KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
2008/09. a. ESILIIGA põhi-ida tulemused
Lõplik turniiritabel:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG   14  13  0  1 245:68  39
2. Raasiku FC Joker        14  12  0  2 111:62  36
3. Aseri SK                14  11  0  3 180:70  33
4. Tallinna JK Dünamo      14   7  1  6 121:116 22
5. Tallinna Sparta SK      14   6  1  7 126:126 19
6. Loo JK                  14   3  0 11  80:215  9
7. Kohtla-Järve FC 91      14   2  0 12  83:181  6
8. FC Kiiu
                14   1  0 13  58:166  3

I ring  
      
1. voor        
1.11. kell 14.00   FC 91  - FC A&A Kinnisvara/AEG  3:28
1.11. kell 14.30   Loo JK  - FC Kiiu  14:8
1.11. kell 15.00   Tallinna JK Dünamo  - FC Joker  7:12
 
Turniiritabel peale 1. vooru:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG
    1   1   0   0    28 : 3     3
2. Loo JK                                    1   1   0   0    14 : 8     3
3. FC Joker                                1   1   0   0    12 : 7     3
4. Sparta SK                              0   0   0   0      0 : 0     0
5. Aseri SK                                 0   0   0   0      0 : 0     0
6. Tallinna JK Dünamo            1   0   0   1      7 : 12   0
7. FC Kiiu                                     1   0   0   1      8 : 14   0
8. FC 91                                       1   0   0   1      3 : 28   0
  
2. voor      
8.11. kell 12.00   FC Joker - Loo JK  14:1
8.11. kell 14.00   FC Kiiu - FC 91  7:6
8.11. kell 18.00   Aseri SK - Sparta SK  10:0

Turniiritabel peale 2. vooru:
1. FC Joker
                                2   2   0   0    26 : 8     6
2. FC A&A Kinnisvara/AEG    1   1   0   0    28 : 3     3
3. Aseri SK                                 1   1   0   0    10 : 0     3
4. FC Kiiu                                    2   1   0   1    15 : 20   3
5. Loo JK                                    2   1   0   1    15 : 22   3
6. Tallinna JK Dünamo            1   0   0   1      7 : 12   0
7. Sparta SK                              1   0   0   1      0 : 10   0
8. FC 91                                       2   0   0   2      9 : 35   0
         
3. voor      
14.11. kell 19.00   FC A&A Kinnisvara/AEG  - FC Kiiu  22:3
15.11. kell 14.00   FC 91  - FC Joker  3:14
15.11. kell 15.00   Tallinna JK Dünamo  - Aseri SK  10:12

Turniiritabel peale 3. vooru:
1. FC Joker
                                3   3   0   0    40 : 11   9
2. FC A&A Kinnisvara/AEG    2   2   0   0    50 : 6     6
3. Aseri SK                                 2   2   0   0    22 : 10   6
4. FC Kiiu                                    3   1   0   2    18 : 42   3
5. Loo JK                                    2   1   0   1    15 : 22   3
6. Tallinna JK Dünamo            2   0   0   2    17 : 24   0
7. Sparta SK                              1   0   0   1      0 : 10   0
8. FC 91                                       3   0   0   3    12 : 49   0
         
4. voor      
22.11. kell 12.00   FC Joker  - FC A&A Kinnisvara/AEG  2:9
22.11. kell 12.00   Aseri SK  - Loo JK  34:7
22.11. kell 18.00   Sparta SK  - Tallinna JK Dünamo  7:12

Turniiritabel peale 4. vooru:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG
    3   3   0   0    59 : 8     9
2. Aseri SK                                 3   3   0   0    56 : 17   9
3. FC Joker                                4   3   0   1    42 : 20   9
4. Tallinna JK Dünamo            3   1   0   2    29 : 31   3
5. FC Kiiu                                    3   1   0   2    18 : 42   3
6. Loo JK                                    3   1   0   2    22 : 56   3
7. Sparta SK                              2   0   0   2      7 : 22   0
8. FC 91                                       3   0   0   3    12 : 49   0
      
5. voor      
29.11. kell 14.00   FC 91  - Aseri SK  3:27
29.11. kell 14.00   FC Kiiu  - FC Joker  2:4
29.11. kell 14.30   Loo JK  - Sparta SK  3:11

Turniiritabel peale 5. vooru:
1. Aseri SK
                                 4   4   0   0    83 : 20 12
2. FC Joker                                5   4   0   1    46 : 22 12
3. FC A&A Kinnisvara/AEG    3   3   0   0    59 : 8     9
4. Tallinna JK Dünamo           3   1   0   2    29 : 31   3
5. Sparta SK                              3   1   0   2    18 : 25   3
6. FC Kiiu                                    4   1   0   3    20 : 46   3
7. Loo JK                                    4   1   0   3    25 : 67   3
8. FC 91                                      4   0   0   4    15 : 76   0
         
6. voor      
6.12. kell 12.00   Aseri SK  - FC A&A Kinnisvara/AEG  3:5
6.12. kell 15.00   Tallinna JK Dünamo  - Loo JK   14:5
6.12. kell 18.00   Sparta SK  - FC 91  12:5

Turniiritabel 6. detsembri seisuga:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG
    4   4   0   0    64 : 11 12
2. Aseri SK                                 5   4   0   1    86 : 25 12
3. FC Joker                                5   4   0   1    46 : 22 12
4. Tallinna JK Dünamo           4   2   0   2    43 : 36   6
5. Sparta SK                              4   2   0   2    30 : 30   6
6. FC Kiiu                                    4   1   0   3    20 : 46   3
7. Loo JK                                    5   1   0   4    30 : 81   3
8. FC 91                                      5   0   0   5    20 : 88   0

7. voor      
12.12. kell 19.00   FC A&A Kinnisvara/AEG  - Sparta SK  17:9
13.12. kell 14.00   FC 91  - Tallinna JK Dünamo  7:15
14.12. kell 14.00   FC Kiiu  - Aseri SK  1:17

Turniiritabel 14. detsembri seisuga:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG
    5   5   0   0    81 : 20  15
2. Aseri SK                                 6   5   0   1  103 : 26  15
3. FC Joker                                5   4   0   1    46 : 22  12
4. Tallinna JK Dünamo           5   3   0   2    58 : 43    9
5. Sparta SK                              5   2   0   3    39 : 47    6
6. FC Kiiu                                    5   1   0   4    21 : 63    3
7. Loo JK                                    5   1   0   4    30 : 81    3
8. FC 91                                      6   0   0   6    27 : 103  0
  
8. voor      
20.12. kell 14.30   Loo JK  - FC 91 11:5
20.12. kell 15.00   Tallinna JK Dünamo  - FC A&A Kinnisvara/AEG  3:17
20.12. kell 18.00   Sparta SK  - FC Kiiu  15:6

Turniiritabel 20. detsembri seisuga:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG    6   6  0  0  98:23  18
2. Aseri SK                 6   5  0  1 103:26  15
3. Raasiku FC Joker         5   4  0  1  46:22  12
4. Tallinna JK Dünamo       6   3  0  3  61:60   9
5. Tallinna Sparta SK       6   3  0  3  54:53   9
6. Loo JK                   6   2  0  4  41:86   6
7. FC Kiiu                  6   1  0  5  27:78   3
8. Kohtla-Järve FC 91       7   0  0  7  32:114  0

9. voor      
3.01. kell 12.00   FC Joker  - Sparta SK  12:6
3.01. kell 14.00   FC Kiiu  - Tallinna JK Dünamo  4:10
6.01. kell 20.00   FC A&A Kinnisvara/AEG  - Loo JK   41:6

Turniiritabel 6. jaanuari seisuga:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG    7   7  0  0 139:29  21
2. Aseri SK                 6   5  0  1 103:26  15
3. Raasiku FC Joker         6   5  0  1  58:28  15
4. Tallinna JK Dünamo       7   4  0  3  71:64  12
5. Tallinna Sparta SK       7   3  0  4  60:65   9
6. Loo JK                   7   2  0  5  47:127  6
7. FC Kiiu                  7   1  0  6  31:88   3
8. Kohtla-Järve FC 91       7   0  0  7  32:114  0


II ring      

10. voor      
09.01. kell 19.00   FC A&A Kinnisvara/AEG  - FC 91 31:7 
10.01. kell 12.00   FC Joker  - Tallinna JK Dünamo  6:4 
10.01. kell 14.00   FC Kiiu  - Loo JK  1:10 

Turniiritabel 10. jaanuari seisuga:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG    8   8  0  0 170:36  24
2. Raasiku FC Joker         7   6  0  1  64:32  18
3. Aseri SK                 6   5  0  1 103:26  15
4. Tallinna JK Dünamo       8   4  0  4  75:70  12
5. Tallinna Sparta SK       7   3  0  4  60:65   9
6. Loo JK                   8   3  0  5  57:128  9
7. FC Kiiu                  8   1  0  7  32:98   3
8. Kohtla-Järve FC 91       8   0  0  8  39:145  0
         
8. vooru edasilükatud mäng:    
14.01. kell 19.00   Aseri SK  - FC Joker  4:6

11. voor      
17.01. kell 12.00   Sparta SK  - Aseri SK  7:10
17.01. kell 14.00   FC 91  - FC Kiiu  6:-  (oli 6:5)
FC Kiiu koosseisus osales diskvalifitseeritud mängija Kristo Valdna. Vastavalt Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste juhendi IX peatüki punktile 9.1 mängutulemus 6:5 tühistatakse ja turniiritabelisse kantakse 6:- FC 91 kasuks. Kõik mängus saadud karistused jäävad kehtima ja mängija peab vahele jätma järgmise reaalselt toimuva liigamängu.
17.01. kell 14.30   Loo JK  - FC Joker  0:8

Turniiritabel 17. jaanuari seisuga:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG    8   8  0  0 170:36  24
2. Raasiku FC Joker         9   8  0  1  78:36  24
3. Aseri SK                 8   6  0  2 117:39  18
4. Tallinna JK Dünamo       8   4  0  4  75:70  12
5. Tallinna Sparta SK       8   3  0  5  67:75   9
6. Loo JK                   9   3  0  6  57:136  9
7. Kohtla-Järve FC 91       9   1  0  8  45:145  3
8. FC Kiiu*
                 9   1  0  8  32:104  3


12. voor      
24.01. kell 12.00   Aseri SK  - Tallinna JK Dünamo  11:3
24.01. kell 12.00   FC Joker  - FC 91  9:6
24.01. kell 14.00   FC Kiiu  - FC A&A Kinnisvara/AEG  4:12

Turniiritabel 24. jaanuari seisuga:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG    9   9  0  0 182:40  27
2. Raasiku FC Joker        10   9  0  1  87:42  27
3. Aseri SK                 9   7  0  2 128:42  21
4. Tallinna JK Dünamo       9   4  0  5  78:81  12
5. Tallinna Sparta SK       8   3  0  5  67:75   9
6. Loo JK                   9   3  0  6  57:136  9
7. Kohtla-Järve FC 91      10   1  0  9  51:154  3
8. FC Kiiu*
                10   1  0  9  36:116  3


13. voor      
30.01. kell 19:00   FC A&A Kinnisvara/AEG  - FC Joker  9:4
31.01. kell 14.30   Loo JK  - Aseri SK   6:12
31.01. kell 15.00   Tallinna JK Dünamo  - Sparta SK  10:10

Turniiritabel 31. jaanuari seisuga:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG   10  10  0  0 191:44  30
2. Raasiku FC Joker        11   9  0  2  91:51  27
3. Aseri SK                10   8  0  2 140:48  24
4. Tallinna JK Dünamo      10   4  1  5  88:91  13
5. Tallinna Sparta SK       9   3  1  5  77:85  10
6. Loo JK                  10   3  0  7  63:148  9
7. Kohtla-Järve FC 91      10   1  0  9  51:154  3
8. FC Kiiu*
                10   1  0  9  36:116  3


14. voor       
7.02. kell 12.00   Aseri SK  - FC 91  12:4
7.02. kell 12.00   FC Joker  - FC Kiiu  9:3
7.02. kell 18.00   Sparta SK  - Loo JK  17:9

Turniiritabel 7. veebruari seisuga:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG   10  10  0  0 191:44  30
2. Raasiku FC Joker        12  10  0  2 100:54  30
3. Aseri SK                11   9  0  2 152:52  27
4. Tallinna JK Dünamo      10   4  1  5  88:91  13
5. Tallinna Sparta SK      10   4  1  5  94:94  13
6. Loo JK                  11   3  0  8  72:165  9
7. Kohtla-Järve FC 91      11   1  0 10  55:166  3
8. FC Kiiu*
                11   1  0 10  39:125  3

         
15. voor      
13.02. kell 19.00   FC A&A Kinnisvara/AEG  - Aseri SK  8:11
14.02. kell 14.00   FC 91  - Sparta SK  9:11
14.02. kell 14.30   Loo JK  - Tallinna JK Dünamo  2:11

Turniiritabel 14. veebruari seisuga:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG   11  10  0  1 199:55  30
2. Aseri SK                12  10  0  2 163:60  30
3. Raasiku FC Joker        12  10  0  2 100:54  30
4. Tallinna JK Dünamo      11   5  1  5  99:93  16
5. Tallinna Sparta SK      11   5  1  5 105:103 16
6. Loo JK                  12   3  0  9  74:176  9
7. Kohtla-Järve FC 91      12   1  0 11  64:177  3
8. FC Kiiu*
                11   1  0 10  39:125  3


16. voor      
21.02. kell 14.00   Aseri SK  - FC Kiiu  16:7
21.02. kell 15.00   Tallinna JK Dünamo  - FC 91  +:-
21.02. kell 18.00   Sparta SK  - FC A&A Kinnisvara/AEG  5:12

Turniiritabel 21. veebruari seisuga:
1. Aseri SK                13  11  0  2 179:67  33
2. FC A&A Kinnisvara/AEG   12
  11  0  1 211:60  33
3. Raasiku FC Joker        12  10  0  2 100:54  30
4. Tallinna JK Dünamo      12   6  1  5  99:93  19
5. Tallinna Sparta SK      12   5  1  6 110:115 16
6. Loo JK                  12   3  0  9  74:176  9
7. Kohtla-Järve FC 91*     13   1  0 12  64:177  3
8. FC Kiiu*
                12   1  0 11  46:141  3

         
17. voor               
27.02. kell 19.00   FC A&A Kinnisvara/AEG  - Tallinna JK Dünamo  14:6
28.02. kell 12.00   FC Joker  - Aseri SK  3:1
28.02. kell 14.00   FC Kiiu  - Sparta SK  3:9
28.02. kell 14.00   FC 91  - Loo JK   19:4

Turniiritabel 28. veebruari seisuga:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG   13  12  0  1 225:66  36 - tagas esikoha
2. Raasiku FC Joker        13  11  0  2 103:55  33
3. Aseri SK                14  11  0  3 180:70  33
4. Tallinna JK Dünamo      13   6  1  6 105:107 19
5. Tallinna Sparta SK      13   6  1  6 119:118 19
6. Loo JK                  13   3  0 10  78:195  9
7. Kohtla-Järve FC 91*     14   2  0 12  83:181  6
8. FC Kiiu*
                13   1  0 12  49:150  3

        
18. voor      
7.03. kell 14.30   Loo JK  - FC A&A Kinnisvara/AEG  2:20
7.03. kell 15.00   Tallinna JK Dünamo  - FC Kiiu  16:9
7.03. kell 19.00   Sparta SK  - FC Joker  7:8

Lõplik turniiritabel:
1. FC A&A Kinnisvara/AEG   14  13  0  1 245:68  39
2. Raasiku FC Joker        14  12  0  2 111:62  36
3. Aseri SK                14  11  0  3 180:70  33
4. Tallinna JK Dünamo      14   7  1  6 121:116 22
5. Tallinna Sparta SK      14   6  1  7 126:126 19
6. Loo JK                  14   3  0 11  80:215  9
7. Kohtla-Järve FC 91*     14   2  0 12  83:181  6
8. FC Kiiu*
                14   1  0 13  58:166  3


Print
01.01.2009








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.