KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga 31. voorus kindlustas Tallinna Kalev oma positsioone
Tänases 35. voorus alistas JK Tallinna Kalev oma peamise konkurendi FC Infoneti 3:1 ja suurendas oma edumaa nende ees viis vooru enne hooaja lõppu seitsmele punktile. Avanemas on otsetee Meistriliigasse.

FC Puuma kaotas Tallinna FC Levadia II-le 2:5 ja loovutas Levadiale ka kolmanda tabelirea. Tallinna FC Flora II võitis Kiviõli Tamme Auto 3:2.

Kohtla-Järve FC Lootus alistas Tallinna JK Legioni 4:0 ja tagas sellega suure tõenäosusega koha Esiliigasse ka tulevaks hooajaks.

Esiliiga XXXI vooru mängud. Kolmapäev, 28. september

28. septembril kell 17:00 Lasnamäe SPK kunstmuruväljak (Peterburi tee 15, Tallinn)
FC PUUMA - TALLINNA FC LEVADIA II  2:5 (2:3)
ametlik protokoll
Väravad
: 12. Maksim Lipin, 18. Sten Teino - 3. Lauri Välja, 25. Kaspar Paur, 42., 52., 60. Ilja Monakov
Hoiatused: 36. Marko Truusalu - 84. Lauri Välja

FC Puuma: 1-Jasevitš (53. 30-Danilov), 18-Truusalu, 4-Heintare (65. 17-Vinogradov), 14-Haavistu, 28-Filimonov (46. 5-Rump), 8-Antonov, 7-S. Teino, 6-Soosaar, 20-Lipin (65. 10-Berzinš), 3-Remmelgas, 11-Tšernei (78. 21-Bilinski).
Varus: 5-Rump, 17-Vinogradov, 10-Berzinš, 21-Bilinski, 24-Kurlõtškin, 30-Danilov, 25-Parpauts.

FC Levadia II: 1-Jenk, 2-Ingermann, 4-Artjunin (78. 8-Hagberg), 19-Kulinitš, 13-Jürisson, 15-Raudsepp, 18-Välja, 6-Aasmäe, 7-Paur (65. 23-Vuks), 24-Monakov (86. 20-Läst), 9-Koger (90.+1. 25-Heliste).
Varus: 30-Matrossov, 20-Läst, 23-Vuks, 25-Heliste, 8-Hagberg.

Mänguolud: +11, vihmane ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 65
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Andreas Vaks


28. septembril kell 17:00 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - FC INFONET  3:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad
: 53. Aleksei Savitski, 68. Igor Koroljov, 82. Ionel Armean - 55. Aleksandr Kulatšenko
Hoiatused: 72. Igor Koroljov - 64. Aleksei Demutski

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 14-Edwin Stüf, 3-Mamedov, 6-Kase, 23-Kulikov, 17-Whalen (59. 5-Kägo), 8-Kabashi, 7-Koroljov, 21-Jõgiste (90.+2. 18-Gurejev), 9-Tomson (77. 19-Armean), 4-Savitski.
Varus: 19-Armean, 15-Niinalub, 16-Aasma, 18-Gurejev, 2-Külm, 5-Kägo.

FC Infonet: 69-Kassjantšuk, 19-Borissov, 3-Kobjakov, 4-Avilov, 20-Kostin (51. 30-Dmitriev), 7-Demutski, 10-Gurtšioglujants, 17-Kuslap, 12-Ogorodnik (46. 18-Ginzburg), 8-Kulatšenko, 22-Granovskis (77. 99-Altosar).
Varus: 30-Dmitriev, 2-Novikov, 18-Ginzburg, 99-Altosar, 87-K. Andrejev, 21-Davõdov.

Mänguolud: +11, vihmane ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 72
Peakohtunik: Ville Simola
Abikohtunikud: Antti Malaska, Neeme Neemlaid


28. septembril kell 17:00 K-J Spordikeskuse staadion (Spordi 4, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - TALLINNA JK LEGION  4:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad
: 20. Anton Semjonov, 66. Andrei Jõgi, 71., 75. Farhod Nishonov
Hoiatused: 67. Deniss Tjapkin, 89. Andrei-Genrih Antonenko

FC Lootus: 22-Taar, 14-Gabinet, 20-Zahharenkov, 4-Tarassu, 13-Pozjabin, 5-Tjapkin (78. 21-Vigovski), 7-Petjukevitš (74. 16-Aksjonov), 3-Tomaševski (59. 9-Abdurakhmonov), 10-Semjonov (80. 2-Antonenko), 15-Jõgi, 18-Komšin (50. 17-Nishonov).
Varus: 9-Abdurakhmonov, 17-Nishonov, 21-Vigovski, 16-Aksjonov, 1-Gribanov, 2-Antonenko, 19-Karhanin.

TJK Legion: 22-Balahnitšjov, 15-Butlers, 11-Loginov (72. 32-Azarov), 12-Suhih, 34-Gussev, 83-Sirotkin, 5-Sinitsin (68. 6-Frolov), 18-Kisseljov, 14-Dolinenko (53. 10-Babjak), 9-Popov, 17-Gavrilov.
Varus: 10-Babjak, 32-Azarov, 6-Frolov.

Mänguolud: +11, vihmane ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 42
Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Eduard Rõžov


28. septembril kell 17:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - KIVIÕLI TAMME AUTO  3:2 (2:1) 
ametlik protokoll 
Väravad
: 25., 82. Aleksei Jahhimovitš, 42. pen. Dmitri Knjazev - 4. Dmitri Kirilov, 67. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 18. Eron Krillo, 22. Karol Mets, 43. Geir Andre Herrem, 90. Dmitri Knjazev - 44. Dmitri Kirilov, 90. Deniss Suvorikov

FC Flora II: 1-Gurnik, 18-Peitre (46. 14-Mataloja), 2-Mets, 5-Jahhimovitš, 6-Brauer, 4-Midtgarden (46. 17-Sobtšenko), 16-Metsa, 15-Luigend (46. 8-Kubber), 9-Herrem (65. 10-Lepistu), 11-Knjazev, 19-Krillo.
Varus: 20-Tõnus, 8-Kubber, 13-Karpov, 10-Lepistu, 17-Sobtšenko, 14-Mataloja.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 5-Russakov, 15-A. Lõsanov, 8-Suvorikov, 4-Kostin, 9-Kirilov, 18-Šteinberg, 7-Mamontov, 14-N. Lõsanov, 10-R. Gurbanov, 11-Starkopf.
Varus: 12-Rätsep, 21-Ratnikov, 22-Tiismann, 6-Hepner.

Mänguolud: +11, vihmane ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 17
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Reigo Teearu

Esiliiga tabel 28. septembri seisuga:
1 JK Tallinna Kalev 31 18 9 4 85:34 63
2 FC Infonet 31 15 11 5 75:39 56
3 Tallinna FC Levadia II 31 15 10 6 60:31 55
4 FC Puuma 31 15 8 8 73:57 53
5 Kiviõli Tamme Auto 30 15 4 11 56:58 49
6 Tallinna FC Flora II 29 13 6 10 54:39 45
7 Kohtla-Järve FC Lootus 31 8 10 13 50:56 34
8 Pärnu Linnameeskond 30 5 10 15 37:54 25
9 Tallinna JK Legion 31 7 3 21 39:92 24
10 Valga FC Warrior 29 3 5 21 29:98 14

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 28. septembri seisuga
28 - Rimo Hunt (JK Tallinna Kalev) 
27 - Maksim Rõtškov (FC Infonet)
14 - Trevor Elhi (Tallinna FC Levadia II)
13 - Ilja Antonov (FC Puuma)
13 - Aleksei Mamontov (Tamme Auto)
13 - Sten Teino (FC Puuma)
12 - Rasmus Tomson (JK Tallinna Kalev)

Esiliiga kõik väravalööjad 28. septembri seisuga:
JK Tallinna Kalev (85)
Rimo Hunt 28, Rasmus Tomson 12, Ionel Armean 9, Igor Koroljov 8, Martin Kase 5, Tengiz Eteria 4, Elbasan Kabashi 4, Aleksei Savitski 4, Rameš Mamedov 2, Edwin Stüf 2, Ervin Stüf 2, Sean Tremaine Whalen 2, Kevin Lutsokert 1, Sergei Gurejev 1
omavärav: Sergei Kobjakov (FC Infonet)
FC Infonet (75)
Maksim Rõtškov 27, Jevgeni Gurtšioglujants 6, Aleksandr Kulatšenko 6, Aleksei Demutski 4, Andrei Kostin 4, Bogdan Vaštšuk 3, Andrei Timofejev 3, Aleks Mones 3, Renats Granovskis 3, Jevgeni Ginzburg 3, Vladislav Ogorodnik 2, Dmitri Njatin 2, Aleksandr Kuslap 2, Maksim Smirnov 1, Sergei Kobjakov 1, Aleksandr Altosar 1, Nikolai Glebov 1, Andrej Voilenko 1
omaväravad: Andro Aavik 2 (Pärnu LM)
FC Puuma (73)
Ilja Antonov 13, Sten Teino 13, Nikita Tšernei 11, Pavel Apalinski 5, Marko Truusalu 5, Kevin Kauber 5, Ian-Erik Valge 5, Sergei Bilinski 4, Maksim Lipin 3, Pavel Marin 2, Karel Soosaar 2, Ragnar Rump 1, Nikolai Lõsanov 1, Kirill Vinogradov 1, Vsevolods Berzinš 1
omavärav: Aleksei Latõnin (TJK Legion) 
Tallinna FC Levadia II (60)
Trevor Elhi 14, Janar Toomet 5, Nikita Koger 5, Nikita Kolyaev 5, Lauri Välja 4, Ilja Monakov 4, Endrik Raun 3, Nikita Martõnov 3, Andreas Raudsepp 3, Kaspar Paur 3, Markus Holst 2, Rain Aasmäe 2, Valerijus Mižigurskis 2, Ola Lennart Hagberg 1, Artur Rättel 1, Andero Pebre 1, Vitali Leitan 1, Artjom Artjunin 1  
Kiviõli Tamme Auto (56)
Aleksei Mamontov 13, Tõnis Starkopf 11, Rustam Gurbanov 7, Dmitri Kirilov 7, Stanislav Russakov 4, Dmitri Šelehhov 4, Maksim Lipin 3, Vladimir Izotov 2, Juri Tiismann 1, Ervin Rätsep 1, Aleksei Larin 1, Roman Daniljuk 1, Tural Gurbanov 1
Tallinna FC Flora II (54)
Dmitri Knjazev 5, Sander Laht 4, Karl-Eerik Luigend 4, Hannes Anier 4, Erkki Kubber 4, Zakaria Beglarišvili 3, Jürgen Henn 3, Bert Klemmer 3, Eron Krillo 3, Andre Frolov 3, Ivo-Henri Pikkor 3, Mikk Metsa 2, Brent Lepistu 2, Aleksei Jahhimovitš 2, Alo Dupikov 1, Ragnar Piir 1, Kewin Mataloja 1, Meelis Peitre 1, Karl Ivar Maar 1, Anton Hmelnitski 1, Markus Jürgenson 1, Nikita Baranov 1, Raiko Karpov 1
Kohtla-Järve FC Lootus (50)
Kouakou Fabrice Elysee Kouadio 9, Andrei Jõgi 9, Aleksandr Marašov 6, Anton Semjonov 5, Alexander Mutik 4, Deniss Tjapkin 4, Sergei Bazjukin 2, Artur Makarov 2, Farhod Nishonov 2, Dmitry Lipartov 1, Nikolay Khvalov 1, Boriss Gritsjuk 1, Deniss Kulikov 1, Deniss Komšin 1, Igor Tomaševski 1
omavärav: Igor Koroljov (JK Tallinna Kalev)
Tallinna JK Legion (39)
Roman Sirotkin 10, Maksim Kisseljov 7, Rodion Ovsijenko 5, Juri Gavrilov 5, Maksim Gussev 4, Aleksei Titenok 2, Jevgeni Suhih 2, Pavel Rubel 1, Pavel Dõmov 1, Pavel Iljuhhin 1, Roman Sobtšenko 1
Pärnu Linnameeskond (37)
Taavi Laurits 11, Kris Korn 4, Margus Põldsaar 3, Greger Könninge 3, Envar Lauter 2, Robert Kirss 2, Ivan Velikopolje 2, Tanel Melts 2, Anton Issakov 2, Risto Pärnat 1, Matthias Tikerpe 1, Albert Anissimov 1, Tambet Anso 1, Ander Paabut 1, Tauno Tekko 1 
Valga FC Warrior (29)
Sander Lepik 5, Silver Lätt 5, Raiko Karpov 2, Kevin Aloe 2, Kert Lillemets 2, Sander Rõivassepp 1, Rasmus Munskind 1, Kevin Arike 1, Karl Mööl 1, Jaan Kekišev 1, Kaspar Sillamaa 1, Erkki Junolainen 1, Gregor Wahl 1, Karl Henri Rebane 1, Sander Lootus 1, Madis Rajando 1
omavärav: Dmitri Šelehhov (Tamme Auto), Boriss Gritsjuk (FC Lootus)
28.09.2011 16:55








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.