KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Saalijalgpalli meeskondade koosseisud 2007/08
Meistriliiga koosseisud:

FC Betoon :
vv Gross Paul   10.12.1980
vv Kääri Hindrek   18.09.1971
vv Kiolein Viktor   05.01.1973
Aniko Andreas   10.09.1979
Anis Andre   25.05.1977
Arst Antti   03.01.1984
Haavistu Kert   18.01.1980
Kaal Urmas   06.04.1973
Karlson Rain   01.05.1970
Kraam Arvo   23.02.1971
Luts Ermo   02.08.1977
Maasing Martin   29.10.1979
Mälton Indrek   18.12.1975
Nõmmik Raivo   11.02.1977
Pari Mati   04.09.1974
Prins Igor   21.10.1966
Purje Ott   12.12.1981
Rand Erlin   18.12.1980
Sarapik Risto   24.05.1970
Siim Mihkel   14.05.1978
Siska Andres   14.05.1984
Siska Indrek   14.05.1984
Sööt Igor   13.04.1967
Tammo Taavi   12.07.1984
Väljas Heigo   25.05.1971

FC Ararat:
vv Mališauskas Vitas   07.04.1985   -
vv Zguro Dmitri   20.10.1979
Airapetjan Avetik   03.04.1971   -
Amosov Juri   04.03.1977
Arutjunjan Vaagn   18.08.1980   -
Belov Mihhail   15.07.1976   -
Dolinin Vadim   04.01.1975
Harutjunjan Avetis   27.01.1985   -
Ivahnenko Vitali   10.06.1980
Kirsipuu Paul   12.05.1968
Kostin Sergei   28.05.1984
Kovadlo Anton   15.12.1982
Krivošein Ilja   02.08.1979
Kulakov Vjatšeslav   01.07.1973   -
Malinski Nikolai   21.05.1967   -
Poddubnõi Boriss   30.06.1987
Pologihh Aleksei   20.03.1976
Stepanjan Albert   05.11.1959
Stepanjan Ussik   03.12.1962   -
Stepanjan Vladimir   13.04.1970   -
Titov Aleksei   30.10.1975
Zavjalov Aleksandr   31.01.1972   -
Šipunov Boriss   18.12.1976
Šteinberg Erik   11.08.1973

FC Anzi 
vv Aleksandrov Aleksandr   16.06.1986   -
vv Boskin Mark   10.07.1988   -
Borissenko Aleksei   19.09.1987   -
Brjuhhovetski Roman   30.09.1975   -
Burov Sergei   15.08.1983   -
Gaidajenko Juri   28.07.1987   -
Glebov Nikolai   18.11.1983 
Jegorov Aleksandr   10.08.1987   -
Junusov Dmitri   09.04.1985   -
Kerimov Ali-Gussein   24.10.1978   -
Klimov Dmitri   22.11.1976
Kotšergin Andrei   07.05.1981   -
Kurjanov Jevgeni   02.10.1979 
Leontovitš Sergei   04.03.1987   -
Maslenikov Mihhail   17.02.1987   -
Pervushin Denis   11.01.1987   Vene
Sergejev Maksim   20.12.1980   Vene
Sergejev Viktor   10.12.1979   -
Skiperski Dmitri   29.04.1973   Vene
Smetanin Anton   26.10.1980
Tšistjakov Ivan   28.07.1987

LiVal Sport:
vv Iltšenko Aleksandr   20.06.1963   -
Beregetš Sergei   23.07.1983   Vene
Bondartšuk Leonid   10.06.1973   Vene
Frischer Juri   12.02.1984
Garbuzenko Vitali   28.03.1962
Gerassimov Sergei   28.03.1980
Jeršov Deniss   18.08.1977
Kuiv Eduard   10.03.1983
Makarov Oleg   14.08.1975
Meremäe Veiko   24.08.1975
Pähn Alo   01.01.1973
Pähn Ivo   01.01.1973
Raidna Raoul   10.03.1973
Rannamägi Rene   31.08.1973
Vassiljuk Viktor   16.11.1966   -
Zarkov Aleksei   13.06.1975   -

Rummu Dünamo:
Bedrossov Artur   03.05.1970
Bondarev Deniss   12.01.1983   -
Borodavkin Aleksandr   16.12.1978
Burmistrov Sergei   20.03.1991  ?
Dmitruk Kirill   13.11.1989  ?
Dulov Igor   26.09.1984
Gornov Semjon   03.09.1985
Hmeljov Deniss   16.10.1988
Hmeljov Eduard   14.06.1966
Hmeljov Stanislav   30.11.1990
Ivanov Anatoli   08.07.1991
Kosterev Vitali   03.02.1978
Kostrov Vladislav   19.04.1991
Lonski Gert   09.02.1983
Maršev Roman   25.08.1988
Merkurjev Jevgeni   24.07.1989   -
Milenin Vjatšeslav   06.04.1983
Pavlovski Bogdan   01.04.1989
Sintsov Andrei   18.09.1971   -
Skakalin Nikolai   21.07.1980   -
Tšehhonadski Vitali   20.12.1969 
Tšernov Konstantin   21.12.1977
Tšernõš Maksim   03.02.1984   -
Visbek Eduard   04.06.1972   -
Šlõkov Aleksandr   06.07.1986   -

Rapla JK Atli:
vv Jürimäe Elar  28.04.1985
Andok Rauno   31.12.1981
Glivenko Oleg   28.05.1987
Jänes Kaarel   08.11.1985 
Jõgimaa Janar   30.01.1984
Kampura Veiko   03.11.1985 
Maltsar Margus   25.06.1981 
Maltsar Martin   15.02.1990 
Maltsar Mihkel   12.07.1984 
Miilen Rene   03.02.1982
Männa Rait   26.11.1979 
Mõtsnik Veiko   15.01.1982 
Nõmmsalu Verner   26.03.1990 
Ojasoo Martin   02.04.1983 
Pallav Kristjan   29.02.1984
Saadi Raimo   23.02.1986 
Seeder Erkki   07.04.1986 
Siniallik Joel   26.06.1982
Tüvist Taavi   10.06.1979 

JK Tondi:
vv Kopjev Albert   12.12.1978 
Embrich Aleksandr   07.11.1978 
Freiman Anton   20.09.1977 
Kapelin Dmitri   08.09.1975 
Kašitski Artur   28.06.1985 
Kljujev Sergei   15.05.1975   -
Korotkov Juri   08.08.1977   -
Kossarev Andrei   03.10.1973   -
Kozintsev Aleksei   21.04.1968 
Kraizmer Oleg   08.03.1977
vv Kulakovski Aleksei   06.12.1973 
Kuriks Reimo   04.11.1972 
Laidinen Roman   24.12.1980
Lukaštšuk Jevgeni   03.02.1978
Parašin Vello   25.12.1960 
Pavljutšenko Danil   26.04.1978 
Pilv Margus   28.07.1973
Raudsepp Tõnu   15.11.1968 
Rämmal Danel   18.05.1971 
Suvorov Andrei   28.11.1975   -
Tepljakov Aleksei   12.04.1978   -
Tepljašin Viktor   12.01.1972 
Terletski Dmitri   22.12.1977 
Tšurikov Andrei   23.10.1978
Õismaa Kaupo   12.09.1964 

FC Tarvastu:
vv Mastik Janar   26.07.1986 
Allik Meelis   31.05.1987 
Almre Ingemar   19.11.1981 
Hansen Jürgen   04.04.1988 
Hanson Marek   22.08.1986 
Jõgi Janek   21.10.1976
Klein Indrek   30.04.1986 
Kosemets Heigo   29.11.1987 
Kroon Keit     09.07.1988
Kvaratshelija Zurab   09.10.1957 
Naaris Marek   20.08.1981 
Nurmeotsa Tõnis   12.07.1989 
Orav Tairo   18.11.1980
Palumaa Ants   17.08.1981 
Putnin Denis   15.11.1989 
Pärnpuu Priit   29.04.1988 
Raid Martin   09.05.1991 
Rand Raimo   22.01.1984 
Sammul Henri   11.02.1985 
Suiste Sass   03.12.1991 
Thielemann Aleksei   26.12.1986
Thielemann Sergei   26.01.1979 
Veiper Vallo   15.02.1991 
Vister Marek   27.08.1988 
Voltein Tarmo   27.10.1985 


Esiliiga Põhi-Ida kooseisud:

Tallinna JK Dünamo:
vv Lissenkov Mihhail   01.08.1978   -
Andrejev Mihhail   15.05.1976   Vene
Batšurko Ilja   27.09.1990   -
Beregovski Anatoli   12.04.1976   -
Bokanov Nikolai   31.08.1990
Bozko Anatoli   18.09.1988   -
Danilov Vadim   19.01.1979
Davõdov Andrei   17.12.1987
Denisjev Deniss   17.01.1989
Gerassimov Igor   15.11.1987   -
Grigorenko Aleksei   05.03.1990   -
Gussev Aleksandr   21.06.1988   -
Karpov Maksim   06.10.1989
Korobtsov Valeri   27.03.1988   -
Kubõškin Sergei   10.07.1974
Letjaga Mihhail   14.04.1988
Repetski Artjom   29.02.1968   -
Šadrin Dmitry   30.05.1988   Vene
Zahharov Vadim   31.05.1988
Zidkov Dmitri   24.09.1972
Zidkov Maksim   16.12.1975   -

Sillamäe JK:
vv Taar Artjom   26.12.1990
Fjodorov Juri   05.11.1971   -
Fjodorov Roman   26.05.1991   -
Hämäläinen Roman   17.04.1974   -
Jakušev Konstantin   08.11.1969   Vene
Karin Vjatšeslav   08.03.1970   -
Külle Andres   15.06.1968
Loginov Sergei   10.08.1981   -
Marinin Sergei   28.10.1975   -
Osmanov Renat   14.05.1984   Vene
Saveljev Artjom   15.01.1990
Semjonov Dmitri   01.04.1990
Sirotkin Svjatoslav   25.12.1972   -
Solovyev Evgeny   07.09.1976   Vene
Toštšev Nikolai   18.05.1970   -
Treial Oleg   01.04.1980
Treial Roman   01.04.1980
Tsvetkov Vjatšeslav   17.09.1967   -
Valejev Ruslan   04.04.1981   -
Voronin Dmitri   18.08.1969   -
Škaleta Andrei   02.08.1972

Aseri SK:   
vv Rubtsov Konstantin   17.06.1977   -
vv Kurotskin Andrei   17.12.1986
vv Maurin Fjodor   26.10.1970 
Aboljanin Jevgeni   02.03.1972   -
Antonov Dmitri   15.07.1983
Fjodorov Viktor   06.11.1984
Jakovlev Ilja   06.07.1980   -
Kondratjev Pavel   13.08.1974   -
Kurotškin Aleksei   24.05.1977   -
Laidinen Pekka   12.01.1978
Lapšin Andrei   20.02.1989
Moskaljov Andrei   09.02.1979   -
Rudovski Sergei   01.07.1981
Rõzov Eduard   17.11.1963
Tedtov Aslan   10.02.1965   -
Tonevitski Vitali   12.12.1970   Vene
Vassiljev Juri   25.01.1973
Volnov Nikolai   12.02.1986
Šišov Sergei   10.09.1977   -

Tallinna FC TVMK:
vv Andrejev Kirill   05.05.1987   Vene
vv Andrejev Oleg   30.01.1962
vv Homik Vladimir   13.12.1988
Altdorf Nikolai   30.09.1985
Anissimov Andrei   28.09.1980   -
Batanov Vladimir   28.08.1986
Davõdov Aleksei   15.01.1981
Ginzburg Jevgeni   05.09.1988
Ivarinen Aleksandr   01.08.1976   -
Kalinin Aleksandr   24.12.1987
Kiudmaa Aleksandr   03.02.1988
Kopõtov Ruslan   18.06.1986
Kost Oleg   22.04.1986
Krjutškov Aleksei   26.03.1987   -
Maslenikov Andrei   04.04.1983
Murzinov Dmitri   21.04.1986   -
Männik Andrei   04.09.1983
Njatin Dmitri   08.11.1988   -
Semjonov Oleg   01.05.1987   -
Smirnov Vjatšeslav   29.08.1988
Tšigrinov Jevgeni   18.01.1989
Zahharov Dmitri   13.03.1988
Zaitsev Valentin   21.12.1981   -
Zigalov Ilja   01.03.1985   -
Šundikov Sergei  16.07.1987

Tallinna JK Piraaja:
vv Taalmann Priit   28.06.1988
Berg Kaarel   21.08.1982
Hallik Owe   25.07.1991
Hansen Kuldar   24.09.1976
Helstin Raul   12.09.1977
Johannson Roald   05.03.1979
Jürna Tauri   07.01.1990
Keinast Mihkel   31.03.1982
Kukk Kaur   22.10.1988
Laidre Marti   22.07.1978
Lehtmets Ivo   03.03.1975
Leimann Ragnar   02.12.1981
Lõokene Margus   15.03.1981
Neier Taavi   09.07.1987
Nigul Margus   31.01.1979
Põhjala Ilmar   25.09.1979
Roobas Martin   07.02.1990
Roomere Villu   15.07.1984
Saggor Rainer   11.05.1980
Sillamaa Kaspar   16.01.1991
Spitsõn Janari   29.05.1976
Tali Rasmus   21.08.1990
Tähe Paul   17.09.1989
Vislapuu Kalle   26.03.1990
              
Tallinna JK Jalgpallihaigla:
Ait Kalju   26.03.1981
Hallimäe Madis   26.03.1985
Kaaret Madis   08.11.1979
Kivi Allan   18.07.1974
Kolk Marek   08.03.1971
Koppel Erkki   07.01.1975
Kreisberg Sten-Martin   14.11.1979
Kübar Priit   16.07.1983
Linnamägi Tarmo   14.02.1976
Martinoff Heiki   11.10.1965
Mölder Arno   25.03.1974
Nõu Raimo   03.11.1979
Pavlov Sander   07.09.1977
Peljo Kenter   26.02.1980
Rannaste Endre   24.11.1979
Tamm Remi   04.03.1977
Teder Imre   29.09.1979
Tulp Kristjan   19.09.1981
Ustav Priit   01.08.1981
Viira Ivo   31.07.1984

Loo JK:
Allmann Siim   05.10.1990
Elenurm Eerik   06.11.1989
Elenurm Sven   31.12.1981
Järve Egon   03.10.1984
Kippar Hardi   27.08.1986
Kurm Bogdan   11.12.1982
Kübar Janno   21.03.1985
Laimets Marek   21.10.1986
Mitt Marko   16.03.1984
Repp Erik   08.02.1982
Saaret Sten   02.08.1990
Schulz Anti   03.11.1989
Sepp Kristo   10.03.1986
Tammeorg Priidu   13.01.1979
Tärno Teet   03.02.1977


Esiliiga Põhi-Lõuna koosseisud

Tallinna FC Flora:
vv Küttis Kert   23.12.1979
vv Soomets Allan   30.04.1981
Eskusson Madis   20.12.1986
Hinno Märt   12.07.1981
Kaiva Jaanus   05.04.1984
Kase Mart   13.04.1982
Kosemets Märt   25.01.1981
Kuurmaa Raido   19.03.1981
Lelov Marko   21.11.1973
Lill Rene   20.03.1989
Oja Raido   09.08.1984
Otsmaa Haimar   27.08.1983
Pavelts Arsi   08.05.1983
Person Henry   29.09.1986
Prints Jaak   07.05.1981
Raamat Priit   05.04.1984
Reinson Rivo   21.09.1983
Reinvald Ergo   21.02.1982
Rist Indrek   09.08.1989
Saar Kristjan   14.10.1981
Süvari Anders   09.09.1982
Tomson Sten   13.06.1987
Tubarik Carl   31.07.1981

Võru JK:  
vv Hilep Lauri   31.07.1984
Artemkin Jüri   29.06.1987
Bahmatšov Priit   18.06.1989
Hinn Kait   08.06.1987
Juul Liivo   05.07.1989
Jäger Endrik   13.01.1990
Katšmazov Arsen   09.07.1989
Kikas Tauno   14.06.1981
Kiš Andrei   02.11.1981
Kunz Lauri   17.07.1991
Kunz Tarvo   17.07.1991
Künnapuu Reijo   14.09.1981
Laidinen Oleg   24.12.1980
Mihailenko Vitali   29.03.1972
Orlov Aleksandr   04.06.1975
Rämson Kristo   03.07.1989
Salandu Siim   26.06.1990
Siska Janek   13.11.1990
Tšernokozov Aleksei   22.05.1972   -
Vassilenko Vjatšeslav   02.03.1984
Vill Lauri   13.08.1987
Vill Vaimar   06.08.1985

Kohila JK Püsivus: 
Aus Taavi   13.10.1985
Heinaru Martin   25.10.1985
Hindrimäe Rain   14.03.1991
Kadakas Rene   10.12.1978
Kaevand Raul   23.02.1989
Kivisild Janek   26.08.1978
Kuznetsov Juri   04.12.1979   -
Kägu Rene   06.08.1986
Lepikult Alar   31.01.1976
Lepikult Peep   09.12.1978
Markna Sven   14.04.1986
Mets Gaius   18.12.1980
Mägi Kaido   10.09.1977
Naris Mart   06.06.1989
Novikov Oleg   23.06.1989
Pint Mart   26.10.1980
Puuorg Taavi   29.12.1985
Raudsoo Rait   07.12.1986
Reinumäe Ott   20.04.1984
Rihvk Ilo   27.06.1979
Tarvis Theimo   27.06.1987
Trušenko Aleksandr   01.01.1986
Valdre Radek   09.08.1979
Vetkal Aleksei   22.04.1978   -
Zuzjonok Artur   19.06.1990

Saue JK:  
vv Bogdanov Vallo   06.05.1982
vv Raivo Jaak   30.08.1973
Allikvee Hannes   06.08.1991
Esko Lauri   19.04.1987
Järvelaid Jano   03.02.1982
Koit Jaan   13.05.1985
Liiv Erkki   19.07.1982
Luik Sven   11.11.1983
Nuuma Indrek   24.10.1985
Nuuma Lauri   03.02.1987
Nuuma Siim   16.04.1990
Olmet Taavi   25.04.1990
Pajo Janar   11.01.1987
Rätsep Silver   11.02.1983
Selge Ranner   06.02.1982
Sõlg Carl   14.09.1985
Tammela Roland   17.05.1989
Tiks Tanel   03.08.1973
Toomast Valdis   05.03.1969
Vatsk Reigo   28.02.1984
Ventsel Arko   29.07.1988
Šternfeld Ervin   25.01.1982

Valga FC Warrior:   
vv Blauberg Rain   09.02.1990
vv Kurdgelia Giorgi   05.09.1988 
vv Laidla Toivo   20.02.1974 
vv Torm Mario   02.04.1985 
Bassov Ilja   08.03.1989 
Henrikson Erki   06.06.1987
Kasekamp Indrek   28.09.1981 
Kolomatski Maksim   14.06.1990 
Kuivits Meelis   09.08.1975 
Lepik Siim   13.04.1989 
Malm Ivo   15.02.1985 
Mäe Margus   14.12.1979 
Põllumees Jaanus   26.03.1983
Rõivassepp Kristjan   19.07.1981 
Sööt Rait   24.11.1989 
Tjulkin Tiit   07.01.1987 
Tsernõhh Artjom   08.05.1986 
Unt Hare   19.12.1983 
Vanaveski Tanel   28.05.1991 
Viikholm Roland   16.12.1988

Tallinna FC Atletik: 
vv Lebedev Andrei   07.12.1979
Altosar Aleksandr   09.01.1981   -
Antš Aleksandr   01.06.1983   -
Bazarov Nikolai   22.07.1971
Burdutšenko Juri   28.04.1974   -
Djomin Andrei   18.11.1970   -
Dovlatbekjan Vartan   22.03.1970
Fedtšenko Dmitri   09.12.1976   -
Gemega Sergei   05.10.1968
Gross Peeter   14.11.1973
Hodorkin Andrei   24.03.1984  -
Ištšenko Aleksandr   02.01.1970   -
Järvine Allan   11.09.1973
Kisseljov Andrei   22.12.1981
Komarov Sergei   04.05.1981
Serednjak Igor   17.04.1972
Skubi Aleksei   28.10.1969   -
Svintsitski Vladimir   05.05.1970   -
Sõtšov Deniss   30.01.1979
Talama Vadim   03.11.1983
Vink Vitali   09.04.1979

Suure-Jaani Rolling Doors:
vv Udu Danel   21.12.1989 
Aavasalu Priit   21.06.1981
Endrekson Kristjan   11.05.1978
Heinsalu Kaido   28.03.1982 
Joandi Allar   03.03.1991 
Kullasepp Harli   23.05.1989 
Kärt Kristjan   24.08.1981 
Küttimaa Margus   03.03.1974 
Moorats Indrek   14.10.1981 
Mäger Märt   01.10.1990 
Männi Paavo   08.01.1983 
Männi Riivo   07.04.1985
Päeva Siim   07.03.1989 
Raidväli Marko   17.05.1985 
Rannala Lauri   14.03.1990 
Reivelt Elar   12.04.1984 
Saar Sven   05.01.1979
Siimon Marek   09.10.1974 
Taat Benjamin   14.01.1990 
Umal Taavi   18.12.1987
Vassiljev Sergei   27.03.1973   -
Zurihhin Dmitri   08.05.1985 


31.12.2008 23:51








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.