KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
2008/09. a. MEISTRILIIGA tulemused
Saalijalgpalli Meistriliiga lõplik turniiritabel:
1. Sillamäe JK             14  11  2  1 113:57  35
2. Tallinna FC Ararat      14  10  1  3 103:65  31
3. Tallinna FC Anzi*       14   9  1  4  82:56  28
4. FC Flora Futsal         14   7  0  7  98:80  21 
5. Tallinna FC Betoon
      14   6  2  6  71:56  20
6. Rummu Dünamo            14   5  1  8  59:74  16
7. Võru JK                 14   3  0 11  89:148  9
8. Rapla JK Atli           14   1  1 12  53:132  4

Kahe viimase meeskonna asemel mängivad järgmisel hooajal Meistriliigas FC Mainor ja FC A&A Kinnisvara/AEG meeskond.


I ring 

1. voor      
07.11. kell 20.00  Rapla JK Atli - Võru JK  6:8 (2:4)
Väravad: Martin Maltsar 2, Mihkel Maltsar, Erkki Seeder, Teet Kallaste, Joel Siniallik - Siim Salandu 2, Endrik Jäger 2, Priit Bahmatšov, Reijo Künnapuu, Vaimar Vill, Oleg Laidinen
Hoiatused: -

07.11. kell 20.30  Betoon - Tallinna FC Ararat  4:4 (2:1)
Väravad: Antti Arst 2, Aivar Priidel, Roman Minlibajev - Vjatšeslav Kulakov, Oleg Maksimov, Paul Kirsipuu, Aleksei Pologihh
Hoiatused: Heigo Väljas, Aivar Priidel (mõl. Betoon)

09.11. kell 16.00  Sillamäe JK - Rummu Dünamo  10:2 (3:1)
Väravad: Dmitri Voronin 2, Nikolai Toštšev 2, Sergei Marinin, Sergei Popov, Roman Treial, Mark Orikov, Pavel Aleksejev, ov. Vitali Kosterev - Kirill Dmitruk, Vitali Kosterev
Hoiatused: -


2. voor      
15.11. kell 17.00  Rummu Dünamo - Võru JK  11:5 (6:3)
Väravad: Ruslan Bedrossov 5, Jevgeni Merkujev 4, Deniss Hmeljov, Kostiantyn Logvin - Priit Bahmatšov 2, Oleg Laidinen, Lauri Kunz, Endrik Jäger
Hoiatus: Tarvo Kunz (Võru JK)

16.11. kell 14.00  Tallinna FC Flora Futsal - Betoon  5:7 (3:3)
Väravad: Rivo Reinson 2, Raido Oja, Mart Kase, Jaak Prints - Indrek Siska 4, Indrek Mälton, Heigo Väljas, Risto Sarapik
Hoiatused: Imre Aruoja, Raido Kuurmaa - Indrek Siska
Eemaldamine: Taavi Tammo

16.11. kell 17.00  Tallinna FC Ararat - Rapla JK Atli  11:5 (3:2)
Väravad: Juri Amossov 2, Vitali Ivahnenko 2, Vadim Dolinin 2, Paul Kirsipuu 2, Vjatšeslav Kulakov, Aleksandr Rulkov, Avetis Harutunjan - Karl Tamme 2, Mihkel Maltsar, Veiko Mõtsnik, Martin Maltsar
Hoiatused: Paul Kirsipuu, Vjatšeslav Kulakov - Taavi Tüvist


3. voor      
21.11. kell 20.30  Betoon - Sillamäe JK  3:7 (1:2)
Väravad: Indrek Siska 3 - Sergei Marinin 3, Sergei Leontovitš 2, Oleg Treial, Roman Treial
Hoiatused: Urmas Kaal, Viktor Kiolein - Oleg Treial, Nikolai Toštšev, Renat Osmanov

22.11. kell 11.00  Võru JK - Tallinna FC Ararat  7:15 (3:6)
Väravad: Endrik Jäger 2, Reijo Künnapuu, Arsen Katšmazov, Lauri Vill, Siim Salandu, Lauri Kunz - Aleksei Pologihh 4, Vadim Dolinin 3, Boriss Šipunov 2, Vjatšeslav Kulakov 2, Vitali Ivahnenko, Oleg Maksimov, Juri Amossov, ov. Reijo Künnapuu
Hoiatused: Aleksandr Orlov - Oleg Maksimov

23.11. kell 17.00  Tallinna FC Anzhi - Rummu Dünamo  6:1 (1:0)
Väravad: Sergei Burov 2, Erik Šteinberg 2, Nikolai Glebov, Juri Gaidajenko - Deniss Hmeljov
Hoiatused: Ivan Tšistjakov - Roman Maršev, Deniss Hmeljov
Eemaldamine: Nikolai Glebov


4. voor      
29.11. kell 17.00  Rummu Dünamo - Tallinna FC Ararat  4:2 (2:1)
Väravad: Konstantyn Logvin, Ruslan Bedrossov, Stanislav Hmeljov, Deniss Hmeljov - Vitali Ivahnenko, Aleksandr Zavjalov
Hoiatused: Deniss Hmeljov - Mihhail Meškov

30.11. kell 14.00  Tallinna FC Flora Futsal - Võru JK  11:4 (8:1)
Väravad: Indrek Rist 3, Kristjan Saar 2, Gomes de Garvalho 2, Raido Kuurmaa 2, Anton Kuznetsov, ov. Tauno Kikas - Tauno Kikas 2, Lauri Kunz, Priit Bahmatšov
Hoiatus: Reijo Künnapuu (Võru JK)

30.11. kell 16.00  Sillamäe JK - Rapla JK Atli  12:2 (6:1)
Väravad: SergeiLeontovitš 3, Mark Orikov 3, Roman Treial 2, Konstantin Jakušev, Andres Külle, Nikolai Toštšev, Dmitri Voronin - Oleg Glivenko, Teet Kallaste
Hoiatused: -

30.11. kell 17.00  Tallinna FC Anzhi - Betoon  5:2 (3:1)
Väravad: Rafael Kušnir 2, Ilja Krivošein 2, Dmitri Skiperski - Risto Sarapik, Indrek Mälton
Hoiatused: Rafael Kušnir - Risto Sarapik

5. voor      
05.12. kell 20.30  Betoon - Rummu Dünamo  5:0 (3:0)
Väravad: Antti Arst 2, Priit Murumets 2, Märt Kosemets
Hoiatus: Andrei Sintsov (Rummu Dünamo)

07.12. kell 17.00  Tallinna FC Ararat - Tallinna FC Flora Futsal  6:4 (3:1) 
Väravad: Vadim Dolinin 2, Vitali Ivahnenko 2, Paul Kirsipuu 2 - Kristjan Saar, Gomes de Garvalho, Indrek Rist, Dmitri Kulikov
Hoiatused: Vitali Ivahnenko, Juri Amossov (mõl. Ararat)

07.12. kell 19.00  Rapla JK Atli - Tallinna FC Anzhi  1:3 (0:2)
Väravad: Martin Maltsar - Dmitri Skiperski, Ilja Krivošein, Evgeni Kurjanov
Hoiatus: Ilja Krivošein

3. vooru edasilükatud mäng:
09.12. kell 20:00 Rapla JK Atli - Tallinna FC Flora Futsal  4:12 (3:6)
Väravad: Karl Tamme 2, Sander Niit, Janar Jõgimaa - Raido Kuurmaa 2, Priit Raamat 2, Dmitri Kulikov 2, Indrek Rist 2, Rivo Reinson, Kristjan Saar, Nicolas-Roger Gomes de Garvalho, ov. Teet Kallaste
Hoiatused: Taavi Tüvist, Martin Maltsar, Janar Jõgimaa, Sander Niit, Erkki Seeder (kõik JK Atli)

6.voor      
12.12. kell 20.30  Betoon - Rapla JK Atli  4:4 (3:1)
Väravad: Heigo Väljas, Indrek Siska, Antti Arst, Mait Anton - Mihkel Maltsar 2, Taavi Tüvist, Martin Maltsar
Hoiatused: Indrek Siska - Martin Maltsar, Taavi Tüvist
Eemaldamine: Erkki Seeder (JK Atli)

13.12. kell 17.00  Rummu Dünamo - Tallinna FC Flora Futsal  2:6 (0:4)
Väravad: Deniss Hmeljov, Vitali Kosterev - Kristjan Saar 2, Imre Aruoja, Vassili Malgin, Raido Kuurmaa, Indrek Rist
Hoiatused: -

14.12. kell 16.00  Sillamäe JK - Tallinna FC Ararat  5:3 (2:1)
Väravad: Sergei Leontovitš 2, Mark Orikov, Renat Osmanov, Dmitri Voronin - Vitali Ivahnenko 2, Paul Kirsipuu
Hoiatused: -

14.12. kell 17.00  Tallinna FC Anzhi - Võru JK   14:4 (10:1)
Väravad: Dmitri Skiperski 7, Jevgeni Kurjanov 3, Rafael Kušnir 2, Ilja Krivošein, Dmitri Klimov - Lauri Vill 2, Tauno Kikas, Arsen Katšmazov
Hoiatused: Ilja Krivošein - Reijo Künnapuu

5. vooru mäng
21.12. kell 14.00  Võru JK - Sillamäe JK  14:2 (7:1)
Väravad: Tauno Kikas 3, Endrik Jäger 2, Priit Bahmatšov 2, Ainar Raat 2, Lauri Kunz, Arsen Katšmazov, Reijo Künnapuu, Siim Salandu, ov. Oleg Treial - Roman Treial 2
Hoiatus: Dmitri Voronin (JK Sillamäe Kalev)
Pealtvaatajaid: 32

1. vooru mäng
21.12. kell 17.00  Tallinna FC Anzhi - Tallinna FC Flora Futsal  8:5 (4:1)
Väravad: Dmitri Skiperski 3, Evgeni Kurjanov, Rafael Kušnir, Anton Smetanin, Sergei Kostin, Sergei Burov - Indrek Rist 2, Rivo Reinson, Nicolas-Roger Gomes de Garvalho, Ott Meerits
Hoiatus: Kert Küttis (FC Flora Futsal)

2. vooru mäng
23.12. kell 18.00  Sillamäe JK - Tallinna FC Anzhi  4:2 (1:1)
Väravad: Sergei Leontovitš 2, Renat Osmanov, Sergei Popov - Sergei Kostin 2
Hoiatused: Anton Smetanin (FC Anzi)

7. voor      
02.01. kell 19.00  Rapla JK Atli - Rummu Dünamo  1:5 (1:2)
Väravad: Mihkel Maltsar - Artur Bedrossov 2, Roman Maršev, Kirill Dmitruk, Ruslan Bedrossov
Hoiatused: -

03.01. kell 12.00  Võru JK - Betoon  2:9 (1:5)
Väravad: Lauri Vill, ov. Mihkel Siim - Indrek Siska 3, Risto Sarapik 2, Antti Arst 2, Indrek Mälton, Priit Murumets
Hoiatused: Tauno Kikas - Antti Arst, Indrek Siska
36. minutil eemaldati Võru treener Ats Horn kohtuniku otsusega mitte nõustumise pärast

04.01. kell 14.00  Tallinna FC Flora Futsal - Sillamäe JK  1:4 (0:1)
Väravad: Dmitri Kulikov - Sergei Popov 3, Dmitri Voronin
Hoiatused: -

04.01. kell 17.00  Tallinna FC Ararat - Tallinna FC Anzhi  6:3 (3:1)
Väravad: Dmitri Kirilov 2, Avetis Harutunjan 2, Vitali Ivahnenko, Vadim Dolinin - Evgeni Kurjanov 2, Erik Šteinberg
Hoiatused: -


II ring      

8. voor      
10.01. kell 17.00  Rummu Dünamo - Sillamäe JK  4:4 (3:0) 
Väravad: Konstantyn Logvin, Ruslan Bedrossov, Stanislav Hmeljov, Kirill Dmitruk - Renat Osmanov 2, Dmitri Voronin, Roman Treial (pen.)
Hoiatus: Artjom Taar (Sillamäe JK)

10.01. kell 17.00  Võru JK - Rapla JK Atli 10:8 (5:4)
Väravad: Siim Salandu 3, Endrik Jäger 2, Tauno Kikas 2, Priit Bahmatšov, Arsen Katšmazov, Aleksandr Orlov - Mihkel Maltsar 6, Martin Maltsar, Sander Niit
Hoiatus: Martin Maltsar

11.01. kell 14.00  Tallinna FC Flora Futsal - Tallinna FC Anzhi 2:8 (0:2)
Väravad: Kristjan Saar, Raido Kuurmaa - Sergei Burov 3, Evgeni Kurjanov 2, Ilja Krivošein, Anton Smetanin, Sergei Kostin
Hoiatused: -

11.01. kell 17.00  Tallinna FC Ararat - Betoon  5:3 (3:1)
Väravad: Dmitri Kirilov 2, Vadim Dolinin, Vitali Ivahnenko, Aleksandr Rulkov - Priit Murumets, Igor Prins, ov. Aleksei Pologihh
Hoiatused: Avetis Harutunjan, Sergei Lagoda (mõl. Ararat)


9. voor
      
16.01. kell 20.30  Betoon - Tallinna FC Flora Futsal  5:7 (3:1)
Väravad: Risto Sarapik 2, Antti Arst, Indrek Siska, Märt Kosemets - Rivo Reinson 2, Ott Meerits 2, Indrek Rist 2, Kristjan Saar
Hoiatus: Ott Meerits

17.01. kell 17.00  Rapla JK Atli - Tallinna FC Ararat  2:17 (0:4)
Väravad: Oleg Glivenko, Joel Siniallik - Mihhail Belov 4, Vitali Ivahnenko 3, Paul Kirsipuu 3, Avetis Harutunjan 2, Vadim Dolinin, Dmitri Kirilov, Aleksandr Rulkov, Oleg Maksimov, ov. Kristjan Pallav
Hoiatused: Dmitri Kirilov, Aleksei Pologihh

17.01. kell 18.00  Võru JK - Rummu Dünamo  4:8 (1:4)
Väravad: Tauno Kikas 2, Priit Bahmatšov, Vjatšeslav Vassilenko - Kirill Dmitruk 2, Konstantyn Logvin, Igor Dulov, Deniss Bondarev, Stanislav Hmeljov, Roman Maršev, Jevgeni Merkurjev
Hoiatused: -

18.01. kell 17.00  Tallinna FC Anzhi - Sillamäe JK  4:4 (1:3)
Väravad: Sergei Kostin 2, Erik Šteinberg, Evgeni Kurjanov - Nikolai Toštšev 2, Dmitri Voronin, Mark Orikov
Hoiatused: Ilja Krivošein - Mark Orikov, Dmitri Voronin

        
10. voor      
25.01. kell 14.00  Tallinna FC Flora Futsal - Rapla JK Atli  15:3 (8:3)
Väravad: Dmitri Kulikov 4, Indrek Rist 4, Jaak Prints 2, Kristjan Saar, Raido Kuurmaa, Nicolas-Roger Gomes de Garvalho, Rivo Reinson, Raido Oja - Erkki Seeder 2, Oleg Glivenko
Hoiatused: -

25.01. kell 16.00  Sillamäe JK - Betoon  4:3 (1:1)
Väravad: Sergei Popov 3, Renat Osmanov - Risto Sarapik, Antti Arst, Indrek Mälton
Hoiatus: Risto Sarapik
Eemaldamine: Mait Anton (peale lõpuvilet rahulolematuse avaldamise eest)

25.01. kell 17.00  Rummu Dünamo - Tallinna FC Anzhi   0:5 (0:4)
Väravad: Jevgeni Kurjanov 3, Sergei Burov, Viktor Sergejev
Hoiatused: -

25.01. kell 19.00  Tallinna FC Ararat - Võru JK  11:5 (6:1)
Väravad: Vadim Dolinin 5, Vitali Ivahnenko 4, Aleksandr Rulkov, Avetis Harutunjan - Lauri Kunz 2, Arsen Katšmazov, Reijo Künnapuu, Kristo Rämson
Hoiatused: -

        
11. voor      
30.01. kell 20.30  Betoon - Tallinna FC Anzhi  1:2 (0:1)
Väravad: 37. Priit Murumets - 7., 33. Sergei Kostin
Hoiatused: 11. Paul Gross - 40. Anton Smetanin
Eemaldamine: 40. Paul Gross

01.02. kell 12.00  Võru JK - Tallinna FC Flora Futsal  6:8 (2:6)
Väravad: Siim Salandu 3, Aimar Raat, Lauri Kunz, Vaimar Vill - Ott Meerits 2, Rivo Reinson 2, Indrek Rist 2, Jaak Prints, Raido Kuurmaa
Hoiatused: Aleksandr Orlov, Arsen Katšmazov - Indrek Rist (2)
Eemaldamine: Indrek Rist

01.02. kell 15.00  Tallinna FC Ararat - Rummu Dünamo  7:5 (3:3)
Väravad: Vadim Dolinin 3, Vitali Ivahnenko 3, Aleksei Pologihh - Stanislav Hmeljov 2, Konstanyn Logvin, Jevgeni Merkujev, Vitali Kosterev,
Hoiatused: -

03.02. kell 20.00  Rapla JK Atli - Sillamäe JK  2:16 (1:10)
Väravad: Janar Jõgimaa, Martin Maltsar - Sergei Popov 6, Roman Treial 3, Renat Osmanov 2, Sergei Marinin 2, Nikolai Toštšev, Konstantin Jakušev, Mark Orikov
Hoiatused: - 
        
12. voor      
07.02. kell 17.00  Rummu Dünamo - Betoon  4:5 (1:2)
Väravad: 10. Ruslan Bedrossov, 30., 33. Jevgeni Merkujev, 32. Stanislav Hmeljov - 4., 17., 35. Indrek Siska, 24. Indrek Mälton, 28. Priit Murumets
Hoiatused: 6. Roman Maršev, 35., 38. Jevgeni Merkujev - 30. Mait Anton
Eemaldamine: 38. Jevgeni Merkujev

08.02. kell 14.00  Tallinna FC Flora Futsal - Tallinna FC Ararat  4:5 (0:2)
Väravad: Rivo Reinson 2, Henry Person 2 - Vadim Dolinin 3, Aleksei Pologihh, Vitali Ivahnenko
Hoiatus: Vitali Ivahnenko

08.02. kell 16.00  Sillamäe JK - Võru JK  20:6 (7:2)
Väravad: Sergei Popov 11, Roman Treial 3, Mark Orikov 2, Oleg Treial, Nikolai Toštšev, Dmitri Voronin, Svjatoslav Sirotkin - Aimar Raat 2, Siim Salandu 2, Lauri Vill, Arsen Katšmazov
Hoiatused: Renat Osmanov - Lauri Vill

08.02. kell 17.00  Tallinna FC Anzhi - Rapla JK Atli  -:9 (-:1)
Väravad: Jevgeni Kurjanov 17, Viktor Sergejev 4, Maksim Sergejev, Ali-Gussein Kerimov, Sergei Kostin, Roman Brjuhhovetski - Karl Tamme 3, Martin Maltsar 2, Taavi Tüvist, Erkki Seeder, Veiko Mõtsnik, Sander Niit
Hoiatused: Maksim Sergejev - Veiko Mõtsnik
FC Anzi koosseisus osales registreerimata mängija Roman Brjuhhovetski. Vastavalt Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste juhendi IX peatüki punktile 9.3 mängutulemus 25:9 tühistatakse ja turniiritabelisse kantakse -:9  Rapla JK Atli kasuks. Kõik mängus saadud karistused jäävad kehtima.

        
13. voor      
14.02. kell 12.00  Võru JK - Tallinna FC Anzhi  9:15 (4:9)
Väravad: Arsen Katšmazov 2, Lauri Vill 2, Vjatšeslav Vassilenko, Siim Salandu, Tarvo Kunz, Janek Siska, ov. Ilja Krivošein - Evgeni Kurjanov 12, Sergei Kostin 2, Ilja Krivošein
Hoiatused: Priit Bahmatšov - Ilja Krivošein, Evgeni Kurjanov

14.02. kell 12.00  Rapla JK Atli - Betoon  2:10 (1:3)
Väravad: Oleg Glivenko, Kristjan Pallav (pen) - Risto Sarapik 2, Antti Arst 2, Priit Murumets 2, Märt Kosemets, Roman Minlibajev, Indrek Siska, Urmas Kaal
Hoiatused: -

15.02. kell 14.00  Tallinna FC Flora Futsal - Rummu Dünamo  10:4 (6:2)
Väravad: Dmitri Kulikov 5, Rivo Reinson 2, Indrek Rist 2, Jaak Prints - Stanislav Hmeljov 2, Peeter Gross, Vitali Kosterev
Hoiatused: Artur Bedrossov, Andrei Sintsov (mõl. Rummu Dünamo)
Eemaldamine: Ruslan Bedrossov (Rummu Dünamo)

15.02. kell 17.00  Tallinna FC Ararat - Sillamäe JK    3:7 (1:3) 
Väravad: 12. Vitali Ivahnenko, 28. Vadim Dolinin, 39. ov. Mark Orikov - 1., 27., 37. Sergei Popov, 10. Nikolai Toštšev, 13., 22. Renat Osmanov, 23. Roman Treial
Hoiatused: -

        
Viimane, 14. voor
17.02. kell 20:30  Tallinna FC Anzhi - Tallinna FC Ararat  7:8 (5:4)
Väravad: Evgeni Kurjanov 4, Ilja Krivošein 2, Sergei Kostin - Vitali Ivahnenko 4, Avetis Harutunjan 2, Juri Amosov 2
Hoiatused: Anton Smetanin 2, Rafael Kušniir - Avetis Harutunjan
Eemaldamine: Anton Smetanin

20.02. kell 20.30  Betoon - Võru JK  10:5 (3:0)
Väravad: Indrek Mälton 3, Märt Kosemets 2, Risto Sarapik 2, Priit Murumets 2, Antti Arst - Vaimar Vill 2, Lauri Kunz 2, Reijo Künnapuu
Hoiatus: Urmas Kaal (Betoon)

22.02. kell 16.00  Sillamäe JK - Tallinna FC Flora Futsal  14:8 (10:3)
Väravad: Sergei Popov 8, Andres Külle 2, Roman Treial, Mark Orikov, Renat Osmanov, Oleg Treial - Rivo Reinson 3, Henry Person 2, Mikk Tuisk, Raido Kuurmaa, Vassili Malgin
Hoiatus: Aleksandr Aleksandrov (Sillamäe JK)

22.02. kell 17.00  Rummu Dünamo - Rapla JK Atli  9:4 (4:1)
Väravad: Jevgeni Merkurjev 3, Stanislav Hmeljov 3, Vitali Kosterev 2, Konstantyn Logvin - Oleg Glivenko 2, Janar Jõgimaa, Teet Kallaste
Hoiatus: Vitali Kosterev
Eemaldamine: Konstantyn Logvin

Saalijalgpalli Meistriliiga lõplik turniiritabel:
1. Sillamäe JK             14  11  2  1 113:57  35
2. Tallinna FC Ararat      14  10  1  3 103:65  31
3. Tallinna FC Anzi*       14   9  1  4  82:56  28
4. FC Flora Futsal         14   7  0  7  98:80  21 
5. Tallinna FC Betoon
      14   6  2  6  71:56  20
6. Rummu Dünamo            14   5  1  8  59:74  16
7. Võru JK                 14   3  0 11  89:148  9
8. Rapla JK Atli           14   1  1 12  53:132  4



Saalijalgpalli 2008/2009.a. meistrivõistluste Meistriliiga üleminekumängud:

Reedel, 13.märtsil
kell 19.00 FC A&A Kinnisvara/AEG – Tallinna FC Mainor  5:8 (1:4)
Väravad: 11. Vitali Ištšuk, 21., 35. Mihail Ištšuk, 27., 28. Andres Tõrs - 5., 38., 39. Artur Šarafutdinov, 8., 13. Ivan Vakulitš, 9. Pavel Glebov, 25. Agil Halilov, 36. Ivars Ungurs
Hoiatused: 35. Mihail Ištšuk - 30. Artur Šarafutdinov

Pühapäeval, 22.märtsil
kell 15.00 Tallinna FC Mainor – FC A&A Kinnisvara/AEG  6:5 (1:2)
Väravad: 16. Ivan Vakulitš, 29., 30., 35., 38. Artur Šarafutdinov, 23. Dmitri Junussov - 2., 18. Mihail Ištšuk, 27., 31. Kuldar Kaljuste, 39. Jorma Kosenkranius
Hoiatused: 19. Pavel Glebov, 28. Ivan Vakulitš - 23. Mihail Ištšuk, 35. Kuldar Kaljuste

Tallinna FC Mainor pääses saalijalgpalli Meistriliigasse.

Saalijalgpalli 2008/2009.a. meistrivõistluste Meistriliiga üleminekumängud:

27. 03. kell 19:00 FC A&A Kinnisvara/AEG - Võru JK  25:8 (18:3) 
Väravad: Kuldar Kaljuste 8, Mihail Ištšuk 6, Vitali Ištšuk 6, Henri Karikosk 3, Jorma Kosenkranius ja Erik Toom - Vaimar Vill 2, Lauri Vill 2, Lauri Kunz 2, Reijo Künnapuu, Priit Bahmatšov
Hoiatused: Jorma Kosenkranius - Lauri Vill

05. 04. kell 14:00 Võru JK -  FC A&A Kinnisvara/AEG  3:8 (2:6)
Väravad: Jüri Artemkin 3 - Vitali Ištšuk 4, Kuldar Kaljuste 2, Henri Karikosk, Märt Hinno
Hoiatused: Janek Siska - Erik Toom 2
Eemaldamine: Erik Toom
     
Kahe mängu kokkuvõttes pääses FC A&A Kinnisvara/AEG Eesti 2009/2010 Meistriliigasse.


31.12.2008 23:56








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.