KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Neidude U-19 koondis võõrustab EM-valikturniiri
Eesti neidude U-19 koondis võõrustab Haapsalus ja Rakveres Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiri, kus vastasteks Tšehhi, Poola ja Küpros.

Järgmise aasta noormeeste U-19 EM-finaalturniiri võõrustajalinnadest loodab naiskonna peatreener Keith Boanas noppida üks-kaks võitu, kuid ei sea tulemust otseselt peaeesmärgiks.

“Võistkonnas on palju uusi tüdrukuid ja meie suurim väljakutse on nad saada õigesse häälestusse, et nad usuks enda võimetesse,” rääkis Boanas. “Vastased on tugevad, kuid tahan näha mängijaid pingutamas. Tahan näha nende silmist soovi pääseda A-koondisesse.”

Eelmisel aastal mängis Eesti neidude U-19 koondis ühes grupis Belgia ja Leeduga, kus kaotas mängud vastavalt 0:6 ja 0:1.

Turniir algab laupäeval, 17. septembril, kui Eesti mängib kell 17.00 Haapsalus Poolaga ja Tšeehi samal ajal Rakveres Küprosega.

Pilet mängudele maksab 2 eurot, LHV jalkakaardiga sissepääs tasuta!

AJAKAVA
17.09 kell 17:00 Poola - Eesti, Haapsalu linnastaadion
17.09 kell 17:00 Tšehhi - Küpros, Rakvere linnastaadion

19.09 kell 17:00 Tšehhi - Eesti, Rakvere linnastaadion
19.09 kell 17:00 Küpros - Poola, Haapsalu linnastaadion

22.09 kell 17:00 Poola - Tšehhi, Rakvere linnastaadion
22.09 kell 17:00 Eesti - Küpros, Haapsalu linnastaadion

POOLA KOONDIS

Väravavahid
1          Anna Strawa (18.03.1993) - MUKS Dargfil Tomaszow Maz
12        Ewelina Łowicka (09.07.1993) - MUKS Praga Warszawa

Kaitsjad
4          Jagoda Szewczuk (12.11.1993) - KKPK Medyk Konin
6          Karina Szymanska (24.05.1993) - KKPK Medyk Konin
7          Karolina Strzepek (11.07.1993) - KS Sztorm Gdynia
10        Evelyn Nicinski (14.01.1993) - Bucknell University Athletic's
15        Agnieszka Szybinska (25.04.1994) - MUKS Praga Warszawa
17        Agata Gusciora (06.10.1994) - GKS Gornik Łeczna

Poolkaitsjad
2          Aleksandra Jaworek (08.10.1993) - AZS PSW Biala Podlaska
3          Natalia Nosalik (18.11.1994) - KS AZS Wroclaw
5          Patrycja Kowalska (20.05.1995) - 1 FC AZS AWF Katoeice
8          Patrycja Balcerzak (01.01.1994) - Pogon Szczecin Women
13        Aleksandra Ogonowska (06.04.1994) - MUKS Praga Warszawa
14        Sabina Ratajczak (11.07.1994) - 1 FC AZS AWF Katowice
16        Michelle Kowalski (03.08.1993) - Fairfield University FC

Ründajad
9          Marta Cichosz (20.03.1994) - KS Sztorm Gdynia
11        Magdalena Knysak (23.03.1994) - KS Bronowianka Krakow
18        Sandra Lichtenstein (11.01.1993) - KKPK Medyk Konin

Personal
Peatreener: Wojciech Basiuk
Abitreener: Marcin Kasprowicz
Väravavahtide treener: Miroslaw Nowicki
Arst: Grzegorz Sobiaraj
Füsioterapeut: Wojciech Sitek
Mänedžer: Emilia Wnuk


TŠEHHI KOONDIS

Väravavahid
Kristýna Hádlíková (29.12.1994) - Zbrojovka Brno
Barbora Majerová (31.07.1995) - SK Slavia Praha

Kaitsjad
Alžběta Blažková (21.05.1994) - 1. FC Slovácko
Pavlína Válková (05.11.1993) - Zbrojovka Brno
Jana Beštová (25.08.1993) - SK Slavia Praha
Kristýna Janků (18.07.1994) - 1. FC Slovácko
Eva Kubešová (05.10.1994) - AC Sparta Praha

Poolkaitsjad
Jitka Chlastáková (13.10.1993) - AC Sparta Praha
Kateřina Junáková (14.04.1993) - Zbrojovka Brno
Pavla Novotná (14.12.1994) - Hradec Králové
Adéla Šturmová (18.07.1994) - AC Sparta Praha
Aneta Malinová (14.06.1993) - AC Sparta Praha
Karolína Nováková ( 26.04.1994) - AC Sparta Praha
Lucie Winterová (03.03.1995) - AC Sparta Praha

Ründajad
Eva Bartoňová (17.10.1993) - AC Sparta Praha
Eliška Šturmová (18.07.1994) - AC Sparta Praha
Kristýna Burešová (28.02.1993) - Zbrojovka Brno
Nikola Danihelková (26.07.1994) - ilma klubita

Personal
Delegatsiooni juht: Jaroslav Dudl
Peatreener: Petr Čermák
Abitreener: Martin Svoboda
Arst: Ondřej Popelka
Massöör: Jiří Daněk
Tehniline sekretär: Ivo Boleslavský


KÜPROSE KOONDIS

Väravavahid
1          Maria  Xenofontos (11.06.1993) - Pafia        
12        Ioanna Achilleos (17.02.1993) - Lefkothea

Kaitsjad
2          Antria Konstantinidou (01.10.1993) - Amok  
3          Christina Kouppi (07.06.1994) - Afroditi
4          Foteini Andronikou (14.03.1994) - Dafni       
6          Maria Parpouna (05.01.1994) - Lefkothea
15        Christina Pitsillou (26.07.1995) - AEK

Poolkaitsjad
5          Georgia Xenofontos (11.06.1993) - Pafia
7          Kostantina Pafiti (20.06.1995) - Dafni
8          Chrystalla Charalambous (12.03.1994) - Afroditi
9          Maria Theocharous (23.02.1995) - AEA
10        Kalliopi Prodromou (24.07.1993) - AEK
14        Elena Zymara (27.04.1994) - Lefkothea
17        Christina Neofytou (27.04.1994) - Pafia
18        Antria Savva (01.10.1995) - Ledra

Ründajad
11        Eleni Giannou (16.09.1993) - Apollon
13        Christiana Solomou (10.06.1993) - Apollon
16        Antonia Pelopida (28.10.1995) - Afroditi

Personal
Peatreener: Tziovana Chartoupallou
Abitreener: Ioulia Panagiotou
Väravavahtide treener: Fanourios Stylianou
Arst: Panayiotis Kalli
Füsioterapeut: Pavlina Menoikou
Esindaja: Marios Neofytou


EESTI KOONDIS

Väravavahid
1          Avely Kuldsalu (07.12.1993) - Tallinna FC Flora
12        Jana Pipar (23.01.1994) - JK Tallinna Kalev

Kaitsjad
8          Silja Goroško (15.07.1994) - Tartu JK Tammeka
4          Grete-Lilijane Küppas (16.06.1994) - Tartu JK Tammeka
13        Liis Lepik (02.10.1994) - Tallinna FC Flora
3          Grete Ojala (01.10.1994) - Pärnu JK
5          Eneli Õigus (29.08.1994) - Tartu SK 10 Premium

Poolkaitsjad
2          Riin Emajõe (29.03.1993) - Põlva FC Lootos
15        Tuuli Pungas (11.02.1993) - Nõmme JK Kalju
9          Kadre Päri (09.03.1993) - Nõmme JK Kalju
17        Evely Randma (10.02.1993) - JK Tallinna Kalev
6          Lisanne Tamm (06.03.1994) - Põlva FC Lootos
18        Eret Elen Viidakas (09.01.1993) - JK Tallinna Kalev
14        Ragne Hindrimäe (15.10.1995) - Nõmme JK Kalju

Ründajad
7          Mari Abel (17.01.1994) - Põlva FC Lootos
11        Merily Toom (20.08.1994) - Tallinna FC Flora
10        Tiina Trutsi (19.02.1994) - Tallinna FC Flora
16        Vlada Kubassova (23.08.1995) - Tallinna FC Levadia

Personal
Peatreener: Keith Boanas
Abitreener: Allan Soomets
Abitreener: Katrin Kaarna
Abitreener: Anders Süvari
Füsioterapeut: Maret Mets

Peakohtunikud
Donka Zheleva-Terzieva (Bulgaaria)
Riem Hussein (Saksamaa)
Eszter Urban (Ungari)

Abikohtunikud
Denitsa Krumova (Bulgaaria)
Angelika Söder (Saksamaa)
Katalin Emese Torok (Ungari)
Anni Pohlak (Eesti)

Neljas kohtunik
Reelika Turi (Eesti)

Kohtunike vaatleja: Claudine Brohet (Belgia)
Delegaat: Yoav Strauss (Iisrael)
15.09.2011 10:47








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.