KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
IV liiga Teise turniiri võitis SK Augur
Esmaspäeva õhtupoolik oli KH Energia-Konsult auhindadele peetava IV liiga Teise (nõrgema) turniiri päralt. Osales 15 meeskonda. Mängu pikkuseks on 12 minutit ja alagruppide võitjad selgitasid kohamängudes turniiri võitja.

Esimestena pääsesid nelja parema hulka Pirita JK Reliikvia ja Tallinna FC Reaal, neile järgnesid SK Augur ja FC Kiiu. Võitjaks tuli SK Augur, järgnesid Pirita JK Reliikvia ja FC Kiiu.

Turniiri parimaks mängijaks nimetati Kiiu mängija Lauri Sigur, parim väravavaht oli Egert Oiov Reliikviast ning edukaim väravalööja Martin Taska võitjameeskonnast.

Alagrupid:
A: 1. Pirita JK Reliikvia 9p, Maccabi 6p, Taebla JK 3p, Tallinna JK Piraaja II 0p
B: 1. SK Augur 9p, FC Hansa United 4p, FC Aspen 2p, FC Lelle 1p
C: 1. Tallinna FC Reaal 7p, JK Suema Cargobus 7p, JK Leisi 3p, FC Toompea 1994 0p
D: 1. FC Kiiu 4p, FC Pokkeriprod 2p, FC Majandusmagister 1p

Ajakava:
15:00 A Tallinna JK Piraaja II - Maccabi  0:1
15:15 A Taebla JK - Pirita JK Reliikvia  0:2
15:30 C FC Toompea 1994 - JK Suema Cargobus  0:1
15:45 C JK Leisi - Tallinna FC Reaal  0:2
16:00 A Maccabi - Pirita JK Reliikvia  0:2
16:15 A Tallinna JK Piraaja II - Taebla JK  0:3
16:30 C JK Suema Cargobus - Tallinna FC Reaal  1:1
16:45 C FC Toompea 1994 - JK Leisi  1:2
17:00 A Taebla JK - Maccabi  2:3
17:15 A Pirita JK Reliikvia - Tallinna JK Piraaja II  1:0
17:30 C JK Leisi - JK Suema Cargobus  1:3
17:45 C Tallinna FC Reaal - FC Toompea 1994  2:0
18:00 B FC Aspen - SK Augur 0:5
18:15 B FC Hansa United - FC Lelle  2:1
18:30 D FC Majandusmagister - FC Pokkeriprod  1:1
18:45 B SK Augur - FC Lelle  3:0
19:00 B FC Aspen - FC Hansa United  2:2
19:15 D FC Kiiu - FC Majandusmagister  3:2
19:30 B FC Hansa United - SK Augur  0:2
19:45 B FC Lelle - FC Aspen  0:0
20:00 D FC Pokkeriprod - FC Kiiu  1:1
Kohamängud:
20:15 A1 Pirita JK Reliikvia - C1 Tallinna FC Reaal  1:0
20:30 B1 SK Augur - D1 FC Kiiu  3:2
20:45 III-IV koha mäng FC Kiiu - Pirita JK Reliikvia  1:0
21:00 FINAAL SK Augur - Pirita JK Reliikvia  1:0

I koht: SK Augur
II koht: Pirita JK Reliikvia
III koht: FC Kiiu

Parim väravalööja: Martin Taska, SK Augur
Parim väravavaht: Egert Oiov, Pirita JK Reliikvia
Parim mängija: Lauri Sigur, FC Kiiu

Kõik väravalööjad:
4 Martin Taska, SK Augur
3 Jüri Lipsik, SK Suema/Cargobus
3 Tõnis Kaukvere, SK Augur
3 Lauri Sigur, FC Kiiu
3 Kristian Marmor, SK Augur
2 Anton Gramberg, Maccabi
2 Kevin Sooaluste, Pirita JK Reliikvia
2 Sander Põlluäär, Leisi JK
2 Eduard Kõre, Tallinna FC Reaal
2 Karel Õitspuu, Leisi JK
2 Reio Sinka, FC Hansa United
2 Jürgen Kuljus, FC Aspen
2 Karl Kuuseoja, FC Kiiu
2 Margus Mangus, FC Pokkeriprod
2 Antti Arst, SK Augur
1 Oliver Schults, Pirita JK Reliikvia
1 Jaanus Nuutre, SK Suema/Cargobus
1 Kristjan Lepik, Tallinna FC Reaal
1 Bruno Roosnurm, Pirita JK Reliikvia
1 Martin Koppel, Taebla JK
1 Kristjan Koppel, Taebla JK
1 Marek Korpe, Taebla JK
1 Oliver Väärtnõu, FC Toompea 1994
1 Sander Matto, Taebla JK
1 Semen Turok, Maccabi
1 Kristo Lepmets, Taebla JK
1 Harry Liimal, Pirita JK Reliikvia
1 Daniel Rüütelmaa, SK Suema/Cargobus
1 Juss Tamming, Tallinna FC Reaal
1 Indrek Siska, SK Augur
1 Mikk Pärt, FC Lelle
1 Rain Kuldjärv, FC Majandusmagister
1 Ingemar Teever, SK Augur
1 Priit Tomingas, FC Hansa United
1 Margus Salla, FC Hansa United
1 Martti Kullang, FC Majandusmagister
1 Mart Prööm, FC Majandusmagister
1 Magnus Martinson, SK Augur
1 Kardo Kutan, Pirita JK Reliikvia
1 Jürgen Laasik, FC Kiiu


19.12.2011 14:34








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.