KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigas lähevad omavahel kokku kaks edukamat
Esiliigas mängitakse pühapäeval 24. vooru neli mängu, neist keskne on kahtlemata kell 19:30 Lasnamäe KJH kunstmurul toimuv kohtumine teisel kohal oleva FC Infoneti ja liidri JK Tallinna Kalevi vahel.

Kell 17:00 alustavad Pärnu Linnameeskond ja Valga FC Warrior, Tallinna FC Levadia II ja FC Puuma ning Tallinna JK Legion ja Kohtla-Järve FC Lootus.

Kohtumine Kiviõli Tamme Auto ja Tallinna FC Flora II vahel on edasi lükatud 19. oktoobrile seoses sellega, et mitmed Tamme Auto pallurid osalevad UEFA Futsal Cupi alagrupiturniiril Tallinna FC Anzhi koosseisus.

Esiliiga XXIV vooru mängud. Pühapäev, 14. august

14. augustil kell 17:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - VALGA FC WARRIOR 

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: “See on mäng mille peame võitma! Vaatamata sellele, et Valga on näidanud head minekut viimastes mängudes."

Mängija Greger Könninge: “Liigatabelit vaadetes on näha, et punkte on meil hädasti vaja ning kolme punkti järele me ka läheme. Viimastes mängudes oleme lasknud endale palju väravaid lüüa, kuid seekord mängime koduväljakul ning püüame enda värava puhtana hoida ja üritame ise rohkem lüüa. Kui soovime liigasesse püsima jääda, siis peame selle mängu kindlasti võitma!“

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Pärnu on hetkel meile kõige lähemal olev vastane. Peame ennast kindlasti kokku võtma, et saavutada mängus edu."

Mängija Heinrich Kasser: "Viimased mängud ei ole olnud meil parimad, kuna me ei suutnud ära realiseerida oma võimalusi. Seekord püüame võidu siiski koju tuua."

Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Edgar Leht, Selen Elbe


14. augustil kell 17:00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn) 
TALLINNA FC LEVADIA II - FC PUUMA 

FC Levadia II peatreener Mati Pari: "Taas ootab ees väga raske mäng tugeva vastasega. Proovime oma tugevused maksma panna ja võidu koju jätta."

Mängija Nikita Martõnov: "Tahame näidata oma parimat mängu ja kohtumise võita."

FC Puuma peatreener Dmitri Krasilnikov: "Vaadates tabeliseisu, siis rahuldab mõlemat poolt ainult võit. Kogu nädala ettevalmistus oli tõsine ja meeskond on valmis mängima kolme punkti peale."

Mängija Ilja Antonov: "Praegu on meeskond heas vormis ja soovime näidata head mängu."

Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Marko Leevand, Tiit Kivisild


14. augustil kell 17:00 Wismari kunstmurustaadion (Wismari 15a, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS 

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Lähenemas on "kuue punkti" mängude aeg. Mängime oma põhikonkurendi vastu. Võidu toob ainult hea koostöö ning 100% kontsentreerumine igas mänguelemendis."

Mängija Maksim Kisseljov: "Minul kui kõige kogenumal mängijal on vastutus mitte ainult tulemuse eest, vaid ka noorte mängijate arenemise eest. Kuigi tulemus ikka ei tohi tagaplaanile jääda."

FC Lootuse peatreener Andrei Škaleta: "Väga tähtis mäng Legioniga. On vaja mängida distsiplineeritult, et saavutada positivne tulemus."

Mängija Viktor Aksjonov: "Peame ennast kokku võtma ja võidu koju tooma."

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Sergei Makarov


14. augustil kell 19:30 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET - JK TALLINNA KALEV 

FC Infoneti peatreener Andrei Borissov: "Meie kaotusteta seeria kestab juba 10 mängu. Mäng liiga liidriga ei saa mõistetavatel põhjustel kerge olema, kuid taganeda pole meil kuhugi. Oleme saavutanud juba väga hea vormi ning püüame kõigest väest võtta Kalevi mängust 3 punkti. Sel hooajal oleme Kaleviga mängides kaks korda jäänud viiki, meie suur soov on muuta antud statistikat paremuse poole."

Mängija Renat Granovskis: "Olen väga rõõmus, et treener võimaldas mul väljakule minna eelnevas mängus. Täitsin treeneri lootusi lüües teisest puutest värava 30 sekundit pärast vahetusest väljakule tulemist. Olen varem võtnud osa ka mängust Kaleviga ning ka seal õnnestus mul lüüa kaks väravat, mis ei olnud kahjuks siiski piisavad, et võtta 3 punkti. Väga oluline on, et järgmine mäng lõppeks võiduga, kuna oleks ääretult meeldiv esimest korda sattuda liiga esimesele kohale. Mängime oma väljakul ning soovime väga oma kaasaelajaid rõõmustada järjekordse võiduga."

JK Tallinna Kalevi peatreener Sergei Ratnikov: "Infonet on saanud suvel väga häid täiendusi ja võiks vabalt sellise koosseisuga mängida edukalt ka Meistriliigas, aga ka meil on head mängijad ja meil on kindel soov hoida liidrikohast kinni. Teades Infoneti kaitsest lähtuvat mängustiili, peame olema väga ettevaatlikud."

Mängija Rameš Mamedov: "Mängime Esiliiga kõige paremini komplekteeritud satsi vastu, neid motiveeritakse kõvasti meid võitma, aga kui meil on kõik paigas, siis olen kindel meie võidus. Valmistume mänguks spetsiaalselt kunstmurul."

Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Marger Pormann
12.08.2011 23:51
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.