KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga 7. vooru tulemused
Keskses kohtumises kaotas Tartu SK 10 kodus 1:2 FC Infonetile. Liider Tallinna FC Flora II võitis suurelt 4:0 Kiviõli Tamme Autot.

1:1 viigiga lõpetasid FC Puuma ja Tartu JK Tammeka II. Rakvere JK Tarvas alistas Henri Hangi kahe värava abiga Tallinna FC Levadia II 2:1 ning Pärnu Linnameeskond 2:0 Kohtla-Järve FC Lootuse.

Tabelit juhib endiselt Tallinna FC Flora II, järgnevad FC Infonet ja Tartu SK 10. Turniiri parimad väravalööjad on Olari Perlin SK 10-st ja Henri Hang Tarvasest 5 löödud väravaga.

Esiliiga VII voor. Kolmapäeval, 11. aprillil:

11. aprillil kell 18:45 Lasnamäe SPK kunstmuruväljak (Peterburi 15, Tallinn)
FC PUUMA - TARTU JK TAMMEKA II  1:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 90.+2. Kevin Kauber - 64. Mikk Valtna
Hoiatused: 66. Kert Haavistu - 28. Meelis Meisalu, 36. Robin Saluoks

FC Puuma: 1-Mališauskas, 24-Kurlõtškin (64. 21-Bilinski), 4-Heintare, 15-Jädal, 2-Roosimets, 27-Marin (89. 16-Valge), 14-Haavistu (90. 20-Gassimov), 7-Teino, 3-Remmelgas, 25-Järva (64. 26-Kauber), 11-Tšernei.
Varus: 21-Bilinski, 16-Valge, 26-Kauber, 20-Gassimov, 23-Dadonov, 50-Rimmel, 9-Tammerik.

JK Tammeka II: 33-Lukjanov, 18-Vomm, 2-Sillaots, 3-Saluoks, 5-Vanaveski, 6-Vilt, 17-M. Valtna, 11-Meisalu, 13-Lubi, 10-Peedo (64. 8-Paju), 9-Paabut.
Varus: 1-Sütt, 8-Paju.

Mänguolud: +8, pilvealune päike; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 53
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Marek Lillmaa


11. aprillil kell 18:45 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  2:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 70. Envar Lauter, 72. pen. Tauno Tekko
Hoiatus: 28. Denis Tjapkin

Pärnu LM: 22-Põldemaa, 5-Eier, 23-Oja, 2-Vihmoja, 3-Voznjuk, 8-Tekko, 6-Lepik, 7-Lauter (90. 16-Söötmaa), 9-Kaas (78. 21-Issakov), 10-Kirss (71. 11-Pärnat), 15-Anissimov (62. 20-Mangusson).
Varus: 1-Saluste, 11-Pärnat, 16-Söötmaa, 14-Saal, 20-Mangusson, 21-Issakov, 13-Korn.

FC Lootus: 22-Kuznetsov, 20-Starovoitov, 6-D. Smirnov, 11-Kulikov, 17-Kavaliou, 7-Petjukevitš, 4-Škaleta, 5-Vigovski, 10-Kaivoja (88. 19-Apet), 9-Tjapkin, 12-Komšin.
Varus: 19-Apet, 2-Aksjonov.

Mänguolud: +9, vahelduv pilvisus; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 140
Peakohtunik: Ago Kärtmann
Abikohtunikud: Reigo Teearu, Tiit Kivisild


11. aprillil kell 18:45 Rakvere kunstmurustaadion (Võidu 67)
RAKVERE JK TARVAS - TALLINNA FC LEVADIA II  2:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 48., 51. Henri Hang - 67. Ola Lennart Hagberg
Hoiatused: 29. Mikk Mehike - 52. Anton Chuikov, 54. Oliver Heliste, 87. Valjo Kütt
19. minutil tõrjus Priit Pikker Joonas Ljaši löödud penalti

JK Tarvas: 1-Sahkur, 4-K. Saar, 18-M. Saar, 26-E. Tovstik, 11-T. Kiis, 22-Ljaš (76. 21-Lõhe), 2-Aunapuu, 17-A. Tovstik, 32-Kuusik (69. 7-Võsaste), 28-Mehike, 91-Hang.
Varus: 7-Võsaste, 21-Lõhe, 30-Sander Susi, 24-Ööpik, 16-Kaasik, 8-Münter.

FC Levadia II: 12-Pikker (46. 1-Tamme), 20-Läst (73. 5-Kütt), 17-Chuikov, 4-Hagberg, 22-Heliste, 25-Elhi, 16-Ustaal (58. 27-Välja), 15-Martõnov (42. 19-Vuks), 7-Paur, 9-Koger, 28-T. Laurits (46. 18-Aasmäe).
Varus: 1-Tamme, 27-Välja, 19-Vuks, 18-Aasmäe, 5-Kütt.

Mänguolud: +8, pilvealune päike; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 111
Peakohtunik: Raul Kaivoja
Abikohtunikud: Marger Pormann, Dmitri Vinogradov


11. aprillil kell 18:45 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II - KIVIÕLI TAMME AUTO  4:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 42. Ivo-Henri Pikkor, 55. Raido Leokin, 66. Juri Gavrilov, 68. Albert Prosa
Hoiatused: 63. Ivo-Henri Pikkor - 62. Denis Suvorikov

FC Flora II: 1-Aksalu, 5-Hmelnitski (72. 15-Aloe), 11-Jahhimovitš, 4-Piir, 2-Mataloja, 10-Lepistu (72. 7-Kubber), 3-Laabus, 20-Rando Leokin, 13-Pikkor (65. 8-Gavrilov), 16-Raido Leokin, 14-Belov (46. 6-Prosa).
Varus: 21-Gurnik, 15-Aloe, 8-Gavrilov, 17-Sobtšenko, 6-Prosa, 9-Karpov, 7-Kubber.

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 6-Hepner (46. 20-Izotov), 15-A. Lõsanov, 8-Suvorikov, 12-Apalinski, 9-Kirilov, 4-Ratnikov, 14-N. Lõsanov (86. 18-Šabanov), 7-Tarassenkov (79. 5-Russakov), 10-R. Gurbanov, 11-Starkopf (72. 17-Šatov).
Varus: 21-T. Gurbanov, 20-Izotov, 19-Tukmatšov, 18-Šabanov, 17-Šatov, 5-Russakov, 22-Parpauts.

Mänguolud: +8, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Joonas Jaanovits, Reelika Turi


11. aprillil kell 18:45 Tartu Annelinna kunstmuru (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU SK 10 - FC INFONET  1:2 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad: 90.+1. Olari Perlin - 15., 45. Kouakou Fabrice Elysee Kouadio
Hoiatused: 57. Roman Daniljuk, 71. Mihhail Gutak - 38. Vladislav Ogorodnik

SK 10: 1-Ojaste, 32-Gutak, 11-Aleksejev, 19-Borissov, 5-Joosep (62. 14-Derjabins), 10-Mamontov, 23-Tjunin (50. 7-Mikheim), 22-Daniljuk, 12-Perlin, 24-Laurson (75. 2-Hansi), 8-Pruttšenko.
Varus: 2-Hansi, 14-Derjabins, 7-Mikheim, 4-Lazarenkov.

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 9-Harin (43. 7-Demutski), 10-Gurtšioglujants (78. 27-Granovskis), 11-Kouadio (78. 15-Ginzburg), 12-Tasso (67. 6-Kovtunovitš), 16-Mones, 17-Kuslap, 18-Ogorodnik (46. 19-Vassiljev), 20-Lipin.
Varus: 87-Andreev, 6-Kovtunovitš, 7-Demutski, 14-Muraveiko, 15-Ginzburg, 19-Vassiljev, 27-Granovskis.

Mänguolud: +10, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Silver Sepp
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Egerd Pajustik

Liiga tabel 11. aprilli seisuga:
1 Tallinna FC Flora II 7 5 2 0 14:3 17
2 FC Infonet 6 4 1 1 9:7 13
3 Tartu SK 10 7 3 2 2 12:6 11
4 Rakvere JK Tarvas 7 3 2 2 10:9 11
5 Tartu JK Tammeka II 6 2 3 1 10:6 9
6 Pärnu Linnameeskond 7 2 3 2 8:9 9
7 FC Puuma 6 1 3 2 5:7 6
8 Tallinna FC Levadia II 7 1 2 4 8:12 5
9 Kiviõli Tamme Auto 3 0 2 1 4:8 2
10 Kohtla-Järve FC Lootus 6 0 0 6 3:16 -4

Esiliiga parimad väravalööjad 11. aprilli seisuga:
5 - Olari Perlin (Tartu SK 10)
5 - Henri Hang (Rakvere JK Tarvas)

Meeskondade kõik väravalööjad 11. aprilli seisuga:
Tallinna FC Flora II (14)
Rando Leokin 2, Karol Mets 2, Raiko Karpov 2, Ivo-Henri Pikkor 2, Anton Hmelnitski 1, Brent Lepistu 1, Raido Leokin 1, Juri Gavrilov 1, Albert Prosa 1
omavärav: Alari Tovstik (JK Tarvas)
Tartu SK 10 (12)
Olari Perlin 5, Aleksei Mamontov 2, Aleksandr Pruttšenko 2, Tarvo Laurson 2, Mihkel Mikheim 1
Rakvere JK Tarvas (10)
Henri Hang 5, Mikk Mehike 3, Joonas Ljaš 1, Siim Rannamäe 1
Tartu JK Tammeka II (10)
Meelis Meisalu 3, Georgi Ivanov 2, Mikk Valtna 2, Jürgen Lorenz 1, Gael White Njeukam 1, Aleksei Larin 1
Tallinna FC Infonet (9)
Kouakou Fabrice Elysee Kouadio 3, Sergei Tasso 2, Maksim Lipin 1, Aleks Mones 1 , Andrei Kalimullin 1, Aleksei Demutski 1
Pärnu Linnameeskond (8)
Envar Lauter 3, Kris Korn 1, Robert Kirss 1, Gerth Kaas 1, Albert Anissimov 1, Tauno Tekko 1
Tallinna FC Levadia II (8)
Anton Chuikov 3, Taavi Laurits 1, Karl Johann Reitalu 1, Nikita Koger 1, Kaspar Paur 1, Ola Lennart Hagberg 1 
Tallinna FC Puuma (5)
Sten Teino 2 , Andre Järva 1, Ian-Erik Valge 1, Kevin Kauber 1
Kiviõli Tamme Auto (4)
Anatoli Lõsanov 2, Eduard Ratnikov 2
Kohtla-Järve FC Lootus (3)
Deniss Tjapkin 1, Andrei Jõgi 1, Anton Semjonov 1
11.04.2012 14:19








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.