KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XX vooru tulemused
Pühapäeval toimus Esiliigas neli 20. vooru mängu. JK Tallinna Kalev alistas Valga FC Warrior 3:1, Kiviõli Tamme Auto Kohtla-Järve FC Lootuse 4:1, TJK Legion Pärnu Linnameeskonna 3:1. Tallinna FC Flora II kaotas FC Puumale 0:3.

Viimane mäng mängiti esmaspäeval, 18. juulil, kui FC Infonet ja Tallinna FC Levadia II viigistasid 2:2.

Esiliiga XX vooru mängud. Pühapäev, 17. juuli

17. juulil kell 17:00 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - VALGA FC WARRIOR  3:1 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad
: 1. Martin Kase, 35. Ionel Armean, 79. Rasmus Tomson - 70. Kevin Aloe
Hoiatused: 29. Madis Rajando, 47. Kaspar Sillamaa, 60. Karl Henri Rebane

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 7-Koroljov, 3-Mamedov, 4-Savitski, 15-Kukebal (71. 23-Aasma), 5-Kägo (46. 18-Niinlaub), 17-Whalen (65. 16-Gurejev), 10-Eteria (65. 2-Ervin Stüf), 6-Kase, 19-Armean (83. 14-Edwin Stüf), 9-Tomson.
Varus: 33-Ošomkov, 18-Niinlaub, 23-Aasma, 2-Ervin Stüf, 14-Edwin Stüf, 16-Gurejev.

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Roosimets, 3-Gull, 4-Sillamaa (88. 14-Kasser), 15-Aloe (80. 16-Wahl), 6-Karu, 17-Lillemets (66. 20-Arus), 8-Lätt (46. 19-Lootus), 9-Lepik, 10-Arike (57. 13-Murd), 11-Rebane.
Varus: 1-Randväli, 14-Kasser, 16-Wahl, 20-Arus, 18-Nurmsaar, 19-Lootus, 13-Murd.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Joonas Jaanovits, Kaur Lillipuu


17. juulil kell 17:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli) 
KIVIÕLI TAMME AUTO - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  4:1 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad
: 49. pen. Dmitri Šelehhov, 51. Tõnis Starkopf, 65. Aleksei Mamontov, 90. Roman Daniljuk - 45. Deniss Tjapkin
Hoiatused: 23. Deniss Kulikov, 28. Maksim Pozjabin, 39. Andrei Jõgi, 46. Deniss Tjapkin

Tamme Auto: 90-Serdjuk, 4-Kostin, 17-Šelehhov, 8-Suvorikov, 14-Tiismann, 7-Ratnikov, 18-Šteinberg (72. 5-Daniljuk), 20-Izotov (83. 12-Rätsep), 9-Mamontov, 10-Gurbanov, 11-Starkopf.
Varus: 12-Rätsep, 5-Daniljuk.

FC Lootus: 1-Kuznetsov, 13-Pozjabin, 21-Vigovski, 16-Aksjonov (65. 4-J. Tarassu), 6-Komšin, 17-Kulikov (78. 11-Smirnov), 5-Tjapkin, 18-Petjukevitš, 2-Vaškevitš (59. 3-Tomaševski), 15-Jõgi, 14-Gabinet.
Varus: 11-Smirnov, 22-Gribanov, 3-Tomaševski, 4-J. Tarassu.

Mänguolud: +20, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 102
Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Marger Pormann


17. juulil kell 17:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - FC PUUMA  0:3 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad
: 10. Kirill Vinogradov, 43. Sten Teino, 68. Ilja Antonov
Hoiatused: 45. Elton Brauer, 48., 88. Mikk Metsa, 86. Märten Pajunurm - 56. Vaiko Tammeväli, 90.+2. Sergei Bilinski
Eemaldamised: 88. Mikk Metsa - 41. Janek Remmelgas

FC Flora II: 12-Orgla, 6-Brauer, 4-Piir, 5-Pajunurm, 19-Tõnus, 17-Metsa, 20-Maar, 10-Lepistu, 15-Mataloja, 11-Knjazev, 9-Kubber.
Varus: 1-Gurnik.

FC Puuma: 1-Tammeväli, 18-Truusalu (72. 21-Bilinski), 4-Heintare, 3-Remmelgas, 14-Haavistu (72. 24-Kurlõtškin), 27-Marin, 8-Antonov (77. 25-Parpauts), 6-Soosaar, 17-Vinogradov (60. 26-Kauber), 5-Rump, 7-S. Teino.
Varus: 26-Kauber, 16-Valge, 21-Bilinski, 2-Kotka, 24-Kurlõtškin, 25-Parpauts, 22-Olentšenko.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 68
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Lauri Salei, Marek Lillmaa


17. juulil kell 17:00 Wismari kunstmurustaadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION - PÄRNU LINNAMEESKOND  3:1 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad
: 31. Juri Gavrilov, 35. Rodion Ovsijenko, 65. Maksim Gussev - 50. Kris Korn
Hoiatused: 69. Mark Dubinin - 90. Greger Könninge, 90.+3. Gerth Kaas

TJK Legion: 22-Lavrentjev, 5-Popov, 8-Gavrilov, 9-Gussev, 10-Latõnin, 12-Suhih (74. 2-Frolov), 14-Passikuta, 4-Balahnitšjov, 6-Sinitsin (88. 18-Vassiljev), 16-Ovsijenko, 17-Dubinin (77. 15-Gassimov).
Varus: 2-Frolov, 3-Šalavin, 15-Gassimov, 18-Vassiljev, 19-Kisseljov.

Pärnu LM: 1-Joala, 4-Aavik, 6-Kirss, 18-Vihmoja, 11-Pärnat, 10-Kaarlimäe (46. 17-Melts), 8-Tekko, 19-Könninge, 7-Issakov (60. 9-Kaas), 20-Korn, 14-Laurits.
Varus: 22-Naano, 16-Söötmaa, 2-M. Tikerpe, 17-Melts, 9-Kaas, 21-Paabut.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 65
Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Roland Meritee, Andrei Petrov


Esmaspäev, 18. juuli

18. juuli kell 18:45 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET - TALLINNA FC LEVADIA II  2:2 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad
: 38., 57. Aleks Mones - 62. Trevor Elhi, 85. Nikita Martõnov
Hoiatused: 54. Vladimir Avilov, 75. Aleksei Demutski - 83. Artjom Artjunin

FC Infonet: 69-Kassjantšuk, 19-Borissov, 3-Kobjakov, 4-Avilov, 10-Gurtšioglujants, 20-Kostin (80. 5-Vinogradov), 7-Demutski, 16-Mones, 13-Televinov (85. 15-Vladõntšenko), 11-Timofejev, 14-Rõtškov.
Varus: 5-Vinogradov, 21-Voilenko, 15-Vladõntšenko, 87-K. Andrejev, 2-Novikov.

FC Levadia II: 30-Matrossov, 4-Kaljumäe (46. 5-Holst), 2-Artjunin, 18-Läst (46. 20-Jürisson), 24-Berdinskih, 7-Martõnov, 11-Elhi, 6-Reitalu, 19-Vassiljev (46. 23-Laurits), 8-Raudsepp, 9-Koger.
Varus: 1-Myrnyi, 4-Holst, 20-Jürisson, 23-Laurits, 13-Kütt.

Mänguolud: +28, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 120
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Marto Kiisk

Liiga tabel 18. juuli seisuga:
1 JK Tallinna Kalev 19 10 7 2 51:16 37
2 Tallinna FC Levadia II 20 10 6 4 38:16 36
3 Kiviõli Tamme Auto 20 11 2 7 30:27 35
4 FC Puuma 20 9 5 6 40:37 32
5 FC Infonet 20 8 8 4 41:28 32
6 Tallinna FC Flora II 18 9 4 5 36:18 31
7 Kohtla-Järve FC Lootus 20 4 8 8 30:39 20
8 Tallinna JK Legion 20 5 3 12 26:49 18
9 Pärnu Linnameeskond 20 3 7 10 18:34 16
10 Valga FC Warrior 19 2 4 13 20:66 10

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 18. juuli seisuga:
18 - Rimo Hunt (JK Tallinna Kalev) 
15 - Maksim Rõtškov (FC Infonet)
10 - Trevor Elhi (Tallinna FC Levadia II)
9 - Nikita Tšernei (FC Puuma) 
9 - Kouakou Fabrice Elysee Kouadio (FC Lootus)
9 - Rasmus Tomson (JK Tallinna Kalev)

Esiliiga kõik väravalööjad 18. juuli seisuga:
JK Tallinna Kalev (51)
Rimo Hunt 18, Rasmus Tomson 9, Ionel Armean 8, Aleksei Savitski 3, Elbasan Kabashi 2, Igor Koroljov 2, Tengiz Eteria 2, Rameš Mamedov 2, Sean Tremaine Whalen 1, Kevin Lutsokert 1, Edwin Stüf 1, Martin Kase 1
omavärav: Sergei Kobjakov (FC Infonet)
FC Infonet (41)
Maksim Rõtškov 15, Bogdan Vaštšuk 3, Andrei Timofejev 3, Aleks Mones 3, Jevgeni Gurtšioglujants 2, Aleksei Demutski 2, Vladislav Ogorodnik 2, Renats Granovskis 2, Maksim Smirnov 1, Sergei Kobjakov 1, Jevgeni Ginzburg 1, Aleksandr Altosar 1, Nikolai Glebov 1, Andrej Voilenko 1, Andrei Kostin 1
omavärav: Andro Aavik 2 (Pärnu LM)
FC Puuma (40)
Nikita Tšernei 9, Ilja Antonov 6, Pavel Apalinski 5, Sten Teino 5, Kevin Kauber 2, Pavel Marin 2, Karel Soosaar 2, Ian-Erik Valge 2, Sergei Bilinski 1, Marko Truusalu 1, Ragnar Rump 1, Nikolai Lõsanov 1, Marko Truusalu 1, Kirill Vinogradov 1
omavärav: Aleksei Latõnin (TJK Legion) 
Tallinna FC Levadia II (38)
Trevor Elhi 10, Janar Toomet 5, Lauri Välja 3, Endrik Raun 3, Nikita Martõnov 3, Markus Holst 2, Rain Aasmäe 2, Nikita Koger 2, Valerijus Mižigurskis 2, Andreas Raudsepp 1, Ola Lennart Hagberg 1, Artur Rättel 1, Andero Pebre 1, Vitali Leitan 1, Artjom Artjunin 1
Tallinna FC Flora II (36)
Sander Laht 4, Karl-Eerik Luigend 4, Hannes Anier 4, Zakaria Beglarišvili 3, Jürgen Henn 3, Erkki Kubber 3, Bert Klemmer 3, Eron Krillo 2, Mikk Metsa 2, Alo Dupikov 1, Andre Frolov 1, Ragnar Piir 1, Kewin Mataloja 1, Meelis Peitre 1, Karl Ivar Maar 1, Anton Hmelnitski 1, Markus Jürgenson 1
Kiviõli Tamme Auto (30)
Aleksei Mamontov 6, Rustam Gurbanov 5, Stanislav Russakov 3, Dmitri Kirilov 3, Maksim Lipin 3, Vladimir Izotov 2, Tõnis Starkopf 2, Dmitri Šelehhov 2, Juri Tiismann 1, Ervin Rätsep 1, Aleksei Larin 1, Roman Daniljuk 1
Kohtla-Järve FC Lootus (30)
Kouakou Fabrice Elysee Kouadio 9, Aleksandr Marašov 5, Alexander Mutik 4, Sergei Bazjukin 2, Artur Makarov 2, Deniss Tjapkin 2, Dmitry Lipartov 1, Nikolay Khvalov 1, Boriss Gritsjuk 1, Deniss Kulikov 1, Deniss Komšin 1
omavärav: Igor Koroljov (JK Tallinna Kalev)
Tallinna JK Legion (26)
Roman Sirotkin 8, Rodion Ovsijenko 3, Juri Gavrilov 3, Aleksei Titenok 2, Jevgeni Suhih 2, Maksim Kisseljov 2, Maksim Gussev 2, Pavel Rubel 1, Pavel Dõmov 1, Pavel Iljuhhin 1, Roman Sobtšenko 1
Valga FC Warrior (20)
Sander Lepik 5, Silver Lätt 4, Raiko Karpov 2, Kevin Aloe 2, Sander Rõivassepp 1, Rasmus Munskind 1, Kevin Arike 1, Karl Mööl 1, Jaan Kekišev 1
omavärav: Dmitri Šelehhov (Tamme Auto), Boriss Gritsjuk (FC Lootus)
Pärnu Linnameeskond (18)
Taavi Laurits 3, Envar Lauter 2, Robert Kirss 2, Ivan Velikopolje 2, Risto Pärnat 1, Matthias Tikerpe 1, Albert Anissimov 1, Anton Issakov 1, Greger Könninge 1, Margus Põldsaar 1, Tambet Anso 1, Ander Paabut 1, Kris Korn 1

17.07.2011 19:21








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.