KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
2. märtsil koguneb Eesti U-15 koondis
Reedel, 2. märtsi hommikul kell 9 kogunevad Kalevi Keskstaadionil esmakordsele treeningkogunemisele järjekordne valik noori jalgpallureid. Seekord on kutsutud 1998. aastal sündinud, kes moodustavad käesoleval aastal Eesti U-15 koondise.

Pärast reedest treeningkogunemist valitakse välja 22 mängijat, kes jätkavad treeninguid 3. ja 4. märtsil toimuvas treeninglaagris, mille lõpetuseks toimub pühapäeval, 4. märtsil kell 14:30 kontrollkohtumine Eesti U-16 koondisega.

U-15 koondist juhendavad peatreener Lars Hopp, abitreener Karel Voolaid ja väravavahtide treener Oleg Andrejev.

Eesti U-15 koondise kandidaadid:
1. Markus Lokk, FC Elva
2. Laur Tammeorg, FC Elva
3. Karel Tilga, FC Elva
4. Denis Maksimenko, FC Infonet
5. Kristjan Sumberg, JK Tallinna Kalev
6. Kirill Davidenko, JK Alko
7. German Narnitski, JK Alko
8. Andrei Sidorov, JK Alko
9. Maksim Suhhomjatnikov, JK Alko
10. Aleks Juhanson, FC Lootus Kohtla-Järve
11. Raido Kannel, JK Kotkad
12. Aleks Lesk, FC Kuressaare
13. Mark  Tarõkin, TJK Legion I
14. Ioan Jakovlev, Tallinna FC Levadia
15. Mart Kaasik, Tallinna FC Levadia
16. Vitali Kirillov, Tallinna FC Levadia
17. Cristofer Kuusma, Tallinna FC Levadia
18. Robert Lepik, Tallinna FC Levadia
19. Vladislav Mazakov, Tallinna FC Levadia
20. Kaspar Mutso, Tallinna FC Levadia
21. Marten Niilop, Tallinna FC Levadia
22. Evert Priisaar, Tallinna FC Levadia
23. Kaspar Raid, Tallinna FC Levadia
24. Pavel Spiridonov, Tallinna FC Levadia
25. Magnar Vainumäe, Tallinna FC Levadia
26. Ander Ott Valge, JK Loo
27. Vadim Mihhailov, Narva Trans
28. Nikita Savenkov, Narva Trans
29. Henri Järvelaid, Nõmme United
30. Kristjan Kurim, Paide Linnameeskond
31. Mirko Mardiste, Pärnu JK
32. Jako Kanter, Pärnu JK
33. Raimond Aus, FC Santos
34. Dmitri Kutsarev, FC Santos
35. Aleks Meinhard, FC Santos
36. Edvin Johannes, Piirsalu FC Santos
37. Randy Padar, SC Real
38. Karel-Miikael Mirka, Tartu Linnameeskond
39. Jarmo Aaviste, FC Valga Warrior
40. Magnus Villota Pärnu JK Vaprus
41. Martin Lõiv Viljandi SK
42. Karl-Romet Nõmm JK Viljandi Tulevik

23.02.2012 16:04








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.