KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Infonet ja Puuma mängivad kuuele punktile
Eesti jalgpalli Esiliiga 22. vooru keskses mängus lähevad vastamisi võrdsete punktide juures kolmandat ja neljandat kohta hoidvad FC Puuma ja FC Infonet.

Mullu II liiga ida/põhi tsooni esikoha eest konkureerinud Puuma ja Infonet kohtuvad pühapäeval kell 17.00 viimase koduväljakul Lasnamäe kergejõustikuhalli kunstmurul. Hetkel on mõlemal 21 matšist 35 punkti, kuid sama arv silmi on ka viiendat kohta hoidval Kiviõli Tamme Autol.

Idavirulased lähevad seekord vastamisi tabeli punase laterna Valga FC Warrioriga. Pärnu Linnameeskond võõrustab Kohtla-Järve FC Lootust ja Tallinna JK Legion Tallinna FC Levadia II-te. Ka need matšid algavad kell 17.00.

22. vooru lõpetavad Tallinna FC Flora II ja JK Tallinna Kalev, kes lähevad kell 19.30 vastamisi A. Le Coq Arena 1. muruväljakul.

Esiliiga XXII vooru mängud. Pühapäev, 31. juuli

31. juulil kell 17:00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET - FC PUUMA 

FC Infoneti peatreener Andrei Borissov: "Kaheksa viimase mängu jooksul pole meil ühtegi kaotust ning seda vaatamata suurele vigastuste hulgale. Meeskond on heas vormis. FC Puumaga on meil võrdselt punkte ning nagu sellisel puhul öeldakse, siis mäng on kuue punkti eest. Vastane on väga kiire ning suurepärase keskmise vanusega. Sellest hoolimata usun, et leiame omad trumbid ning suudame pakkuda väärikat vastasseisu. FC Puuma on eriti hea ründes, mille heaks näitajaks on viis väravat, mida me eelmisel omavahelisel mängul tõrjuda ei suutnud. Kusjuures esimesed kolm olid löödud mängu esimese 10 minuti jooksul. Õppisime tollest mängust palju ning siiani pole meeskond enam kaotanud."

Mängija Ilja Kassjantšuk: "Kaks aastat ei ole me suutnud FC Puumat võita, omavahelistes mängudes on ette näidata kaks kaotust ning kaks viiki, arvan, et nüüd on aeg tasakaalustada statistikat võitudega. Viimases mängus FC Puumaga tegin täiesti tarbetu vea ning sain punase kaardi. Pärast seda olid mängu vähemalt viigini viimise šansid väga väikesed. Püüame olla maksimaalselt ette valmistunud ning rõõmustada oma poolehoidjaid. Tahaksime kaotusteta seeria jätkumist ning lõpetada kuu positiivselt meelestatuna. Minu asi on hoida oma värav puhtana ning usun, et ülejäänud meeskond leiab võimaluse lüüa väravaid."

FC Puuma peatreener Dmitri Krasilnikov: "Infonet on viimastes voorustes head mängu näidanud. Ees ootab raske mäng, soovime pealtvaatajatele pakkuda ilusa mängu. Kutsume kõiki staadionile."

Mängija Nikita Tšernei: "Infonet on tugev vastane, aga mängime võidu peale, sest nad on kõige lähem vastane Meistriliigasse tõusmise konkurentsis."

Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Lauri Salei


31. juulil kell 17:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - VALGA FC WARRIOR

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Viimastes mängudes oleme suutnud esimesel poolajal korralikult mängida, kuid teisel poolajal on meie mängujoonis lagunenud. Lootust positiivsele tulemusele on vaid siis, kui suudame võidelda lõpuni."

Mängija Sergei Kostin: "Kuigi Warrior asetseb meist tagapool, ei tohi me neid alahinnata. Tähtis mäng meile ja loodan, et kogu meeskond keskendub tõsiselt sellele mängule."

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Eelmine mäng oli raske, kuid ka seekord on vastaseks tugev meeskond. Ettevalmistuseks on olnud aega ning loodan, et tuleb võitluslik mäng."

Mängija Madis Rajando: "Pühapäeval peab mängima keskendunult, et näidata vastastele tugevat vastupanu ning loodame, et tuleb huvitav mäng."

Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Vallo Lokko, Andreas Vaks


31. juulil kell 17:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu) 
PÄRNU LINNAMEESKOND - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: “Lootuse näol on tegu väga tugeva vastasega, kellele me ei ole suutnud kahe mänguga ühtegi väravat lüüa. Eriti raskeks teeb pühapäevase mängu meile ka asjaolu, et mitmetel erinevatel põhjustel ei saa osaleda meil kaheksa mängijat. Seda enam peavad teised võitma minema, mitte lihtsalt mängima.“

Mängija Ott Joala: “Kuna tegemist on lähikonkurendiga, siis ülimalt tähtis on saada kolm võidupunkti. Selleks peame parandama oma kaitsemängu ja suhtumist võitlustesse.“

FC Lootuse peatreener Andrei Škaleta: "Viimastel mängudel andsime oma parima, aga võite ei tulnud. Loodame, et mängus Pärnu vastu anname oma parima ja võidame."

Mängija Dmitri Gabinet: "Loodame võita, et natukene kaugeneda ohtlikust tsoonist."

Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Silver Sepp, Gunnar Nuuma


31. juulil kell 17:00 Wismari kunstmurustaadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION - TALLINNA FC LEVADIA II 

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Eelmisel hooajal märkasime, et kui meeskonna esindajana oli mängueelsel koosolekul Boriss Fedorenko, siis selle mängu me võitsime. Viimases kodumängus oli tema meie esindaja. Aga kui rääkida tõsiselt, siis kahes viimases mängus näitasime päris head jalgpalli. Loodan, et eelseisvas mängus suudame säilitada oma head rütmi."

Mängija Pavel Dõmov: "Pärast U-19 klubide turniiri, kus ma võtsin osa, on mul hea tuju ja suur mänguisu oma klubi võidule aidata."

FC Levadia II peatreener Mati Pari: "Üritame võõrsil kohtumise võita ja tabelis oma positsiooni kindlustada."

Mängija Trevor Elhi: "Nagu igas kohtumises, mängime ka seekord võidule."

Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Denis Petrov, Roland Meritee


31. juulil kell 19:30 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - JK TALLINNA KALEV 

FC Flora II peatreener Aivar Lillevere: "Oleme praegu madalseisus ja ma usun, et isegi viik antud momendil kodus oleks kogu meeskonnale väga positiivne emotsioon, aga selle nimel tuleb ikkagi meeskonnal pingutada."

Mängija Dmitri Knjazev: "Tuleb kindlasti väga raske mäng, kuid siiski loodan, et suudame vastastele tugevat mängu näidata."

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Seoses viimase mängu kaartidega võib tekkida koosseisuga probleeme. Loodame, et Kase ja Kukebal tulevad tervetena koondisest tagasi ja saavad mängida. Hoolimata oma koosseisust ja sellest, et kas Flora tuleb esinduse või duubli poistega vastu, soovime väga võita ja kindlustada esikohta."

Mängija Sean Whalen: "Kahjuks otsustas eelmise mängu kohtunik meil osad poisid istuma panna ja nüüd ei saa meie parimas koosseisus mängida. Seal on ju väga hea muru ka veel lisaks, aga usun, et suudame ikka võiduga tagasi tulla."

Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Kaur Lillipuu, Veiko Mõtsnik

29.07.2011 12:07
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.