset tegevuskava. Selleni me ka jõudsime," märkis Pohlak.

Pärnu linn toetab Pärnu Linnameeskonda, soovib 3-5 aasta jooksul lahendada infrastruktuuri puudutavad küsimused - rahvusvahelistele nõuetele vastav staadion ja esinduskunstmurustaadion - ning aitab koostöös  Pärnu klubidega luua terviklikku ja toimivat püramiidi.

Vastavalt kokkulepitule andis EJL loa 2011. aastal Esiliigas osaleda Pärnu Linnameeskonnal (seni Pärnu JK Vaprus).
25.02.2011 17:20
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.