KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigas toimub pühapäeval kuues mänguvoor
Tänavuse hooaja esimene Ida-Virumaa derbi peetakse pühapäeval Esiliigas, kus kuuendas voorus lähevad vastamisi Kiviõli Tamme Auto ja Kohtla-Järve FC Lootus, kes on mõlemad hooaega üsnagi edukalt alustanud. Kui punktide mahaarvestamist toimunud ei oleks, oleksid Tamme Auto mängijad hoopistükkis liiga liidrid 11 punktiga, kuna hetkel esikohal asuval Lootusel on viie vooruga koos kümme silma. Algus Rakveres kell 14:00

Samal ajal võtab FC Ajax oma kodustaadionil vastu Rakvere FC Florat, Pärnus võõrustab Vaprus TJK Leegioni ning Tallinna FC Flora II mängib Sportlandil Tuleviku duubliga.Vooru viimases mängus on kell 17:00 Maarjamäel vastamisi FC Levadia II ja Valga FC Warrior.

Esiliiga VI voor pühapäeval, 12. aprillil:

kell 14.00 FC Ajaxi kunstmuruväljakul (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - RAKVERE FC FLORA

FC Ajaxi peatreener Boriss Dugan loodab, et esimene mäng kodustaadionil mõjub meeskonnale hästi: "See on selle hooaja esimene mäng oma kodustaadionil. Seega on meil veel suurem vastutus fännide ees. Viimastes mängudes on meeskond näidanud head mängu, kuid tulemus pole olnud kõige parem. Nüüd ootame sellest mängust nii ilusat esitust, kui ka positiivset tulemust."

Mängija Deniss Skobelev tahab väravat lüüa: "Tahan lüüa värava kodustaadionil, mis aitaks meeskonnal võita. Rohkem punkte kaotada ei tohi."

Rakvere ründaja Alar Petrovits kordab tuntud tõdesid: "Ajax on olnud alati meie jaoks ebameeldiv vastane, kuid loodame, et eelmisest voorust saadud positiivsed emotsioonid aitavad meil seekord edu saavutada."

Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Artur Telling, Roland Meritee


kell 14.00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67, Rakvere)
KIVIÕLI TAMME AUTO - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS 

Tamme Auto peatreener Sergei Burov: "Loomulikult tahab meeskond seda kohtumist võita, aga selleks on vaja mängudistsipliinist kinni pidada ning väravavõimalused realiseerida."

Mängija Erik Steinberg: "Igas mängus on vastased tugevad. Peame järjekordselt endast parima andma. Üritame vastasest paremad olla ja kolm punkti juurde teenida."

FC Lootuse peatreener Aleksei Zukov kiidab vastase tugevust: "See on nii öelda "derby" ja sellega on kõik öeldud. Seda enam, et mängime meeskonnaga, kes ei ole veel sellel hooajal kaotuse kibedust tundnud ning kes lööb igas mängus vähemalt kolm väravat."

Mängija Aleksandr Zahharenkov: "Meie eesmärk on võita igas mängus. Vastane on väga tugev, aga kui me mängime oma mängu, siis kindlasti võidame!!!"

Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Indrek Bachmann


kell 14.00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS - TALLINNA JK LEGION 

JK Vapruse peatreener Gert Oleski võiduisu suureneb: "Esimene võit on käes ja loodan, et võistkond võtab selle positiivse emotsiooni kaasa ning suudame ka kodus hästi mängida."

Sama arvab ka väravavaht Priit Pikker: "Võiduarve avatud, jätkame samas vaimus ja soovime võita."

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Tuleb kaitseliin korda saada, liiga palju laseme endale ära lüüa. Ründes oleme seni aga hästi tegutsenud, seda võib ka meie löödud väravate arvus näha."

Mängija Sergei Dõmov: "Kaks viimast mängu oleme viiki teinud, oleks hea kui nüüd võidu lainele naaseksime. Kuigi võõrsil Pärnu vastu ei saa kerge olema."

Peakohtunik: Gunnar Nuuma
Abikohtunikud: Tõnu Palts, Andrei Karhu


kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - VILJANDI JK TULEVIK II

FC Flora II peatreener Urmas Kirs: "Kahe viimase vooru tulemused on mulgid vihale ajanud, kerge mäng ei saa tulema."

Mängija Oliver Andres: "Tahaks loota head mängu ja tulemust, et saaks tõusta kõrgemale kohale, et oleks põhjust laulda Viljandi paadimehest."

JK Tulevik II peatreener Aivar Lillevere: "Asetseme Flora II-ga tabelis kõrvuti, seega mõlemale väga tähtis mäng. Külas rahuldaks ka viik."

Mängija Rain Tölpus: "Oleneb palju saab Flora esindusmeeskonnast lisajõudu. Aga kergelt me kindlasti alla ei anna."

Peakohtunik: Sten Kaldma
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Jüri Štšebunjajev


kell 17.00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - VALGA FC WARRIOR 

FC Levadia II peatreener Aleksandr Puštov: "Nädala sees said paljud meie meeskonna mängijad hea kogemuse HJK esindusmeeskonna vastu mängides. Loodan, et rahvusvaheline õppetund tuli kasuks ning see avaldab positiivset mõju ka meie sooritustele Esiliigas."

Mängija Vladimir Vassiljev: "Eesmärk on kohtumine võita. Viike on olnud liiga palju."

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Eelmise mänguga ei saa rahule jääda, kindlasti tahame ennast seekord parandada, kuigi vastane on tugev."

Mängija Jaan Kekišev: "Eelmise nädala mäng näitas, et kõik ei ole veel korras. Levadia II vastu üritame oma vead parandada ja võidupunktid Maarjamäelt koju tuua."

Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Tanel Kull, Oleg Grasman
11.04.2009 18:45
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.