KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigas mängitakse pühapäeval neli kohtumist
Eesti jalgpalli Esiliigas mängitakse pühapäeval, 13. märtsil neli II vooru kohtumist, mis kõik algavad kell 14.00.

FC Infonet võõrustab Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurul Kiviõli Tamme Autot, Kohtla-Järve FC Lootus Ahtme Gümnaasiumi kunstmurul Valga FC Warriorit, Pärnu Linnameeskond oma kunstmurul Tallinna FC Flora II-te ning Tallinna JK Legion Wismari staadionil FC Puumat.

Mängude kulgu jälgi SIIT

Seoses Tallinna FC Levadia II mängijate hõivatusega U-19 koondises võõrustab Levadia II oma II vooru kohtumises JK Tallinna Kalevit 30. märtsil kell 18.45 Maarjamäel.

Esiliiga II vooru mängud. Pühapäev, 13. märtsil

kell 14:00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET – KIVIÕLI TAMME AUTO 

FC Infoneti peatreener Andrei Borissov: "Mäng tuleb väga raske kuid huvitav, kuna erinevalt meie vastastest eelmisest kohtumiselt, mängib Tamme Auto ründavat ja huvitavat jalgpalli."

Väravavaht Ilja Kassjantsuk loodab, et mäng koduväljakul toob meeskonnale häid tulemusi: "Eelmisel aastal tõusid meie vastased peaaegu Meistriliigasse, sellel aastal on nad Esiliiga favoriidid."

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Tahame taga nulli hoida ja ees ära lüüa, et meie ründajad saaksid enesekindlust juurde."

Mängija Sergei Kostin: "Eelmises mängus saime võidu ja nüüd tahame sama rada pidi edasi liikuda."

Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Joonas Jaanovits


kell 14:00 Ahtme kunstmurustaadion (Altserva 6, K-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS – VALGA FC WARRIOR 

FC Lootuse peatreener Aleksandr Marašov: "Olen kindel, et tuleb väga raske mäng meie jaoks, sest meie vastu tuleb noor ja ambitsioonikas meeskond, kes kaotas esimeses voorus ning teist korda järjest kaotada ei taha. Omaltpoolt teeme kõik selleks, et nad sõidaksid koju tühjade kätega."

Mängija Viktor Aksjonov: "Meie jaoks on see esimeseks kodumänguks sellel hooajal. Tahame näidata fännidele, et oskame jalgpalli mängida."

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Hooaja esimene mäng ei läinud nii nagu plaanitud oli, kuid sellest hoolimata oleme motiveeritud ning pühapäeval üritame vastastele tugevat vastupanu näidata."

Väravavaht Henri Randväli: "Tuleb raske mäng eelmise aasta Meistriliiga meeskonna vastu. Mina proovin anda endast parima. Tuleb põnev kohtumine ja lähme oma kolme punkti järele."

Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Vallo Lokko, Silver Sepp


kell 14:00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND – TALLINNA FC FLORA II 

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: "Kahjuks eelmine mäng ei suutnud me kõik 90 minutit olla keskendunud, millest tulid rumalad eksimused kaitses. Neid vigu peab vältima, kui tahame konkurentsis olla ja head tulemust saavutada. Usun, et iga mänguga läheb koostöö paremaks ja ka õpime midagi juurde. Ja muidugi ajalooline Pärnu Linnameeskonna esimene kodumäng! Eesmärgiks saab olla ainult võit."

Mängija Aleksei Galkin: "Ammu ei ole pakkunud Pärnu publikule head mängu ja võitu. Loodan, et tuleb palju kaasaelajaid, kellele pakkuda hingestatud mängu, head emotsiooni ja positiivset resultaati".

FC Flora II peatreener Aivar Lillevere: "Me ei saa testmoodi mõelda kui vaid võidule ning üritame parandada tabeliseisu."

Mängija Bert Klemmer: "Proovime eelmise mängu kaotust tasa teha. Pärnust ootame kindlasti kolme punkti."

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Andreas Vaks, Tiit Kivisild


kell 14:00 Wismari kunstmurustaadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – FC PUUMA 

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Esimene mäng oli meie jaoks edukas. Eriti meeldiv oli see, et meie noored kasvandikud näitasid ennast heast küljest."

Mängija Maksim Kisseljov: "Vanema mängijana ühinen peatreeneri sõnadega, et meie noored olid tublid esimeses mängus. Loodan, et nad suudavad ka teises mängus stabiilsust näidata."

FC Puuma peatreener Dmitri Krasilnikov: "Loodame näidata pealtvaatajatele huvitavat ja resultatiivset mängu."

Mängija Ilja Antonov: "Lähme mängima oma jalgpalli, ründavat ja ilusat. Kindlasti mängime võidu peale, olen selles kindel."

Peakohtunik: Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Ain Alev
12.03.2011 18:46
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.