KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste järelkasvukoondis alustas kaotusega Venemaale
Eesti naisjuunioride jalgpallikoondis alustas Venemaal Sotšis toimuvat rahvusvahelist turniiri 0:3 kaotusega Venemaa vastu.

Kuivõrd tegemist oli turniiri avamänguga, häiris kohtumise algust avatseremoonia ning oma jälje jättis ka asjaolu, et Eesti tüdrukute jaoks oli see esimene tänavune mäng looduslikul murul. Peatreener Keith Boanase sõnul maksis mänguliselt kätte kesine avapoolaeg.

"Olin kindel, et saame parema tulemuse. Võidu või vähemalt viigi, kuid tundus, et tüdrukud ei uskunud, et oleme võimelised Venemaad võitma. Esimese poolaja mõlemad väravad tulid viletsast kaitsetööst," lausus Boanas.

Eesti järgmiseks vastaseks on homme, 8. märtsil Põhja-Korea, kes peatreeneri hinnangul on ka turniiri favoriit.

“Põhja-Korea oli korralikult mänginud Slovakkia vastu lausa hirmutav. Esimene poolaeg võideti 7:0 ja mäng 9:0,” sõnas Boanas. “Põhja-Korea on küll soosik, kuid teeme kõik, et neid peatada."

Neljapäeval, 10. märtsil on viimaseks alagrupimängus vastaseks Slovakkia. Seejärel toimuvad vastavalt alagrupimatšide tulemustele kohamängud. Tagasi Eestisse jõuavad neiud 17. märtsil.

Eesti alagrupikaaslaste kõrval osalevad turniiril veel Jaapani, USA, Kasahstani, Hiina, Türgi, Ukraina, Valgevene ja Krasnodari regiooni koondised.

Rahvusvaheline jalgpalliturniir Sotšis, 6. märts
VENEMAA – EESTI 3:0 (2:0)

Väravad: Kiskonen, Pozdejeva, Koltakova
Hoiatused: 40. Kiskonen, 70. Sidorova

Venemaa: Širokova (41. Nesenko), Ananjeva, Maškova (47. Sidorova), Mamonova (52. Kr. Frolova), Orlova, Bessolova (41. Veseluha), Koltakova, Pozdejeva (52. Pasišnjuk), Kiskonen, Ks. Frolova (47. Soboleva), Korneitšenko (58. Kobeleva)

Eesti:
Getter Laar, Liis Lepik (66. Grete-Lilijane Küppas), Anete Paulus, Saskia Sonnberg (75. Sirje Roops), Triinu Esken (50. Grete Ojala), Liis Emajõe, Tiina Trutsi (75. Kadre Päri), Kairi Himanen, Eneli Vals (50. Saron Läänmäe), Katrin Loo (71. Liivi Sõrmus), Signy Aarna.

07.03.2011 15:44
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.