KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tütarlaste Põhja-Eesti piirkondlikud treeningud
Põhja-Eesti tütarlaste ühistreeningud toimuvad järgmistel aegadel:

09.04. kell 17:30 Keila staadion, buss A. Le Coq Arenal 16:45
23.04. kell 17:30 Keila Staadion, buss A. Le Coq Arenal 16:45
07.05. kell 17:30 Keila staadion või TNTK staadion /sõltub kevade saabumisest
21.05. kell 17:30 TNTK, Tallinn
04.06. kell 17:30 TNTK, Tallinn
16.07. kell 17:30 TNTK, Tallinn
30.07. kell 17:30 TNTK, Tallinn

Eesti U-15, U-17 ja U-19 koondiste ühendatud nimekiri on järgmine:
1. Gertrud ALATARE 21.10.1994, Paide Linnanaiskond
2. Maarja VIRULA 20.12.1995, Pärnu JK
3. Liis LEPIK 2.10.1994, FC Flora
4. Grete OJALA 1.10.1994, Pärnu JK
5. Katrin VEERME 23.04.1997, FC Levadia
6. Marge PURU 6.12.1994, JK Tulevik
7. Laura PAAS 5.12.1994, JK Tulevik
8. Maria ORAV 7.04.1996, Nõmme JK Kalju
9. Kärt MERE 7.05.1994, FC Flora
10. Gerli ISRAEL 7.02.1995, FC Flora
11. Vlada KUBASSOVA 23.08.1995, FC Levadia
12. Ragne HINDRIMÄE 15.10.1995, FC Flora
13. Kelly ROSEN 23.11.1995, FC Flora
14. Lisa-Marie NÜÜD 8.05.1995, FC Flora
15. Heddi PRUUL 7.02.1995, FC Kuressaare
16. Meline SIRKEL 1.03.1995, Nõmme JK Kalju
17. Karoliine MAALINN 3.06.1995, Pärnu JK
18. Mari TEPPAN 30.10.1996, JK Kalju Nõmme
19. Madli SCHWITZKOWSKI 24.01.1997, Nõmme JK Kalju
20. Saron LÄÄNMÄE 9.05.1996, FC Flora
21. Gerli KASK 8.05.1996, Pärnu JK
22. Anett VILIPUU 25.09.1996, Nõmme JK Kalju
23. Heleri ALLIKSOO 21.04.1996, Pärnu JK
24. Liisa TAMMSAAR 8.01.1996, Pärnu JK
25. Kätlin JÜRGENSON 2.08.1996, FC Flora
26. Ketlin SAAR 2.05.1997, Pärnu JK
27. Sandra HANSEN 3.08.1997, Nõmme JK Kalju
28. Sandra REIVIK 30.04.1997, FC Flora
29. Kristin RIIBERK 6.11.1997, FC Flora
30. Vidri MÄGISTE 9.03.1997, FC Flora
31. Alina VIŠENKOVA 5.02.1996, JK Sillamäe Kalev
32. Linda USTA 29.04.1997, Pärnu JK
33. Kairi ÕISMA 14.09.1997, Pärnu JK
34. Elizaveta RUTKOVSKAJA 9.12.1997, Pärnu JK
35. Jennifer SMIRNOV 12.09.1997, Pärnu JK
36. Hanna-Stina MERISTE 3.06.1997, Nõmme JK Kalju
37. Anett KADASTU 25.09.1997, Nõmme JK Kalju
38. Darja BARSUKOVA 29.07.1996, FC Ajax
39. Annemari PRUUL 25.01.1996, FC Kuressaare
40. Janeli JAANSEN 7.03.1996, Nõmme JK Kalju
41. Lisette TAMMIK 14.10.1998, JK Kotkad
42. Sarah Brigitta KASEMAA 11.04.1996, Nõmme JK Kalju
43. Deivi ABEL 29.02.1996, Nõmme JK Kalju
44. Jana AHVEN 21.04.1996, FC Ajax
45. Brit-Maria TAEL 03.09.1995, JK Kalev*

27.03.2012 21:48








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.