KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Valga FC Warrior tõusis Esiliigas teisele kohale
Esiliigas mängiti täna kaks varem vahelejäänud 8. ja 9. vooru kohtumist. Kiviõli linnastaadionil võõrustas kohalik Tamme Auto Valga FC Warriori meeskonda. Viimastes mängudes on väljakuperemeestel olnud raskusi meeskonna komplekteerimisel. Tänagi oli neil vaid üks varumängija. Noored valgalased läksid 11. minutil Sander Rõivassepa löögist juhtima ja hoidsid nappi edu kuni lõpuvileni ning kerkisid teenitud 3 punkti toel Esiliigas teisele kohale.

Teises mängus kohtusid Rakvere linnastaadionil kohalik FC Flora ja Tallinna FC Flora II. Kui eelmisel pühapäeval jäid võõrsil 2:0 peale virulased, siis täna panid pisut kogenumaid mängijaid kasutanud tallinlased üldiselt tasavägises mängus oma paremuse maksma samuti tulemusega 2:0. Mõlema värava autoriks oli Ken Kallaste.


Esiliiga VIII ja IX vooru mängud - kolmapäev, 13. mai

kell 18:45 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - VALGA FC WARRIOR  0:1 (0:1) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 11. Sander Rõivassepp
Hoiatused: 90.+2. Ilja Krivošein - 39. Erkki Junolainen, 85. Elvis Liivamägi

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 3-Kurotškin, 4-Kostin, 20-Moskaljov, 7-Osmanov, 19-Krivošein, 9-Kirilov, 22-Starkopf, 11-Burov, 6-Hepner, 5-Russakov (46. 21-Rubtsov).
Varus: 21-Rubtsov.

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Gull, 3-Baranov, 4-Lätt, 5-Liivamägi, 6-Ottis, 7-Leimann, 8-Tukk, 9-Rõivassepp (62. 17-Kekišev; 90. 14-Munskind), 10-Junolainen (89. 16-Danelson), 11-Maar (90.+1. 15-Karu).
Varus: 1-Armas, 14-Munskind, 15-Karu, 16-Danelson, 17-Kekišev, 18-Pärt.

Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Marger Pormann


kell 18:45 Rakvere linnastaadionil (Kastani pst. 12)
RAKVERE FC FLORA - TALLINNA FC FLORA II  0:2 (0:1) 
mitteametlik protokoll
Väravad: 8., 90. Ken Kallaste
Hoiatused: 72. Elar Tovstik - 45. Henri Rüütli

Rakvere FC Flora: 30-Susi, 16-Kaasik (75. 19-Hang), 17-A. Tovstik, 4-Vahero, 25-K. Saar, 21-Polluks, 8-M. Saar, 26-E. Tovstik (76. 5-Stamm), 22-Ljaš (73. 2-Aunapuu), 10-Petrovits, 11-Brandt (64. 15-Rannamäe).
Varus: 5-Stamm, 12-Rohtla, 19-Hang, 2-Aunapuu, 15-Rannamäe, 1-Sahkur, 7-J. Klaasen.

Tallinna FC Flora II: 1-Pedõk, 2-Gorohhov, 20-Reintam, 19-Peitre, 13-Pallo, 18-Rüütli, 4-Aru (69. 16-Jelistratov), 11-Luts, 7-Andres (84. 15-Matsina), 9-Kallaste, 10-Mööl.
Varus: 12-Meerits, 16-Jelistratov, 17-Tiitsmann, 15-Matsina, 5-Kaarjärv, 3-Tammemägi, 6-Tanvel.

Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Timo Afanassjev, Rauno Rammo


Esiliiga turniiritabel peale 10. vooru:
1 Kohtla-Järve FC Lootus 10 7 2 1 17:7 23
2 Valga FC Warrior 10 6 0 4 14:14 18
3 Tallinna FC Levadia II 10 4 6 0 25:6 18
4 Pärnu JK Vaprus 10 4 2 4 16:16 14
5 Viljandi JK Tulevik II 10 4 1 5 20:24 13
6 Tallinna JK Legion 10 3 3 4 21:24 12
7 Kiviõli Tamme Auto 10 4 2 4 23:21 11
8 Tallinna FC Flora II 10 2 3 5 8:12 9
9 Rakvere FC Flora 10 4 0 6 15:20 6
10 Lasnamäe FC Ajax 10 1 3 6 13:28 6

Väravalööjate edetabel peale 10. vooru:
12
 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
10 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
9 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
5 - Maido Pakk (JK Vaprus)
- Pavel Iljuhhin (FC Ajax)
4 - Raido Roman (JK Tulevik II)
- Konstantin Karin (FC Lootus)
4 - Ranet Lepik (JK Vaprus)
4 - Erkki Junolainen (FC Warrior)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II: (25) -
Yaroslav Dmitriev 10, Jevgeni Gurtšioglujants 3, Artjom Artjunin 3, Aleks Mones 3, Rain Aasmäe 2, Andero Pebre 1, Vladimir Vassiljev 1, Maksim Rõtškov 1, Anton Aristov 1

Kiviõli Tamme Auto: (23) - Tõnis Starkopf 12, Erik Šteinberg 2, Dmitri Kirilov 2, Ilja Krivošein 1, Stanislav Russakov 1, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Dmitri Šelehhov 1

TJK Legion: (21) - Aleksandr Pavlikhin 9, Mark Švets 3, Maksim Kisseljov 3, Aleksandr Tkatšuk 1, Sergei Dõmov 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Ivanov 1

Viljandi JK Tulevik II: (20) - Raido Roman 4, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 2, Janek Kalda 2, Eerik Reinsoo 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1

K-Järve FC Lootus: (17) - Konstantin Karin 4, Viktor Plotnikov 3, Anton Semjonov 3, Vitali Bolšakov 3, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 1, Aleksandr Avdeev 1

Pärnu JK Vaprus: (16) - Maido Pakk 5, Ranet Lepik 4, Rait Sõrmus 2, Rauno Alliku 2, Martin Partsioja 1, Taavi Midenbritt 1, Ivan Velikopolje 1

Rakvere FC Flora: (15) - Tarmo Rebane 3, Joonas Ljaš 3, Esko Brandt 2, Elar Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Alar Petrovits 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Valga FC Warrior: (14) - Erkki Junolainen 4, Jaan Leimann 3, Karl-Ivar Maar 2, Elvis Liivamägi 1, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1, Sander Rõivassepp 1

Lasnamäe FC Ajax: (13) - Pavel Iljuhhin 5, Deniss Skobelev 2, Šahriar Abdullajev 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1

Tallinna FC Flora II: (8) - Ken Kallaste 3, Andreas Aru 2, Joel Indermitte 1, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1

13.05.2009 20:19








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.