KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigas saavad kokku Kalev ja Levadia II
Eesti jalgpalli Esiliigas mängitakse kolmapäeva õhtul 17. vooru kohtumised, kus keskses duellis lähevad vastamisi kolmandal pügalal paiknev JK Tallinna Kalev ning teisel kohal asuv Tallinna FC Levadia II.

Kalev on 15 kohtumisest teeninud 28 punkti, ühe vähem kui Levadia II 16 mängust. Liider FC Flora II aga võõrustab Pärnu Linnameeskonda.

Teistes mängudes on vastamisi FC Puuma – Tallinna JK Legion, Kiviõli Tamme Auto – FC Infonet ning Valga FC Warrior – Kohtla-Järve FC Lootus. Kõikide kohtumiste algusaeg on 18.45.

Esiliiga XVII vooru mängud. Kolmapäev, 22. Juunil

22. juuni kell 18:45 Lasnamäe SPK kunstmuruväljak (Peterburi tee 15, Tallinn)
FC PUUMA - TALLINNA JK LEGION 

FC Puuma peatreener Dmitri Krasilnikov: "Kodumäng. Tuleb neljas mäng nädala jooksul, peame leidma optimaalse koosseisu ja rõõmustama oma poolehoidjaid. Meid rahuldab ainult võit."

Mängija Pavel Apalinski: "Vastane on hea, aga eelmine kord meil vedas rohkem ja loodame, et seekord fortuna on jälle meie poolt. Mängime kodus ja loodame näidata ilusat jalgpalli."

Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Artur Telling, Veiko Mõtsnik


22. juuni kell 18:45 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - TALLINNA FC LEVADIA II

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Peame pead uuesti püsti tõstma. Vajame väga seda võitu juba psüühilise tasakaalu tagasi saamiseks. Nagu nädalasiseste mängudega ikka, siis tuleb koosseisus muudatusi teha."

Mängija Igor Koroljov: "Valmistume raskeks mänguks. Meil on vaja meeskondlikus mängus osad detailid paika saada ja siis tulevad jälle ka tulemused."

FC Levadia II peatreener Mati Pari: "Kahes viimases mängus oleme pidanud rahulduma viikidega. Nüüd proovime taas võita ning Kalevile eelmises omavahelises mängus saadud kaotuse eest tasuda."

Mängija Artjom Artjunin: "Loomulikult tahame mängu võita. Selleks peame oma väravaõimalused edukalt realiseerima ega tohi kaitses eksimusi läbi lasta. Võiduga oleks mõnus jaanipäevale ja lühikesele puhkusele vastu minna."

Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Aron Härsing, Martin Lember


22. juuni kell 18:45 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - FC INFONET 

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Ees seisab väga tähtis mäng ja loodaks saada võidu. Kuigi Infonet on äärmiselt raske vastane."

Mängija Sergei Kostin: "Kodupubliku ees soovime kindlasti näidata paremat mängupilti kui eelmises omavahelises mängus."

FC Infoneti peatreener Andrei Borissov: "Meeskond on juba päris heas vormis, kolmes järjestikkuses mängus pole me kaotanud ning meil pole plaanis kaotada ka edasisi punkte. Meil on järgmises mängus mõningaid probleeme koosseisuga, kuid õnneks on ka vastasel vaid paar varumeest, seega seisame ühel pulgal. Võõrsil pole kunagi kerge mängida, eriti Kiviõlis. Samuti on meil vähene kogemusi mängudega murul. Kõigest hoolimata oleme võidus siiski suhteliselt kindlad."

Mängija Andrei Kostin: "Pärast liiga liidri võitmist oskame järgmisesse mängu minna vaid kindlate võidukavatsustega. Eelnevas mängus lõin oma Esiliiga esimese värava ning tahan ka edaspidi lüüa väravaid võidumängudes. Kuna järgmises mängus on meile vastas meeskond, kellega on meil enam-vähem sama tase, siis oleneb palju sellest, kuidas suudavad mängijad kontsentreeruda ning millise koosseisu saavad mõlemad meeskonnad tööpäeval välja panna. Võites mängu saame me liikuda tabelis kõrgemale kohale ning lähemale oma eesmärgile. Arvan, et psühholoogiliselt kergem on meil."

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Marger Pormann, Dmitri Vinogradov


22. juuni kell 18:45 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - PÄRNU LINNAMEESKOND 

FC Flora II peatreener Aivar Lillevere: "Eks me peame viimasest mängust tegema vigade paranduse, sest niimoodi mängides võime kaotada ükskõik millisele vastasele. Tõsiselt tuleb mängijatel ennast kokku võtta ja peame üritama uuesti oma mängu leida."

Mängija Bert Klemmer: "Peame suvepealinna poistele koha kätte näitama ning kindlasti võidu võtma, et enda tabeliseisu esikohta hoida."

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: “Mäng liidriga võõrsil. Hea tulemuse saamiseks peavad kõik andma endast 100%."

Mängija Taavi Laurits:“ Kui lööme vastatstest rohkem väravaid siis peaks ka 3p saama! Selline on võiduplaan.“

Peakohtunik: Boriss Šipunov
Abikohtunikud: Roland Meritee, Oleg Grasman


22. juuni kell 18:45 Sportland Arena (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS 

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Nädalavahetusene mäng läks positiivselt, kuna suutsime tugevalt meeskonnalt võtta punkti, aga tuleb uus mäng uue vastasega. Kui suudame samamoodi keskenduda, võiks ka eesolev mäng positiivselt lõppeda."

Mängija Kevin Arike: "Tahame võita. Mängude graafik on tihe, kuid loodame, et meeskond jõuab taastuda."

FC Lootuse peatreener Aleksandr Marašov: "Valga asub tabelis viimasel kohal, aga mitte mingil juhul ei tohi neid alahinnata. Eelmises voorus nad esinesid ühe liidri vastu väärikalt ja võtsid neilt punkte. Me mängime võidule, teist varianti ei ole."

Mängija Anton Semjonov: "On vaja punkte teenida ja tabelis tõusta. Ehkki Valga on viimane, tuleb nende vastu raske mäng."

Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Vallo Lokko, Jaanus Nilp

21.06.2011 18:06
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.