KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga kolmanda vooru eelvaated
Esiliiga III voor mängitakse pühapäeval, 25. märtsil. Kaks mängu algavad kell 14:00, üks Tallinnas, kus FC Puuma võõrustab Lasnamäel Tartu SK 10 ja teine Tartus, kui Annelinna kunstmurul kohtuvad Tammeka II ja Tallinna FC Levadia II.

Algusega kell 17:00 toimub samuti kaks mängu. Pärnus kohtuvad kohalik linnameeskond ja FC Infonet ning Tallinnas Sportland Arenal tabelijuht Tallinna FC Flora II ja Rakvere JK Tarvas.

Kohtumine Kiviõli Tamme Auto ja Kohtla-Järve FC Lootuse vahel on edasi lükatud 2. juunile.

Esiliiga III vooru mängud 25. märtsil:

25.03. kell 14:00 Lasnamäe Spordikeskuse kunstmuruväljak (Pae 1, Tallinn)
FC PUUMA - TARTU SK 10

FC Puuma peatreener Dmitri Krasilnikov: "Meid ootab ees huvitav mäng. Vastane on meile uus ja tundmatu. Vaatamata sellele, et mõned meie võtmemängijad puuduvad sellest mängust, katsume näidata head jalgpalli ja võtta kolm punkti. Nagu tavaks on saanud, kutsume kõiki poolehoidjaid staadionile."

Mängija Egert Heintare: "Hooaeg pole alanud sellisena, nagu me lootsime. Mäng on meeskonnaga, kes on tõusnud Esiliigasse alles sellel aastal ning kellel on kindlasti suured ambitsioonid. Mäng tuleb väga võitluslik ja põnev. Loodame, et saame selle hooaja esimesed kolm punkti kätte. Tulge kõik pühapäeval mängu vaatama, sest parem meeskond võidab!"

SK 10 peatreener Andrei Tjunin: "Meie jaoks on kõige tähtsam selles mängus värava puhtana hoida, küll me ise suudame skoorida."

Mängija Rodion Aleksejev: "Raske on mängida võõral väljakul, aga võitleme lõpuni ning proovime punktid kätte saada, et sõita koju hea tujuga."

Peakohtunik Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Roland Meritee, Marto Kiisk


25.03. kell 14:00 Tartu Annelinna kunstmuru (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - TALLINNA FC LEVADIA II

JK Tammeka II peatreener Ivan O'Konnel-Bronin: "Meie jaoks on iga Esiliiga mäng väga tähtis. Kindlasti austame vastast, aga hakkame mängima oma mängu: proovime parandada söödupraaki ja kui see õnnestub on kõik võimalik."

Mängija Meelis Meisalu: "Lähme mängima oma mängu ning ei mõtle vastaste taktikale. Kuna oleme Esiliigas uus meeskond, siis oleme eriti võidujanulised - loodame oma võiduarve just sellel nädalavahetusel avada!"

FC Levadia II peatreener ARGO ARBEITER: "Ees ootab esimene mäng võõrsil uue ja huvitava vastasega. Proovime oma mängu parandada ja Tartus ilusa tulemuse saavutada."

Mängija KEVIN INGERMANN: "Võidu saamiseks peame kaitse korras hoidma ja oma väravavõimalused ära kasutada. Tartus tuleb kindlasti väga raske mäng Tammeka duubliga."

Peakohtunik Jaan Roos
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Silver Sepp


25.03. kell 17:00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - FC INFONET

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: "Mäng liiga favoriidi vastu näitab ära meie enda taseme."

Mängija Ronek Saal: "Hooaja teine kodumäng, mille tahaks kindlasti võita, et olla konkurentsis teistega. Infonet on tugev vastane ja paljude arvates Esiliiga üks favoriite. Aga me midagi lihtsat neile ei anna ja võitleme 110 % kõik 90 + minutit. Kindlasti ootame kohale ka pealtvaatajate toetust, keda on alati kohale tulnud meeldivalt palju."

FC Infoneti tegevjuht Aleksandr Altosar: "Suutsime eelmises, sugugi mitte lihtsas mängus saavutada võidu. Järgmine mäng, nagu ka kõik mängud Pärnus, ei saa olema kerge. Vastane suudab noppida punkte oma koduväljakul tihti ka liidritelt. Meie meeskond on siiski ettevalmistunud ning hästi meelestatud järgmiseks kohtumiseks."

Mängija Maksim Lipin: "Mul õnnestus lüüa värav ning teha väravasööt oma esimeses ametlikus mängus uue meeskonna koosseisus. Olen väga õnnelik, et sain meeskonna võidule kaasa aidata. Kindlasti ei taha ma jääda vaid selle saavutuse juurde ning teha palju muudki kasulikku meie meeskonna jaoks. Pärnu on väga hea meeskond, kuid me oleme võiduks valmis ning liikume liigatabeli etteotsa."

Peakohtunik Juri Frischer
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Kristo Külljastinen


25.03. kell 17:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II - RAKVERE JK TARVAS

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: "Rakvere on tugev vastane, kellega tuleb tõenäoliselt väga võitluslik mäng. Me peame taktikaliselt väga hästi valmistuma ja olema valmis iga meetri eest väljakul võitlema, et olla edukad."

Mängija Ragnar Piir: " Muidugi soovime kolme punkti ka sellest voorust, kuid kindlasti tuleb raske mäng. Proovime näidata ilusat jalgpalli ja taktikaliselt vastasest üle olla, et endale punktilisa kindlustada.

JK Tarvas peatreener Reijo Kuusik: "Järjekordne võõrsilmäng tugeva vastasega. Kõik mängijad peavad olema valmis ja andma endast igal rindel kõik!"

Mängija Alari Tovstik: "Flora II vastu on alati olnud huvitav mängida, kui poisid endast 100% annavad on kõik võimalik. Ilma võitluseta ei kavatse me ühtegi punkti loovutada!"

Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Joonas Jaanovits, Denis Petrov

24.03.2012 22:53
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.