KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XII vooru eelvaated
Pühapäeval on Esiliigas kavas XII vooru mängud. Keskses mängus kohtuvad kell 14 Lasnamäel liider FC Infonet ja Tartu SK 10. Samal ajal mängivad ka Tamme Auto ja FC Flora II, FC Lootus ja Pärnu LM ning Tammeka II ja FC Puuma.

Õhtul kell 17 lähevad Maarjamäel vastamisi FC Levadia II ja Rakvere Tarvas.

Esiliiga XII voor. Pühapäeval, 13. mail:

13. mail kell 14:00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET - TARTU SK 10

FC Infoneti esindaja Aleksandr Altosar: "On meeldiv võita suure skooriga oma kodupubliku ees. Järgmine kohtumine on ühe favoriidiga võitluses liigatabeli esimeste kohtade eest. Mäng Tartus näitas, et nende praegune kolmas koht on õiglane. Siiski usume isegi kaadrikaotustest olenemata, et meil õnnestub koguda 3 punkti ning kasvatada konkurentidega vahet veelgi."

Mängija Jevgeni Harin: "Kahe värava löömise järel loodan, et järgmises mängus tunnen end juba kindlamalt. Tartus oli meil viimastel minutitel üldsegi mitte lihtne, ja usun, et treener arvestab sellega koostades eeloleva mängu plaani. Endiselt realiseerime me liiga vähe oma väravavõimalusi, peame rohkem kontsentreeruma, et kasutada maksimaalselt ära kõik võimalused. Tahaks kindlasti kutsuda kõiki poolehoidjaid mängule ning mitte jätma vahele kohtumisi, kuna alati on kodupubliku ees väga meeldiv mängida."

SK 10 peatreener Andrei Tjunin: "Tuleb raske mäng, mille emotsionaalne väärtus on isegi rohkem, kui kolm punkti. Kui Infonet võidab, siis ilmselt on nad ühe jalaga Meistriliigas."

Mängija Ermo Ojaste: "Kahjuks ei suutnud me eelmisel omavahelisel mängul vastaste leegionäri Manuchot ohjeldada, tuli vastu võtta 1:2 kaotus. Aga nagu tabelist näha, oskame me väravaid lüüa, ning nüüd on ka tagasi ka meie kaitse tugitala Kalev Marten Raave, kes Infonetiga mängus puudus, ja kuigi meie vigastatud mängijate arv järjest tõuseb, ei ole meil mõtteski midagi alla 3 punkti."

Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Kaur Lillipuu, Tomi Rahula


13. mail kell 14:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - TALLINNA FC FLORA II

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Esimeses ringis saime Flora duubli käest valusa kaotuse, eks läheme seda tulemust parandama. Kodupubliku ees pole me veel võitu saavutanud, aga pühapäeval püüame seda viga parandada."

Mängija Dmitri Kirilov: "Vaatamata kogutud punktidele ja meenutades eelmist omavahelist kohtumist, on oodata võrdsete meeskondade heitlust."

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: „Olgugi, et meil läks Kiviõliga eelmine mäng väga hästi, on tegemist tugeva vastasega. Füüsiliselt üritame uuesti tõsta vormikõverat, eelmine mäng olime tugevad ja distsiplineeritud. Eesmärk on anda tugev lahing ja mängida edukalt."

Mängija Erkki Kubber: "Eelmine kord me neid võitsime, kindlasti lähme neid võitma ka seekord. Proovime enda mängu peale suruda, mängu domineerida, tekitada palju võimalusi ning neist ka palju ära lüüa, samalajal taga nulli hoides. Nii lihtne see hea mängu ja ka hea võidu valem ongi."

Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Veiko Mõtsnik


13. mail kell 14:00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadionil (Spordi 4).
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - PÄRNU LINNAMEESKOND

FC Lootuse peatreener Andrei Škaleta: "Pärnu alati mängib meie vastu suure tahtega ning suurepäärase häälestusega. Seda hooaega on nad alustanud kindlalt ning stabiilselt, mida ei saa öelda meie hooaja algusest. Endiselt vajame võitu, et mängijad saaksid võidurõõmu maitsta."

Mängija Dmitri Smirnov: "Eelseisev mäng tuleb väga raske, eelkõige psühholoogiliselt. Mängime hea meeskonna vastu, kes samuti mängib ainult võidule. Meie eesmärk on täita treeneri ülesanded, näidata head resultatiivsust ning võtta esimesed punktid."

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: "Kindlasti tahab Lootus pühapäeval avada oma punktiarve. Meie tahame suurendada oma punktiarvet. Kui mingid kõrvalised tegurid väga ei mõjuta mängu, siis punkid nopib parem meeskond väljakul."

Mängija Raiko Söötmaa: "Tulemas on väga raske mäng, sest mängime võõral väljakul ja paljud meie põhimängijad ei saa eelseisvas mängus kaasa lüüa. Oleme tõestanud, et suudame rasketes olukordades hästi mängida ja teame, et kui tahame liidreid püüda, vajame kolme punkti. Läheme võitma! "

Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Raul Kaivoja


13. mail kell 14:00 Tartu Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - FC PUUMA

JK Tammeka II peatreener Ivan O'Konnel-Bronin: "Eelmine mäng vaatamata seisule oli meil väga hea. Loodame seekord ka paremat tulemust saavutada. Puuma on tehniline võistkond, kindlasti tuleb pingeline mäng, aga me peame võitma ja teeme selleks kõik."

Mängija Hardi Vilt: "Eelmine mäng mängisime päris hästi, aga kaotasime. Seekord tuleb teha vigade parandus ja hea mängu pealt kolm punkti koju jätta. Puuma on suhteliselt noor ja tahtejõuline meeskond, kergelt nad kindlasti meile midagi ei anna. Aga esimene mäng Tamme staadionil ja võit on meie jaoks ainuke variant. Kaotama või viiki mängima pole mõtet minna."

FC Puuma tegevjuht Vitali Kobašov: "Ees on mäng meeskonnaga, kellega kodus mängisime viiki. Tammeka II on Meistriliiga meeskonna duubel ja sellepärast tuleb raske mäng. Võõrsil võtta punkte on raske, aga meie ülesanne on ikka võit."

Mängija Andre Järva: "Võõrsil on alati raske mängida aga me läheme sinna, et võtta punkte ning samas näidata ilusat jalgpalli."

Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Timo Teniste, Reigo Teearu


13. mail kell 17:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - RAKVERE JK TARVAS

FC Levadia II peatreener ARGO ARBEITER: "Eelmisel pühapäeval saime Tartust viimasel hetkel punkti juurde. Seekord ootab koduväljakul meist tabelis kõrgemal paiknev võistkond, kellele esimeses ringis kaotasime. Läheme julgelt mängule vastu ja üritame punktiarvet kasvatada."

Mängija PRIIT PIKKER: "Eelmine mäng lõppes Tarvase napi võiduga, seekord üritame revanši võtta."

JK Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Peame kõik 90 minutit mängima väga keskendunult ja oma võimalused maksimaalselt ära kasutama. Ainult siis on võimalik saavutada positiivne resultaat!"

Mängija Rainer Võsaste: "Eelmise vooru pettumus on selja taha jäetud. Kui suudame eelseisvas mängus Levadiaga oma võimalused ära kasutada ja kaitses eksimusi vältida, on igati reaalne Tallinnast võiduga naasta."

Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Grigori Ošomkov, Reelika Turi
12.05.2012 16:16
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.