KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliigas toimus vahelejäänud kohtumine
21. vooru järelepeetud mängus kaotas Valga FC Warrior Tallinna FC Flora duublile 0:4. Kahe väravaga sai hakkama Geir Andre Herrem.

Järgmised mängud Esiliigas toimuvad 16. oktoobril, kui on kavas 33. mänguvoor.

Esiliiga XXI vooru mäng. Pühapäev, 9. oktoober

9. oktoobril kell 14:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR - TALLINNA FC FLORA II  0:4 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad
: 38. Dmitri Knjazev, 55., 60. Geir Andre Herrem, 69. Karl Ivar Maar
Hoiatused: 10. Karl-Henri Rebane, 31. Mihkel Gull - 10. Brent Lepistu, 25. Kewin Mataloja, 37. Karl-Eerik Luigend, 82. Geir Andre Herrem

FC Warrior: 46-Randväli, 2-Wahl, 3-Gull, 18-Lootus, 15-Karu, 6-Kekišev, 7-Aloe (85. 19-Kasser), 4-Lätt, 9-Lepik, 10-Rebane (76. 16-Treublath), 11-Saliste (85. 14-Nurmsaar).
Varus: 14-Nurmsaar, 16-Treubladt, 19-Kasser.

FC Flora II: 1-Gurnik, 8-Brauer, 4-Piir, 9-Metsa, 14-Mataloja (68. 20-Tõnus), 10-Lepistu (62. 6-Maar), 17-Sobtšenko (73. 5-Somelar), 13-Pikkor (76. 19-Annsoo), 15-Luigend (62. 2-Karpov), 18-Herrem, 11-Knjazev.
Varus: 12-Palm, 20-Tõnus, 2-Karpov, 6-Maar, 19-Annsoo, 5-Somelar.

Mänguolud: +10, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 72
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Joonas Jaanovits

Esiliiga tabel 9. oktoobri seisuga:
1 JK Tallinna Kalev 32 18 9 5 85:35 63
2 FC Infonet 32 16 11 5 82:39 59
3 Tallinna FC Levadia II 32 15 11 6 61:32 56
4 FC Puuma 32 15 9 8 74:58 54
5 Kiviõli Tamme Auto 31 16 4 11 57:58 52
6 Tallinna FC Flora II 31 15 6 10 61:39 51
7 Kohtla-Järve FC Lootus 32 8 11 13 51:57 35
8 Pärnu Linnameeskond 31 5 11 15 38:55 26
9 Tallinna JK Legion 32 7 3 22 39:95 24
10 Valga FC Warrior 31 3 5 23 29:109 14

Esiliiga väravalööjate edetabeli tipp 9. oktoobri seisuga
28 - Rimo Hunt (JK Tallinna Kalev) 
28 - Maksim Rõtškov (FC Infonet)
14 - Trevor Elhi (Tallinna FC Levadia II)
13 - Ilja Antonov (FC Puuma)
13 - Aleksei Mamontov (Tamme Auto)
13 - Sten Teino (FC Puuma)

Esiliiga kõik väravalööjad 9. oktoobri seisuga:
JK Tallinna Kalev (85)
Rimo Hunt 28, Rasmus Tomson 12, Ionel Armean 9, Igor Koroljov 8, Martin Kase 5, Tengiz Eteria 4, Elbasan Kabashi 4, Aleksei Savitski 4, Rameš Mamedov 2, Edwin Stüf 2, Ervin Stüf 2, Sean Tremaine Whalen 2, Kevin Lutsokert 1, Sergei Gurejev 1
omavärav: Sergei Kobjakov (FC Infonet)
FC Infonet (82)
Maksim Rõtškov 28, Jevgeni Gurtšioglujants 7, Aleksandr Kulatšenko 6, Aleksei Demutski 6, Andrei Kostin 4, Bogdan Vaštšuk 3, Andrei Timofejev 3, Aleks Mones 3, Renats Granovskis 3, Jevgeni Ginzburg 3, Yaroslav Dmitriev 3, Vladislav Ogorodnik 2, Dmitri Njatin 2, Aleksandr Kuslap 2, Maksim Smirnov 1, Sergei Kobjakov 1, Aleksandr Altosar 1, Nikolai Glebov 1, Andrej Voilenko 1
omaväravad: Andro Aavik 2 (Pärnu LM)
FC Puuma (74)
Ilja Antonov 13, Sten Teino 13, Nikita Tšernei 12, Pavel Apalinski 5, Marko Truusalu 5, Kevin Kauber 5, Ian-Erik Valge 5, Sergei Bilinski 4, Maksim Lipin 3, Pavel Marin 2, Karel Soosaar 2, Ragnar Rump 1, Nikolai Lõsanov 1, Kirill Vinogradov 1, Vsevolods Berzinš 1
omavärav: Aleksei Latõnin (TJK Legion) 
Tallinna FC Levadia II (61)
Trevor Elhi 14, Janar Toomet 5, Nikita Koger 5, Nikita Kolyaev 5, Lauri Välja 4, Ilja Monakov 4, Endrik Raun 3, Nikita Martõnov 3, Andreas Raudsepp 3, Kaspar Paur 3, Markus Holst 2, Rain Aasmäe 2, Valerijus Mižigurskis 2, Ola Lennart Hagberg 2, Artur Rättel 1, Andero Pebre 1, Vitali Leitan 1, Artjom Artjunin 1  
Tallinna FC Flora II (61)
Dmitri Knjazev 6, Sander Laht 4, Karl-Eerik Luigend 4, Hannes Anier 4, Erkki Kubber 4, Zakaria Beglarišvili 3, Jürgen Henn 3, Bert Klemmer 3, Eron Krillo 3, Andre Frolov 3, Ivo-Henri Pikkor 3, Mikk Metsa 2, Brent Lepistu 2, Aleksei Jahhimovitš 2, Raiko Karpov 2, Karl Ivar Maar 2, Geir Andre Herrem 2, Alo Dupikov 1, Ragnar Piir 1, Kewin Mataloja 1, Meelis Peitre 1, Anton Hmelnitski 1, Markus Jürgenson 1, Nikita Baranov 1, Karol Mets 1, Roman Sobtšenko 1
Kiviõli Tamme Auto (57)
Aleksei Mamontov 13, Tõnis Starkopf 11, Rustam Gurbanov 7, Dmitri Kirilov 7, Stanislav Russakov 4, Dmitri Šelehhov 4, Maksim Lipin 3, Vladimir Izotov 2, Juri Tiismann 1, Ervin Rätsep 1, Aleksei Larin 1, Roman Daniljuk 1, Tural Gurbanov 1, Nikolai Lõsanov 1
Kohtla-Järve FC Lootus (51)
Kouakou Fabrice Elysee Kouadio 9, Andrei Jõgi 9, Aleksandr Marašov 6, Anton Semjonov 6, Alexander Mutik 4, Deniss Tjapkin 4, Sergei Bazjukin 2, Artur Makarov 2, Farhod Nishonov 2, Dmitry Lipartov 1, Nikolay Khvalov 1, Boriss Gritsjuk 1, Deniss Kulikov 1, Deniss Komšin 1, Igor Tomaševski 1
omavärav: Igor Koroljov (JK Tallinna Kalev)
Tallinna JK Legion (39)
Roman Sirotkin 10, Maksim Kisseljov 7, Rodion Ovsijenko 5, Juri Gavrilov 5, Maksim Gussev 4, Aleksei Titenok 2, Jevgeni Suhih 2, Pavel Rubel 1, Pavel Dõmov 1, Pavel Iljuhhin 1, Roman Sobtšenko 1
Pärnu Linnameeskond (38)
Taavi Laurits 11, Kris Korn 4, Margus Põldsaar 4, Greger Könninge 3, Envar Lauter 2, Robert Kirss 2, Ivan Velikopolje 2, Tanel Melts 2, Anton Issakov 2, Risto Pärnat 1, Matthias Tikerpe 1, Albert Anissimov 1, Tambet Anso 1, Ander Paabut 1, Tauno Tekko 1 
Valga FC Warrior (29)
Sander Lepik 5, Silver Lätt 5, Raiko Karpov 2, Kevin Aloe 2, Kert Lillemets 2, Sander Rõivassepp 1, Rasmus Munskind 1, Kevin Arike 1, Karl Mööl 1, Jaan Kekišev 1, Kaspar Sillamaa 1, Erkki Junolainen 1, Gregor Wahl 1, Karl Henri Rebane 1, Sander Lootus 1, Madis Rajando 1
omavärav: Dmitri Šelehhov (Tamme Auto), Boriss Gritsjuk (FC Lootus)
09.10.2011 13:19








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.