KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga IX vooru eelvaated
Esiliiga IX voorus toimub neli mängu, liider Kohtla-Järve FC Lootus võõrustab Viljandi JK Tuleviku II meeskonda, Valga FC Warrior võtab vastu Pärnu JK Vapruse esinduse ning Lasnamäe FC Ajax Kiviõli Tamme Auto. Kõik need mängud on kavas kell 14:00.

Kell 17:00 kohtuvad Tallinna JK Legion ja Tallinna FC Levadia II. Vooru viimane kohtumine Rakvere FC Flora ja Tallinna FC Flora II vahel on edasi lükatud 13. maile.  

Esiliiga IX voorus kohtuvad pühapäeval, 3. mail:

kell 14:00 Ahtme kunstmurustaadion (Altserva 6, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - VILJANDI JK TULEVIK II

Esiliiga esimese ringi viimase vooru keskses kohtumises lähevad Ahtmes vastamisi liigaliider Kohtla-Järve Lootus ning hetkel kolmandat positsiooni hoidev Viljandi Tuleviku duubel. Viimatises voorus läks edukamalt mulkidel, kes mõneti üllatuslikult aastat korralikult alustanud Tallinna Legioni 3:1 alistada suutsid. Pühapäevane koduvõistkond leppis aga kaheksandas voorus võõrsil FC Flora duubelmeeskonna vastu vaid 0:0 viigiga.

FC Lootuse peatreener Aleksei Žukov: "Vaadates turniiritabelit näeme, et meie vastane oskab ise mängida, aga samas annab ka võimaluse teistel mängida. Seda huvitavam tuleb mäng."

Mängija Vadim Gritsiuk. "Vastane mängis siiamaani edukalt, kusjuures laskis endale lüüa 18 väravat. Üritame kasutada nende nõrki kohti."

JK Tulevik esindajad eelseisvat mängu ei kommenteerinud. 

Peakohtunik Martin Salong
Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Raul Kaivoja


kell 14:00 Sportland Arena (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR - PÄRNU JK VAPRUS

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Pärnu mängis eelmine hooaeg veel Meistriliigas, kuid vaatamata sellele ei taha me midagi muud peale võidu."

Mängija Jaan Kekišev: "Vaprus on meil kohe kannul, mitte mingil juhul ei tohi neile punkte kaotada. Läheme vapralt ja ennastsalgavalt lahingusse"

JK Vapruse peatreener Gert Olesk: "Rakvere vastu tuli võit, aga väga vaevaliselt. Eks üritame oma võimalusi hakata paremini realiseerima ja läheme ikka punktidele lisa saama."

Mängija Ranet Lepik: "Võit Rakvere üle tuli, aga me ei ole ikka veel oma mängu leidnud. Viimased 3 punkti tõid meid ree peale tagasi ja me tahame kindlasti seal ka püsida, kuid Valga on kõva pähkel. Viimases omavahelises kohtumises kaotasime neile koguni 1:5, mis näitab, et tegemist on sisuka noore võistkonnaga, kes kergelt ei anna midagi. Samas kergelt ei peagi midagi saama. Sõidame Tallinnase kindlasti võitlema, oma võimalusi realiseerima ja võitma, sest need 3 punkti oleks eriti magusad."

Peakohtunik Margus Kotter
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Pille Raadik


kell 14:00 FC Ajaxi kunstmurustaadion (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - KIVIÕLI TAMME AUTO

FC Ajaxi peatreener Boriss Dugan: "Esimene ring lõpetatakse, teine ring alustatakse. Ringide vahefiniš on väike "tõehetk" meie meeskonnale. Võit võib aidata mängijatel aru saada, et kõike on veel võimalik parandada."

Mängija Sergei Kondratenko: "Mäng tugeva vastasega peab lõpuks ometi näitama igale mängijale "who is who".

Tamme Auto peatreener Sergei Burov: "Meeskond peab suhtuma väga tõsiselt vastasesse, sõltumata sellest, kus Ajax turniiritabelis asub. Pärast kahte väga ebaõnnestunud mängu vajame võitu kui õhku."

Mängija Andrei Moskaljov: "Ajax on olnud alati meie jaoks ebameeldiv vastane, kuid loodame, et me suudame ennast selleks mänguks väga hästi häälestada, ja oma võitude arvu kasvatada."

Peakohtunik Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Margo Noode


kell 17:00 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Levadia II, Wismari kunstmurustaadion
TALLINNA JK LEGION - TALLINNA FC LEVADIA II

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Eelmine mäng oli meie poolt halvasti mängitud, kuid loodan, et oleme oma vigadest õppust võtnud ja suudame kodus hea mängu teha."

Mängija Sergei Dõmov: "Hetkel oleme madalseisus, kuna me pole ilusat jalgpalli suutnud näidata viimasel ajal. Kodupubliku ees tuleb end kokku võtta."

FC Levadia II peatreener Aleksandr Puštov: "Eelmises mängus saime edurivi soovitud moel tööle. Nüüd proovime sama resultatiivselt jätkata. Legionil on palju meile tuttavaid mehi ning kindlasti tuleb huvitav mäng."

Mängija Yaroslav Dmitriev: "Meeskond tahab sellest mängust võitu ning ma üritan omalt poolt kaaslasi väravatega aidata."

Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Indrek Bachmann, Tanel Kull
01.05.2009 17:05
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.