KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga avavooru eelvaated
Pühapäeval peetavas Esiliiga avavoorus toimub vaid neli kohtumist, sest Kiviõli Tamme Auto kohtumine FC Infonetiga on edasi lükatud 27. maile.

Kolm esimest mängu algavad kell 14:00. Pärnu Linnameeskond võõrustab Rakvere JK Tarvast, Tartu derbys saavad kokku kohalikud Tammeka II ja SK 10, Sportland Arenal kohtuvad FC Puuma ja Tallinna FC Flora II.

Kell 17:00 alustavad Maarjamäel Tallinna FC Levadia II ja Kohtla-Järve FC Lootus, kes alustab hooaega -4 punktiga.

2012. aasta Esiliiga I vooru mängud 11. märtsil

11.03. kell 14:00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - RAKVERE JK TARVAS 

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: "Rakvere on meile täiesti tundmatu vastane. Vaadates nende eelmise hooaja tabelit ja seni peetud sõprusmänge võib julgelt öelda, et tegemist on väga tugeva ja liiga paremikku kuuluva võistkonnaga. Peame olema valmis võitluseks kogu 90 minutit. Eks kõik soovivad alustada hooaega võiduga, et saada hea emotsioon terveks hooajaks, nii ka meie".

Mängija Robert Kirss: "Oleme selleks hooaja eelsetel treeningutel kõvasti pingutanud. Nüüd on aeg see töö ja vaev punktideks pöörata. Meid rahuldab ainult võit ja lisa motivatsiooni annab see, et mängime kodupubliku ees."

JK Tarvase peatreener Reijo Kuusik: "Kõik mängijad ootavad esimest kohtumist pikisilmi. Oleme mänguks valmistunud ja tahame teha korralikku sooritust. Väga oluline oleks just esimene kohtumine positiivse tulemusega lõpetada. See annaks hea enesetunde edaspidiseks."

Mängija Joonas Ljaš: "Kaua oodatud hooaeg on lõpuks algamas, oleme valmis Pärnule vastu astuma ja anname endast kõik, et kolm punkti Rakverre tuua!"

Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Kristo Külljastinen


11.03. kell 14:00 Tartu Annelinna kunstmuru (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - TARTU SK 10 

JK Tammeka II peatreener Ivan O'Konnel-Bronin: "Hooaja algus on tavaliselt ettearvamatu. Loodan, et saame näidata ilusat mängu, aga kardan, et ilm võib mängu oluliselt rikkuda. Vastane on tugev ja meie vastu eriti häälestatud, meie nende vastu samuti. Loomulikult tahame võita, aga jalgpall on ennustamiseks väga keeruline - vaatame mis mäng toob."

Mängija Hardi Vilt: "Kindlasti tahame oma esimese mängu võita, eriti veel, kui see on linnarivaali vastu. Oleme nendega juba mänginud ja tulemus näitas, et kõik on võimalik. Tuleb võitluslik mäng, millesse positiivselt meelestatuna suundume. Loodan ka ise mänguminuteid teenida ja oma Esiliiga debüüdi kirja saada."

SK 10 peatreener Andrei Tjunin: "Esimene mäng Esiliigas, esimene voor ning kohe derby - ootame kõike seda põnevusega ja anname endale aru, et tuleb raske mäng. Mõlemad meeskonnad alles tõusid Esiliigasse teisest liigast. Arvan, et see mäng võib kõvasti mõjutada järgmisteks mängudeks häälestumist - kui võidame, siis häälestumisega probleeme ei peaks tekkima. Selget favoriiti meie paaris ei ole. Loodan, et tuleb palju pealtvaatajaid."

Mängija Roman Danijuk: "Printsipiaalne mäng, kus loodame meie fännide suurele toetusele. Meeskonnasiseselt seadsime endale sellise eesmärgi, et tahame igas mängus mängida ilusat ja atraktiivset jalgpalli!"

Peakohtunik Juri Frischer
Abikohtunikud: Silver Sepp, Timo Teniste


11.03. kell 14:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - TALLINNA FC FLORA II 

FC Puuma peatreener Dmitri Krasilnikov: "Meeskond on teinud korraliku hooajaeelset ettevalmistust ja on mängudeks valmis. FC Flora II on ambitsioonidega meeskond, kuid ambitsioonid on meil ka. Kutsume kõiki mängule!"

Mängija Egert Heintare: "Esimene mäng hooajal on alati raske, kuna ei tea täpset meeskonna seisundit. Ettevalmistus on kulgenud hästi ja enesetunne on meeskonnal hea. Loodame kindlasti alustada võiduga, et koguda järgnevateks mängudeks enesekindlust ja mitte kaotada punkte meeskonnale, kes ei heitle pääsu eest Meistriliigasse. Mäng FC Flora II-ga tuleb raske, kuid anname kindlasti endast parima. Samuti ootame esimeseks mänguks palju pealtvaatajaid."

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: „Me usume, et meeskond on hooajaks hästi valmistunud. Talveperioodil on füüsisega kõvasti tööd tehtud ja üritame kindlasti ka taktikaliselt juba head mängu näidata."

Mängija Anton Hmelnitski: „Hooaja ettevalmistus möödus väga hästi ja plaanipäraselt. Oleme seadnud eesmärgid kõrgele ja selle tõttu peame mängima ilusat ning läbimõeldud jalgpalli. Arvestades eelmist hooaega, siis Puuma suudab tekitada piisavalt peavalu igale klubile kuid seekord üritame näidata, et me oleme need, kes võtavad kindlalt 3 punkti.“

Peakohtunik Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Denis Petrov


11.03. kell 17:00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS 

FC Levadia II peatreener ARGO ARBEITER: "Ettevalmistusperiood on lõppenud ja saame jälle mängimist nautida. Põhja ladumine sujus väga hästi, meie noore koosseisuga meeskond on hooajaks valmis. Esimene vastane FC Lootus pole kergete killast ja neid on keeruline üle mängida, aga me anname endast parima. Loodame, et publik võtab meeskonna hästi vastu ja toetab."

Mängija ANTON CHUIKOV: "Mäng tuleb raske. Talviste ilmastikuolude tõttu pole väljak kõige paremas seisukorras ja vastane on väga tugev. Meil on hea ja ühtlane meeskond, kus valitseb suurepärane õhkkond ning loomulikult võitleme võidu nimel!"

FC Lootuse peatreener Andrei Škaleta: "Hooaja esimese mängu ootame põnevusega. Esimene mäng näitab, mis vormis oleme."

Mängija Maksim Pozjabin: "Levadia on alati Esiliiga favoriit. Saada punkte mängus favoridiga on alati magus."

Peakohtunik Miko Pupart
Abikohtunikud: Marger Pormann, Raul Kaivoja
10.03.2012 00:34
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.