KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Maakondade maavõistluste tulemused
22. juunil kell 18:00 Jõgeva linnastaadion
JÕGEVAMAA - VALGAMAA 0:1 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 57. Sander Rõivassepp
Hoiatused: 66. Magnus Martinson - 72. Maksim Sevtsenko, 75. Kaspar Rõivassepp

Jõgevamaa: 98-Karli Kütt (63. 19-Rauno Pristavka), 12-Eigo Loorius, 10-Tauno Anvelt (76. 16-Kaido Ingver), 100-Timo Olesk (63. 8-Vladimir Ingver), 6-Mairo Tikerberi (32. 17-Kristjan Kuldmägi; 46. 13-Eduard Lehtmets), 24-Rauno Pikver (46. 2-Siim Tali), 7-Nikolai Roop (32. 88-Ivo Lehtmets), 23-Mihail Gutak, 22-Magnus Martinson, 15-Aivar Anniste, 11-Priit Jõeäär.
Varus: 19-Rauno Pristavka, 2-Siim Tali, 13-Eduard Lehtmets, 16-Kaido Ingver, 88-Ivo Lehtmets, 8-Vladimir Ingver, 17-Kristjan Kuldmägi.

Valgamaa: 1-Ermo Ojaste, 11-Tanel Vanavenski, 6-Mark Ivanov (75. 8-Allan Tamm), 10-Raiko Valk, 13-Artjom Tšernõhh, 7-Kaspar Rõivassepp, 4-Kristjan Rõivassepp, 29-Sander Rõivassepp, 24-Giorgi Kurdgelia (88. 32-Priit Pindma), 2-Siimar Taits (55. 9-Maksim Sevtsenko), 5-Martin Orlo.
Varus: 8-Allan Tamm, 32-Priit Pindma, 9-Maksim Sevšenko, 99-Andrei Kangro.

Mänguolud: +22 kraadi, selge ja päikeseline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Tomi Rahula, Neeme Neemlaid


22. juunil kell 18:00 Kuressaare linnastaadion
SAAREMAA - HIIUMAA 3:1 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 4. Sander Viira, 57. pen. Märt Kluge, 88. Sander Laht - 51. Martti Pukk
Hoiatused: -

Saaremaa: 12-Aksalu Mihkel, 5-Rajaver Urmas (89. 7-Theodor Kaljo), 10-Leedo Kristjan, 4-Kluge Märt, 22-Azarov Taavi (46. 6-Kaarel Mai), 17-Seeman Sander (89. 13-Aivo Laul), 9-Luup Amor (66. 15-Kristen Mere), 23-Rajaver Margus (62. 19-Kaljo Thorwald Eirik), 11-Laht Sander (89. 27-Kristo Salumaa), 25-Viira Sander (80. 26-Mario Pruul), 8-Valmas Elari (89. 3-Arli Saar).
Varus: 27-Salumaa Kristo, 3-Saar Arli, 13-Laul Aivo, 26-Pruul Mario, 15-Mere Kristen, 6-Mai Kaarel, 7-Kaljo Theodor, 19-Kaljo Thorwald Eirik.

Hiiumaa: 1-Kotkas Gustav, 17-Lõppe Kersten (84. 12-Taavi Laja), 16-Kelder Algis, 27-Johanson Janno, 11-Koppel Tõnis (77. 21-Andreas Peetre), 2-Kutser Guido, 25-Kirs Kristjan (90.06. 8-Georg Linkov), 30-Pukk Martti, 9-Frolov Andre (63. 15-Sander Laur), 23-Laja Tauno (80. 7-Henri Tärnu), 18-Stanislav Solodov (84. 3-Mihkel Selks).
Varus: 15-Laur Sander, 21-Peetre Andreas, 20-Linkov Steven, 8-Linkov Georg, 3-Selks Mihkel, 7-Tärnu Henri, 12-Laja Taavi.

Mänguolud: +23 kraadi, päikeseline ilm, kerge tuul; väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 215
Peakohtunik: Aivar Pohlak
Abikohtunikud: Lauri Põld, Egon Tintse


22. juunil kell 18:00 Pärnu Kalevi staadion
PÄRNUMAA - VILJANDIMAA 2:3 (1:2)
ametlik protokoll
Väravad: 6. Robert Kirss, 79. Indrek Zelinski - 17. Erko Saviauk, 35., 90.+2. Tiit Tikenberg
Hoiatus: 85. Sergei Mošnikov

Pärnumaa: 1-Pedõk Stanislav (46. 22-Põldemaa Veiko), 19-Zelinski Indrek, 12-Ratnikov Eduard (46. 8-Tekko Tauno), 3-Allas Teet, 6-Lepik Ranet (46. 7-Lauter Envar), 2-Vihmoja Tõnis (86. 4-Piiroja Raio), 9-Kirss Robert (46. 17-Könninge Greger), 10-Mošnikov Sergei, 15-Melts Tanel (55. 16-Anissimov Albert), 18-Terehhov Sergei, 5-Palatu Karl.
Varus: 4-Piiroja Raio, 8-Tekko Tauno, 22-Põldemaa Veiko, 7-Lauter Envar, 17-Könninge Greger, 16-Anissimov Albert.

Viljandimaa:  1-Vessenberg Rain (46. 12-Mastik Janar), 5-Õunap Janar, 9-Raave Kalev-Marten, 4-Taska Martin, 6-Saviauk Erko, 7-Roman Raido (58. 21-Kähr Kristjan), 11-Tikenberg Tiit, 20-Luhakooder Rasmus, 17-Saag Kaimar, 19-Agasild Ardo (4. 8-Tölpus Rain; 58. 10-Klein Indrek), 14-Kivistik Loit (4. 2-Mutle Raiko).
Varus: 12-Mastik Janar, 8-Tölpus Rain, 2-Mutle Raiko, 10-Klein Indrek, 21-Kähr Kristjan.

Mänguolud: +22 kraadi, päikeseline ilm; väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 800
Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Danel Udu


22. juunil kell 18:00 Paide linnastaadion
JÄRVAMAA - RAPLAMAA 5:1 (2:1)
ametlik protokoll
Väravad: 21., 28. Juri Jevdokimov, 55. Andres Luga, 70. Tarmo Neemelo, 73. Andrei Veis - 17. Taavi Laurits
Hoiatused: -

Järvamaa: 1- Mets Raiko, 2-Mägi Andre, 14-Vanna Tõnis, 4-Rooba Urmas, 15-Veis Andrei, 6-Leetma Liivo, 8-Kõll Ervin (57. 17-Puhke Rene), 11-Seire Karel (46. 5-Luga Andres), 10-Jevdokimov Juri (73. 3-Neemelo Silver), 9-Neemelo Tarmo, 7-Kald Rauno (46. 16-Ellram Lauri).
Varus: 5-Luga Andres, 16-Ellram Lauri, 3-Neemelo Silver, 17-Puhke Rene, 18-Ivask Kaido, 19-Oraste Tiina.

Raplamaa
: 12-Palm Siim-Sten (85. 1-Kirs Sander), 9-Laurits Taavi, 15-Tutk Rauno, 18-Sillaste Ats, 7-Miilen Rene, 3-Maltsar Mihkel, 10-Maltsar Martin, 8-Pärt Mikk, 17-Aus Taavi, 2-Noode Raigo (46. 6-Kallaste Teet), 5-Kulli Roland (59. 14-Jänes Kaarel).
Varus: 14-Jänes Kaarel, 6-Kallaste Teet, 1-Kirs Sander.

Mänguolud: +23 kraadi, päikeseline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 145
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Uno Tutk, Reelika Turi


22. juunil kell 18:00 Haapsalu linnastaadion
LÄÄNEMAA - HARJUMAA 0:5 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 20. Andre Ilves, 51. Marek Mäekala, 64. Priidu Ahven, 77. Pelle Pohlak, 80. Rando Leokin
Hoiatused: 10. Aleksandr Molkov, 83. Heiki Tomingas

Läänemaa: 1-Nikkel Ivar, 11-Tamm Talis, 2-Uibopuu Rener, 86-Tomingas Heiki, 3-Paulus Rasmus, 93-Avila Aare, 19-Molkov Aleksandr (46. 21-Söötma Raiko), 17-Hunt Rimo, 12-Aavik Andro, 10-Vassiljev Aleksandr (46. 13-Kruuspan Tanel), 14-Sibul Madis.
Varus: 21-Söötma Raiko, 13-Kruuspan Tanel, 22-Vjazhemski Zan, 5-Kovtun Aleksandr.

Harjumaa: 1-Kiiler Kermo, 13-Arge Marko, 3-Heintare Egert (30. 9-Pelle Pohlak), 8-Mäekala Marek, 6-Pak Ranner (46. 16-Reinike Ott), 5-Rump Ragnar, 4-Danelson Priit, 17-Ahven Priidu (74. 18-Ervo Vaatmann), 11-Leokin Raido, 7-Leokin Rando, 10-Ilves Andre.
Varus: 18-Vaatmann Ervo, 16-Reinike Ott, 9-Pohlak Pelle.

Mänguolud: +23 kraadi, päikeseline ilm; väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 146
Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Aivar Israel, Gerli Israel


22. juunil kell 18:15 Võru linnastaadion
VÕRUMAA - PÕLVAMAA 3:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 42. pen., 81., 90. Jüri Artemkin
Hoiatused: 78. Robert Kruuda, 86. Lauri Pilv - 42. Elar Tarkus

Võrumaa: 1-Ville Tüve, 17-Jüri Artemkin, 13-Tauno Kikas (62. 21-Ats Horn), 16-Marek Jenas (82. 6-Reijo Künnapuu), 12-Kristjan Moks, 19-Riho Ruusamäe 23-Oliver Ossipov (62. 22-Robert Kruuda), 15-Roman Laidinen (78. 25-Aleksandr Orlov), 4-Andrei Kiš (15. 3-Kaspar Leies; 82. 2-Lauri Pilv), 11-Lauri Kunz, 18-Janek Siska.
Varus: 25-Aleksandr Orlov, 6-Reijo Künnapuu, 21-Ats Horn, 22-Robert Kruuda, 2-Lauri Pilv, 3-Kaspar Leies.

Põlvamaa: 16-Margus Nemvalts (62. 1-Hans Talgre), 5-Jürgen Juks, 15-Rein Lätt, 3-Elar Tarkus (62. 13-Andre Kõiv), 17-Sten Mõtus (80. 14-Marek Puik), 7-Ardi Mark (80. 19-Rauno Jõgeva), 11-Tauri Kolk, 20-Raigo Orti (34. 6-Erik Listmann), 2-Margus Mäe, 10-Tarvin Kaldvee, 9-Alar Alve.
Varus: 1-Hans Talgre, 6-Erik Listmann, 14-Marek Puik, 13-Andre Kõiv, 19-Rauno Jõgeva.

Mänguolud: +23 kraadi, selge ja päikeseline ilm; väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 151
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Urmo Visnapuu, Tiit Pruuli


22. juunil kell 18:00 Rakvere linnastaadion
LÄÄNE-VIRUMAA- IDA-VIRUMAA 1:3 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad: 56. pen. Alari Aunapuu - 11., 13. Vladislav Ivanov, 70. Vladislav Fjodorov
Hoiatus: 40. Kristo Remmelgas - 55. Mihhail Starodubtsev

Lääne-Virumaa: 1-Jüris Sahkur, 15-Siim Rannamäe, 4-Kaarel Saar, 20-Kristo Remmelgas, 91-Henri Hang, 22-Joonas Ljaš (73. 14-Hendrik Anderson), 17-Alari Tovstik, 2-Alari Aunapuu, 12-Sergei Akimov, 28-Andrei Demidjuk (50. 32-Reijo Kuusik), 7-Rainer Võsaste (50. 21-Mihkel Lõhe).
Varus: 30-Sander Susi, 21-Mihkel Lõhe, 14-Hendrik Anderson, 11-Toomas Kiis, 32-Reijo Kuusik, 3-Sergei Aniskin, 19-Tarmo Rebane.

Ida-Virumaa: 1-Mihhail Stardobutsev, 10-Igor Ovsjannikov, 7-Aleksandr Marašov (65. 14-Viktor Passikuta), 4-Aleksei Jahhimovitš, 3-Andrei Sidorenkov, 8-Jevgeni Novikov, 6-Albert Taar, 13-Vladislav Fjodorov, 5-Aleksandr Kulik, 9-Vladislav Ivanov, 20-Vitaly Kutuzov.
Varus: 12-Aleksei Matrossov, 14-Viktor Passikuta, 17-Dmitri Smirnov, 16-Deniss Tjapkin.

Mänguolud: +20 kraadi, selge ja päikeseline ilm; väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 48
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Andrei Vorobjov, Marger Pormann


22. juunil kell 18:00 Tartu Tamme staadion
TARTUMAA - TALLINN 1:4 (0:3)
ametlik protokoll - kummalisel kombel puuduvad protokollist Tallinna varumängijate nimed
Väravad: 67. Aleksandr Pruttšenko - 16., 17. Karl Mööl, 42., 83. Tarmo Kink
Hoiatused: -

Tartumaa: 31-Ats Kutter, 15-Martin Hurt (77. 44-Ivan O'Konnel-Bronin), 23-Siim Valtna, 11-Timo Teniste (86. 18-Eduard Škunov), 6-Kait-Kaarel Vaino (46. 12-Taavi Vellemaa), 5-Jürgen Kuresoo (46. 10-Aleksei Mamontov), 8-Eino Puri (46. 21-Janno Saks), 4-Marko Sonn, 17-Oliver Konsa (46. 2-Mario Hansi), 9-Rasmus Tomson (46. 14-Aleksandr Pruttšenko), 7-Albert Prosa (65. 13-Kristjan Tiirik).
Varus: 91-Indrek Koser, 18-Eduard Škunov, 10-Aleksei Mamontov, 21-Janno Saks, 12-Taavi Vellemaa, 2-Mario Hansi, 13-Kristjan Tiirik, 14-Aleksandr Pruttšenko, 44-Ivan O'Konnel-Bronin.

Tallinn: 1-Rasmus Armas, 9-Tarmo Kink, 4-Igor Morozov, 13-Elvis Liivamägi (46. 18-?), 5-Maksim Podholjuzin, 10-Nikita Baranov (46. 8-?), 3-Andrei Stepanov (46. 3-?), 2-Tihhon Šišov (46. 14-?), 15-Erkki Junolainen (46. 7-?), 6-Sander Sinilaid, 20-Karl Mööl.
Varus: 7-?, 14-?, 8-?, 17-?, 18-?.

Mänguolud: +22 kraadi, selge ja päikeseline ilm; väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 285
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Kristo Külljastinen, Martin Lember


HIIUMAA

Gustav Kotkas (15.01.1991) – Kärdla Linnameeskond
Evert Mittal (02.12.1986) – Kärdla Linnameeskond
Janno Johanson (30.09.1990) – Kärdla Linnameeskond
Guido Kutser (10.08.1985) – Kärdla Linnameeskond
Tauno Laja (16.04.1991) – FC Kuressaare
Tarmo Võsamaa (16.03.1984) – Kärdla Linnameeskond
Algis Kelder (15.07.1992) – Sörve JK
Kristjan Kirs (29.07.1992) - Kärdla Linnameeskond
Andre Frolov (18.04.1988) – Tallinna FC Flora
Tõnis Koppel (12.12.1982) – Kärdla Linnameeskond
Kersten Lõppe (25.12.1989) – Kaitseliit/Kalev JK
Taavi Lõhmus (17.08.1986) – Kärdla Linnameeskond
Veiko Linnas (01.11.1982) – Kärdla Linnameeskond
Sander Laur (18.01.1996) - Kärdla LM Dagöplast
Andreas Peetre (02.11.1990) – Kärdla Linnameeskond
Martti Pukk (20.02.1977) – Tallinna FC Flora
Jaan Tähiste (15.07.1988) – Kärdla Linnameeskond
Hendri Tärnu (02.09.1994) - Kärdla LM Dagöplast
Steven Linkov (01.05.1980) – Kärdla Linnameeskond

Treener: Kaupo Valting
Treener: Stanislav Šarkovski

 
IDA-VIRUMAA

Väravavahid
Aleksei Matrossov (06.04.1991) – Narva JK Trans
Mihhail Starodubtsev (14.08.1982) – JK Sillamäe Kalev

Kaitsjad
Aleksei Jahhimovitš (30.03.1990) – Tallinna FC Flora
Andrei Kalimullin (06.10.1977) – FC Infonet
Stanislav Kitto (30.11.1972) – Narva JK Trans
Andrei Sidorenkov (12.02.1984) – FC Fredericia (DEN)
Aleksandr Zahharenkov (09.02.1987) – Kohtla-Järve FC Lootus
Aleksandr Volodin (29.03.1988) – JK Sillamäe Kalev

Poolkaitsjad
Pavel Aleksejev (24.02.1991) – JK Sillamäe Kalev
Maksim Bazjukin (18.06.1983) – Narva JK Trans
Maksim Gussev (20.07.1994) – TJK Legion
Roman Nesterovski (09.06.1989) – JK Sillamäe Kalev
Jevgeni Novikov (28.06.1980) – klubita
Sergei Kazakov (02.01.1980) – Narva JK Trans
Roman Sobtšenko (25.01.1994) – Tallinna FC Flora II
Albert Taar (15.01.1990) – Tallinna FC Levadia
Aleksandr Tarassenkov (29.09.1980) – Kiviõli Tamme Auto
 
Ründajad
Maksim Gruznov (21.04.1974) – Narva JK Trans
Aleksandr Kulik (23.07.1981) – Narva JK Trans
Sergei Vihrov (02.03.1986) – JK Sillamäe Kalev

Treener: Valeri Bondarenko
Treener: Viktor Passikuta
Treener: Sergei Zamogilnõi


JÕGEVAMAA

Väravavahid
Karli Kütt (17.02.1993) – Tartu JK Tammeka
Rauno Pristavka (30.12.1988) – Jõgeva SK Noorus-96

Kaitsjad
Mihail Gutak (28.07.1987) – Tartu SK 10
Kaido Ingver (0 1.07.1975) – Jõgeva SK Noorus-96
Eigo Loorius (01.01.1992) – Jõgeva SK Noorus-96
Reio Praats (04.11.1993) – Jõgeva SK Noorus-96
Meelis Seeman (06.05.1972) – Jõgeva SK Noorus-96

Poolkaitsjad
Aivar Anniste (18.02.1980) – klubita
Tauno Anvelt (06.06.1986) – Jõgeva SK Noorus-96
Ivo Lehtmets (03.03.1975) – Martin Reimi JK
Eduard Lehtmets (14.04.1962) – Jõgeva SK Noorus-96
Magnus Martinson (25.02.1986) – HÜJK Emmaste
Martin Petrov (17.06.1990) – Põltsamaa JK Sport
Timo Olesk (4.03.1987) – klubita

Ründajad
Sten Juhanson (04.12.1989) – Jõgeva SK Noorus-96
Priit Jõeäär (09.08.1983) – Jõgeva SK Noorus-96
Kristjan Kuldmägi (21.07.1984) – Jõgeva SK Noorus-96
Rauno Pikver (15.07.1988) – Jõgeva SK Noorus-96
Nikolai Roop (19.11.1981) – Jõgeva SK Noorus-96
Mairo Tikerberi (30.03.1993) – Jõgeva SK Noorus-96
 
Treener: Ivo Lehtmets
Treener: Igor Orlov
Treener: Silvar Luht


JÄRVAMAA

Väravavahid
Raiko Mets (07.05.1992) – Paide Linnameeskond
Aiko Orgla (24.05.1987) – Paide Linnameeskond

Kaitsjad
Timo Lomp (26.07.1988) – Paide Linnameeskond
Andre Mägi (14.01.1988) – Paide Linnameeskond
Urmas Rooba (08.07.1978) – Paide Linnameeskond
Carl Tubarik (31.07.1981) – Paide Linnameeskond
Andrei Veis (06.04.1990) – JK Sillamäe Kalev

Poolkaitsjad
Jüri Jevdokimov (03.06.1988) – Nõmme JK Kalju
Liivo Leetma (20.01.1977) – klubita
Rauno Kald (11.03.1991) – Paide Linnameeskond
Ervin Kõll (18.03.1989) – Paide Linnameeskond
Tõnis Vanna (05.06.1984) – klubita

Ründajad
Lauri Ellram (18.02.1984) – Paide Linnameeskond
Tarmo Neemelo (10.02.1982) – Nõmme JK Kalju
Karel Seire (02.04.1995) – Paide Linnameeskond

Treener: Meelis Rooba
Treener: Viktor Mets
Asjaajaja: Jaanus Pruuli

 
LÄÄNE-VIRUMAA

Väravavahid
Jüris Sahkur (12.09.1990) – Rakvere JK Tarvas
Sander Susi (24.04.1992) – Rakvere JK Tarvas

Kaitsjad
Mihkel Gull (16.03.1988) – Tallinna FC Flora
Jaanus Kaasik (22.06.1990) – Rakvere JK Tarvas
Siim Rannamäe (16.03.1990) –Rakvere JK Tarvas
Kaarel Saar (19.03.1990) – Rakvere JK Tarvas
Mihkel Saar (30.09.1982) – Rakvere JK Tarvas
Elar Tovstik (31.10.1981) – Rakvere JK Tarvas
Taavi Trasberg (17.07.1993) – FC Kuressaare

Poolkaitsjad
Argo Aava (29.03.1986) – FC Kuressaare
Janno Abner (21.11.1988) – Keila JK
Alari Aunapuu (23.12.1989) – Rakvere JK Tarvas
Sergey Kukushkin (22.03.1991) – Lasnamäe FC Ajax
Joonas Ljaš (03.09.1990) – Rakvere JK Tarvas
Toomas Kiis (11.08.1992) - Rakvere JK Tarvas
Andreas Raudsepp (13.12.1993) – Tallinna FC Levadia
Alari Tovstik (31.07.1984) – Rakvere JK Tarvas

Ründajad
Andrei Demidjuk (28.03.1986) – Ambla
Henri Hang (28.08.1991) – Rakvere JK Tarvas
Rainer Võsaste (12.06.1990) – Rakvere JK Tarvas

 
PÕLVAMAA

Väravavahid
Margus Nemvalts (30.12.1982) – Põlva FC Lootos
Mait Toom (07.05.1990) – Tallinna FC Flora
Mihail Važnõi (13.07.1995) – Põlva JK Lootos

Kaitsjad
Jürgen Juks (05.12.1987) – Põlva FC Lootos
Rein Lätt (04.01.1975) – Kernu Kadakas
Sten Mõtus (29.03.1976) – Põlva FC Lootos
Margus Mäe –  Ahja
Lehar Savikink (05.05.1990) – Võru JK
Hans Talgre (22.09.1983) – Trummi SK

Poolakaitsjad
Tauri Kolk – Värska Originaal
Ardi Mark (30.03.1991) – FC Otepää
Ove Oot (27.08.1977) – FC Hell Hunt
Raigo Orti (18.02.1987) – Põlva FC Lootos
Elar Tarkus (30.10.1983) – FC Pubi Trehv
Erik Listmann (9.02.1995) – Põlva JK Lootos
Vladislav Mihnovitš (27.04.1993) – Põlva JK Lootos

Ründajad
Alar Alve (31.01.1988) – Tartu Quattromed
Rauno Jõgeva (05.04.1987) – Põlva FC Lootos
Tarvin Kaldvee (13.04.1992) – Põlva FC Lootos
Andre Kõiv (16.02.1984) – Põlva FC Lootos

Treener: Kaido-Meinhard Kukli
Treener: Avo Jakovits
Asjaajaja: Indrek Käo

 
PÄRNUMAA

Väravavahid
Kert Kütt (09.10.1980) – Army United FC (THA)
Stanislav Pedõk (06.06.1988) – Tallinna FC Flora
Veiko Põldemaa (6.01.1975) – Pärnu Linnameeskond

Kaitsjad
Teet Allas (02.06.1977) – Paide Linnameeskond
Karl Palatu (05.12.1982) – Tallinna FC Flora
Raio Piiroja (11.07.1979) – Arnhem Vitesse (NED)
Tõnis Vihmoja (15.01.1993) – Pärnu Linnameeskond

Poolkaitsjad
Robert Kirss (03.09.1994) – Pärnu Linnameeskond
Envar Lauter (05.09.1990) – Pärnu Linnameeskond
Ranet Lepik (23.11.1980) – Vändra JK Vaprus
Sergei Mošnikov (07.01.1988) – Pogo 4; Szczecin (POL)
Tauno Tekko (14.12.1994) – Pärnu Linnameeskond
Sergei Terehhov (18.04.1975) – Nõmme JK Kalju

Ründajad
Rauno Alliku (02.03.1990) – Tallinna FC Flora
Kris Korn (01.09.1991) – Pärnu Linnameeskond
Tanel Melts (20.11.1988) – Nõmme JK Kalju
Indrek Zelinski (13.11.1974) – Eesti Koondis
Daniil Ratnikov (10.02.1988) – JK Tallinna Kalev

Treener: Ants Kommussaar
Treener: Sergei Ratnikov
Treener: Igor Prins
Treener: Kalev Pajula
Asjaajaja: Gert Olesk


RAPLAMAA

Väravavahid
Kristjan Pallav (29.02.1984) – Rapla JK Atli (Rapla)
Siim-Sten Palm (18.08.1992) – FC Viljandi (Rapla)

Kaitsjad
Alo Bärengrub (12.02.1984) – Nõmme Kalju (Kehtna)
Kaarel Jänes (08.11.1985) – Nõmme United (Rapla)
Roland Kulli (04.07.1982) – FC Lelle (Lelle)
Meelis Laurimaa (25.08.1983) – HÜJK Emmaste (Valtu)
Mihkel Maltsar (12.07.1984) – Rapla JK Atli (Rapla)
Märten Pajunurm (29.04.1993) – FC Kuressaare (Rapla)
Mikk Pärt (01.04.1990) – FC Lelle (Lelle)
Priit Sirel (26.12.1985) – JK Kaitseliit/Kalev (Kaiu)
Rauno Tutk (10.04.1988) – Tartu JK Tammeka (Kohila)

Poolkaitsjad
Teet Kallaste (01.10.1992) – Kehtna Flora (Rapla)
Kaupo Kantsik (18.01.1992) – Kehtna Flora (Märjamaa)
Sander Karu (25.07.1992) – FC Viljandi (Märjamaa)
Juhan Noode (31.10.1994) – Tallinna FC Flora II (Kehtna)
Jesper Puusepp (29.06.1993) – Kehtna Flora (Märjamaa)
Ats Sillaste (08.04.1988) – JK Sillamäe Kalev (Märjamaa)
Ivo-Henri Pikkor (15.06.1993) – Tallinna FC Flora II (Rapla)

Ründajad
Mihail Ištšuk (23.09.1986) – Koeru SK (Kehtna)
Taavi Laurits (23.01.1990) – Tallinna FC Levadia (Märjamaa)
Karl-Eerik Luigend (15.01.1993) – Tallinna FC Flora (Lelle)

Peatreener: Janno Kivisild
Abitreener: Mati Püü
Füsioterapeut: Ilo Rihvk
Esindaja: Tiit Leier (maavanem)
Asjaajaja: Rein Pajunurm (Rapla JK Atli)
Pressiesindaja: Tiit Kaeval (Valtu seltsimaja)


SAAREMAA

Mihkel Aksalu (07.11.1984) – Tallinna FC Flora
Taavi Azarov (20.04.1980) – FC Kuressaare
Theodor Kaljo (16.01.1995) – Sörve JK
Märt Kluge (08.03.1984) – FC Kuressaare
Kristjan Leedo (17.09.1974) – Sörve JK
Kaarel Mai (05.06.1992) – Sörve JK
Urmas Rajaver (03.01.1988) – FC Kuressaare
Arli Saar (28.04.1985) – Sörve JK
Sander Viira (29.08.1989) – FC Kuressaare
Thorwald-Eirik Kaljo (10.03.1993) – FC Kuressaar
Sander Laht (26.09.1991) – FC Viljandi
Amor Luup (18.02.1992) – FC Kuressaare
Mario Pruul (10.09.1990) – Sörve JK
Margus Rajaver (16.07.1989) – Sörve JK
Sander Seeman (12.09.1992) – Sörve JK
Karel Õitspuu (31.12.1992) – Leisi JK
Kristen Mere (27.10.1991) – Sörve JK
Enri Nurmik (17.11.1996) – Sörve JK
Kristo Salumaa (6.03.1988) – Saaremaa JK
Elari Valmas (02.07.1988) – FC Kuressaare

Peatreener: Jan Važinski
Treener-mänedžer: Maikko Mölder
Treener: Margus Kuusk


TALLINN

Väravavahid
Rasmus Armas (27.04.1989) – HÜJK Emmaste
Martin Kaalma (14.04.1977) – Paide Linnameeskond

Kaitsjad
Nikita Baranov (19.08.1992) – Tallinna FC Flora
Aleksandr Kulinitš (24.05.1992) – Tallinna FC Levadia
Elvis Liivamägi (21.01.1992) – FC Viljandi
Igor Morozov (27.05.1989) – Tallinna FC Levadia
Maksim Podholjuzin (13.11.1992) – Tallinna FC Levadia
Andrei Stepanov (16.03.1979) – Aris Limassol (CYP)
Tihhon Šišov (11.02.1983) – Nõmme JK Kalju

Poolakaitsjad
Tarmo Kink (06.10.1985) – FC Karpaty Lviv (UKR)
Silver Lätt (26.01.1992) – FC Viljandi
Andero Pebre (07.08.1991) – Tallinna FC Levadia
Sander Sinilaid (7.10.1990) – FC Viljandi
Vahur Vahtramäe (24.09.1976) – HÜJK Emmaste
Karl Mööl
Erkki Junolainen

Ründajad
Raiko Karpov (05.02.1992) – Tallinna FC Flora II


VALGAMAA

Andrei Kangro (30.06.1975) – Valga FC Warrior
Ermo Ojaste (03.08.1992) – Tartu SK 10
Sergei Serdjuk (27.12.1983) – Tartu SK 10
Jevgeni Botarov (11.02.1994) – Valga FC Warrior
Aleksejs Derjabins (18.05.1988; LAT) – Tartu SK 10
Mark Ivanov (06.02.1994) – Valga FC Warrior
Reimo Paidra (05.08.1987) – Valga FC Warrior
Martin Teder (05.10.1985) – FC Otepää
Tiit Tjulkin (07.01.1987) – Valga FC Warrior
Aleksei Demutski (24.10.1984) – FC Infonet
Aleksei Larin (29.03.1992) – Tartu JK Tammeka II
Marek Naal (10.01.1993) – Valga FC Warrior
Kristjan Rõivassepp (19.07.1981) – JK Tallinna Kalev II
Siimar Taits (14.12.1991) – Valga FC Warrior
Raiko Valk (16.08.1986) – Valga FC Warrior
Tanel Vanaveski (28.05.1991) – Valga FC Warrior
Giorgi Kurdgelia (05.09.1988) – Valga FC Warrior
Ivo Malm (15.02.1985) – Valga FC Warrior
Kaspar Rõivassepp (30.06.1982) – Eesti Koondis
Sander Rõivassepp (23.08.1990) – Paide Linnameeskoond
Artjom Tšernõhh (08.05.1986) – Valga FC Warrior

Treener: Kaspar Rõivassepp
Treener: Meelis Kuivits
Treener: Margus Kuivits
 

VÕRUMAA

Väravahid
Andrei Kiš (2.11.1981) – Võru JK
Ville Tüve (26.08.1993) – Võru JK

Kaitsjad
Oleg Laidinen (24.12.1980) – Maccabi
Laidinen Oleg     Maccabi
Siska Janek        Võru JK
Moks Kristjan      Võru JK
Jenas Marek       Maku/Baltika (Soome III liiga)
Pilv Lauri            Võru JK
Ruusamäe Riho   Võru JK
 
Poolkaitsjad
Laidinen Roman   Maccabi
Kruuda Robert     Võru JK
Künnapuu Reijo    FC Balteco
Salandu Siim       Võru JK
Kunz Lauri            Võru JK
Bahmatsov Priit    Võru JK
Ossipov Oliver       Võru JK
Orlov Aleksandr     Võru JK
Rämson Kristo       Nõmme Kalju III
 
Ründajad
Artemkin Juri     Maku/Baltika (Soome III liiga)
Kikas Tauno       Võru JK
Horn Ats            Võru JK
22.06.2012 14:13








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.