KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga 7. vooru eelvaated
Eesti jalgpalli Esiliigas mängitakse pühapäeval, 17. aprillil VII vooru kohtumised, kus liider Tallinna FC Levadia II võõrustab eelviimasel real asuvat Pärnu Linnameeskonda.

Levadia II ja Pärnu kohtumine algab kell 14.00 nagu veel kolm Esiliiga VII vooru matši. Valga FC Warrior võõrustab Tallinna FC Flora II-te, FC Puuma Kiviõli Tamme Autot ja Kohtla-Järve FC Lootus FC Infonetti.

JK Tallinna Kalevi ja Tallinna JK Legioni vaheline matš Kalevi staadioni kunstmurul algab kell 17.00.

Esiliiga VII vooru mängud. Pühapäev, 17. aprill

17. aprillil kell 14:00 Lasnamäe SPK kunstmuruväljak (Peterburi tee 15, Tallinn)
FC PUUMA - KIVIÕLI TAMME AUTO 

FC Puuma peatreener Dmitri Krasilnikov: "Ees on mäng väga tugeva võistkonnaga. Eelmisel aastal oli Tamme Autol isegi võimalus tõusta Meistriliigasse. Omavaheline karikamäng sügisel ka näitas, et nad on organiseeritud ja tugev suurte kogemustega meeskond. Teisest küljest, on see meie esimene kodumäng omal stadioonil. Loodame oma poolehoidjaid rõõmustada tulemuslikku mänguga ja soovime edu vastasele."

Mängija Daniel Danilov: "Mäng on väga tähtis, peame võtma kolm punkti. Arvan, et selles mängus suudame lüüa palju väravaid. Teeme kõik, et saada kolm punkti."

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Mõlemal meeskonnal on nii mõndagi tõestada, seega tõotab tulla järjekordne põnev mäng. Sooviks, et võistkond võitleks samamoodi nagu viimases mängus teisel poolajal, küll siis tuleb ka positiivne tulemus.”

Mängija Sergei Kostin: "Üritame näidata ilusat mängu ja saavutada kena tulemuse."

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Lauri Salei


17. aprillil kell 14:00 Ahtme kunstmurustaadion (Altserva 6, K-Järve) 
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - FC INFONET 

FC Lootuse peatreener Aleksandr Marašov: "Praegu on Esiliigas iga mäng kuue punkti peale. Võitlemegi punktide eest, seda enam, et mängime kodus. Vastane on tugev, kuid anname endast kõik, et võita."

Mängija Maksim Pozjabin: "Mängime võidule, selleks on kõik eeldused olemas - vorm ja tuju on head - näitame seda meie vastasele."

FC Infoneti peatreener Andrei Borissov: "Väljasõit Kohtla-Järvele ei ole kunagi kerge ning ka seekord pole erand. Eelmisel aastal mängis meie vastane Meistriliigas ning sai päris korraliku kogemustepagasi, kuid kaotama minna me ka ei kavatse. Ootame väga huvitavat mängu ning korralikku võitlust. Koju soovime tulla kolme punktiga."

Mängija Jevgeni Gurtšioglujants: "Kahju on, et lasime eelmises mängus võidul käest libiseda, pärast seda, kui olime eduseisu juba saavutanud. Mängupilt on siiski iga mänguga aina parem ja parem. Olen juba väga lähedal oma maksimaalsele vormile, lõin kahes mängus järjest väravaid ning ei kavatse sellega piirduda. Tahan aidata meeskonnal võita ja jääda ka edaspidi mängima Esiliigasse."

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Roman Treial, Marger Pormann


17. aprillil kell 14:00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - PÄRNU LINNAMEESKOND 

FC Levadia II peatreener Mati Pari: "Loodame koduväljaku eelise ära kasutada ja kolm punkti tabelisse juurde saada. Pärnu meeskondadega on alati huvitav vastakuti minna ning midagi lihtsalt kätte ei tule."

Mängija Taavi Viikna: "Oleme tabeli liidrid ning üritame ka selle mängu võita, et oma positsiooni veelgi kindlustada."

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: "Eelmine mäng näitas ära meie järjekordse nõrga külje, mida peame parandama – mäng ülekaalus. See on pigem kinni ajus, kui oskustes. Endiselt on probleem olukordade realiseerimine. Kas tuleb raske mäng? Jah! Kas läheme kaotama? Ei! Kas läheme võitlema? Jah!“

Mängija Ott Joala: "Tabeliseis vajab parandamist ning selleks on vaja kindlasti hakata väravaid lööma. Eelmistes mängudes on meil olnud palju võimalusi, kuid me pole suutnud neid realiseerida. Kasutades ära oma väravavõimalused, oleme võimelised üllatama ükskõik keda, kas või liidrit FC Levadiat.“

Peakohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Juri Frischer


17. aprillil kell 14:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR - TALLINNA FC FLORA II 

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Oleme teinud enda olukorra väga raskeks. Mäng tuleb tugeva vastasega, kuid sellegi poolest tahame anda endast parima."

Mängija Raiko Karpov: "Meil on Flora duubliga mäng ehk siis endised tiimikaalsased on vastasteks. Püüame anda endast maksimumi ja läheme mängima võit silmis."

FC Flora II peatreener Aivar Lillevere: "Kuigi mängime tabeli viimasega ei saa me vastast alahinnata, sest Warrioris mängivad siiski oma süsteemi noormängijad ja kindlasti tahavad nad näidata ennast heast küljest. Peame keskenduma raskele mängule ja pidama kinni enda taktikast ning loodame, et tuleb positiivne tulemus."

Mängija Karl Ivar Maar: "Vastasteks on meie eelmised trennikaaslased, kuid sellegi poolest loodame, et tuleb võtluslik mäng ning võidame."

Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Erki Post, Indrek Bachmann


17. aprillil kell 17:00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuru (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - TALLINNA JK LEGION 

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Väga raske mäng tuleb, sest meil seljataga kaks võitluslikku mängu sellel nädalal. Karikamängus Narvaga ka lisaaeg. Kuni 50% ulatuses peame võibolla tegema sunnitud vahetusi. Kuna Legion võib tulla plaaniga taga ainult nulli hoida, siis tuleb jälle võitlusrohke mäng."

Mängija Aleksandr Kulikov: "Panin meeskonnale ülesande jõuda kindlasti Meistriliigasse, kahjuks ise pean lahkuma praktikale, ookeani taha ja saan neid aidata alles sügisel. Kuulsin, et mulle on ka asendus juba leitud, seega olen üsna rahulik. Oluline on Legioniga võit ära võtta."

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Meie meeskonna noored mängijad on praegu heas hoos. Nad lisavad meie mängule vajalikku energiat. Usun, et see võib meid aidata mängus Kalevi vastu."

Mängija Jevgeni Suhih. "Mängu kvaliteet, koostöö väljakul ning meeskonna sisekliima on praegu sujuvad ja väga meeldivad, mis annavad ainult positiivseid emotsioone. Selliste heade emotsioonidega lähme väljakule ja üritame võita."

Peakohtunik: Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Joonas Jaanovits, Rein Pajunurm
15.04.2011 10:30
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.