KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga III vooru tulemused

Esiliiga III vooru mängudes saatis edu Tartu meeskondi. SK 10 alistas võõrsil FC Puuma 2:0 ning Tammeka II kodus Tallinna FC Levadia teise koosseisu 3:1.

Pärnus kaotas kohalik linnameeskond FC Infonetile 0:3 ning Tallinnas Sportland Arenal viigistasid Tallinna FC Flora II ja Rakvere JK Tarvas 1:1. Kohtumine Kiviõli Tamme Auto ja Kohtla-Järve FC Lootuse vahel on edasi lükatud 2. juunile.

Turniiritabelit juhib 7 punktiga Tallinna FC Flora II, FC Infonetil on kahest mängust täisedu, 6 punkti. Järgmine voor toimub kolmapäeval, 28. märtsil.

Esiliiga III vooru mängud 25. märtsil:

25.03. kell 14:00 Lasnamäe Spordikeskuse kunstmuruväljak (Pae 1, Tallinn)
FC PUUMA - TARTU SK 10  0:2 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 50. Olari Perlin, 80. Tarvo Laurson
Hoiatused: 28. Egert Heintare - 28. Olari Perlin, 60. Sergei Serdjuk

FC Puuma: 1-Mališauskas, 24-Kurlõtškin, 2-Roosimets (77. 16-Valge), 4-Heintare, 5-Rump (59. 21-Bilinski), 11-Tšernei, 7-Teino, 28-Filimonov (59. 20-Gassimov), 17-Vinogradov (31. 27-Marin), 25-Järva (59. 10-Berzinš), 15-Jädal.
Varus: 30-Danilov, 27-Marin, 10-Berzinš, 21-Bilinski, 16-Valge, 20-Gassimov, 9-Tammerik.

SK 10: 34-Serdjuk, 9-Raave, 11-Aleksejev, 15-Vallades, 5-Joosep, 19-Borissov, 24-Laurson, 22-Daniljuk (90. 6-Koppel), 12-Perlin, 10-Mamontov (90. 7-Mikheim), 8-Pruttšenko.
Varus: 7-Mikheim, 6-Koppel, 13-Serikov, 32-Gutak, 1-Ojaste, 3-Marques Aragon.

Mänguolud: +2, vahelduva pilvisusega ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 71
Peakohtunik Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Roland Meritee, Marto Kiisk


25.03. kell 14:00 Tartu Annelinna kunstmuru (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - TALLINNA FC LEVADIA II  3:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 68. Jürgen Lorenz, 78. Gael White Njeukam, 86. Georgi Ivanov - 76. Nikita Koger
Hoiatused: 40. Mikk Valtna, 58. Georgi Ivanov, 63. Uku Lilleväli, 83. Gael White Njeukam - 21. Anton Chuilov, 37., 55. Kenet Vuks
Eemaldamine: 55. Kenet Vuks

JK Tammeka II: 31-Kutter, 93-Lilleväli, 30-C. Anderson, 19-Saluoks (85. 5-Larin), 12-Naggel, 87-Van Oss, 25-Meisalu, 98-M. Valtna (74. 94-K. Anderson), 97-Lorenz (68. 11-Vilt), 10-Peedo (55. 77-Njeukam), 96-Tiru (46. 14-Ivanov).
Varus: 20-Lubi, 14-Ivanov, 8-Paju, 5-Larin, 77-Njeukam, 94-K. Anderson, 11-Vilt.

FC Levadia II: 30-Pikker, 4-Aru, 17-Chuikov, 2-Hagberg (20. 19-Levandi), 5-Kütt, 6-Reitalu, 22-Vuks, 28-Martõnov (46. 27-Välja), 15-Saarlas (68. 9-Koger), 25-Läst, 7-Paur.
Varus: 1-Valma, 16-Kabel, 19-Levandi, 9-Koger, 27-Välja.

Mänguolud: 0, pilves sademeteta ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik Jaan Roos
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Silver Sepp


25.03. kell 17:00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - FC INFONET  0:3 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad: 4. Andrei Kalimullin, 21. Kouakou Fabrice Elysee Kouadio, 49. Aleksei Demutski
Hoiatused: 39. Gerth Kaas - 37. Renats Granovskis, 90.+2. Ilya Tarasov 

Pärnu LM: 22-Põldemaa, 5-Eier, 6-Lepik (66. 20-Mangusson), 2-Vihmoja, 3-Voznjuk (80. 14-Saal), 8-Tekko, 9-Kaas, 10-Kirss (80. 21-Issakov), 7-Lauter, 13-Korn, 11-Pärnat.
Varus: 1-Naano, 16-Söötmaa, 14-Saal, 21-Issakov, 17-Põldsaar, 20-Mangusson.

FC Infonet: 87-Andreev, 5-Aristov (78. 77-Tarasov), 2-Kalimullin, 4-Avilov, 27-Granovskis (59. 17-Kuslap), 16-Mones, 10-Gurtšioglujants (46. 6-Kovtunovitš), 12-Tasso (46. 7-Demutski), 20-Lipin, 9-Harin (46. 18-Ogorodnik), 23-Kouadio.
Varus: 17-Kuslap, 18-Ogorodnik, 7-Demutski, 77-Tarasov, 6-Kovtunovitš.
Mängija nr 17 Aleksandr Kuslap oli protokolli kantud nr 16 all

Mänguolud: +2, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik Juri Frischer
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Kristo Külljastinen


25.03. kell 17:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II - RAKVERE JK TARVAS  1:1 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 55. ov. Alari Tovstik - 25. Mikk Mehike
Hoiatused: 20. Karl-Eerik Luigend, 30. Sander Lootus, 78. Anton Hmelnitski - 33. Henri Hang, 48. Alari Aunapuu, 78. Kaarel Saar

FC Flora II: 1-Gurnik, 2-Hmelnitski, 4-Jahhimovitš, 3-Lootus, 5-Mataloja, 6-Kubber, 8-Maar (87. 20-Gavrilov), 15-Luigend (87. 11-Knjazev), 7-Rando Leokin (46. 13-Pikkor), 10-Raido Leokin (46. 17-Sobtšenko), 9-Alliku (67. 14-Karpov).
Varus: 12-Karofeld, 19-Aloe, 20-Gavrilov, 17-Sobtšenko, 14-Karpov, 11-Knjazev, 13-Pikkor.

JK Tarvas: 30-Sander Susi, 26-E. Tovstik, 4-K. Saar, 18-M. Saar, 15-Rannamäe, 22-Ljaš, 17-A. Tovstik, 2-Aunapuu, 91-Hang (67. 11-T. Kiis), 19-Rebane, 28-Mehike (74. 10-Petrovits).
Varus: 32-Kuusik, 10-Petrovits, 11-T. Kiis, 24-Ööpik, 21-Lõhe.

Mänguolud: +2, päiksepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Joonas Jaanovits, Denis Petrov

Esiliiga tabel 25. märtsi seisuga:
1 Tallinna FC Flora II 3 2 1 0 5:3 7
2 FC Infonet 2 2 0 0 5:1 6
3 Tartu SK 10 3 1 2 0 4:2 5
4 Rakvere JK Tarvas 3 1 2 0 4:3 5
5 Tartu JK Tammeka II 3 1 1 1 5:4 4
6 Tallinna FC Levadia II 3 1 1 1 5:6 4
7 Kiviõli Tamme Auto 1 0 1 0 2:2 1
8 FC Puuma 3 0 1 2 2:5 1
9 Pärnu Linnameeskond 3 0 1 2 2:6 1
10 Kohtla-Järve FC Lootus 2 0 0 2 2:4 -4

Esiliiga edukamad väravalööjad 25. märtsi seisuga:
2 - Anton Chuikov (Tallinna FC Levadia II)
2 - Sten Teino (Tallinna FC Puuma)
2 - Meelis Meisalu (Tartu JK Tammeka II)
2 - Mikk Mehike (Rakvere JK Tarvas)

Meeskondade kõik väravalööjad 25. märtsi seisuga:
Tallinna FC Flora II (5)
Anton Hmelnitski 1, Karol Mets 1, Brent Lepistu 1, Rando Leokin 1
omavärav: Alari Tovstik (JK Tarvas)
Tallinna FC Infonet (5)
Maksim Lipin 1, Aleks Mones 1 , Andrei Kalimullin 1, Kouakou Fabrice Elysee Kouadio 1, Aleksei Demutski 1
Tartu JK Tammeka II (5)
Meelis Meisalu 2, Jürgen Lorenz 1, Gael White Njeukam 1, Georgi Ivanov 1
Tallinna FC Levadia II (5)
Anton Chuikov 2, Taavi Laurits 1, Karl Johann Reitalu 1, Nikita Koger 1
Tartu SK 10 (4)
Mihkel Mikheim 1, Aleksandr Pruttšenko 1, Olari Perlin 1, Tarvo Laurson 1
Rakvere JK Tarvas (4)
Mikk Mehike 2, Henri Hang 1, Joonas Ljaš 1
Kiviõli Tamme Auto (2)
Anatoli Lõsanov 1, Eduard Ratnikov 1
Tallinna FC Puuma (2)
Sten Teino 2
Pärnu Linnameeskond (2)
Kris Korn 1, Envar Lauter 1
Kohtla-Järve FC Lootus (2)
Deniss Tjapkin 1, Andrei Jõgi 1
25.03.2012 10:11








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.