KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
2008/09. a. ESILIIGA põhi-lõuna tulemused
Lõplik turniiritabel:
1. Tallinna FC Mainor      16  14  0  2 201:66  42
2. Unibet Nõmme Kalju      16  13  1  2 135:55  40
3. JK Tondi                16  12  0  4 148:115 36
4. Kohila JK Püsivus       16  11  1  4 123:96  34
5. Saaremaa JK AameraaS    16   6  1  9 100:106 19
6. Kiili SK                16   5  0 11  86:142 15
7. Saku JK                 16   3  1 12  93:154 10
8. JK Palamuse             16   4  3  9 104:169  9*
9. Tallinna JK Piraaja     16   0  1 15  48:135  1 

I ring

1. voor
       
1.11. kell 12.00  Saku JK  - JK Tondi  7:10
1.11. kell 14.00  JK Palamuse  - Saaremaa JK Aameraas  11:11
1.11. kell 16.00  FC Mainor Tallinn  - Unibet Nõmme Kalju  2:6
2.11. kell 14.00  Kohila JK Püsivus  - Kiili SK  11:3 

 
2. voor       
8.11. kell 15.00  JK Tondi - JK Palamuse  8:7
8.11. kell 16:00  Tallinna JK Piraaja - Saku JK  2:10
9.11. kell 14.00  Saaremaa JK Aameraas - Kohila JK Püsivus  6:7
9.11. kell 17.00  Kiili SK - FC Mainor Tallinn  2:13

3. voor       
14.11. kell 19.15  Unibet Nõmme Kalju  - Kiili SK  19:3
15.11. kell 12.00  JK Palamuse  - Tallinna JK Piraaja  12:6
15.11. kell 16.00  FC Mainor Tallinn  - Saaremaa JK Aameraas  15:3
15.11. kell 19.00  Kohila JK Püsivus  - JK Tondi  5:9

4. voor       
22.11. kell 12.00  Saku JK  - JK Palamuse  7:7
22.11. kell 15.00  JK Tondi  - FC Mainor Tallinn  7:9

5. voor     
28.11. kell 19.15  Unibet Nõmme Kalju  - JK Tondi  0:6
29.11. kell 14.00  Kohila JK Püsivus  - Saku JK  9:6
29.11. kell 16.00  FC Mainor Tallinn  - Tallinna JK Piraaja  18:6
30.11. kell 17.00  Kiili SK  - Saaremaa JK Aameraas  8:7

6. voor       
05.12. kell 21.00  Tallinna JK Piraaja  - Unibet Nõmme Kalju  -:3 (oli 2:3)
JK Piraaja koosseisus osales diskvalifitseeritud mängija Ivo Mustimets. Vastavalt Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste juhendi IX peatüki punktile 9.1 mängutulemus 2:3 tühistatakse ja turniiritabelisse kantakse -:3 Unibet Nõmme Kalju kasuks. Kõik mängus saadud karistused jäävad kehtima.

06.12. kell 12.00  Saku JK  - FC Mainor Tallinn  3:10
06.12. kell 12.00  JK Palamuse  - Kohila JK Püsivus  11:4
06.12. kell 17.00  JK Tondi  - Kiili SK  21:7

4. vooru edasilükatud mäng:
10.12. kell 20:45  Tallinna JK Piraaja  - Kohila JK Püsivus  -:6 (oli 4:6)
JK Piraaja koosseisus osales diskvalifitseeritud mängija Ivo Mustimets. Vastavalt Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste juhendi IX peatüki punktile 9.1 mängutulemus 4:6 tühistatakse ja turniiritabelisse kantakse -:6 JK Püsivuse kasuks. Kõik mängus saadud karistused jäävad kehtima.

7. voor       
12.12. kell 19.15  Unibet Nõmme Kalju  - Saku JK  13:3
13.12. kell 15.00  Saaremaa JK Aameraas  - JK Tondi  3:6
13.12. kell 18.00  FC Mainor Tallinn  - JK Palamuse  14:5
14.12. kell 17.00  Kiili SK  - Tallinna JK Piraaja  5:- (oli 5:6)
JK Piraaja koosseisus osales diskvalifitseeritud mängija Ivo Mustimets. Vastavalt Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste juhendi IX peatüki punktile 9.1 mängutulemus 5:6 tühistatakse ja turniiritabelisse kantakse 5:- Kiili SK kasuks. Kõik mängus saadud karistused jäävad kehtima. 

  
8. voor       
20.12. kell 12.00  Saku JK  - Kiili SK  6:7
20.12. kell 12.00  JK Palamuse  - Unibet Nõmme Kalju  2:20
20.12. kell 15.00  Tallinna JK Piraaja  - Saaremaa JK Aameraas  0:6
21.12. kell 14.00  Kohila JK Püsivus  - FC Mainor Tallinn  8:7

Turniiritabel 21. detsembri seisuga:
1. Tallinna FC Mainor       8   6  0  2  88:40  18
2. JK Tondi                 7   6  0  1  67:38  18
3. Unibet Nõmme Kalju       6   5  0  1  61:16  15
4. Kohila JK Püsivus        7   5  0  2  50:42  15
5. Kiili SK                 7   3  0  4  35:77   9
6. JK Palamuse              7   2  2  3  55:70   8
7. Saaremaa JK AameraaS     6   1  1  4  36:47   4
8. Saku JK                  7   1  1  5  42:58   4
9. Tallinna JK Piraaja***   7   0  0  7  14:60   0

9. voor       
02.01. kell 19.15  Unibet Nõmme Kalju  - Kohila JK Püsivus  7:7
03.01. kell 15.00  Saaremaa JK Aameraas  - Saku JK  7:3
03.01. kell 15.00  JK Tondi  - Tallinna JK Piraaja  13:10
04.01. kell 17.00  Kiili SK  - JK Palamuse  6:9

Turniiritabel 4. jaanuari seisuga:
1. JK Tondi                 8   7  0  1  80:48  21
2. Tallinna FC Mainor      
 8   6  0  2  88:40  18

3. Unibet Nõmme Kalju       7   5  1  1  68:23  16
4. Kohila JK Püsivus        8   5  1  2  57:49  16
5. JK Palamuse              8   3  2  3  64:76  11
6. Kiili SK                 8   3  0  5  41:86   9
7. Saaremaa JK AameraaS     7   2  1  4  43:50   7
8. Saku JK                  8   1  1  6  45:65   4
9. Tallinna JK Piraaja***   8   0  0  8  24:73   0

          
II ring       

10. voor
       
09.01. kell 19.15  Unibet Nõmme Kalju  - FC Mainor Tallinn  3:8 
10.01. kell 16:30  Saaremaa JK Aameraas  - JK Palamuse  10:5  
10.01. kell 15.00  JK Tondi  - Saku JK  16:12 
11.01. kell 17.00  Kiili SK  - Kohila JK Püsivus  3:5

Turniiritabel 11. jaanuari seisuga:
1. JK Tondi                 9   8  0  1  96:60  24
2. Tallinna FC Mainor      
 9   7  0  2  96:43  21

3. Kohila JK Püsivus        9   6  1  2  62:52  19
4. Unibet Nõmme Kalju       8   5  1  2  71:31  16
5. JK Palamuse              9   3  2  4  69:86  11
6. Saaremaa JK AameraaS     8   3  1  4  53:55  10
7. Kiili SK                 9   3  0  6  44:91   9
8. Saku JK                  9   1  1  7  57:81   4
9. Tallinna JK Piraaja***   8   0  0  8  24:73   0
      
          
11. voor       
17.01. kell 12.00  JK Palamuse  - JK Tondi  7:11
17.01. kell 12.00  Saku JK  - Tallinna JK Piraaja  8:7
17.01. kell 16.00  FC Mainor Tallinn  - Kiili SK  22:1
17.01. kell 19.00  Kohila JK Püsivus  - Saaremaa JK Aameraas  7:4

Turniiritabel 17. jaanuari seisuga:
1. JK Tondi                10   9  0  1 107:67  27
2. Tallinna FC Mainor      10
   8  0  2 118:44  24

3. Kohila JK Püsivus       10   7  1  2  69:56  22
4. Unibet Nõmme Kalju       8   5  1  2  71:31  16
5. JK Palamuse             10   3  2  5  76:97  11
6. Saaremaa JK AameraaS     9   3  1  5  57:62  10
7. Kiili SK                10   3  0  7  45:113  9
8. Saku JK                 10   2  1  7  65:88   7
9. Tallinna JK Piraaja***   9   0  0  9  31:81   0
    
   
12. voor       
24.01. kell 15.00  JK Tondi  - Kohila JK Püsivus  4:8
24.01. kell 15.00  Saaremaa JK Aameraas  - FC Mainor Tallinn  3:9
25.01. kell 15.00  Tallinna JK Piraaja  - JK Palamuse  5:5
25.01. kell 17.00  Kiili SK  - Unibet Nõmme Kalju  2:4

Turniiritabel 25. jaanuari seisuga:
1. Tallinna FC Mainor      11   9  0  2 127:47  27
2. JK Tondi                11   9  0  2 111:75  27
3. Kohila JK Püsivus       11   8  1  2  77:60  25
4. Unibet Nõmme Kalju       9   6  1  2  75:33  19
5. JK Palamuse             11   3  3  5  81:102 12
6. Saaremaa JK AameraaS    10   3  1  6  60:71  10
7. Kiili SK                11   3  0  8  47:117  9
8. Saku JK                 10   2  1  7  65:88   7
9. Tallinna JK Piraaja***  10   0  1  9  36:86   1
    

13. voor       
29.01. kell 20.00  Kohila JK Püsivus  - Tallinna JK Piraaja  9:5
30.01. kell 19.15  Unibet Nõmme Kalju  - Saaremaa JK Aameraas  9:3
31.01. kell 14.00  JK Palamuse  - Saku JK  15:10
31.01. kell 16.00  FC Mainor Tallinn  - JK Tondi  11:7

Turniiritabel 31. jaanuari seisuga:
1. Tallinna FC Mainor      12  10  0  2 138:54  30
2. Kohila JK Püsivus       12   9  1  2  86:65  28
3. JK Tondi                12   9  0  3 118:86  27
4. Unibet Nõmme Kalju      10   7  1  2  84:36  22
5. JK Palamuse             12   4  3  5  96:112 15
6. Saaremaa JK AameraaS    11   3  1  7  63:80  10
7. Kiili SK                11   3  0  8  47:117  9
8. Saku JK                 11   2  1  8  75:103  7
9. Tallinna JK Piraaja***  11   0  1 10  41:95   1
    
          
14. voor       
07.02. kell 12.00  Saku JK  - Kohila JK Püsivus  6:15
07.02. kell 14.00  Saaremaa JK Aameraas  - Kiili SK  10:4
07.02. kell 15.00  JK Tondi  - Unibet Nõmme Kalju  5:11
08.02. kell 15.00  Tallinna JK Piraaja  - FC Mainor Tallinn  1:13

Turniiritabel 8. veebruari seisuga:
1. Tallinna FC Mainor      13  11  0  2 151:55  33
2. Kohila JK Püsivus       13  10  1  2 101:71  31
3. JK Tondi                13   9  0  4 123:97  27
4. Unibet Nõmme Kalju      11   8  1  2  95:41  25
5. JK Palamuse             12   4  3  5  96:112 15
6. Saaremaa JK AameraaS    12   4  1  7  73:84  13
7. Kiili SK                12   3  0  9  51:127  9
8. Saku JK                 12   2  1  9  81:118  7
9. Tallinna JK Piraaja***  12   0  1 11  42:108  1
  

4. vooru edasilükatud mäng:
14.02. kell 11:00  Saaremaa JK Aameraas  - Unibet Nõmme Kalju  6:7
          
15. voor       
11.02. kell 19.15  Unibet Nõmme Kalju  - Tallinna JK Piraaja  14:1
14.02. kell 16.00  FC Mainor Tallinn  - Saku JK  14:3
15.02. kell 14.00  Kohila JK Püsivus  - JK Palamuse  14:4
15.02. kell 17.00  Kiili SK  - JK Tondi  7:10

Turniiritabel 15. veebruari seisuga:
1. Tallinna FC Mainor      14  12  0  2 165:58  36
2. Kohila JK Püsivus       14  11  1  2 115:75  34
3. Unibet Nõmme Kalju      13  10  1  2 116:48  31
4. JK Tondi                14  10  0  4 133:104 30
5. JK Palamuse             13   4  3  6 100:126 15
6. Saaremaa JK AameraaS    13   4  1  8  79:91  13
7. Kiili SK                13   3  0 10  58:137  9
8. Saku JK                 13   2  1 10  84:132  7
9. Tallinna JK Piraaja***  13   0  1 12  43:122  1
  
          
16. voor       
18.02. kell 21.00  Saku JK  - Unibet Nõmme Kalju  3:9
21.02. kell 12.00  JK Palamuse  - FC Mainor Tallinn  4:25
21.02. kell 17.00  JK Tondi  - Saaremaa JK Aameraas  11:9
22.02. kell 16.00  Tallinna JK Piraaja  - Kiili SK  3:9

Turniiritabel 22. veebruari seisuga:
1. Tallinna FC Mainor      15  13  0  2 190:62  39
2. Unibet Nõmme Kalju      14  11  1  2 125:51  34
3. Kohila JK Püsivus       14  11  1  2 115:75  34
4. JK Tondi                15  11  0  4 144:113 33
5. JK Palamuse             14   4  3  7 104:151 15
6. Saaremaa JK AameraaS    14   4  1  9  88:102 13
7. Kiili SK                14   4  0 10  67:140 12
8. Saku JK                 14   2  1 11  87:141  7
9. Tallinna JK Piraaja***  14   0  1 13  46:131  1
  

17. voor       
27.02. kell 19.15  Unibet Nõmme Kalju  - JK Palamuse  +:-
28.02. kell 12.00  Saaremaa JK Aameraas  - Tallinna JK Piraaja  +:-
28.02. kell 16.00  FC Mainor Tallinn  - Kohila JK Püsivus  11:4
01.03. kell 16:30  Kiili SK  - Saku JK  1:2

Turniiritabel 1. märtsi seisuga:
1. Tallinna FC Mainor      16  14  0  2 201:66  42 - tagas esikoha
2. Unibet Nõmme Kalju      15  12  1  2 125:51  37
3. Kohila JK Püsivus       15  11  1  3 119:86  34
4. JK Tondi                15  11  0  4 144:113 33
5. Saaremaa JK AameraaS    15   5  1  9  88:102 16
6. JK Palamuse*            15   4  3  8 104:151 15
7. Kiili SK                15   4  0 11  68:142 12
8. Saku JK                 15   3  1 11  89:142 10
9. Tallinna JK Piraaja**** 15   0  1 14  46:131  1
  

18. voor       
07.03. kell 12.00  Kohila JK Püsivus  - Unibet Nõmme Kalju  4:10
07.03. kell 12.00  JK Palamuse  - Kiili SK  -: 18 (oli 7:18)  
JK Palamuse võistkonna koosseisus mängis kaasa diskvalifitseeritud mängija Mihail Gutak. Vastavalt Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste juhendi IX peatüki punktile 9.3 mängutulemus 7:18 tühistatakse ja turniiritabelisse kantakse  - : 18 Kiili SK kasuks. Kõik mängus saadud karistused jäävad kehtima ning määrusi rikkunud mängija eelnevad karistused jäävad jõusse ja mängija peab vahele jätma järgmise saalijalgpalli meistrivõistluste mängu.
07.03. kell 12.00  Saku JK  - Saaremaa JK Aameraas  4:12 
07.03. kell 18.30  Tallinna JK Piraaja  - JK Tondi  2:4


Lõplik turniiritabel:
1. Tallinna FC Mainor      16  14  0  2 201:66  42
2. Unibet Nõmme Kalju      16  13  1  2 135:55  40
3. JK Tondi                16  12  0  4 148:115 36
4. Kohila JK Püsivus       16  11  1  4 123:96  34
5. Saaremaa JK AameraaS    16   6  1  9 100:106 19
7. Kiili SK                16   5  0 11  86:142 15
8. Saku JK                 16   3  1 12  93:154 10
8. JK Palamuse             16   4  3  9 104:169  9
9. Tallinna JK Piraaja   
 16   0  1 15  48:135  1
  

Print
01.01.2009 00:02








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.