KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XIV vooru eelvaated
Esiliiga pühapäevase XIV vooru keskseks mänguks võib kahtlemata pidada kahe peamise Meistriliiga koha taotleja Kiviõli Tamme Auto ja JK Tallinna Kalevi vahelist mängu Kiviõli linnastaadionil algusega kell 17:00.

Eelmise vooru tehniline eksimus vähendas oluliselt Tamme Auto lootusi otsepääsule. Et lootusesädet elus hoida, ei tohi nad seekord endale mingil juhul kaotust lubada.

Samal ajal kohtuvad ka TJK Legion - Tallinna FC Flora II, Pärnu Linnameeskond - FC Puuma ja FC Infonet - Valga FC Warrior.

Kell 19:30 lõpetavad vooru Tallinna FC Levadia ja Kohtla-Järve FC Lootus. 

Esiliiga XIV vooru mängud. Pühapäev, 12. Juunil

12. juunil kell 17:00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET - VALGA FC WARRIOR

FC Infoneti peatreener Andrei Borissov: "Iga vooruga loodame leida oma mängu. Meid jälitab juba väga pikk seeria ebaõnnestumisi ning viimane voor Puumaga lõppes üldse krahhiga. Eelmises mängus lubasime oma väravasse lüüa rekordarv väravaid ühe mängu jooksul. Paljud vigastatud mängijad jätkavad taastumisega ning koosseisu peab koguaeg täiendama noorte ja väheste kogemustega mängijatega. Meil seisab ees mängida kahe nädala jooksul neli mängu, millest soovime koguda kokku 12 punkti, et mitte langeda liigatabelis ning püsida endiselt liidri JK Kaleviga konkurentsis."

Mängija Aleksandr Altosar: "Viimaste tulemuste järgi on kõigile näha, et Valga ei ole ära teeninud viimast kohta liigatabelis. Tegemist on väga kiire, noore ja ambitsioonika meeskonnaga, kust ei puudu ka hea treener, kes teab, mida nõuda mängijatelt igas mängus. Mina isiklikult soovin antud võistkonnale jõuda väärikale kohale liigatabelis ning teenida palju rohkem punkte, kuid mitte mängus Infonetiga. Olen võidus kindel, kui treener lubab mind väljakule. Proovin maksimaalselt tuua kasu meeskonnale ja saada ka endale üldises meeskonna võidus ühe värava kirja."

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Eelmisest mängust suutsime võtta kolm punkti, mida oleme kaua oodanud. Tahaks jätkata sama rada, tuues punktilisa."

Mängija Heinrich Kasser: "Eelmises kohtumises saime mängu alguses kiiresti värava löödud ning loodan, et ka järgnevas mängus väravad tulemata ei jää."

Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Roland Meritee, Kaur Lillipuu


12. juunil kell 17:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli) 
KIVIÕLI TAMME AUTO - JK TALLINNA KALEV 

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Vastane on tabeliliider ja mäng tuleb kindlasti väga raske. Meie eelmised omavahelised mängud olid võitluslikud. Arvan, et ka see kohtumine kujuneb väga võitluslikuks."

Mängija Sergei Kostin: "Kalev on alati raske pähkel, kuid loodan, et suudame neid koduväljakul üllatada meie hea publiku ees ja võidu tabelisse kirja saada."

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Peale väikest pausi kohe väga tähtis mäng. Algas suvi ja sellega seoses osad mängijad tegelevad sissetuleku hankimisega välismaal, sellest hoolimata peame kokku saama sellise meeskonna, kes mängu võidab."

Mängija Rameš Mamedov: "Olen korras ja valmis meeskonda aitama. Mängust pole vaja pikalt rääkida, lihtsalt on vaja võita."

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Bruno Rammo, Marger Pormann


12. juunil kell 17:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - FC PUUMA 

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: “Puuma on tugev ja head jalgpalli mängiv vastane. Meie mängu ja koosseisu mõjutavad jätkuvalt vigastused, kaardid, ekskursioonid-reisid. Usun, et meeskond on valmis andma 100% hea tulemuse nimel. Lisaks on meil nüüd väravas maailmameister. Tubli Ott!"

Mängija Ott Joala: “Raske mäng tugeva meeskonna vastu. Selg on vastu seina surutud ja nüüd on aeg hakata väravaid lööma ning punkte koguma."

FC Puuma peatreener Dmitri Krasilnikov: "Mängime suvepealinnas Pärnus, mis oli alati kaunis linn suve kuudel, mäng toimub ilusas ranna tsoonis ja loodame ilusat jalgpalli pakkuda nii Pärnu meeskonnale kui ka loomulikult pealtvaatajatele."

Mängija Ilja Antonov: "Viimasel mängul nende vastu saime rumala värava viimasel minutil. Nüüd keskendume täiega, et vigu ei oleks."

Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Silver Sepp, Sander Sepp


12. juunil kell 17:00 Wismari kunstmurustaadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION - TALLINNA FC FLORA II 

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Meie meeskond on väga noor, poisid alles õppivad "täiskasvanute" jalgpalli mängima ja iseseisvalt elama. Paari aasta pärast, kui nad saavad kogenumaks, tuleb ka mängu stabiilsus."

Mängija Pavel Dõmov: "Proovime õigustada treeneri usalduse paremini, kui kahes viimases mängus."

FC Flora II peatreener Aivar Lillevere: "Neli mängijat on põhikoosseisust kaartidega väljas ning see lükkab meie süsteemi natukene segamini. Loodame, et need mängijad, kes mänguaega saavad, suudavad korralikult keskenduda sellele mängule."

Mängija Anton Hmelnitski: "Tuleb näidata paremat mängu kui eelmine kord ning võtta kindlad kolm punkti."

Peakohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Aron Härsing, Marto Kiisk


12. juunil kell 19:30 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS 

FC Levadia II peatreener MATI PARI: "Tundub, et oleme mõõnast üle saanud ja oma mängu taas leidnud. Üritame jätkata resultatiivses joones ja võita pühapäevase kohtumise. Lootus on küll tabelis allapoole kukkunud, kuid neid tuleb lugeda väga tugevaks vastaseks."

Mängija KARL JOHANN REITALU: "Eesmärgiks on järjekordsed kolm punkti välja võidelda."

FC Lootuse peatreener Aleksandr Marašov: "Viimases mängus saavutasime lõpuks võidu. Loodan, et jätkame sama rada pidi."

Mängija Igor Tomaševski: "Mängime ründavat jalgpalli ning üritame kiire värava lüüa, siis peaks mängu jooksul kergem olema."

Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Lauri Salei, Juri Frischer
10.06.2011 13:58
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.