KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
2007/08 Esiliiga Põhi-Lõuna tulemused
Esiliiga Põhi-Lõuna lõplik turniiritabel:
1. Tallinna FC Flora                     12 12   0   0    125 : 40    36
2. Võru JK                                   12   7   2   3      94 : 82    23
3. Valga FC Warrior                    12   6   2   4      67 : 81    20
4. Saue JK                                   12   5   1   6    124 : 98    16
5. Tallinna FC Atletik                   12   4   2   6      88 : 81    14
6. Kohila JK Püsivus                     12   4   1   7      91 : 76    13
7. Suure-Jaani Rolling Doors       12   0   0 12      32 : 163    0

 I voor   
4.11. kell 15:30 Valga FC Warrior - Tallinna FC Atletik   5:2
4.11. kell 14.00 Võru JK - Saue JK   12:16
4.11. kell 15.00 Suure-Jaani Rolling Doors - Tallinna FC Flora   3:14

Turniiritabel 4. novembri seisuga:
1. Tallinna FC Flora                    1   1   0   0      14 : 3      3
2. Saue JK                                  1   1   0   0      16 : 12    3
3. Valga FC Warrior                    1   1   0   0        5 : 2      3
4. Tallinna FC Atletik                   1   0   0   1        2 : 5      0
5. Võru JK                                   1   0   0   1      12 : 16    0
6. Suure-Jaani Rolling Doors      1   0   0   1        3 : 14    0
7. Kohila JK Püsivus                    0   0   0   0        0 : 0      0

II voor   
10.11. kell 18.00 Saue JK - Suure-Jaani Rolling Doors   25:3
11.11. kell 14.00 Kohila JK Püsivus -  Valga FC Warrior  7:7
11.11. kell 17.00 Tallinna FC Atletik - Võru JK  7:7

Turniiritabel 11. novembri seisuga:
1. Saue JK                                  2   2   0   0      41 : 15      6
2. Valga FC Warrior                    2   1   1   0      12 : 9        4
3. Tallinna FC Flora                    1   1   0   0       14 : 3        3
4. Kohila JK Püsivus                    1   0   1   0        7 : 7        1
5. Tallinna FC Atletik                   2   0   1   1        9 : 12      1
6. Võru JK                                   2   0   1   1      19 : 23      1
7. Suure-Jaani Rolling Doors      2   0   0   2        6 : 39       0

V vooru mäng
15.11. kell 20.00 Suure-Jaani Rolling Doors - Valga FC Warrior  3:15

III voor
   
18.11. kell 14.00 Võru JK - Kohila JK Püsivus  10:8
18.11. kell 14.00 Suure-Jaani Rolling Doors - Tallinna FC Atletik   3:14
18.11. kell 17.00 Tallinna FC Flora - Saue JK  11:6

Turniiritabel 18. novembri seisuga:
1. Valga FC Warrior                    3   2   1   0      27 : 12      7
2. Saue JK                                  3   2   0   1      47 : 26      6
3. Tallinna FC Flora                    2   2   0   0       25 : 9        6
4. Tallinna FC Atletik                   3   1   1   1      23 : 15      4
5. Võru JK                                   3   1   1   1      29 : 31      4
6. Kohila JK Püsivus                    2   0   1   1      15 : 17      1
7. Suure-Jaani Rolling Doors      4   0   0   4      12 : 68       0

IV voor   
24.11. kell 18.00 Kohila JK Püsivus - Suure-Jaani Rolling Doors  16:3
25.11. kell 14.00 Valga FC Warrior - Võru JK  3:9
25.11. kell 17.00 Tallinna FC Atletik - Tallinna FC Flora  4:14

Turniiritabel 25. novembri seisuga:
1. Tallinna FC Flora                    3   3   0   0       39 : 13      9
2. Valga FC Warrior                    4   2   1   1      30 : 21      7
3. Võru JK                                   4   2   1   1      38 : 34      7
4. Saue JK                                  3   2   0   1      47 : 26      6
5. Kohila JK Püsivus                    3   1   1   1      31 : 20      4
6. Tallinna FC Atletik                   4   1   1   2      27 : 29      4
7. Suure-Jaani Rolling Doors      5   0   0   5      15 : 84       0
    
 V voor   
01.12. kell 18.00 Saue JK - Tallinna FC Atletik  12:12
02.12. kell 15.00 Tallinna FC Flora - Kohila JK Püsivus  6:5

Turniiritabel 2. detsembri seisuga:
1. Tallinna FC Flora                    4   4   0   0       45 : 18   12
2. Saue JK                                  4   2   1   1      59 : 38      7
3. Valga FC Warrior                    4   2   1   1      30 : 21      7
4. Võru JK                                   4   2   1   1      38 : 34      7
5. Tallinna FC Atletik                   5   1   2   2      39 : 41      5
6. Kohila JK Püsivus                    4   1   1   2      36 : 26      4
7. Suure-Jaani Rolling Doors      5   0   0   5      15 : 84       0

VI voor   
08.12. kell 17.00 Valga FC Warrior - Tallinna FC Flora  6:10
08.12. kell 18.00 Kohila JK Püsivus - Saue JK  12:3
09.12. kell 14.00 Võru JK - Suure-Jaani Rolling Doors  +:-

Turniiritabel 9. detsembri seisuga:
1. Tallinna FC Flora                    5   5   0   0       55 : 24   15
2. Võru JK                                   5   3   1   1      38 : 34    10
3. Kohila JK Püsivus                    5   2   1   2      48 : 29      7
4. Saue JK                                  5   2   1   2      62 : 50      7
5. Valga FC Warrior                    5   2   1   2      36 : 31      7
6. Tallinna FC Atletik                   5   1   2   2      39 : 41      5
7. Suure-Jaani Rolling Doors      6   0   0   6      15 : 84       0
    
VII voor   
15.12. kell 17.00 Tallinna FC Atletik - Kohila JK Püsivus  6:4
16.12. kell 18.00 Tallinna FC Flora - Võru JK  7:2

Turniiritabel 16. detsembri seisuga:
1. Tallinna FC Flora                    6   6   0   0       62 : 26   18
2. Võru JK                                   6   3   1   2      40 : 41    10
3. Tallinna FC Atletik                   6   2   2   2      45 : 45      8
4. Kohila JK Püsivus                    6   2   1   3      52 : 35      7
5. Saue JK                                  5   2   1   2      62 : 50      7
6. Valga FC Warrior                    5   2   1   2      36 : 31      7
7. Suure-Jaani Rolling Doors      6   0   0   6      15 : 84       0

VIII voor   
05.01. kell 11.00 Tallinna FC Flora - Suure-Jaani Rolling Doors  25: -  (oli 25:2)
Kohtumises Tallinna FC Flora - Suure-Jaani Rolling Doors (05.01.2007) osales Rolling Doors võistkonna koosseisus registreerimata mängija Priit Pulla. Vastavalt Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste juhendi IX peatüki punktile 9.3 mängutulemus tühistatakse ja turniiritabelisse kantakse 25 : - Tallinna FC Flora kasuks.
05.01. kell 17.00 Tallinna FC Atletik - Valga FC Warrior  3:6
05.01. kell 18.00 Saue JK - Võru JK  7:14

Turniiritabel 5. jaanuari seisuga:
1. Tallinna FC Flora                     7   7   0   0      87 : 26    21
2. Võru JK                                   7   4   1   2      54 : 48    13
3. Valga FC Warrior                    6   3   1   2      42 : 34    10
4. Tallinna FC Atletik                   7   2   2   3      48 : 51      8
5. Kohila JK Püsivus                    6   2   1   3      52 : 35      7
6. Saue JK                                  6   2   1   3      69 : 64      7
7. Suure-Jaani Rolling Doors*    7   0   0   7      15 : 109     0
    
 IX voor   
13.01. kell 14.00 Võru JK - Tallinna FC Atletik  9:8
13.01. kell 14.00 Suure-Jaani Rolling Doors - Saue JK  -:17 (oli 3:17)
Kohtumises Suure-Jaani Rolling Doors - Saue JK osales Suure-Jaani Rolling Doors võistkonna koosseisus registreerimata mängija Einar Vendelin. Vastavalt Eesti saaljalgpalli meistrivõistluste juhendi IX peatüki punktile 9.3 mängutulemus 3:17 tühistatakse ja turniiritabelisse kantakse  - : 17 Saue JK kasuks.
13.01. kell 14.30 Valga FC Warrior - Kohila JK Püsivus  6:3

Turniiritabel 13. jaanuari seisuga:
1. Tallinna FC Flora                     7   7   0   0      87 : 26    21
2. Võru JK                                   8   5   1   2      63 : 56    16
3. Valga FC Warrior                    7   4   1   2      48 : 37    13
4. Saue JK                                  7   3   1   3      86 : 64    10
5. Tallinna FC Atletik                   8   2   2   4      56 : 60     8
6. Kohila JK Püsivus                    7   2   1   4      55 : 41      7
7. Suure-Jaani Rolling Doors**  8   0   0   8      15 : 126    0

XI vooru mäng   
18.01. kell 17.00 Võru JK - Valga FC Warrior  8:8  

 X  voor   
19.01. kell 17.00 Tallinna FC Atletik - Suure-Jaani Rolling Doors  15:6
19.01. kell 18.00 Saue JK - Tallinna FC Flora  2:5
20.01. kell 14.00 Kohila JK Püsivus - Võru JK  3:10

Turniiritabel 20. jaanuari seisuga:
1. Tallinna FC Flora                     8   8   0   0      92 : 28    24
2. Võru JK                                 10   6   2   2      81 : 67    20
3. Valga FC Warrior                    8   4   2   2      56 : 45    14
4. Tallinna FC Atletik                   9   3   2   4      71 : 66    11
5. Saue JK                                  8   3   1   4      88 : 69    10
6. Kohila JK Püsivus                    8   2   1   5      58 : 51      7
7. Suure-Jaani Rolling Doors**  9   0   0   9      21 : 141    0 

VII vooru mäng:
26.01. kell 18:00 Saue JK - Valga FC Warrior  17:5

XI voor
   
27.01. kell 14.00 Suure-Jaani Rolling Doors - Kohila JK Püsivus  3:13
27.01. kell 17.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Atletik  8:5

Turniiritabel 27. jaanuari seisuga:
1. Tallinna FC Flora                       9   9   0   0    100 : 33    27
2. Võru JK                                   10   6   2   2      81 : 67    20
3. Valga FC Warrior                      9   4   2   3      61 : 62    14
4. Saue JK                                    9   4   1   4    105 : 74    13
5. Tallinna FC Atletik                   10   3   2   5      76 : 74    11
6. Kohila JK Püsivus                      9   3   1   5      71 : 54    10
7. Suure-Jaani Rolling Doors**  10   0   0 10      24 : 154    0 

XII voor   
01.02. kell 20.00 Valga FC Warrior - Suure-Jaani Rolling Doors  +:-
02.02. kell 17.00 Tallinna FC Atletik - Saue JK  7:1
02.02. kell 18.00 Kohila JK Püsivus - Tallinna FC Flora  3:4

Turniiritabel 2. veebruari seisuga:
1. Tallinna FC Flora                     10 10   0   0    104 : 36    30
2. Võru JK                                   10   6   2   2      81 : 67    20
3. Valga FC Warrior                    10   5   2   3      61 : 62    17
4. Tallinna FC Atletik                   11   4   2   5      83 : 75    14
5. Saue JK                                   10   4   1   5    106 : 81    13
6. Kohila JK Püsivus                     10   3   1   6      74 : 58    10
7. Suure-Jaani Rolling Doors       11   0   0 11      24 : 154    0 

XIII voor   
09.02. kell 18.00 Saue JK - Kohila JK Püsivus  13:11
10.02. kell 12.00 Tallinna FC Flora - Valga FC Warrior  14:0
10.02. kell 14.00 Suure-Jaani Rolling Doors - Võru JK  8:9

Turniiritabel 10. veebruari seisuga:
1. Tallinna FC Flora                     11 11   0   0    118 : 36    33
2. Võru JK                                   11   7   2   2      90 : 75    23
3. Valga FC Warrior                    11   5   2   4      61 : 76    17
4. Saue JK                                   11   5   1   5    119 : 92    16
5. Tallinna FC Atletik                   11   4   2   5      83 : 75    14
6. Kohila JK Püsivus                     11   3   1   7      85 : 71    10
7. Suure-Jaani Rolling Doors       12   0   0 12      32 : 163    0     

XIV voor   
16.02. kell 12.00 Valga FC Warrior - Saue JK  6:5
16.02. kell 12.00 Võru JK - Tallinna FC Flora  4:7
17.02. kell 14.00 Kohila JK Püsivus - Tallinna FC Atletik  6:5

Esiliiga Põhi-Lõuna lõplik turniiritabel:
1. Tallinna FC Flora                     12 12   0   0    125 : 40    36
2. Võru JK                                   12   7   2   3      94 : 82    23
3. Valga FC Warrior                    12   6   2   4      67 : 81    20
4. Saue JK                                   12   5   1   6    124 : 98    16
5. Tallinna FC Atletik                   12   4   2   6      88 : 81    14
6. Kohila JK Püsivus                     12   4   1   7      91 : 76    13
7. Suure-Jaani Rolling Doors       12   0   0 12      32 : 163    0     
    
Saalijalgpalli esiliiga võitja ja ühtlasi ka otse Meistriliigasse pääsemiseks peetud üleminekumängud:

9. märts kell 13:00 Sillamäe JK - Tallinna FC Flora 2:2 (0:1)
väravad: 30. Andrei Skaleta, 40. Artjom Taar - 18., 33. Märt Kosemets 

16. märts kell 19:00 Tallinna FC Flora - Sillamäe JK 3:3 (2:1)
väravad: 19., 20. Rene Lill, 39. Indrek Rist - 15. Andres Külle, 34. ov P. Raamat, 37. Juri Fjodorov

Üldskoori 5:5 juures pääses Meistriliigasse Sillamäe JK, kuna lõi võõral väljakul rohkem väravaid.

Meistriliiga üleminekumängud:

22. märtsil I üleminekumäng Kohila Spordihoones
kell 17:00 Tallinna FC Flora - Tondi JK 10:4 (7:0)
väravad
: Kristjan Saar 4, Anders Süvari 2, Märt Kosemets 2, Indrek Rist, Rene Lill - Aleksandr Embrich 2, Jevgeni Lukaštšuk, Andrei Suvorov
hoiatus: Kristjan Saar

30. märts II üleminekumäng
kell 17:00 Tondi JK vs Tallinna FC Flora  6:-  (oli 6:14)

Eesti 2007/2008. a saalijalgpalli meistrivõistluste Meistriliiga üleminekumängu kohtumises Tondi JK - Tallinna FC Flora (30.03.2008) osales Tallinna FC Flora võistkonna koosseisus mänguprotokolli kandmata mängija Arsi Pavelts.

Vastavalt Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste juhendi IX peatüki punktile 9.3 mängutulemus 6:14 tühistatakse ning mängutulemuseks arvestatakse 6 : -  JK Tondi kasuks. Kõik mängus saadud karistused jäävad kehtima.

Järgmisel hooajal saab õiguse Meistriliigas osaleda JK Tondi võistkond

31.12.2008 23:48








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.