KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Eesti U-15 koondise järgmised kogunemised
Teatavasti osaleb U-17 Eliitliiga turniiril ka teistest paar aastat noorematest mängijatest koostatud Eesti U-15 koondis, kuhu kuuluvad mängijad sünniaastaga 1995 või hiljem. Avaldame peatreener Lars Hoppi poolt järgmistele koondise kogunemistele kutsutute nimekirjad.

Eesti U-15 koondis U-17 Eliitliiga mängule 13. mail Tuleviku vastu
Vladimir Avilov, FC Maardu
Sander Kadastik, FC Tartu Olümpia
Kaspar Paur, FC Tartu Olümpia
Erik Listmann, Põlva FC Lootos
Bogdan Vastšuk, SC Bercy
Marten Rimmel, SC Real
Kevin Kauber, SC Real
Karl Johann Reitalu, SC Real
Marten Saarlas, SC Real
Martin Nurmsaar, Tallinna FC Flora
Joseph Saliste, Tallinna FC Flora
Kevin Aloe, Tallinna FC Flora
Marko Kabel, Tallinna FC Levadia
Hindrek Ojamaa, Tallinna FC Levadia
Lauri Välja, Tallinna FC Levadia
Martin Jõgi, Tartu JK Tammeka
Priit Peedo, Tartu JK Tammeka
Aron Kristjan Kovru, Viljandi JK Tulevik

U-15 koondise treening Sportland Arenal 15. mail kell 14:00
Kevin Aloe, Tallinna FC Flora
Vladimir Avilov, FC Maardu
Maksim Zelentsov, FC Maardu
Sander Kadastik, FC Tartu Olümpia
Kaspar Paur, FC Tartu Olümpia
Tauno Mõttus, Operi JK
Erik Listmann, Põlva FC Lootos
Siim Mäeots, Pärnu JK
Madis  Tammsaar, Pärnu JK
Bogdan Vaštšuk, SC Bercy
Kevin Kauber, SC Real
Karl Johann Reitalu, SC Real
Marten Rimmel, SC Real
Marten Saarlas, SC Real
Martin Nurmsaar, Tallinna FC Flora
Joseph Saliste, Tallinna FC Flora
Marko Kabel, Tallinna FC Levadia
Joonas Laurits, Tallinna FC Levadia
Hindrek Ojamaa, Tallinna FC Levadia
Lauri Välja, Tallinna FC Levadia
Kristjan Tamme, Tallinna FC Levadia
Martin Jõgi, Tartu JK Tammeka
Priit Peedo, Tartu JK Tammeka
Karl Kera, Tartu JK Tammeka
Vladislav Andrejev, TJK Legion

Eesti U-15 koondis U-17 Eliitliiga mänguks 20. mail TJK Legion/FC Ajax vastu:
Kevin Aloe, Tallinna FC Flora
Vladimir Avilov, FC Maardu
Sander Kadastik, FC Tartu Olümpia
Kaspar Paur, FC Tartu Olümpia
Erik Listmann, Põlva FC Lootos
Bogdan Vaštšuk, SC Bercy
Kevin Kauber, SC Real
Karl Johann Reitalu, SC Real
Marten Rimmel, SC Real
Marten Saarlas, SC Real
Martin Nurmsaar, Tallinna FC Flora
Joseph Saliste, Tallinna FC Flora
Marko Kabel, Tallinna FC Levadia
Joonas Laurits, Tallinna FC Levadia
Hindrek Ojamaa, Tallinna FC Levadia
Lauri Välja, Tallinna FC Levadia
Martin Jõgi, Tartu JK Tammeka
Priit Peedo, Tartu JK Tammeka

29.04.2009 14:29








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.