KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XV vooru eelvaated

Pühapäeval toimub Esiliigas neli XV vooru mängu, kõik algusega kell 14:00. Tallinna FC Puuma ja FC Infonet mängisid oma selle vooru kohtumise ette 2. juunil ning tabelijuht Infonet võttis sealt oma järjekordse võidu tulemusega 2:0.

Esiliiga XV vooru mängud. Pühapäeval, 10. juunil

10. juunil kell 14:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - TARTU JK TAMMEKA II 

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Viimaste mängude tulemused pole olnud just kõige rõõmustavamad, kuid ei tohi pead norgu lasta, pühapäeval üritame kurvale seeriale lõpu teha."

Mängija Dmitri Vorobjov: "Oleme viimastes mängudes halvasti mänginud kaitses, seega edu võti järgmiseks mänguks on kaitsetöö."

JK Tammeka II peatreener Ivan O'Konnel-Bronin: "Meil raske seis, sest paljud mängijad, kes käivad ülikoolis lähevad puhkustele või on neil muid tegemisi. Vaatamata sellele loodame, et suudame korralikku mängu näidata ja mõni punkt tabelisse juurde kirjutada."

Mängija Hannes Tiru: "Oleme Kiviõli jaoks tundmatu vastane ning nemad ka meie jaoks. Läheme oma mängu mängima ning peale väikest puhkust peaksid kõik olema tahtejõudu ja energiat täis. Kiviõli läheneb tabelis jõudsalt keskmiku poole, kuid loodan, et suudame neid pidurdada ja tuua kolm punkti koju."

Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Sander Sepp


10. juunil kell 14:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND - TALLINNA FC LEVADIA II 

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: "Mängijad on terved ja peale pausi peaks ka mängunälga piisama. Ei näe põhjust miks me ei peaks tegema korraliku ja võitlusliku mängu."

Mängija Margus Põldsaar: "Meeskond on mänguks hästi ette valmistunud, läheme väljakule iga sentimeetri nimel võitlema ja seda avavilest lõpuvileni! Meid rahuldab üksnes võit!"

FC Levadia II peatreener ARGO ARBEITER: "Üritame heastada eelmises omavahelises mängus saadud napi kaotuse ja teenida Pärnust vajalikke punkte."

Mängija NIKITA MARTÕNOV: "Üritame näidata head mängu, lüüa väravaid ja tulla kolme punktiga koju tagasi."

Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Tomi Rahula


10. juunil kell 14:00 Rakvere linnastaadionil (Kastani pst. 12)
RAKVERE JK TARVAS - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS 

JK Tarvase peatreener Reijo Kuusik: "Pikk mängupaus on selja taga. Oleme treeninud ja valmistunud järgmiseks tsükliks. Kohtla-Järve on mänginud viimaseid mänge väga hästi ja tundub, et Lootus on oma mängu leidmas. Anname endast kõik ja loodame fänne rõõmustada!"

Mängija Joonas Ljaš: "Esiliigas on kõik mängud väga rasked ja võitluslikud. Võidab see, kes suudab lõpuni vigadest hoiduda ja oma tahte peale suruda. Tuleb võidelda kõik 90 minutit ja anda endast maksimum, siis tuleb ka tulemus."

FC Lootuse peatreener Andrei Škaleta: "Rünnaku faasis hakkasid asjad paranema ja eelmisel mängul lõime neli väravat. Kaitse tegevusega ei saa kuidagi rahule jääda, liiga palju laseme endale väravaid lüüa. Loodan, et Rakveres suudame vigu kaitses vältida ning naaseme koju hea tujuga."

Mängija Anton Semjonov: "Järjekordne mäng nabermeeskonnaga tuleb raske. Ootame mängule ka meie fänne ning loodetavasti suudame oma mänguga neile pettumust mitte valmistada."

Peakohtunik: Raul Kaivoja
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Marger Pormann


10. juunil kell 14:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II - TARTU SK 10 

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: "Treeningutes oleme saanud taktikaga palju tööd teha. Teame, et SK 10 on väga tugev ja nende vastu peame olema valmis tõsist tööd tegema terve mängu. Oluline on keskenduda oma ülesannete täitmisele, et võita mäng."

Mängukeelu all olev Ivo Henri Pikkor: "SK 10 on väga tugev ja tehniline vastane, kuid läheme kindlasti kolme punkti võtma. Proovime palli hoida ja targalt mängida ning tunneme end kodus päris enesekindlalt."

SK 10 peatreener Andrei Tjunin: "Ees on tugev vastane ja sõit Tallinna. Peame näitama head mängu, et jätkata võistlust Meistriliigasse pääsemise eest."

Mängija Karl Koppel: "Pärast väikest pausi on meil tulemas kohe väga raske mäng. Kuna Flora asub tabelis vahetult meie ees, siis vajame mängust kindlasti kolme punkti, et nendega vahet vähendada. Flora on hetkeseisuga lubanud endale lüüa kõige vähem väravaid, mis tähendab, et peame ära kasutama iga võimaluse skoorimiseks, mis meil tekib. Kui suudame anda endast maksimumi, siis olen kindel, et suudame saavutada ka meie jaoks positiivse tulemuse!"

Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Marto Kiisk

09.06.2012 16:21
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.