KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistriliiga turniiri võitis Pärnu JK
Täna hommikulpoolel toimus eelviimase turniirina naiste Meistriliiga turniir. Osalenud 10 naiskonda olid jagatud kahte alagruppi, millede kaks paremat pääsesid kohamängudele.

Poolfinaalides alistas FC Flora I oma II naiskonna 2:0 ning Pärnu JK FC Levadia 3:1. Kolmanda koha mängus alistas FC Flora II FC Levadia pärast väravateta normaalaega penaltidega 2:1. Esikohale tuli Pärnu JK pärast 1:0 võitu FC Flora I üle. Kuldse värava lõi Anete Paulus.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Anastassia Morkovkina Pärnust, parim väravavaht oli Getter Laar FC Flora I. Resultatiivsema mängija eriauhind anti Kaire Palmarule.

Alagrupid:
A: 1. Tallinna FC Flora 9p, 2. Tallinna FC Levadia 9p, JK Tallinna Kalev 4p, Pärnu JK II 2p, Nõmme JK Kalju 1p
B: 1. Pärnu JK 10p, 2. Tallinna FC Flora II 10p, Põlva FC Lootos 6p, Tartu JK Tammeka 3p, Tartu SK 10 Premium

Alagrupimängud:
09:00 A Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev  3:0 Vlada Kubassova, Daniela Mona Lambin, Margarita Žernosekova
09:15 A Nõmme JK Kalju - Pärnu JK II  0:0
09:30 B Pärnu JK - Tallinna FC Flora II  0:0
09:45 B Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka  3:1 Signy Aarna 2, Ave Pajo
10:00 A JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju  1:0 Kätlin Hein
10:15 A Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia  2:0 Annika Pajupuu, Kethy Õunpuu
10:30 B Põlva FC Lootos - Tartu SK 10 Premium  1:0 Signy Aarna
10:45 B Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora II  1:2 Olga Tšuiko - Monika Vehlmann, Katrin Loo
11:00 A Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora  0:1 Ragne Hindrimäe
11:15 A Pärnu JK II - JK Tallinna Kalev  1:1 Liis Ude - Pirjo Peterson
11:30 B Tartu SK 10 Premium - Tartu JK Tammeka  0:2 Olga Tšuiko, Karina Kesvatera
11:45 B Pärnu JK - Põlva FC Lootos  1:0 Anastassia Morkovkina
12:00 A Tallinna FC Flora - Pärnu JK II  1:0 Miina Kallas
12:15 A Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju  2:0 Aljona Sasova, Margarita Žernosekova
12:30 B Tartu JK Tammeka - Pärnu JK  0:3 Anete Paulus, Liivi Sõrmus, Anastassia Morkovkina
12:45 B Tallinna FC Flora II - Tartu SK 10 Premium  3:0 Monika Vehlmann, Tiina Trutsi, Kaire Tekku
13:00 A Pärnu JK II - Tallinna FC Levadia  0:2 Vlada Kubassova 2
13:15 A JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora  1:2 Pille Parre - Kethy Õunpuu, Liis Emajõe
13:30 B Tallinna FC Flora II - Põlva FC Lootos  1:0 Triin Väljataga
13:45 B Tartu SK 10 Premium - Pärnu JK  0:5 Kaire Palmaru 2, Liivi Sõrmus, Heleri Saar, Olga Ivanova
Kohamängud:
14:00 A1 Tallinna FC Flora I - B2 Tallinna FC Flora II  2:0 Kethy Õunpuu, Miina Kallas
14:15 A2 Tallinna FC Levadia - B1 Pärnu JK  1:3 Kaidi Jekimova - Anastassia Morkovkina, Kaire Palmaru, ov. Merilin Pappel
14:30 III - IV koha mäng Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Levadia  0:0, pen. 2:1
14:45 FINAAL Tallinna FC Flora I - Pärnu JK  0:1 Anete Paulus

I koht: Pärnu JK
II koht: Tallinna FC Flora I
III koht: Tallinna FC Flora II

Parim väravalööja: Kaire Palmaru, Pärnu JK
Parim väravavaht: Getter Laar, FC Flora I
Parim mängija: Anastassia Morkovkina, Pärnu JK

Kõik väravalööjad:
3 Kaire Palmaru Pärnu JK I
3 Anastassia Morkovkina Pärnu JK I
3 Kethy Õunpuu Flora I
3 Vlada Kubassova Levadia
3 Signy Aarna Lootos
2 Olga Tšuiko Tammeka
2 Margarita Žernosekova Levadia
2 Monika Vehlmann Flora II
2 Liivi Sõrmus Pärnu JK I
2 Miina Kallas Flora I
2 Anete Paulus Pärnu JK I
1 Daniela Mona Lambin Levadia
1 Liis Ott Tammeka
1 Ave Pajo Lootos
1 Kätlin Hein Kalev
1 Annika Pajupuu Flora I
1 Katrin Loo Flora II
1 Ragne Hindrimäe Flora I
1 Pirjo Peterson Kalev
1 Liis Ude Pärnu JK II
1 Karina Kesvakera Tammeka
1 Aljona Sasova Levadia
1 Tiina Trutsi Flora II
1 Kaire Tekku Flora II
1 Liis Emajõe Flora I
1 Pille Parre Kalev
1 Triin Väljataga Flora II
1 Heleri Saar Pärnu JK I
1 Olga Ivanova Pärnu JK I
1 Kaidi Jekimova Levadia
ov. Merlin Pappel  Levadia

30.12.2011 08:22








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.