KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U-15 koondis koguneb 19. ja 22. oktoobril
Kolmapäeval, 19. oktoobril toimub TNTK naturaalmurul Eesti U-15 koondise treeningkogunemine, mille eesmärk on koondislaste ringi laiendada. Kogunetakse kell 10 A. Le Coq Arenal.

Pärast kogunemist valitakse välja need mängijad, keda kutsutakse 22. ja 23. oktoobril TNTK naturaalmurul toimuvale järgmisele treeningkogunemisele. Kogunetakse 22. oktoobril kell 10 A. Le Coq Arenal.

19. oktoobri treeningkogunemisele on kutsutud:
1. Viktor Avilov, FC Infonet
2. Ilja Ussov, FC Infonet
3. Kris  Käos, FC Elva
4. Paul-Feliks Frei, FC Elva
5. Danel Tiirats, FC Kuressaare
6. Aleksandr Vladimirov, JK Alko    
7. Roger Teor, JK Viljandi Tulevik
8. Henrik Kummer, Nõmme United
9. Peeter Klein, Nõmme United
10. Randin Rande, Nõmme United
11. Valeri Makarov, Pärnu JK
12. Kevin Reim, Tallinna FC Flora
13. Kert Krusel, Tallinna FC Flora
14. Andreas Holst, Tallinna FC Flora
15. Henry William Heinola, Tallinna FC Levadia
16. Tamur Viidalepp, Tallinna FC Levadia
17. Marten Niilop, Tallinna FC Levadia
18. Silver Kotli, Tallinna FC Levadia
19. Braien Kaldoja, Tallinna FC Levadia
20. Aleksandr Lazarev, Tallinna FC Levadia
21. Janar Adler, Tallinna FC Levadia
22. Siim Kask, Tartu Linnameeskond
23. Rasmus Linde, Tartu Linnameeskond
24. Rasmus Tauts, Tartu Linnameeskond
25. Andrei Klimtšuk, TJK Legion   
26. Jevgeni Drobovitš, TJK Legion   
27. Margus Taaber, Võru JK

22. - 23. oktoobri treeningkogunemisele on kutsutud:
1. Herol Riiberg, Tallinna FC Flora
2. Eduard Golovljov, FC Infonet
3. Erki Mõttus, FC Lootos
4. Oskar Berggren, JK Viljandi Tulevik
5. Hendrik Nälk, JK Viljandi Tulevik
6. Jan Kokla, Nõmme United
7. Mark Oliver Roosnupp, Nõmme United
8. Mattias Käit, Tallinna FC Levadia
9. Henri  Reinvald, Tallinna FC Levadia
10. Kristjan Prunn, Tallinna FC Levadia

14.10.2011 16:54








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.