KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XV vooru eelvaated
Esiliiga kolmapäevases 15. voorus algavad kõik viis mängu kell 18:45. FC Puuma võõrustab FC Levadia teist, JK Tallinna Kalev FC Infonetti, Kohtla-Järve FC Lootus Tallinna JK Legioni, FC Flora II Kiviõli Tamme Autot ja Valga FC Warrior Pärnu Linnameeskonda.

Esiliiga XV vooru mängud. Kolmapäev, 15. Juunil

15. juuni kell 18:45 Lasnamäe SPK kunstmuruväljak (Peterburi tee 15, Tallinn)
FC PUUMA - TALLINNA FC LEVADIA II 

FC Puuma peatreener Dmitri Krasilnikov: "Ees on ootamas mäng vabariigi juhtiva klubi järelkasvuga, kes on tehnilised ja kiired mängijad ja mõned neist on isegi koondise kandidaadid. Kindlasti näitavad nad ilusat ja head mängu. Proovime omalt poolt pakkuda seda sama."

Mängija Pavel Apalinski: "Tahame revanši, eelmisel kohtumisel kaotasime neile viimastel minutidel. Pakkume tugeva vastupanu ja võtame punktid."

FC Levadia II peatreener MATI PARI: "Tundub, et oleme mõõnast üle saanud ja oma mängu taas leidnud. Üritame jätkata resultatiivses joones ja võita kolmapäevase kohtumise. Puumat tuleb lugeda väga tugevaks vastaseks."

Mängija KARL JOHANN REITALU: "Eesmärgiks on järjekordsed kolm punkti välja võidelda."

Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Vallo Lokko, Selen Elbe


15. juuni kell 18:45 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn) 
JK TALLINNA KALEV - FC INFONET 

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Kolmapäeval ootame juba Infonetti külla. Esimene mäng lõppes 0:0, kuigi domineerisime terve mängu. Tuleb kindlasti sama raske mäng, kui pühapäeval. Taastumine on võtmesõna."

Mängija Igor Koroljov: "Meeskond on väga hea. Peame kindlasti Infonetti võitma, et taastada esikoht."

FC Infoneti peatreener Andrei Borissov: "Mängus Valgaga võtsime kolm punkti, mis rõõmustab meid väga. Kõigile on juba selge, et Kalevil on üks jalg Meistriliigas, kuid mõnedel meeskondadel on õnnestunud mängida nendega viiki. Ka meie püüame teha just seda, kuna sellise meeskonnaga mängides ongi viik juba nagu võit. Lisaks on mäng meie jaoks seekord raskem paljude mängijate puudumise tõttu. Mängu eesmärk meie jaoks on mängida hästi ning näidata ilusat jalgpalli, tulemuse eesmärke seada on nii tugeva vastasega aga raske."

Mängija Maksim Rõtškov: "Eelmises mängus lõin kaks väravat ning tõin sellega meeskonnale kasu. Hea on minna pärast sellist mängu vastu tugevale vastasele. Kalev on tõepoolest väga tugev vastane olenemata sellest, et esimese mängu tulemus lõppes meie jaoks 0:0 viigiga. Kui Kalevil oleks olnud soodsam koosseis, siis oleks mäng võinud hoopis teisiti lõppeda. Arusaadavatel põhjustel lähme mängima teades, et oleme outsider'id, kuid viigi šanss on siiski alati olemas. Lisaks pole Kalevi väljak kahjuks kaugeltki heas seisukorras."

Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Ago Kärtmann


15. juuni kell 18:45 Jõhvi linnastaadion (Pargi tn 1, Jõhvi)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - TALLINNA JK LEGION 

FC Lootus peatreener Aleksandr Marašov: "Mäng tuleb raske, positivse tulemuse saavutamiseks peame realiseerima oma väravavõimalused - peame punktid võtma igast mängust."

Mängija Pavel Gribanov: "Eelmine mäng Legioniga oli võrdne, lihtsalt eksisime liiga palju kaitses. Tegime vigade paranduse ning vaatame eelseisvale mängule optimistlikult."

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Tuleb mängida nii, et mängijate käitumine väljakul ei segaks head tulemust saavutada. Nüüd tuleb anda võimaluse kahele-kolmele duubli mängijatele."

Mängija Maksim Gussev: "Soovime lõpuks ometi saavutada positiivse tulemuse. Ning oma mängust tuleb kõrvaldada distsiplineerimatus."

Peakohtunik: Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Denis Petrov, Marger Pormann


15. juuni kell 18:45 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - KIVIÕLI TAMME AUTO 

FC Flora II peatreener Aivar Lillevere: "Viimane kord, kui mängisime Kiviõliga siis kaotasime 0:1. Nüüd on tõestamise hetk, peame revanši võtma ja tõsiselt mängu suhtuma."

Mängija Ivo-Henri Pikkor: "Kuna mängud on väga tihedalt, siis loodan, et suudame kiiresti taastuda ning mõttet juba uuele mängule seada."

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Kerge ei saa olema, aga tabeliseis kohustab minema igas mängus maksimumi peale."

Mängija Sergei Kostin: "Usun ja loodan, et suudame sellest mängust kolm punkti võtta, aga kõik sõltub sellest, kas mängijad suudavad taastuda viimasest raskest mängust."

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Joonas Jaanovits, Kaur Lillipuu


15. juuni kell 18:45 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
VALGA FC WARRIOR - PÄRNU LINNAMEESKOND 

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Kuna mäng tuleb Pärnuga, kes on tabelit vaadates meist ühe võrra ees pool, siis loodan, et poisid võtavad ennast kokku ning nopime punkte."

Mängija Andre Arus: "Kuna on kodumäng, siis loodan, et see annab meile parema eelise võita vastaseid."

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: “Oleme tabelis kõrvuti, vajame võitu sama palju, kui vastanegi. Kahjuks mõned mängijad ei ole siiani aru saanud, mis on meeskond, miks nad väljakule lähevad ja millega nad seal tegelema peavad. Arusaamatu, et peame mängima Valgaga Tallinnas kunstmurul, mitte Valga ilusal staadionil ja muru peal.“

Mängija Hans Naano: “Kindlasti tuleb raske mäng aga loodame kolm punkti võtta!“

Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Heigo Paglant
14.06.2011 21:06
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.