KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga XVIII vooru eelvaated

Pühapäeval toimub Esiliigas neli XVIII vooru mängu, kõik algusega kell 17:00.

Liider Infonet võõrustab Kiviõli Tamme Autot, nende lähim jälitaja Tallinna FC Flora II FC Puumat ning tabeli kolmas Rakvere Tarvas taaskord oma varustaadionil Vinnis Pärnu Linnameeskonda. Tartu miniderbys kohtuvad Tamme staadionil SK 10 ja Tammeka duubelrivistus.

Kohtumine Kohtla-järve FC Lootuse ja Tallinna FC Levadia II vahel toimus juba maikuus ja lõppes Levadia 4:1 võiduga.

Esiliiga XVIII vooru mängud. Pühapäeval, 1. juulil

1. juulil kell 17:00 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET - KIVIÕLI TAMME AUTO 

FC Infoneti tegevjuht Aleksandr Altosar: "Peale võitu on alati meeldiv teha ettevalmistusi järgnevaks kohtumiseks. Viimane mäng Tamme Autoga polnud kergete killast ning võita meil ei õnnestunud. Sel korral püüame võtta revanši ning püüame saada kätte 3 punkti, et hoida kindlalt liiga esimest positsiooni."

Mängija Manucho: "Sain eelmises kohtumises hakkama kübaratrikiga ning aitasin võõrsilt ja muruväljakult võidu koju tuua. Järgmine kohtumine toimub meie vaatajate ees ning püüame valmistada oma kaasaelajatele meelehead väravate ja võiduga. Tamme Auto on väga kogenud meeskond ning võib üllatada igat vastast, mida nad tegid ka meiega eelmises kohtumises."

Tamme Auto peatreener Erik Šteinberg: "Vastas on tabeliliider, tuleb kindlasti raske mäng. Vajame hädasti punkte, et Esiliiga väljalangemistsoonist pääseda. "

Mängija Dmitri Šelehhov: "Mängupaus andis palju energiat juurde, mille abil me nüüd üritame sellele inetule kaotusteseeriale lõpu teha."

Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Grigori Ošomkov, Joonas Jaanovits


1. juulil kell 17:00 Vinni staadion (Vinni vald, Lääne-Virumaa)
RAKVERE JK TARVAS - PÄRNU LINNAMEESKOND 

JK Tarva peatreener Reijo Kuusik: "Läheme mängule vastu väga tõsiselt ja keskendunult. Peame valmistuma mänguks väga hoolega, sest Pärnuga tuleb kindlasti väga võrdne lahing!"

Väravavaht Sander Susi: "Eelmine mäng suutsime Pärnu alistada, ent lihtsat mängu pole oodata. Loodame, et meie hea vorm Vinni väljakul jätkub ja suudame need kolm punkti koju jätta."

Pärnu LM peatreener Kalev Pajula: "Rakvere on siiamaani tublisti mänginud ja palju punkte noppinud. Hooaja avamängus jäime napilt alla neile, läheme pühapäevasele mängule mõttega teha sama, mida nemad Pärnus märtsis tegid, ehk siis võitma. Distsipliin igas mõttes ongi mängu võidu võti eelseisvas mängus."

Peakohtunik: Timo Teniste
Abikohtunikud: Danel Udu, Sander Sepp


1. juulil kell 17:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA II - FC PUUMA 

FC Flora II peatreener Norbert Hurt: "Mäng Kohtla-Järvega oli meile väga oluline, saime analüüsiks materjali juurde. FC Puuma on kindlasti väga hästi motiveeritud ja nad tulevad võitlema. Kõige tähtsam on anda mängijatele konkreetsed ülesanded ja kui suudame joonisest kinni pidada, siis oleme võimelised näitama head mängu. "

Mängija Sander Lootus: "Puuma puhul on tegemist hea ja südika võistkonnaga, kelle vastu pole kerge kellelgi. Tahame liidriga vahet vähendada ning võit sellest mängust on meie jaoks väga oluline. Kõik mängijad väljakul teavad oma ülesandeid ning on väga motiveeritud võitlema, seega oleme mänguks valmis ja anname endast kõik, et mäng võidusadamasse tüürida."

FC Puuma tegevjuht Vitali Kobašov: "Ees on mäng FC Flora duubliga. Neile see mäng peale oma nime kaitsmise ja noortele mängupraktika andmise midagi ei anna. Meile aga on võidupunktid väga tähtsad oma tabelikoha parandamiseks."

Mängija Nikita Tšernei: "FC Flora II on sama noor meeskond nagu meiegi. Samuti on võimalik, et platsile jooksevad põhimeeskonna mängijad. Vaatamata sellele, et tabelis eraldab meid mitu kohta, arvan, et ees on võrdsete vastaste kohtumine. See tähendab, et tuleb kõva lahing, millest loodame võitjatena lahkuda."

Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Roland Meritee, Kaur Lillipuu


1. juulil kell 17:00 Tartu Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU SK 10 - TARTU JK TAMMEKA II 

SK 10 peatreener Andrei Tjunin: "Derby on alati väga raske mäng, aga loodame realiseerida omad väravavõimalused ning saada vajalikud kolm punkti."

Mängija Mario Hansi: Olen alati olnud Tammeka patrioot ja loodan, et neil Meistriliigas hästi läheks. Mis aga puudutab nüüd mängu vana koduklubi duubli vastu Esiliigas, siis see tõotab tulla kindlasti hea derby, Tartu linn on sellest kaua puudust tundnud. Usun, et nii minul kui kogu meie meeskonnal on motivatsiooni küllaga, et veel üks Tartu meeskond Meistriliigasse aidata."

JK Tammeka II peatreener Ivan O'Konnel-Bronin: "Tartu derby saab kindlasti olema väga pingeline ja võitluslik. Vastased on väga tugevad, kuid oleme enesekindlad, et suudame võidupunktid võtta."

Mängija Priit Peedo: "Tunneme ennast Tamme staadionil üsna enesekindlalt ning kaotama või viiki mängima pole mõtet minna. Jätame SK 10 Esiliigasse."

Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Selen Elbe

29.06.2012 19:05
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.