KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga VIII vooru eelvaated
Pühapäeval on Esiliigas kavas neli VIII vooru mängu. Kell 14:00 võõrustab Kohtla-Järve FC Lootus FC Infonetti ja Tallinna FC Levadia II Tartu meeskonda SK 10.

Kaks mängu algavad kell 17:00. Pärnu Linnameeskond mängib FC Puumaga ja Tartu JK Tammeka II liidri Tallinna FC Flora II-ga. Kohtumine Kiviõli Tamme Auto ja Rakvere JK Tarva vahel mängitakse alles 13. oktoobril.

Esiliiga VIII voor. Pühapäeval, 15. aprillil
:

15. aprillil kell 14:00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuru (Altserva 6, K-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - FC INFONET

FC Lootuse peatreener Andrei Škaleta: "Infonet on hästi organiseeritud jalgpalliklubi, meeskond ilma nõrkade kohtadeta, kellel on takr ja kogenud treener. Tuleb raske mäng ja proovime näidata, et oskame ka jalgpalli mängida."

Mängija Grigori Tipukin: "On vaja anda endast 200%, et näidata korraliku tulemuse."

FC Infoneti tegevjuht Aleksandr Altosar: "Peale võidumängu on meeleolu alati hea, peale kahte järjestikkust võitu tuleb isu vaid võita ja võita. Kõik teavad, kui raske on mängida võõrsil meeskondadega Ida-Virumaalt ning peale selle on Lootus praegu ka nagu haavatud loom seoses miinustega liigatabelis. Püüame mitte saada tulevase vastase esimeseks ohvriks. Selleks on vaja, nagu ka kahes eelnevas kohtumises, valmistuda ette ning täita lõpuni treeneri antud korraldusi, kes tunneb iga mängu võitmise võtit. Meeskond teab, kuivõrd oluline on punkte mitte kaotada ning selle tõttu usun, et meelestatusega probleeme ei teki."

Ründaja Manucho: "Lõin eelmises mägus kaks väravat ning aitasin meeskonnal võita meie jaoks väga olulises kohtumises. Mina tean vast kõige paremini, kuidas mängida Lootusega, kuna veetsin seal pool eelmisest hooajast. Nagu iga mängija puhul, kes on olnud minu olukorras, tahaks väga lüüa väravat oma eelmise meeskonna võrku. Seda enam, et meil on vaja liiga liider kinni püüda ning eksida ei tohi."

Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Veiko Mõtsnik


15. aprillil kell 14:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TARTU SK 10

FC Levadia II peatreener ARGO ARBEITER: "Ootame taas väga rasket mängu. Meie read on vigastatute tõttu hõredad, aga sellele vaatamata on mängijad võitlusvaimu täis. Üritame oma tulemusi parandada."

Mängija RAIN AASMÄE: "Seni pole meil Esiliigas hästi läinud ja nüüd on viimane aeg võidud tabelisse saada. Pead me norgu ei lase!"

SK 10 peatreener Andrei Tjunin: "Statistika näitab, et võõrsil mängime paremini kui kodus - nüüd vajame võitu et liidrite seas püsida."

Mängija Aleksejs Derjabins: "Iga mäng on meie jaoks tähtis. Eelmine mäng nätas, et peame kohe esimesest minutist korralikult keskenduma. Kui teeme hea mängu alguse, siis võidame!"

Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Marek Lillmaa


15. aprillil kell 17:00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - FC PUUMA

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: "Eelmine aasta saime Puuma vastu kaks hädist viiki. Ja ega seegi kord meil lihtne ei ole seoses sellega, et Vändra mehed meid aidata ei saa ja vigastatute nimekiri aina pikeneb. Tõestada saavad ja enda taset näidata need mängijad kes on siiani vähem mänguaega saanud."

Mängija Tauno Tekko: "Juba klišeeks muutuv lause "tuleb teha mängust õiged järeldused." Kuid, millegipärast ei ole meie mäng nii ilus kui võiks olla. Tähelepanu tuleb pöörata lihtsatele mänguelementidele - söötmistele, omaks võtmistele ja avanemistele. Kolmapäeval saime kolm punkti kätte ja loodan, et suudame ka seekord omasid rõõmustada. FC Puuma on tugev vastane kellega tuleb kindlasti väga raske mäng. Eelmine hooaeg ei suutnudki kordagi Puumat alistada. Seega peame olema mänguks 100% valmis ja olema täielikult keskendatud terve mäng. Sooviksin tänada ka meie fänne toetamise eest ja kui teete vähemalt sama palju häält kui kolmapäeval, annab see meile väljakul palju juurde!"

FC Puuma tegejuht Vitali Kobašov: "Loodan, et selle nädala kolmas mäng näitab, et õiged järeldused on tehtud. Jätkame oma tööd, et vältida libastumisi. Tahame igas mängus näidata midagi uut, mis on trennides õpitud ning parim selgub pärast mängu!"

Mängija Vitas Mališauskas: "Vaadates eelmise aasta omavahelisi tulemusi näeme, et vastane ei ole meile kuidagi mugav. Vaadates juba selle aasta tulemusi näeme, et mäng tuleb väga raske. Püüame saavutada maksimaalne tulemus."

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Ago Kärtmann, Reigo Teearu


15. aprillil kell 17:00 Tartu Annelinna kunstmuru (Annemõisa 6, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - TALLINNA FC FLORA II

JK Tammeka II peatreener Ivan O'Konnel-Bronin: "Duubelmeeskondade vastu pöörame alati eriti tähelepanu. Loodame, et saame kokku hea koosseisu ja suudame võimalikult ilusat jalgpalli näidata."

Mängija Martin Naggel: "Hetke Esiliiga liidrit, FC Flora kahte, kes pole sel hooajal veel pidanud kaotusekibedust tundma, võib selle järgi ka kohtumise favoriidiks pidada. Tiheda mängudegraafiku tõttu saab olema oluliseks faktoriks see, kes suudab paremini eelmisest mängust taastuda või muul moel värskust väljakule tuua. Siiski usun, et saab olema huvitav ning mõlemapoolsete võimalustega mäng, kus võitjaks osutub see võistkond, kes suudab oma väravavõimalused paremini ära kasutada. Lisaks tasub arvestada tõsiasja, et vastased on ilmselt vägagi motiveeritud oma peatreenerile võidu näol sünnipäevakingitust tegema, kuid meie ülesandeks on sedapuhku tujurikkujateks olla"

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: "Tuleb huvitav mäng, saan sõita kodulinna kohtuma oma endiste õpilastega. Tartu peatreener käis eelmisel korral, kui külastasime Tartut, mängu vaatamas ja tõenäoliselt on ta teinud ka oma analüüsi. Proovime teda üllatada ja esineda hästi."

Mängija Brent Lepistu: "Oleme näidanud poistega, et Flora duubli mäng on järjest paremaks minemas ning oleme suutnud näidata meeskondliku ning mõtestatud mängu, kus kõik poisid täidavad oma ülesandeid suurepäraselt ja ma arvan, et selles on ka seisnenud meie edu hooaja alguses. Annelinna staadion on aga üsna kehvas seisus ning see võib meie mängu ohtu seada, sest tulemas on rohkem võitluslikum mäng kui muidu, aga ilma 3 punktita Tartust tagasi tulla me ei kavatse!"

Peakohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Silver Sepp
14.04.2012 11:36
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.