KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga V vooru eelvaated
Pühapäeval toimub Esiliigas V mänguvoor. Kell 14:00 algavates mängudes võõrustab FC Puuma Tallinna FC Levadia duublit, Pärnu Linnameeskond Kiviõli Tamme Autot ja Rakvere JK Tarvas Tartu meeskonda SK 10.

Kaks mängu algavad kell 17:00. Tabelijuht Tallinna FC Flora II võtab vastu FC Infoneti ja Tartu JK Tammeka II Kohtla-Järve FC Lootuse.

Esiliiga V voor. Pühapäeval, 1. aprillil:

1.04. kell 14.00 Lasnamäe SPK kunstmuruväljak (Peterburi 15, Tallinn)
FC PUUMA - TALLINNA FC LEVADIA II

FC Puuma tegevjuht Vitali Kobašov: "Kolmapäevane mäng FC Infonetiga näitas, et tehtud koosseisu ja metoodika muudatused olid õiged. Kahjuks ei saa meid eelseisvas mängus erinevatel põhjustel aidata mitmed põhimängijad. Aga hooaeg on pikk ja sedalaadsed probleemid tulevad veel ette, samas ülesanded hooajaks on püstitatud ja hoiame neist kinni. FC Levadia duubel on tõsine vastane, aga me mängime sama jalgpalli, mis mängisime viimases mängus."

Mängija Vsevolod Berzinš: "Tuleb mäng raske vastasega, sest iga duubli mängija tahab näidata, et ta on põhimeeskonna väärt. Viimases mängus näitas meie meeskond head jalgpalli ja see annab lootust, et suudame mängida head jalgpalli, mida me oleme mänginud viimastel aastatel. Minu viimane mäng oli hea ja loodan, et heade mängude jada jätkub ning suudan ka väravaid lüüa. Meie moto - näidata ilusat jalgpalli, mis meeldib pealtvaatajatele."

FC Levadia II peatreener ARGO ARBEITER: "Jällegi on põhjust viimase mängu üle tõsiselt mõelda ja järeldusi teha. Peame vältima eksimusi. FC Puuma vastu tuleb võitluslik mäng ja me üritame võitude teele tagasi pöörduda."

Mängija ALBERT TAAR: "Kaotuse järel tuleb ennast kokku võtta ja järgmises mängus paremini esineda."

Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Roland Meritee, Reelika Turi


1.04. kell 14.00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - KIVIÕLI TAMME AUTO

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: "Kuigi meil on palju vigastatuid ja teistel põhjustel puudujaid, peame ja tahame teha kodupubliku ees hea ja võitlusliku mängu. Eesmärk on saada ka koduväljakul esimene võit."

Mängija Indrek Oja: "Kolmas kodumäng Kiviõli Tamme Auto vastu, siiani oleme kodus kesiselt esinenud ja kuna pole suutnud saada ühtegi punkti, siis kindlasti tahame seda muuta, ja usun et kõigil meestel on see mõttes ning eelmisest mängust saadi ehk jõudu ja tahet juurde. Kindlasti ootaks ka kodufännide toetust nind loodame et suudame kolm punkti siiski koju jätta."

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Pärnu vastu lähme teadmisega, et meil tuleb võtta kindlasti võit. Vähemaga ei saa ilmselgelt rahule jääda, kuigi pärnakad on üllatusteks võimelised."

Mängija Dmitri Vorobjov: "Pärnu on tugev vastane, peame seda mängu väga tõsiselt võtma, kui tahame saavutada positiivset tulemust."

Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Ago Kärtmann, Reigo Teearu


1.04. kell 14.00 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67)
RAKVERE JK TARVAS - TARTU SK 10

JK Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Kõik sõltub sellest, et kuidas suudame taastuda kolmapäevasest mängust. Loodame, et meid on toetamas suur hulk meie suurepäraseid fänne!"

Mängija Rainer Võsaste: "Mäng toimub küll 1.aprillil, aga meie nalja tegema ei lähe. Tahame pakkuda oma fännidele korraliku elamuse ning võtta kodumängust võidupunktid!"

SK 10 peatreener Andrei Tjunin: "Võistkond võtab hoogu ja iga kohtumisega mängupilt paraneb - aga kindlasti vajab paranemist võimaluste realiseerimine. Kolmapäeval Flora II vastu oli meil mitu 100% võimalust, aga tulemus on teada - 0:1. Loodame, et mänguni Rakverega lihvime rünnaku lõpetamise oskused ning suudame mängus tekkivaid võimalusi realiseerida."

Mängija Tanel Joosep: "Pühapäeval ootab meid ees tugev vastane, kes mängib kodus. Usun, et kui ees suudame oma momendid ära lüüa, siis tuleme Rakverest tagasi kolme punktiga."

Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Marto Kiisk


1.04. kell 17.00 Sportland Arena (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - FC INFONET

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: "Meil on järjest tugevad mängud. SK 10 mängis väga hästi, saime suurepärase mängu arenguks. Tööd on palju tehtud ja teame, mis suunas edasi minna. FC Infonet on tugev, peame tegema õiged otsused juba enne mängu, et saavutada edu."

Mängija Ragnar Piir: "Mäng ühe tugevaima vastasega tõotab tulla kindlasti agressiivne ja tuline, aga saime eelmisest mängust hea emotsiooni ja üritame jätkata oma kaotusteta seeriat ja kindlustada oma liidripositsiooni. Selleks peame mängujoonisest kinni hoidma ja säilitama külma pead ja loogilisi lahendusi kuni lõpuvileni."

FC Infoneti tegevjuht Aleksandr Altosar: "Kahju oli kaotada punkte kodumängus, kuid samas on sellised mängud kasulikud analüüsi tegemiseks ja vigade parandusteks. Järgmine kohtumine on Esiliiga praeguse liidriga ning see kõneleb juba paljust. Mäng liidriga nõuab distsiplineeritust ja kõikide mängu eel, peatreeneri poolt, läbi võetud olukordadest kinnipidamist. Meeldivaks asjaoluks on see, et saame mängida uue kunstmuruga väljakul, kuid eesmärk on siiski mängust rõõmu tundmise kõrval ka kolm punkti lisamine meie arvele, et mitte jääda liidritest maha."

Mängija Andrei Kalimullin: "Kaks kohtumist järjest oleme hoidnud taga nulli, ning see rõõmustab väga. Järgmise kohtumise vastane on tükk maad tõsiseltvõetavam, kui eelmised kolm, mis tähendab, et me peame tegutsema kaitses palju distsiplineeritumalt. Kui meil õnnestub see teoks teha, siis jääb alles vaid realiseerida oma väravamomendid, mida võib-olla ei tule palju, kuid siiski piisavalt."

Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Kristo Külljastinen, Veiko Mõtsnik


1.04. kell 17.00 Tartu Annelinna kunstmuru (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS

JK Tammeka II peatreener Ivan O'Konnel-Bronin: "Kui suutsime eelmine nädalavahetus oma võiduarve avada, siis püüame seda kindlasti ka jätkata. FC Lootus on varem ka Meistriliigas pallinud ning neid ei tohiks kindlasti alahinnata. Püüame kodupubliku ees kolm punkti koju jätta."

Mängija Martin Naggel: "Möödunud mängus Levadia II vastu teenisime oma selle hooaja esimese võidu. Kohtla-Järve Lootus pole küll sel hooajal veel punkte eriti teeninud, kuid neid ei saa kindlasti alahinnata - mängisid nad alles hiljuti veel Meistriliigas. Sellest hoolimata lähme mängule vastu võidumõtetega, mängime kindlasti lähtuvalt oma tavapärasest taktikast ja kui meeskonnal õnnestub vastastest rohkem väravaid lüüa, siis on vajalikud kolm punkti meie!"

FC Lootuse peatreener Andrei Škaleta: "Kohutav hooaja algus meie jaoks. Kindlasti peame midagi muutma ja selle kallal teemegi tööd."

Mängija Aleksandr Zahharenkov: Siin ei ole midagi kommenteerida - üritame esimesed punktid kirja sada."

Peakohtunik: Silver Sepp
Abikohtunikud: Martin Lember, Egerd Pajustik

31.03.2012 16:20
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.