KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Pühapäeval mängitakse Esiliigas X vooru mänge
Ka Esiliigas tehakse algust teise ringi mängudega. Pühapäevases 10. voorus kohtuvad samad meeskonnad, kes eelmiseski voorus, vaid koduväljak on vahetunud.

Neli mängu algavad kell 14:00. Viljandi kunstmuruväljakul kohtuvad kohaliku Tuleviku II meeskond ja liider Kohtla-Järve FC Lootus, A. Le Coq Arena I muruväljakul lähevad vastamisi Tallinna FC Flora II ning Rakvere FC Flora. Pärnu Kalevi staadionil võõrustab kohalik JK Vaprus Valga FC Warriori meeskonda. Veel alustavad samal ajal Kiviõli linnastaadionil kohalik Tamme Auto ja Lasnamäe FC Ajax.

Vooru lõpetuseks võtab Tallinna FC Levadia duubel Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljakul kell 17:00 mõõtu Tallinna JK Legionilt.


Eesti 2009. a. Esiliiga X voor - pühapäev, 10. mai:

kell 14:00 Viljandi kunstmuruväljak (Ranna pst 7, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK II - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS

JK Tuleviku II peatreener Aivar Lillevere: "Tuleb teha viimase mängu vigadeparandus ja punktid vastaselt ära võtta."

Mängija Rain Tölpus: "Lähme kodupublikule näitama, et viimane mäng oli eksitus."

FC Lootuse peatreener Aleksei Žukov: "Ma olen kindel, et vastane teeb kõik selleks, et revanš võtta. Meie ülesanne on selleks valmis olla ja mitte seda lubada."

Mängija Valeri Smelkov: "Eelmises omavahelises mängus näitasid mõlemad meeskonnad head jalgpalli, aga meie võitsime. Seekord katsume eelmise mängu tulemust korrata."

Peakohtunik Eiko Saar
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Jaanus Nilp


kell 14:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - RAKVERE FC FLORA

Tallinna FC Flora II peatreener Urmas Kirs: "Juba möödunud aastal meie eelseisva vastase treenerina ütlesin, et Rakvere postel on peaaegu kõik olemas mängimaks kõrgemate kohtade pärast esiliigas. Kohaliku taustaga mängijad on hea tehnikaga ja füüsiliselt tugevad võitlejad ning ainukeseks probleemiks oli siis kõrgemal tasemel mängimise kogemuste puudumine. Igaljuhul teame, mida neilt oodata."

Mängija Janer Gorohhov: "Üritame parandada oma mängu, hoida taga null ja lahendada ees oma võimalused ära."

Rakvere FC Flora kaitsemängija Jaanus Kaasik: "Sel korral on siis vastaseks meie eelmise aasta treeneri Urmas Kirsi juhendatav meeskond. Soovime kindlasti hästi esineda ja näidata, et oleme aastaga teinud arengus sammukese edasi. Tõotab tulla põnev mäng, sest vastas on noor, perspektiivikas ja väga võitlushimuline meeskond ning neid on tüürimas väga hea treener."

Peakohtunik Jaan Roos
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Aivar Gutmann


kell 14:00 Pärnu Kalev staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS - VALGA FC WARRIOR

JK Vapruse peatreener Gert Olesk: "Esimene ring sai läbi ja kõik vastased on korra ära nähtud. Üritame jätkata võidukursil."

Mängija Ranet Lepik: "Tallinnas õnnestus meil võita. Valga on kindlasti viha täis ja tuleb meile tagasi tegema. Meie aga teeme kõik selleks, et "Sõdalasi" taas seljatada ka oma kodus."

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Mäng Pärnuga oli täielik pettumus. Peame seekord mängima paremini."

Mängija Jaan Kekišev: "Läheme Pärnusse vigu parandama."

Peakohtunik Gunnar Nuuma
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Rain Baumann


kell 14:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - LASNAMÄE FC AJAX

Tamme Auto peatreener Sergei Burov: "Arvan, et mäng tuleb äärmiselt tasavägine. See on meie esimene kohtumine koduplatsil ja me peame oma koduplatsi eelist kasutama, mängida hästi ja realiseerida oma väravavõimalused."

Mängija Aleksei Kurotškin: "Eelmise mänguga ei saa rahule jääda, kindlasti tahame ennast seekord parandada. Kodupubliku ees tahaks kindlasti kolm punkti võtta. Ootame sellest mängust nii ilusat esitust, kui ka positiivset tulemust."

FC Ajaxi peatreener Boriss Dugan: "Lõpuks ometi näitasime mängus kõike, mida oskame. Kiviõli tahab kindlasti revanši võtta, mis tähendab, et tulemas on väga väga raske mäng."

Mängija Andrei Borissov: "Loodan, et see mäng peegeldab seda, mida me oleme terve esimese ringi otsinud - head mängu."

Peakohtunik Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Tanel Kull


kell 17:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TALLINNA JK LEGION

Tänavusel hooajal Esiliigas ainsana kaotuseta jätkav ning mitmeid aastaid järjest Eesti tugevuselt teist liigat valitsenud FC Levadia duubel näitas oma võimu juba ka eelmisel nädalavahetusel, kui Tallinna Legion alistati 6:0. Nüüd tuleb sama vastasega madistada koduväljakul ja sobivate tulemuste korral on Levadia teisel ešelonil võimalus ka Esiliiga teravaimasse ladvikusse tõusta. Hooaega hästi alustanud Legion jageleb hetkel tabeli keskosas kuuenda positsiooni ümber. 

FC Levadia II peatreener Aleksandr Puštov: "Viimastes voorudes oleme oma mängu käima saanud. Nüüd ikka samas vaimus edasi."

Mängija Vladimir Gerassimov: "Vaatamata suurele võidule eelmisel nädalal ootame seekord tõsist ja põnevat lahingut. Loomulikult on eesmärgiks võit!"

TJK Legioni peatreener Viktor Passikuta: "Kohtume uuesti Levadiaga ja mälestused nädalatagusest mängust on kurvad. Tuleb leida oma vead ja püüda neid parandada."

Mängija Sergei Dõmov: "Raske on minna uuesti kokku meeskonnaga, kes nädal aega tagasi meid hävitas. Kuid loodan, et suudame seekord tasavägisema mängu pakkuda."

Peakohtunik Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Kaupo Õismaa, Tõnu Palts

09.05.2009 22:01
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.