KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigas jätkab võimsalt FC Puuma
Eesti jalgpalli Esiliigas kerkis pärast teist vooru ainuliidriks FC Puuma, kes alistas TJK Legioni 5:1.

Puuma kallutas vaekausi enda kasuks viimase 14 minutiga, kui seisult 1:1 löödi neli vastuseta väravat. Neist kaks kanti Ilja Antonovi arvele.

Teisel kohal on neli punkti kogunud Kohtla-Järve FC Lootus, kes oli kodus 4:1 parem Valga FC Warriorist. Teistes mängudes alistas Tallinna FC Flora II võõrsil Pärnu Linnameeskonna ja uustulnuk FC Infonet avas võiduarve 2:1 üleolekuga Kiviõli Tamme Auto vastu.

Tallinna FC Levadia II ja JK Tallinna Kalevi II vooru kohtumine toimub 30. märtsil kell 18.45 Maarjamäel. Esiliiga jätkub pühapäeval, 20. märtsil.

Foto: Egon Tintse

Esiliiga II vooru mängud. Pühapäev, 13. märtsil 

13. märts kell 14:00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET – KIVIÕLI TAMME AUTO  2:1 (2:1)
ametlik protokoll
Väravad
: 23. Bogdan Vaštšuk, 40. Sergei Kobjakov - 39. Stanislav Russakov
Hoiatused: 45., 76. Andrei Timofejev, 88. Maksim Smirnov - 21. Deniss Suvorikov, 49. Dmitri Šelehhov
Eemaldamine: 76. Andrei Timofejev

FC Infonet: 69-Kassjantšuk, 3-Kobjakov, 8-Maksimov (52. 20-Kostin), 9-Njatin (60. 14-Rõtškov), 10-Gurtšioglujants, 11-Timofejev, 15-Smirnov, 16-Spiridonov, 18-Vaštšuk (64. 17-Ginzburg), 19-Borissov, 21-Voilenko.
Varus: 1-K. Andrejev, 2-Grafski, 5-Vinogradov, 13-Semjonov, 14-Rõtškov, 17-Ginzburg, 20-Kostin.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 6-Hepner, 17-Šelehhov, 8-Suvorikov, 14-Tiismann, 9-Kirilov, 7-Lipin, 12-Mamontov, 5-Russakov (50. 19-Filimonov; 83. 20-Izotov), 10-Gurbanov, 11-Starkopf.
Varus: 20-Izotov, 19-Filimonov, 22-Larin, 1-Rätsep.

Mänguolud: +3, vahelduva pilvisusega, kohati päikeseline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Joonas Jaanovits


13. märts kell 14:00 Ahtme kunstmurustaadion (Altserva 6, K-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS – VALGA FC WARRIOR  4:1 (3:1)
ametlik protokoll
Väravad
: 16. Dmitry Lipartov, 21., 38. Kouadio, 59. Sergei Bazjukin - 26. Rasmus Munskind
Hoiatused: 88. Juss Tanvel, 90. Silver Lätt

FC Lootus: 22-Bolgov, 8-Tomaševski, 11-Mutik, 13-Pozjabin, 10-Marašov, 4-Tarassu (79. 5-Tjapkin), 7-Lipartov, 9-B. Gritsjuk (72. 20-Khvalov), 15-Kouadio, 2-Vaškevitš, 12-Bazjukin (64. 16-Aksjonov).
Varus: 5-Tjapkin, 20-Khvalov, 1-Gribanov, 3-Vigovski, 16-Aksjonov.

FC Warrior: 1-Ventsel (72. 46-Randväli), 2-Tanvel, 3-Rõivassepp (78. 18-Arike), 4-Pütsepp (75. 12-Kasser), 14-Murd (61. 19-Kaarjärv), 6-Lätt, 7-Karpov (83. 16-Nurmsaar), 8-Karu, 10-Munskind, 17-Mütt, 11-Stepanjan.
Varus: 46-Randväli, 16-Nurmsaar, 18-Arike, 13-Reinberg, 19-Kaarjärv, 12-Kasser.

Mänguolud: +4, pilves ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Vallo Lokko, Silver Sepp


13. märts kell 14:00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND – TALLINNA FC FLORA II  0:3 (0:1) 
ametlik protokoll
Väravad
: 27. Karl-Eerik Luigend, 78. Alo Dupikov, 87. Zakaria Beglarišvili
Hoiatused: 8. Andro Aavik, 58. Kaarel Kaarlimäe, 62. Tambet Anso - 39. Alo Dupikov

Pärnu LM: 1-Joala, 15-Galkin (79. 13-Toome), 4-Aavik, 3-Anso, 18-Vihmoja, 5-Velikopolje, 10-Kaarlimäe (71. 8-Tekko), 12-Lauter (75. 11-Pärnat), 17-Laurits, 9-Anissimov (86. 7-Issakov), 20-Tiit.
Varus: 22-Naano, 13-Toome, 2-Born, 8-Tekko, 11-Pärnat, 6-Kirss, 7-Issakov.

FC Flora II: 1-Pedõk, 19-Brauer (73. 18-Hmelnitski), 4-Piir, 5-Mets, 11-Liivamägi, 8-Klemmer, 10-Beglarišvili, 6-Krillo, 15-Luigend, 14-Laht (88. 9-Kubber), 20-Dupikov.
Varus: 21-Palm, 9-Kubber, 18-Hmelnitski, 16-Tõnus.

Mänguolud: +4, päikespaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Andreas Vaks, Tiit Kivisild


13. märts kell 14:00 Wismari kunstmurustaadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION - FC PUUMA  1:5 (0:1) 
ametlik protokoll
Väravad
: 59. Roman Sirotkin - 28. Sergei Bilinski, 76. ov. Aleksei Latõnin, 78. pen. Sten Teino, 82., 90. Ilja Antonov
Hoiatused: 18., 63. Dmitri Koltsov, 43. Aleksei Titenok, 65. Aleksei Latõnin - 10. Marko Truusalu, 47. Sten Teino, 65. Ian-Erik Valge
Eemaldamine: 63. Dmitri Koltsov

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 4-Rubel (81. 3-Babjak), 5-Haliulin (57. 7-Sobtšenko), 6-Iljuhhin (45. 17-Sirotkin), 9-Gussev, 10-Latõnin, 11-Titenok, 12-Suhih (57. 2-Gorbatov), 14-Koltsov, 15-Dõmov, 18-Kisseljov (36. 16-Ovsijenko).
Varus: 2-Gorbatov, 3-Babjak, 7-Sobtšenko, 8-Tšendei, 16-Ovsijenko, 17-Sirotkin.

FC Puuma: 1-Danilov, 18-Truusalu (86. 17-Vinogradov), 9-N. Lõsanov (59. 27-Marin), 4-Heintare, 8-Antonov, 6-Soosaar, 7-S. Teino, 12-Apalinski (72. 2-Kotka), 24-Kurlõtškin (81. 23-Gurbanov), 21-Bilinski, 10-Berzinš (59. 16-Valge).
Varus: 27-Marin, 2-Kotka, 23-Gurbanov, 30-Jasevitš, 16-Valge, 17-Vinogradov, 22-Olentšenko.

Mänguolud: +3, vahelduva pilvisusega, kohati päikeseline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 106
Peakohtunik: Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Ain Alev


Esiliiga tabel pärast 2. vooru:
1 FC Puuma 2 2 0 0 12:4 6
2 Kohtla-Järve FC Lootus 2 1 1 0 6:3 4
3 Tallinna FC Levadia II 1 1 0 0 1:0 3
4 Tallinna FC Flora II 2 1 0 1 3:1 3
5 Kiviõli Tamme Auto 2 1 0 1 3:3 3
6 Tallinna JK Legion 2 1 0 1 3:6 3
7 FC Infonet 2 1 0 1 3:3 3
8 JK Tallinna Kalev 1 0 1 0 2:2 1
9 Pärnu Linnameeskond 2 0 0 2 1:5 0
10 Valga FC Warrior 2 0 0 2 4:11 0

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 13. märtsi seisuga:
3 - Nikita Tšernei (FC Puuma)
2 - Pavel Apalinski (FC Puuma)
2 - Sten Teino (FC Puuma)
2 - Ilja Antonov (FC Puuma)
2 - Rimo Hunt (JK Tallinna Kalev)
2 - Aleksei Mamontov (Kiviõli Tamme Auto)
2 - Kouadio (FC Lootus)
2 - Roman Sirotkin (TJK Legion)

Esiliiga meeskondade kõik väravalööjad 13. märtsi seisuga:
Tallinna FC Puuma (12)
Nikita Tšernei 3, Pavel Apalinski 2, Sten Teino 2, Ilja Antonov 2, Pavel Marin 1
Sergei Bilinski 1
ov. Aleksei Latõnin (TJK Legion)
Kohtla-Järve FC Lootus (6)
Kouadio 2, Alexander Mutik 1, Aleksandr Marašov 1, Dmitry Lipartov, Sergei Bazjukin 1
Valga FC Warrior (4)
Sander Lepik 1, Raiko Karpov 1, Sander Rõivassepp 1, Rasmus Munskind 1
Tallinna JK Legion (3)
Roman Sirotkin 2, Pavel Rubel 1
Kiviõli Tamme Auto (3)
Aleksei Mamontov 2, Stanislav Russakov 1
Tallinna FC Infonet (3)
Aleksei Demutski 1, Bogdan Vaštšuk 1,  Sergei Kobjakov 1
Tallinna FC Flora II (3)
Karl-Eerik Luigend 1, Alo Dupikov 1, Zakaria Beglarišvili 1
JK Tallinna Kalev (2)
Rimo Hunt 2
Pärnu Linnameeskond (1)
Envar Lauter 1
Tallinna FC Levadia II (1)
Nikita Martõnov 1
13.03.2011 14:28








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.