KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Flora II kaotas Esiliigas punkte, SK 10 jätkab teisena
Tallinna FC Flora II kaotas jalgpalli Esiliigas teistkordselt punkte, tehes võõral väljakul 0:0 viigi Tallinna FC Levadia duubelmeeskonnaga.

Sellele vaatamata jätkab Flora II liidrikohal, olles teeninud kuuest mängust 14 punkti. Teisel kohal ja Meistriliiga kursil jätkab uustulnuk Tartu SK 10, kes purustas võõrsil 4:0 Kohtla-Järve Lootuse. Aleksei Mamontov lõi tartlaste kasuks kaks, Tarvo Laurson ja Olari Perlin ühe värava.

SK 10 kannul püsib mullu üleminekumänge mänginud FC Infonet. Tallinlased jäid Rakvere Tarva vastu Mikk Mehikese 23. minuti väravast küll kaotusseisu, ent Sergei Tasso tabamused 47. ja 68. minutil kallutasid vaekausi Infoneti kasuks. Tarva šansse viigistada kärpis Siim Rannamäe eemaldamine 75. minutil.

Eelmisel sügisel üleminekumängudes kohtunud Tartu JK Tammeka II ja Pärnu Linnameeskond leppisid seekord 0:0 viiki. Kuuenda vooru mäng Kiviõli Tamme Auto ja FC Puuma vahel toimub 8. septembril.

Flora II on liidrina kogunud 14 punkti (6 mängust), nende järel on SK 10 11 (6), Infonet 10 (5), Tammeka II 8 (5), Tarvas 8 (6), Pärnu 6 (6), Puuma 5 (5), Levadia II 5 (6), Kiviõli 2 (2) ja Lootus -4 (5) punktiga.

Esiliiga VI voor. Pühapäeval, 8. aprillil:

8.04. kell 14:00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET - RAKVERE JK TARVAS  2:1 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 48., 68. Sergei Tasso - 23. Mikk Mehike
Hoiatused: 53. Sergei Tasso, 60. Maksim Lipin - 19. Tarmo Rebane, 54., 75. Siim Rannamäe, 70. Joonas Ljaš, 89. Toomas Kiis
Eemaldamine: 75. Siim Rannamäe

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 6-Kovtunovitš (34. 19-Vassiljev), 4-Avilov, 17-Kuslap, 16-Mones, 10-Gurtšioglujants, 12-Tasso (83. 15-Ginzburg), 20-Lipin, 9-Harin (64. 18-Ogorodnik), 11-Kouadio (66. 7-Demutski).
Varus: 15-Ginzburg, 18-Ogorodnik, 7-Demutski, 14-Muraveiko, 87-Andreev, 19-Vassiljev.

JK Tarvas: 30-Sahkur, 15-Rannamäe, 4-K. Saar, 18-M. Saar, 19-Rebane, 11-T. Kiis, 91-Hang, 22-Ljaš, 2-Aunapuu, 17-A. Tovstik, 28-Mehike (46. 32-Kuusik).
Varus: 32-Kuusik, 1-Sander Susi, 21-Lõhe, 7-Võsaste.

Mänguolud: +1, pilves sademeteta ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 101
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Marto Kiisk


8.04. kell 14:00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuru (Altserva 6, K-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - TARTU SK 10  0:4 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 23., 82. Aleksei Mamontov, 66. Tarvo Laurson, 79. Olari Perlin
Hoiatus: 83. Andrei Jõgi

FC Lootus: 1-Kuznetsov, 16-Aksjonov (84. 19-Apet), 18-Zahharenkov, 20-Starovoitov, 15-Jõgi, 13-Gabinet, 6-D. Smirnov, 11-Kulikov, 21-V. Smirnov (73. 4-Škaleta), 17-Kavaliou, 9-Tjapkin (76. 10-Kevin Kaivoja).
Varus: 10-Kevin Kaivoja, 19-Apet, 4-Škaleta, 5-Vigovski.

SK 10: 34-Serdjuk (87. 1-Ojaste), 15-Vallades, 11-Aleksejev, 19-Borissov, 32-Gutak, 10-Mamontov (87. 6-Koppel), 23-Tjunin (84. 7-Mikheim), 22-Daniljuk (87. 2-Hansi), 24-Laurson, 8-Pruttšenko (71. 14-Derjabins), 12-Perlin.
Varus: 1-Ojaste, 14-Derjabins, 2-Hansi, 6-Koppel, 7-Mikheim.

Mänguolud: 0, kergelt lumesajune ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 35
Peakohtunik: Raul Kaivoja
Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Marger Pormann


8.04. kell 17:00 Tartu Annelinna kunstmuru (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - PÄRNU LINNAMEESKOND  0:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 23. Kristjan Vomm, 72. Kevin Anderson, 90.+3. Siim Sillaots - 20. Envar Lauter, 42. Robert Kirss

JK Tammeka II: 33-Lukjanov, 19-Saluoks, 5-Sillaots, 77-Vomm, 11-Vilt (86. 17-Suurpere), 97-Lorenz (46. 88-Paabut), 98-M. Valtna, 92-Vanaveski (65. 20-Lubi), 10-Peedo (71. 7-Njeukam), 94-K. Anderson (81. 8-Paju), 14-Ivanov.
Varus: 1-Sütt, 30-Larin, 20-Lubi, 17-Suurpere, 7-Njeukam, 88-Paabut, 8-Paju.

Pärnu LM: 22-Põldemaa, 14-Saal, 3-Voznjuk, 2-Vihmoja, 11-Pärnat, 7-Lauter, 8-Tekko, 13-Korn, 10-Kirss, 9-Kaas (83. 21-Issakov), 20-Mangusson (60. 15-Anissimov).
Varus: 1-Saluste, 15-Anissimov, 21-Issakov.

Mänguolud: +1, kerge lumesadu; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 79
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Egerd Pajustik


8.04. kell 19:30 Maarjamäe kompleksi kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TALLINNA FC FLORA II 0:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 50. Kevin Ingermann, 77. Harles Läst - 80. Anton Hmelnitski, 85. Roman Sobtšenko

FC Levadia II: 1-Tamme, 11-Läst, 17-Chuikov, 24-Ingermann, 22-Heliste, 20-Raudsepp, 19-Vuks (81. 18-Aasmäe), 25-Ustaal (66. 27-Välja), 7-Paur, 28-T. Laurits (72. 16-Jürisson), 15-Saarlas (46. 9-Koger).
Varus: 12-Valma, 9-Koger, 16-Jürisson, 4-Hagberg, 18-Aasmäe, 27-Välja.

FC Flora II: 1-Toom, 2-Hmelnitski, 16-Vent, 4-Piir, 5-Mataloja, 10-Lepistu, 18-Laabus, 7-Rando Leokin (69. 9-Raido Leokin), 13-Pikkor (69. 20-Gavrilov), 17-Sobtšenko, 15-Karpov (74. 11-Knjazev).
Varus: 12-Gurnik, 3-Aloe, 20-Gavrilov, 6-Kubber, 9-Raido Leokin, 11-Knjazev.

Mänguolud: +3, loojuv päike; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 64
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Kaur Lillipuu, Roland Meritee

Liiga tabel 8. aprilli seisuga:
1 Tallinna FC Flora II 6 4 2 0 10:3 14
2 Tartu SK 10 6 3 2 1 11:4 11
3 FC Infonet 5 3 1 1 7:6 10
4 Tartu JK Tammeka II 5 2 2 1 9:5 8
5 Rakvere JK Tarvas 6 2 2 2 8:8 8
6 Pärnu Linnameeskond 6 1 3 2 6:9 6
7 FC Puuma 5 1 2 2 4:6 5
8 Tallinna FC Levadia II 6 1 2 3 7:10 5
9 Kiviõli Tamme Auto 2 0 2 0 4:4 2
10 Kohtla-Järve FC Lootus 5 0 0 5 3:14 -4

Esiliiga edukamaim väravalööja 8. aprilli seisuga:
4 - Olari Perlin (Tartu SK 10)

Meeskondade kõik väravalööjad 8. aprilli seisuga:
Tartu SK 10 (11)
Olari Perlin 4, Aleksei Mamontov 2, Aleksandr Pruttšenko 2, Tarvo Laurson 2, Mihkel Mikheim 1
Tallinna FC Flora II (10)
Rando Leokin 2, Karol Mets 2, Raiko Karpov 2, Anton Hmelnitski 1, Brent Lepistu 1, Ivo-Henri Pikkor 1
omavärav: Alari Tovstik (JK Tarvas)
Tartu JK Tammeka II (9)
Meelis Meisalu 3, Georgi Ivanov 2, Jürgen Lorenz 1, Gael White Njeukam 1, Mikk Valtna 1, Aleksei Larin 1
Rakvere JK Tarvas (8)
Henri Hang 3, Mikk Mehike 3, Joonas Ljaš 1, Siim Rannamäe 1
Tallinna FC Infonet (7)
Sergei Tasso 2, Maksim Lipin 1, Aleks Mones 1 , Andrei Kalimullin 1, Kouakou Fabrice Elysee Kouadio 1, Aleksei Demutski 1
Tallinna FC Levadia II (7)
Anton Chuikov 3, Taavi Laurits 1, Karl Johann Reitalu 1, Nikita Koger 1, Kaspar Paur 1
Pärnu Linnameeskond (6)
Envar Lauter 2, Kris Korn 1, Robert Kirss 1, Gerth Kaas 1, Albert Anissimov 1
Tallinna FC Puuma (4)
Sten Teino 2 , Andre Järva 1, Ian-Erik Valge 1
Kiviõli Tamme Auto (4)
Anatoli Lõsanov 2, Eduard Ratnikov 2
Kohtla-Järve FC Lootus (3)
Deniss Tjapkin 1, Andrei Jõgi 1, Anton Semjonov 1

08.04.2012 09:53








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.