KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Jätkub võistkondade registreerimine saalijalgpalli meistrivõistlustele
Käesolevaga teatame, et kestab võistkonna registreerimine Eesti 2011/2012.a. saalijalgpalli meistrivõistlustele. Viimane võistkonna registreerimise tähtaeg on 1.oktoober 2011.a.

Koos võistkonna registreerimisega saalijalgpalli meistrivõistlustele toimub ka võistkonna registreerimine karikavõistlustele (teha vastav märge võistkonna avaldus-ankeedile). Saalijalgpalli karikavõistlustel saavad osaleda võistkonnad, kes on registreeritud saalijalgpalli meistrivõistlustele.

Registreerimiseks vajaliku klubi ankeedi, võistkonna avaldus-ankeedi ning klubi kohtustuste ja heakskiidu kinnituse blanketi leiate EJL-i kodulehelt www.jalgpall.ee.

Liikmemaks Meistriliiga võistkondadele on 3 miinimumpalga suurune summa, Esiliiga võistkondadele 2,5 miinimumpalga suurune summa ning Teise liiga võistkondadele 1,5 miinimumpalga suurune summa, mis tuleb tasuda EJL-i arvele või kohapeal hiljemalt 15.oktoobriks 2011.a. vastavalt väljastatud arvele.

Mängijate nimeline registreerimine toimub võistluste osakonna poolt määratud graafiku alusel pärast liiga liikmemaksu tasumist võistkonna poolt alates 10. oktoobrist kuni vastava liiga esimesele mängule eelneva tööpäeva kella 17:00-ni.

Mängude kalendri  koostab EJL-i võistluste osakond pärast võistkondade registreerumist. Esimese vooru mängud on planeeritud 5. ja 6. novembrile 2011.a.

2011/2012.a. saalijalgpalli meister saab õiguse esindada Eestit UEFA Futsal CUP-il.

Foto: Lembit Peegel
15.09.2011 10:41
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.