KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Teise liiga Teise turniiri Triobeti auhindadele võitis Tartu SK 10 Premium
Täna õhtul toimus II liiga teine turniir. Osalenud 16 meeskonda olid jaotatud nelja alagruppi, mille võitjad selgitasid kohamängudes ka võitja. Mängu pikkuseks oli 12 minutit.

Finaalis alistas Tartu SK 10 Premium Sander Puri väravast 1:0 Pärnu Linnameeskonna teise meeskonna. Kolmandaks tuli Tallinna FC Ararat TTÜ SK. Sander Puri oli turniiri parim väravalööja, parim mängija Kristen Saarts ja parim väravavaht Joel Vabrit esindasid Linnameeskonda.

Alagrupid:
A: 1. Tartu SK 10 Premium 7p, Jõgeva SK Noorus 96 5p, Rummu Dünamo 4p, Lasnamäe FC Ajax II 0p
B: 1. Pärnu Linnameeskond II 7p, TJK Legion II 4p, Vändra JK Vaprus 4p, Saue JK Laagri 1p
C: 1. FC Ararat TTÜ SK 9p, FC Elva 6p, Tallinna FC Olympic 3p, Türi JK Ganvix 0p
D: 1. Keila JK 6p, FC Maardu 6p, JK Kaitseliit Kalev 6p, FC Tarvastu 0p

Alagrupimängud:
15:00 A Tartu SK 10 Premium - Jõgeva SK Noorus 96  0:0
15:15 A Lasnamäe FC Ajax II - Rummu Dünamo  0:6 Jevgeni Tšigrinov 2, Sergei Jegorov 2, Emil Butkevicius, ov. Matinian Gevorgjan
15:30 C Türi JK Ganvix - FC Elva  0:2 Jürgen Kuresoo, Kaarel Tinn
15:45 C Tallinna FC Olympic - FC Ararat TTÜ SK  0:2 Andrei Antonov 2
16:00 A Jõgeva SK Noorus 96 - Rummu Dünamo  2:2 Mairo Tikerberi, Martin Petrov - Sergei Jegorov 2
16:15 A Tartu SK 10 Premium - Lasnamäe FC Ajax II  4:0 Sander Puri 3, Jürgo Väli
16:30 C FC Elva - FC Ararat TTÜ SK  0:1 Avetis Harutjunjan
16:45 C Türi JK Ganvix - Tallinna FC Olympic  2:3 Kristo Kiik, Ergo Eelmäe - Markko Kudu 2, Kristjan Lahe
17:00 A Lasnamäe FC Ajax II - Jõgeva SK Noorus 96  2:4 Levani Lagvilava, Aleksandr Talabirtšuk - Mario Tikerberi, Priit Jõeäär, Jaanus Allas, Tauno Anvelt
17:15 A Rummu Dünamo - Tartu SK 10 Premium  1:2 Roman Maršev - Sander Puri, Reimo Austa
17:30 C Tallinna FC Olympic - FC Elva  0:3 Jürgen Kuresoo, Raido Kuus, Henry Eichelmann
17:45 C FC Ararat TTÜ SK - Türi JK Ganvix  4:0 Vladimir Kuzmin 2, Erik Šatov, Sten Vili
18:00 B TJK Legion II - Saue JK Laagri  0:0
18:15 B Pärnu Linnameeskond II - Vändra JK Vaprus  1:1 Carl-Richard Saks - Artur Ojala
18:30 D JK Kaitseliit Kalev - Keila JK  0:2 Erkki Kuriks, Kristo Leemets
18:45 D FC Tarvastu - FC Maardu  0:2 Vadim Šalabai, Ilja Krivošein
19:00 B Saue JK Laagri - Vändra JK Vaprus  1:2 Janar Pajo - Karel Otto, Oliver Ojala
19:15 B TJK Legion II - Pärnu Linnameeskond II  0:1 Rait Sõrmus
19:30 D Keila JK - FC Maardu  0:1 Vadim Šalabai
19:45 D JK Kaitseliit Kalev - FC Tarvastu  1:0 Erik Toom
20:00 B Pärnu Linnameeskond II - Saue JK Laagri  3:1 Kristen Saarts 3 - Janar Pajo
20:15 B Vändra JK Vaprus - TJK Legion II  1:3 Oliver Ojala - Aleksei Titenok, Aleksandr Subrakov, Vladislav Pahhomov
20:30 D FC Tarvastu - Keila JK  0:1 Toomas Kelo
20:45 D FC Maardu - JK Kaitseliit Kalev  1:2 Konstantin Butajev - Magnar Mikkelsar 2
Kohamängud:
21:00 A1 Tartu SK 10 Premium - C1 FC Ararat TTÜ SK  1:0 Karl Koppel
21:15 B1 Pärnu Linnameeskond II - D1 Keila JK  3:1 Rait Sõrmus 2, Taavi Midenbritt - Henry Rohtla
21:30 III - IV koha mäng FC Ararat TTÜ SK - Keila JK  2:1 Aleksandr Kolodinski, Aleksandr Serednjak - Egon Mõek
21:45 FINAAL Tartu SK 10 Premium - Pärnu Linnameeskond II  1:0 Sander Puri

I koht: Tartu SK 10 Premium
II koht: Pärnu Linnameeskond II
III koht: FC Ararat TTÜ SK

Parim väravalööja: Sander Puri, Tartu SK 10 Premium
Parim väravavaht: Joel Vabrit, Pärnu Linnameeskond II
Parim mängija: Kristen Saarts, Pärnu Linnameeskond II

Kõik väravalööjad:
5 Sander Puri, SK 10 Premium
4 Sergei Jegorov, Rummu Dünamo
3 Kristen Saarts, Pärnu LM II
3 Rait Sõrmus, Pärnu LM II
2 Jevgeni Tšigrinov, Rummu Dünamo
2 Andrei Antonov, FC Ararat/TTÜ SK
2 Markko Kudu, FC Olympic
2 Jürgen Kuresoo, FC Elva
2 Vladimir Kuzmin, FC Ararat/TTÜ SK
2 Vadim Šalabai, FC Maardu
2 Janar Pajo, Saue JK Laagri
2 Oliver Ojala, Vändra JK Vaprus
2 Magnar Mikkelsaar, JK Kaitseliit/Kalev
1 Emil Butkevitšus, Rummu Dünamo
1 Kaarel Tinn, FC Elva
1 Mairo Tikerberi, Jõgeva SK Noorus-96
1 Martin Petrov, Jõgeva SK Noorus-96
1 Jürgo Väli, SK 10 Premium
1 Avetis Harutjunjan, FC Ararat/TTÜ SK
1 Kristjan Lahe, FC Olympic
1 Kristo Kiik, Türi Ganvix JK
1 Ergo Eelmäe, Türi Ganvix JK
1 Mario Tikerberi, Jõgeva SK Noorus-96
1 Priit Jõeäär, Jõgeva SK Noorus-96
1 Jaanus Allas, Jõgeva SK Noorus-96
1 Levani Lagvilava, FC Ajax Lasnamäe
1 Tauno Anvelt, Jõgeva SK Noorus-96
1 Aleksandr Talabirtšuk, FC Ajax Lasnamäe
1 Roman Maršev, Rummu Dünamo
1 Reimo Austa, SK 10 Premium
1 Raido Kuus, FC Elva
1 Henry Eichelmann, FC Elva
1 Erik Šatov, FC Ararat/TTÜ SK
1 Sten Vili, FC Ararat/TTÜ SK
1 Artur Ojala, Vändra JK Vaprus
1 Carl-Richard Saks, Pärnu LM II
1 Erkki Kuriks, Keila JK
1 Kristo Leemets, Keila JK
1 Ilja Krivošein, FC Maardu
1 Karel Otto, Vändra JK Vaprus
1 Erik Toom, JK Kaitseliit/Kalev
1 Aleksei Titenok, TJK Legion II
1 Aleksandr Subrakov, TJK Legion II
1 Vladislav Pahhomov, TJK Legion II
1 Toomas Kelo, Keila JK
1 Konstantin Butajev, FC Maardu
1 Henry Rohtla, Keila JK
1 Taavi Midenbritt, Pärnu LM II
1 Karl Koppel, SK 10 Premium
1 Aleksandr Kolodinski, FC Ararat/TTÜ SK
1 Aleksandr Serednjak, FC Ararat/TTÜ SK
1 Egon Mõek, Keila JK
ov Matinjan Gevorgjan, FC Ajax Lasnamäe
26.12.2011 14:46








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.