KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Homme toimub Esiliigas kaks mängu
Esiliigas mängitakse homme järgi kaks varem vahelejäänud 8. ja 9. vooru kohtumist. Kiviõli linnastaadionil võõrustab kohalik Tamme Auto Valga FC Warriori meeskonda. Vaadates tabeliseisu tuleks eelistada valgalasi, aga väljakuperemehed seda arvamust muidugi ei jaga.

Teises mängus saavad Rakvere linnastaadionil kokku kohalik FC Flora ja Tallinna FC Flora II. Meeskonnad asuvad turniiritabeli lõpus ja põlevad soovist seisu parandada. Mõlemad kohtumised algavad kell 18:45.

Esiliiga VIII ja IX vooru mängud - kolmapäev, 13. mai

kell 18:45 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - VALGA FC WARRIOR

Tamme Auto peatreener Sergei Burov: "Eelmisel aastal ei saanud meie poisid Valga vastu võidurõõmu maitsta. Loodame et see aasta ei astu me sama reha peale."

Mängija Konstantin Rubtsov: "Tulemus võib positiivne tulla ainult siis, kui suudame väga hoolikalt kaitses tegutseda."

FC Warriori peatreener Zaur Tšilingarašvili: "Suutsime mängu parandada ja oma punktid võtta, kindlasti ei taha leppida vähemaga ka seekord."

Mängija Jaan Kekišev: "Eelmine hooaeg käisime korra Kiviõlis mängimas ja naasesime võiduga. Miks mitte ajalugu korrata."

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Marger Pormann


kell 18:45 Rakvere linnastaadionil (Kastani pst. 12)
RAKVERE FC FLORA - TALLINNA FC FLORA II

Rakvere FC Flora kaitsemängija Kaarel Saar: "Selle aasta esimene mäng murul. Kahjuks pole aga muru veel nii heas seisukorras, et saaks näidata tehnilist mängu. Aga kui mängime sama võitluslikult kui pühapäeval, siis on lootust positiivsele tulemusele."

Tallinna FC Flora II peatreener Urmas Kirs: "Me ei saa loota, et Rakvere poisid on kodus sama lahked, nagu olime meie pühapäeval.."

Mängija Martin Kaarjärv: "Tuleb väga raske ja võitluslik mäng. Vastane on tugev, kuid soovime kindlasti eelmise vooru kaotuse enda kasuks pöörata. Tahame revanði!"

Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Timo Afanassjev, Rauno Rammo

11.05.2009 22:58
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.