KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Saalijalgpalli Meistrivõistluste tulemused 2006/07

Saalijalgpalli Meistrivõistluste lõplikud kohad:
1. Tallinna FC Anzhi
2. Tallinna FC Ararat
3. Tallinna Betoon
4. Tarvastu JK
5.-8.
Rapla JK Atli
Rummu Dünamo
Põltsamaa JK Sport
Tallinna LiVal

I voor  
I
alagrupp
12.11.12.00 FC Warrior Valga - Tarvastu JK 5 : 16  Valga Gümnaasium  
12.11.12.00 Võru JK - Põltsamaa JK Sport 18 : 6  Rõuge kooli võimla,Haanja mn.t.14   
II alagrupp
11.11.14.00 JK Püsivus Kohila - JK Piraaja Tallinn  11 : 9  Kohila Spordihallis 
12.11.12.00 Dünamo Rummu - LiVal Sport  6 : 5  Vasalemma Spordieskus, Aia 5 
12.11.12.00 Saku JK - FC Risti  7 : 5 Saku Valla Spordikeskus, Tallinna mnt.10, Saku     
III alagrupp 
11.11.13.00 FC Ararat - JK Tondi  5 : 3  Loo Spordikompleks 
11.11.15.30 Rapla JK Atli - Aseri SK  5 : 4  Kohila Spordihall, Kooli 1, Kohila  
12.11.16.30 JK Piraaja II Kehra - FC HansaNet.ee 8 : 5  Kehra Spordikeskus, Spordi 2b
IV alagrupp 
11.11.13.00 FC TVMK - Betoon 9 : 21  Spordisaal Metallist, Peterburi tee 53 
11.11.14.30 JK Jalgpallihaigla - FC Flora Tallinn  8 : 26  Tallinna THK võimla
13.11.20.45 FC Twister - FC Anzhi 1 : 21  Wismari sisehall

II voor  
I alagrupp
19.11.12.00 Rolling Doors  - FC Warrior Valga 3 : 10  Suure-Jaani Gümnaasium 
19.11.12.00 Tarvastu JK - Võru JK   15 : 13  Tarvastu Gümnaasium 
1. Tarvastu JK     2  2 0 0  31 : 18  6p
2. Võru JK            2  1 0 1  31 : 21  3p
3. FC Warrior       2  1 0 1  15 : 19  3p
4. Põltsamaa Sp  1   0 0 1    6 : 18  0p
5. Rolling Doors   1   0 0 1    3 : 10  0p
II alagrupp
19.11.12.00 Dünamo Rummu - JK Püsivus Kohila 7 : 6  Vasalemma Spordikeskus
19.11.16.00 JK Piraaja Tallinn - Saku JK    6 : 3   Kehra Spordikeskus
19.11.17.00 LiVal Sport - FC Risti 10 : 8  Loo Spordikompleks  
1. Rummu Dünamo  2  2 0 0  13 : 11   6p
2. JK Püsivus Kohila 2  1 0 1  17 : 16   3p
3. JK Piraaja Tallinn 2  1 0 1  15 : 14   3p
4. LiVal Tallinn         2  1 0 1  15 : 14   3p
5. Saku JK               2  1 0 1   10 : 11  3p
6. FC Risti               2  0 0 2    13 : 17  0p  
III alagrupp
19.11.12.00 Aseri SK - JK Piraaja II Kehra   7 : 5  Aseri Spordihoone 
22.11.20.00 Rapla JK Atli - JK Tondi   9 : 5   Kohila Spordihall
23.11.20.00 FC HansaNet.ee - FC Ararat 2 : 14  Loo Spordikompleks 
1. FC Ararat         2  2 0 0  19 : 5     6p
2. JK Atli               2  2 0 0  14 : 9     6p
3. JK Piraaja II     2  1 0 1  13 : 12   3p
4. Aseri SK           2  1 0 1  11 : 10   3p
5. JK Tondi           2  0 0 2    8 : 14   0p
6. HansaNet.ee   2  0 0 2    7 : 22   0p
IV alagrupp  
18.11.13.00 FC TVMK - JK Jalgpallihaigla  13 : 5  Spordisaal Metallist, Peterburi tee 53 
18.11.14.30 FC Flora Tallinn - FC Twister  44 : 7  Tallinna THK võimla 
18.11.18.00 Betoon - FC Anzhi  7 : 6  Saku Spordihoone   
1. FC Flora          2 2 0 0  70 : 15  6p
2. Betoon            2 2 0 0  28 : 15  6p
3. FC Anzhi          2 1 0 1  27 : 8    3p
4. FC TVMK          2 1 0 1  22 : 26  3p
5. Jalgpallihaigla  2 0 0 2  13 : 39   0p
6. FC Twister      2 0 0 2    8 : 65   0p

III voor
I alagrupp
26.11.12.00 Võru JK - Rolling Doors  29 : 6  Rõuge kooli võimla
26.11.12.00 Tarvastu JK - Põltsamaa JK Sport  18 : 9  Tarvastu Gümnaasium   
1. Tarvastu JK     3  3 0 0  49 : 27  9p
2. Võru JK            3  2 0 1  60 : 27  6p
3. FC Warrior       2  1 0 1  15 : 19  3p
4. Põltsamaa Sp  2   0 0 2  15 : 36  0p
5. Rolling Doors   2   0 0 2    9 : 39  0p
II alagrupp
26.11.12.00 Saku JK - Dünamo Rummu 4 : 9  Saku Valla Spordikeskus 
26.11.12.00 JK Püsivus Kohila - LiVal Sport  11 : 9  Kohila Spordihall
26.11.16.00 FC Risti - JK Piraaja Tallinn 13 : 8 Turba Gümnaasium  
1. Rummu Dünamo  3  3 0 0  22 : 15   9p
2. JK Püsivus Kohila 3  2 0 1  28 : 25   6p
3. FC Risti                3  1 0 2   26 : 25  3p  
4. LiVal Tallinn          3  1 0 2  24 : 25   3p
5. JK Piraaja Tallinn 3  1 0 2  23 : 27   3p
6. Saku JK                3  1 0 2  14 : 20  3p
III alagrupp
26.11.12.00 Aseri SK - FC Ararat  10 : 14  Aseri Spordihoone  
26.11.16.00 JK Piraaja II Kehra - Rapla JK Atli 3 : 2 Kehra Spordikeskus
26.11.17.00 JK Tondi - FC HansaNet.ee 9 : 4  Loo Spordikompleks   
1. FC Ararat         3  3 0 0  33 : 15    9p
2. JK Atli               3  2 0 1  16 : 12    6p
3. JK Piraaja II     3  2 0 1  16 : 14   6p
4. JK Tondi           3  1 0 2  17 : 18   3p
5. Aseri SK           3  1 0 2  21 : 24   3p
6. HansaNet.ee   3  0 0 3  11 : 31   0p
IV alagrupp
25.11.14.30 JK Jalgpallihaigla - Betoon Tallinna  7 : 18  THK võimla  
26.11.15.00 FC Anzhi - FC Flora Tallinn  4 : 2  Viimsi Spordihall  
27.11.20.45 FC Twister - FC TVMK  2 : 13  Wismari sisehall
1. Betoon             3 3 0 0  46 : 22  9p
2. FC Flora           3 2 0 1  72 : 19  6p
3. FC Anzhi          3 2 0 1  31 : 10   6p
4. FC TVMK          3 2 0 1  35 : 28   6p
5. Jalgpallihaigla  3 0 0 3  20 : 57   0p
6. FC Twister       3 0 0 3  10 : 78   0p

IV voor
I alagrupp 
01.12.19.00 Rolling Doors  - Põltsamaa JK Sport 4 : 7  Suure-Jaani Gümnaasium
03.12.12.00 FC Warrior Valga - Võru JK  3 : 11  Valga Spordihall
1. Võru JK            4  3 0 1  71 : 30  9p
2. Tarvastu JK     3  3 0 0  49 : 27  9p
3. FC Warrior       3  1 0 2  18 : 30  3p
4. Põltsamaa Sp  3   1 0 2  22 : 40  3p
5. Rolling Doors   3   0 0 3  13 : 46  0p
II alagrupp
03.12.12.00 Dünamo Rummu - FC Risti  7 : 8  Vasalemma Spordieskus
03.12.12.00 JK Püsivus Kohila - Saku JK 14 : 5  Kohila Spordihall
03.12.17.00 LiVal Sport - JK Piraaja Tallinn  13 : 12  Loo Spordikompleks
1. JK Püsivus Kohila 4  3 0 1  42 : 30   9p
2. Rummu Dünamo  4  3 0 1  29 : 23   9p
3. FC Risti                4  2 0 2  34 : 32   6p  
4. LiVal Tallinn          4  2 0 2  37 : 37   6p
5. JK Piraaja Tallinn 4  1 0 3  35 : 40   3p
6. Saku JK                4  1 0 3  19 : 34  3p
III alagrupp
02.12.11.00 Aseri SK - JK Tondi  7 : 9  Aseri Spordihoone
03.12.13.30 Rapla JK Atli - FC HansaNet.ee 18 : 2   Kohila Spordihall
04.12.20:45 JK Piraaja II Kehra - FC Ararat  0 : 11  Kehra Spordikeskus
1. FC Ararat         4  4 0 0  44 : 15  12p
2. JK Atli               4  3 0 1  34 : 14    9p
3. JK Tondi           4  2 0 2  26 : 25    6p
4. JK Piraaja II     4  2 0 2  16 : 25    6p
5. Aseri SK           4  1 0 3  28 : 33    3p
6. HansaNet.ee   4  0 0 4  13 : 49    0p
IV alagrupp
02.12.13.00 FC TVMK - FC Anzhi 12 : -  (12 : 15)  Spordisaal Metallist
02.12.14.30 JK Jalgpallihaigla - FC Twister  13 : 7    Tallinna THK võimla
02.12.18.00 Betoon - FC Flora Tallinn  11 : 6    Saku Spordihoone 
Kohtumises FC TVMK Tallinn – FC Anzhi (02.12.2006) osales FC Anzhi võistkonna koosseisus diskvalifitseeritud mängija Ivan Tšistjakov. Vastavalt Eesti jalgpalli meistri- ja karikavõistluste
juhendi IX peatüki punktile 9.5 mängutulemus tühistatakse ja turniiritabelisse kantakse 12 : -
FC TVMK Tallinn kasuks.
1. Betoon             4 4 0 0  57 : 28  12p
2. FC TVMK          4 3 0 1  47 : 28    9p
3. FC Flora           4 2 0 2  78 : 30    6p
4. FC Anzhi          4 2 0 2  31 : 22    6p
5. Jalgpallihaigla   4 1 0 3  33 : 64    3p
6. FC Twister        4 0 0 4  17 : 91    0p

V voor    
I alagrupp
06.12.19.30 Põltsamaa JK Sport - FC Warrior Valga 9 : 5  Felixhall
10.12.12.00 Tarvastu JK - Rolling Doors  28 : 4  Tarvastu Gümnaasium 
1. Tarvastu JK     4  4 0 0  77 : 31 12p
2. Võru JK            4  3 0 1  71 : 30   9p
3. Põltsamaa Sp   4  2 0 2  31 : 45   6p
4. FC Warrior       4  1 0 3  23 : 39   3p
5. Rolling Doors    4  0 0 4  17 : 74   0p
II alagrupp
10.12.11.00 FC Risti - JK Püsivus Kohila  11 : 10  Turba Gümnaasium
10.12.12.30 Saku JK - LiVal Sport  3 : 14  Saku Valla Spordikeskus
10.12.16.00 JK Piraaja Tallinn - Dünamo Rummu   10 : 6  Kehra Spordikeskus
1. Rummu Dünamo  5  3 0 2  35 : 33   9p
2. FC Risti                5  3 0 2  45 : 42   9p
3. JK Püsivus Kohila 5  3 0 2  52 : 41   9p
4. LiVal Tallinn          5  3 0 2  51 : 40   9p
5. JK Piraaja Tallinn 5  2 0 3  45 : 46   6p
6. Saku JK                5  1 0 4  22 : 48  3p
* paremusjärjestus 1.- 4. kohani on arvestatud omavaheliste mängude põhjal.
III alagrupp
09.12.13.00 FC Ararat - Rapla JK Atli 12 : 6  Loo Spordikompleks 
09.12.14.30 FC HansaNet.ee - Aseri SK   3 : 15  Loo Spordikompleks 
10.12.17.00 JK Tondi - JK Piraaja II Kehra  9 : 4  Loo Spordikompleks 
1. FC Ararat         5  5 0 0  56 : 21  15p
2. JK Atli               5  3 0 2  40 : 26    9p
3. JK Tondi           5  3 0 2  35 : 29    9p
4. Aseri SK           5  2 0 3  43 : 36    6p
5. JK Piraaja II     5  2 0 3  20 : 34    6p
6. HansaNet.ee   5  0 0 5  16 : 64    0p
IV alagrupp
IV alagrupi kohtumises FC TVMK Tallinn – FC Anzhi (02.12.2006) osales FC Anzhi võistkonna koosseisus diskvalifitseeritud mängija Ivan Tšistjakov. Vastavalt Eesti jalgpalli meistri- ja karikavõistluste juhendi IX peatüki punktile 9.5 mängutulemus tühistatakse ja turniiritabelisse kantakse 12 : - FC TVMK Tallinn kasuks.
09.12.14.30 FC Flora Tallinn - FC TVMK  11 : 6  Tallinna THK võimla 
10.12.15.00 FC Anzhi - JK Jalgpallihaigla  26 : 7  Viimsi Spordihall 
11.12.20.45 FC Twister - Betoon  2 : 20   Wismari sisehall 
1. Betoon             5 5 0 0  77 : 30  15p
2. FC Flora           5 3 0 2  89 : 36    9p
3. FC TVMK          5 3 0 2  53 : 39    9p
4. FC Anzhi          5 3 0 2  57 : 29    9p
5. Jalgpallihaigla   5 1 0 4  40 : 90    3p
6. FC Twister        5 0 0 5  19 : 111  0p

VI voor
I alagrupp
16.12.11.00 Põltsamaa JK Sport - Võru JK  10 : 9  Felixhall
17.12.12.00 Tarvastu JK - FC Warrior Valga  21 : 7  Tarvastu Gümnaasium
1. Tarvastu JK     5  5 0 0  98 : 38 15p
2. Võru JK            5  3 0 2  80 : 40   9p
3. Põltsamaa Sp   5  3 0 2  41 : 54   9p
4. FC Warrior       5  1 0 4  30 : 60   3p
5. Rolling Doors    4  0 0 4  17 : 74   0p
II alagrupp
17.12.12.00 FC Risti - Saku JK  6 : 6  Turba Gümnaasium
17.12.16.00 JK Piraaja Tallinn - JK Püsivus Kohila 5 : 6   Kehra Spordikeskus
17.12.17.00 LiVal Sport - Dünamo Rummu  4 : 8 Loo Spordikompleks
1. Rummu Dünamo  6  4 0 2  43 : 37   12p
2. JK Püsivus Kohila 6  4 0 2  58 : 46   12p
3. FC Risti                6  3 1 2  51 : 48   10p
4. LiVal Tallinn          6  3 0 3  55 : 48    9p
5. JK Piraaja Tallinn 6  2 0 4  50 : 52    6p
6. Saku JK                6  1 1 4  28 : 54   4p
III alagrupp
14.12.20.00 FC HansaNet.ee - JK Piraaja II Kehra  2 : 13  Loo Spordikompleks
17.12.12.00 Aseri SK - Rapla JK Atli  11 : 2   Aseri Spordihoone
17.12.13.30 FC Ararat - JK Tondi  10 : 5   Loo Spordikompleks
1. FC Ararat         6  6 0 0  66 : 26  18p
2. Aseri SK           6  3 0 3  54 : 38     9p
3. JK Atli               6  3 0 3  42 : 37     9p
4. JK Tondi           6  3 0 3  40 : 39     9p
5. JK Piraaja II     6  3 0 3  33 : 36     9p
6. HansaNet.ee   6  0 0 6  18 : 77     0p
* kõik 9 punkti kogunud meeskonnad on reastatud üldise väravate vahe järgi, kuna omavahel on mängitud erinev arv mänge. Raske on objektiivselt vahet teha
IV alagrupp 
16.12.14.30 FC Flora Tallinn - JK Jalgpallihaigla  22 : 9   Tallinna THK võimla
16.12.18.00 Betoon - FC TVMK  10 : 2 Saku Spordihoone
17.12.15.00 FC Anzhi - FC Twister  17 : 1  Viimsi Spordihall
1. Betoon              6  6 0 0   87 : 32   18p
2. FC Flora            6  4 0 2 111 : 45   12p
3. FC Anzhi           6  4 0 2   74 : 30    12p
4. FC TVMK           6  3 0 3   55 : 49      9p
5. Jalgpallihaigla   6  1 0 5   49 : 112    3p
6. FC Twister        6  0 0 6   20 : 128    0p

VII voor
I alagrupp

07.01.12.00 FC Warrior Valga - Rolling Doors  21 : 8   Valga Gümnaasiumi võimlas
07.01.12.00 Võru JK - Tarvastu JK  13 : 13   Rõuge kooli võimla
1. Tarvastu JK     6  5 1 0  111 : 51   16p
2. Võru JK            6  3 1 2    93 : 53   10p
3. Põltsamaa Sp   5  3 0 2    41 : 54     9p
4. FC Warrior       6  2 0 4    51 : 68     6p
5. Rolling Doors    5  0 0 5    25 : 95     0p
II alagrupp
07.01.12.00 JK Püsivus Kohila - Dünamo Rummu   6 : 13   Kohila Spordihall
07.01.12.30 Saku JK - JK Piraaja Tallinn  1 : 10  Saku Valla Spordikeskus
1. Rummu Dünamo  7  5 0 2  56 : 43   15p
2. JK Püsivus Kohila 7  4 0 3  64 : 59   12p
3. FC Risti                6  3 1 2  51 : 48   10p
4. LiVal Tallinn          6  3 0 3  55 : 48     9p
5. JK Piraaja Tallinn 7  3 0 4  60 : 53     9p
6. Saku JK                7  1 1 5  29 : 64     4p
07.01.12.00 FC Risti - LiVal Sport  ei toimunud  Turba Gümnaasium 
III alagrupp
06.01.13.00 FC Ararat - FC HansaNet.ee  12 : 4   Loo Spordikompleks 
07.01.16.00 JK Piraaja II Kehra - Aseri SK   5 : 4  Kehra Spordikeskus
07.01.17.00 JK Tondi - Rapla JK Atli  9 : 9    Loo Spordikompleks 
1. FC Ararat         7  7 0 0  78 : 30   21p
2. JK Piraaja II     7  4 0 3  38 : 40   12p
3. JK Atli               7  3 1 3  51 : 46   10p
4. JK Tondi           7  3 1 3  49 : 48    10p
5. Aseri SK           7  3 0 4  58 : 43      9p
6. HansaNet.ee   7  0 0 7  22 : 89      0p
IV alagrupp
06.01.14.30 JK Jalgpallihaigla - FC TVMK    8 : 10  Tallinna THK võimla 
07.01.15.00 FC Anzhi - Betoon  2 : 5   Viimsi Spordihall      
08.01.20.45 FC Twister - FC Flora Tallinn  4 : 31   Wismari sisehall
1. Betoon              7  7 0 0   92 : 34   21p
2. FC Flora            7  5 0 2 142 : 49   15p
3. FC TVMK           7  4 0 3   65 : 57    12p
4. FC Anzhi           7  4 0 3   76 : 35    12p
5. Jalgpallihaigla   7  1 0 6   57 : 122    3p
6. FC Twister        7  0 0 7   24 : 159    0p

VIII voor
I alagrupp
14.01.12.00 Rolling Doors - Võru JK   4 : 21  Suure-Jaani Gümnaasium
14.01.12.00 Tarvastu JK - Põltsamaa JK Sport  9 : 10   Felikshall, Põltsamaa
1. Tarvastu JK     7  5 1 1  120 : 61   16p
2. Võru JK            7  4 1 2  114 : 57    13p
3. Põltsamaa Sp   6  4 0 2    51 : 63    12p
4. FC Warrior       6  2 0 4    51 : 68      6p
5. Rolling Doors    6  0 0 6    29 : 116    0p
II alagrupp
07.01.12.00 FC Risti - LiVal Sport  - : + 
14.01.12.00 Dünamo Rummu - Saku JK   18 : 4  Vasalemma Spordieskus
14.01.16.00 JK Piraaja Tallinn - FC Risti  7 : 9  Kehra Spordikeskus
14.01.17.00 LiVal Sport - JK Püsivus Kohila  8 : 7   Loo Spordikompleks
1. Rummu Dünamo  8  6 0 2  74 : 47   18p
2. LiVal Tallinn          8  5 0 3  63 : 55   15p
3. FC Risti                8  4 1 3  60 : 55   13p
4. JK Püsivus Kohila 8  4 0 4  71 : 67   12p
5. JK Piraaja Tallinn 8  3 0 5  67 : 62     9p
6. Saku JK               8  1 1 6  33 : 82     4p
III alagrupp
13.01.13.00 FC Ararat - Aseri SK   15 : 2  Loo Spordikompleks
13.01.14.30 FC HansaNet.ee - JK Tondi  3 : 11  Loo Spordikompleks
14.01.12.00 Rapla JK Atli - JK Piraaja II Kehra  12 : 5  Kohila Spordihall
1. FC Ararat         8  8 0 0  93 : 32   24p
2. JK Atli               8  4 1 3  63 : 51   13p
3. JK Tondi           8  4 1 3  60 : 51    13p
4. JK Piraaja II     8  4 0 4  43 : 52    12p
5. Aseri SK           8  3 0 5  60 : 58      9p
6. HansaNet.ee   8  0 0 8  25 : 100     0p
IV alagrupp
13.01.13.00 FC TVMK - FC Twister   13 : 7  Spordisaal Metallist
13.01.14.30 FC Flora Tallinn - FC Anzhi  7 : 10  Tallinna THK võimla
13.01.18.00 Betoon - JK Jalgpallihaigla   21 : 5  Saku Spordihoone
1. Betoon              8  8 0 0 113 : 39   24p
2. FC Flora            8  5 0 3 149 : 59   15p
3. FC TVMK           8  5 0 3   78 : 64    15p
4. FC Anzhi           8  5 0 3   86 : 42    15p
5. Jalgpallihaigla   8  1 0 7   62 : 143    3p
6. FC Twister        8  0 0 8   31 : 172    0p

IX voor
I alagrupp

20.01.11.00 Põltsamaa JK Sport - Rolling Doors 20 : 2  Felixhall
21.01.12.00 Võru JK - Valga FC Warrior  10 : 12  Rõuge kooli võimla
1. Tarvastu JK      7  5 1 1  120 : 61    16p
2. Põltsamaa Sp   7  5 0 2    71 : 65    15p
3. Võru JK                 8  4 1 3  124 : 69    13p
4. FC Warrior            7  3 0 4    63 : 78      9p
5. Rolling Doors         7  0 0 7    31 : 136    0p
II alagrupp
21.01.12.00 FC Risti - Dünamo Rummu  6 : 17  Turba Gümnaasium
21.01.12.30 Saku JK - JK Püsivus Kohila  5 : 11  Saku Valla Spordikeskus
21.01.16.00 JK Piraaja Tallinn - LiVal Sport  3 : 7  Kehra Spordikeskus
1. Rummu Dünamo  9  7 0 2  91 : 53   21p
2. LiVal Tallinn               9  6 0 3  70 : 58   18p
3. JK Püsivus Kohila      9  5 0 4  82 : 72   15p
4. FC Risti                     9  4 1 4  66 : 72   13p
5. JK Piraaja Tallinn      9  3 0 6  70 : 69     9p
6. Saku JK                    9  1 1 7  38 : 93     4p
III alagrupp 
20.01.14.30 FC HansaNet.ee - Rapla JK Atli  4 : 28  Loo Spordikompleks
21.01.17.00 JK Tondi - Aseri SK  11 : 9   Loo Spordikompleks
25.01.20.00 FC Ararat - JK Piraaja II Kehra  10 : 3  Loo Spordikompleks
1. FC Ararat         9  9 0 0 103 : 35   27p
2. JK Atli                 9  5 1 3   91 : 55   16p
3. JK Tondi             9  5 1 3   71 : 60    16p
4. JK Piraaja II       9  4 0 5   46 : 62    12p
5. Aseri SK             9  3 0 6   69 : 69      9p
6. HansaNet.ee     9  0 0 9   29 : 128    0p
IV alagrupp
20.01.14.30 FC Flora Tallinn - Betoon  6 : 15  Tallinna THK võimla
21.01.15.00 FC Anzhi - FC TVMK  13 : 4  Viimsi Spordihall
22.01.20.45 FC Twister - JK Jalgpallihaigla  8 : 7   Wismari sisehall
1. Betoon              9  9 0 0 128 : 45   27p
2. FC Anzhi             9  6 0 3   99 : 46    18p
3. FC Flora              9  5 0 4 155 : 74   15p
4. FC TVMK             9  5 0 4   82 : 77    15p
5. Jalgpallihaigla     9  1 0 8   69 : 151    3p
6. FC Twister          9  1 0 8   39 : 179    3p

X voor
I alagrupp
28.01.12.00 Rolling Doors - Tarvastu JK   2 : 13  Suure-Jaani Gümnaasium
28.01.12.00 FC Warrior Valga - Põltsamaa JK Sport  4 : 6  Valga Spordihall
1. Tarvastu JK      8  6 1 1  133 : 63    19p
2. Põltsamaa Sp   8  6 0 2    77 : 69    18p
3. Võru JK                 8  4 1 3  124 : 69    13p
4. FC Warrior            8  3 0 5    67 : 84      9p
5. Rolling Doors         8  0 0 8    33 : 149    0p
II alagrupp
28.01.12.00 Dünamo Rummu - JK Piraaja Tallinn  21 : 5  Vasalemma Spordikeskus
28.01.12.00 JK Püsivus Kohila - FC Risti   14 : 2   Kohila Spordihall
28.01.17.00 LiVal Sport - Saku JK  7 : 6   Loo Spordikompleks
1. Rummu Dünamo  10  8 0 2  112 : 58   24p
2. LiVal Tallinn            10  7 0 3   77 : 64   21p
3. JK Püsivus Kohila       10  6 0 4   96 : 74   18p
4. FC Risti                      10  4 1 5   68 : 86   13p
5. JK Piraaja Tallinn       10  3 0 7   75 : 90     9p
6. Saku JK                     10  1 1 8   44 : 100    4p
III alagrupp
28.01.12.00 Aseri SK - FC HansaNet.ee  + : -  Aseri Spordihoone
28.01.13.30 Rapla JK Atli - FC Ararat  6 : 1  Kohila Spordihall
28.01.16.00 JK Piraaja II Kehra - JK Tondi  7 : 10  Kehra Spordikeskus
1. FC Ararat        10  9 0 1  104 : 41    27p
2. JK Atli              10  6 1 3    97 : 56    19p
3. JK Tondi             10  6 1 3    81 : 67    19p
4. Aseri SK             10  4 0 6    69 : 69    12p
5. JK Piraaja II       10  4 0 6    53 : 72    12p
6. HansaNet.ee     10  0 0 10  29 : 128    0p
IV alagrupp
27.01.13.00 FC TVMK - FC Flora Tallinn 11 : 13   Spordisaal Metallist
27.01.14.30 JK Jalgpallihaigla - FC Anzhi  6 : 18  Tallinna THK võimla
29.01.20.45 Betoon - FC Twister  20 : 5  Wismari sisehallis
1. Betoon             10  10 0 0   148 : 50   30p
2. FC Anzhi           10    7 0 3   117 : 52   21p
3. FC Flora             10    6 0 4   168 : 85   18p
4. FC TVMK             10    5 0 5    93 : 90    15p
5. Jalgpallihaigla     10    1 0 9    75 : 169    3p
6. FC Twister          10    1 0 9    44 : 199    3p

Alates ¼-finaalidest tuleb mängud pidada sellistes saalides, kus mänguväljaku laiuseks on vähemalt 18 meetrit. Juhul kui võistkonna enda koduväljak ei ole piisavate mõõtmetega, tuleb otsida  ¼-finaalide kohtumisteks asendusväljak.

4. veebruaril kohtusid esimestes veerandfinaalides :

III alagrupi 2. koht - I alagrupi võitja
kell 12:00 Rapla JK ATLI - TARVASTU JK   9 : 7   Kohila Spordikompleks
I alagrupi 2. koht - III alagrupi võitja
kell 12:00 Põltsamaa JK SPORT - Tallinna FC ARARAT  4 : 13   Felixhallis
IV alagrupi 2. koht - II alagrupi võitja
kell 15:00 Tallinna FC ANZHI - Rummu DÜNAMO  14 : 3  Viimsi Spordihallis
II alagrupi 2. koht - IV alagrupi võitja
kell 17:00 Tallinna LiVal - Tallinna BETOON  7 : 12  Loo Spordikompleksis

Veerandfinaalide kordusmängud 11. veebruaril:

I alagrupi võitja  - III alagrupi 2. koht 
Kell 12.00 TARVASTU JK - Rapla JK ATLI   12 : 6  Valga Spordihoones 
Kokkuvõttes pääses 1/2 finaali Tarvastu JK, koondtulemusega 19 : 15 (esimene mäng Atlile 9 : 7)

IV alagrupi võitja - II alagrupi 2. koht
Kell 15.00 Tallinna BETOON - Tallinna LiVal  8 : 6   Viimsi Spordikompleks
Kokkuvõttes pääses 1/2 finaali Betoon, koondtulemusega 20 : 13 (esimene mäng 12 : 7)

II alagrupi võitja - IV alagrupi 2. koht
Kell 16.00 Rummu DÜNAMO - Tallinna FC ANZHI  2 : 7  Kehra Spordihoone
Kokkuvõttes pääses 1/2 finaali FC Anzhi, koondulemusega 21 : 5 (esimene mäng 14 : 3)

III alagrupi võitja - I alagrupi 2. koht
Kell 17.00 Tallinna FC ARARAT - Põltsamaa JK SPORT  9 : 2  Loo Spordikompleks
Kokkuvõttes pääses 1/2 finaali FC Ararat, koondtulemusega 22 : 6 (esimene mäng 13 : 4)

Poolfinaalid

I mäng, Pühapäeval, 18. veebruaril
Kell 15:00 Tallinna FC Anzhi – Tarvastu JK  8 : 3  Viimsi kooli spordisaalis 
Kell 17:00 Tallinna FC Ararat – Tallinna Betoon  7 : 3  Loo Spordikompleks

II mäng, Pühapäeval, 25. veebruaril
Kell 12:00 Tarvastu JK – Tallinna FC Anzhi  5 : 4  Valga Spordihoones
finaali pääses FC Anzhi koondtulemusega 12 : 8
Kell 18:30 Tallinna Betoon – Tallinna FC Ararat  4 : 2  Viimsi kooli spordisaalis
finaali pääses FC Ararat koondtulemusega 9 : 7


Saalijalgpalli Meistrivõistluste finaalmäng 1. märtsil Saku Suurhallis:
FC Ararat - FC Anzhi 2:3 (2:0)

väravad: 16.32 Mihhail Belov, 19.08 Avetik Airapetjan - 21.17 Denis Pervušin, 26.57 Anton Smetanin, 39.51 Viktor Sergejev

3. - 4. koha kohtumine Saku Suurhallis 1. märtsil:
Tallinna Betoon - Tarvastu JK  8:7


Saalijalgpalli Meistrivõistluste lõplikud kohad:
1. Tallinna FC Anzhi
2. Tallinna FC Ararat
3. Tallinna Betoon
4. Tarvastu JK
5. - 8.
Rapla JK Atli
Rummu Dünamo
Põltsamaa JK Sport
Tallinna LiVal



Saalijalgpalli meistrivõistluste juhendi järgi selgitatakse alagruppides võrdsete punktide korral paremus järgmiste parameetrite järgi:
a)
väiksem loobumiskaotuste ja tühistatud mängude arv
b) suurem võitude arv
c) omavaheliste mängude punktid
d) omavaheliste mängude väravate vahe
e) üldine väravate vahe
f) suurem löödud väravate arv

31.12.2008 23:26








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.