KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigas toimuvad pühapäeval 8. vooru mängud
Eesti jalgpalli Esiliigas mängitakse pühapäeval, 24. aprillil VIII vooru kohtumised, kus juhtgrupi meeskonnad kohtuvad omavahel kahes mängus.

Kell 14 võõrustab FC Infonet Lasnamäe KJH kunstmurul Tallinna FC Levadia teist ning kell 17 kohtuvad Sportland Arenal Tallinna FC Flora II ja FC Puuma.

Kell 14.00 algavad veel kolm 8. vooru matši. Kaotuseta jätkav JK Tallinna Kalev võõrustab Kalevi staadioni kunstmurul Valga FC Warriori, Tallinna JK Legion Wismaris Pärnu Linnameeskonda ja Kiviõli Tamme Auto Tallinnas asuval Sportland Arenal Kohtla-Järve FC Lootust.

Esiliiga VIII vooru mängud. Pühapäev, 24. aprill

24. aprillil kell 14:00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET - TALLINNA FC LEVADIA II

FC Infoneti peatreener Andrei Borissov: "See kodumäng tuleb liiga liidriga. Meie kasuks räägib eelnev statistika, mille kohaselt pole me koduväljakul mängides veel kaotanud. Soovime samasuguse statistikaga ka jätkata. Eelmisest mängust saime ka enesekindlust juurde."

Mängija Vladislav Ogorodnik: "Lõin oma teise värava liigas ning minu eesmärgiks on ka edaspidi suurendada meie võistkonna löödud väravate arvu. Mäng liiga liidriga tuleb kindlasti raske, kuid annan parima ja jään ikka võitu lootma."

FC Levadia II peatreener Mati Pari: "Kahes viimases kohtumises oleme pidanud viikidega leppima, nüüd üritame jälle võitude teele tagasi pöörata. Iga mänguga saab meie noor meeskond väärtuslikke kogemusi juurde ning selle pagasi pealt on hea edasi liikuda."

Mängija Andreas Raudsepp: "Läheme igas kohtumises väljakule eesmärgiga võita ja teeme seda ka nüüd."

Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Aron Härsing, Artur Telling


24. aprillil kell 14:00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuru (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - VALGA FC WARRIOR 

JK Talinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Vaadates tabelit, siis pole kahtlustki, kumb meeskond on soosik. Peame selle vastutuskoorma kallama väravatena Warriori väravasse. Kunstmuru hakkab vaikselt poisse murdma ja loodame, et mõne vooru pärast saaks kõik murule juba. Kuna on oodata ilusat ilma, siis ootame kõiki toetajaid ja klubi noormängijaid staadioni äärde."

Mängija Rimo Hunt: "Ei hakka midagi ära sõnama, et mitu väravat lööme või kes lööb. Tähtis on võit kogu meeskonnale ja kindlad kolm punkti tabelisse."

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Eelmine nädal oli raske mäng tuttava meeskonnaga. Sellel nädalal läheme mängima uute mõtete ja sihtidega ning anname väljakul endast parima."

Mängija Juss Tanvel: "Tallinna Kalev on raske vastane ning tabelis kõrgel kohal. Võõral väljakul on alati rasked mängud ja võitluslik tuleb ta ka seekord."

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Andreas Vaks


24. aprillil kell 14:00 Sportland Arena (Asula 4c)
KIVIÕLI TAMME AUTO - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS 

Tamme Auto peatreener Erik Steinberg: "Meie read on vigastuste ja kaartide tõttu vägagi hõredad, sellegipoolest läheme võitlema. Viimane mäng näitas, mille kallal tuleb kõvasti tööd teha - sellega tegelemegi ja üritame parandada oma vead."

Mängija Dmitri Vorobjov: "Esiliigas ei tohi me ühtegi võistkonda alahinnata, kõik võivad võita kõiki. Antud mäng on tabeliseisu parandamise jaoks väga tähtis."

FC Lootuse peatreener Aleksandr Marašov: "Nii öelda Ida-Virumaa derby toimub Tallinnas. Vastane on tugev meeskond, kes tõenäoliselt hakkab pretendeerima tõusmisele Meistriliigasse. Proovime tõestada, et võime tekitada raskusi iga Esiliiga meeskonnale."

Mängija Deniss Tjapkin: "Oleme võlgu meie fännidele ning proovime võla tasuda võiduga."

Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Roland Meritee, Marek Lillmaa


24. aprillil kell 14:00 Wismari kunstmurustaadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION - PÄRNU LINNAMEESKOND

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Kui koosseisus on palju noori, väga raske oodata nendelt stabiilsust igas mängus. Küll nad saavad kogemusi juurde, aga see tuleb alles paari aasta pärast, kuid mängida on vaja juba täna. See tähendab, et igas mängus peame andma endast 100%."

Mängija Maksim Kisseljov: "Eelseisvas mängus on meie peamine ülesanne kasvatada pallivaldamise protsenti, mis tähendab võtta pall kontrolli alla. See on meie arvates õige tee eduni."

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: „Eelseisva mängu eel on meil mitu küsimust vaja lahendada. Meil on viis mängijat (ka väravavaht) vigastatud ja meie ainus keskkaitsja peab kaartide tõttu mängu vahele jätma. Seda enam peavad teised pingutama ja võidu võtma, olgu see või Rooma leegion.“

Mängija Robert Kirss:“Vajame võitu, sest praegune tabeliseis meid ei rahulda. Läheme andma kõva lahingut ja kindlasti punktide järele. Eesmärgiks saab olla võit ja ainult võit!“

Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Kaur Lillipuu, Vallo Lokko


24. aprillil kell 17:00 Sportland Arena (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - FC PUUMA 

FC Flora II peatreener Aivar Lillevere: "Puuma on näidanud väga head mängu ja kindlasti tuleb nendega arvestada kui võrdne võrdsega ning mäng tuleb võitluslik ja tasavägine."

Mängija Erkki Kubber: "Vastas on tugev tehniline meeskond, aga sellest hoolimata läheme võitma. Loodetavasti tuleb hea mäng."

FC Puuma peatreener Dmitri Krasilnikov: "See on hooaja üks tähtsaim mäng - püüame valmistuda mänguks maksimaalse kontsetratsiooniga ja anda oma parima."

Mängija Kert Haavistu: "Eelmisel aastal näitasid Meistriliiga duublid head taset. Tuleb tuline lahing. Väljakul tuleb vähem rääkida, rohkem mängida."

Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Ago Kärtmann
23.04.2011 17:16
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.