KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga liidrid olid 11. voorus võidukad
Esiliiga XI vooru mängud olid resultatiivsed. Viies mängus löödi kokku 25 väravat! Liidrina jätkav Kohtla-Järve FC Lootus alistas Tallinna FC Flora II 5:1. Teisel kohal olev Valga FC Warrior sai 5:0 võidu Kiviõli Tamme Auto üle. Ka kolmas liidergrupi meeskond Tallinna FC Levadia II sai suure võidu. Lasnamäe FC Ajax vandus alla 0:4.

Tallinna JK Legion alistas Viljandi JK Tulevik II meeskonna 3:1 ning Rakvere FC Flora vandus peale võidukat avapoolaega Pärnu JK Vaprusele alla 1:5. Pärnakad läksid erilisse hoogu lõpuminutitel, kui neil õnnestus järjest iluväravaid lüüa.

Esiliiga XI voorus kohtusid pühapäeval, 17. mail:

kell 14:00 Wismari kunstmurustaadion
TALLINNA JK LEGION - VILJANDI JK TULEVIK II 3:1 (2:1) 
ametlik protokoll
Väravad
: 34., 58. Aleksandr Pavlikhin, 44. Mark Švets - 11. Eerik Reinsoo
Hoiatused: 40. Armand Naris, 68. Karol Mets, 75. Aleksandr Kulatšenko, 81. Rasmus Luhakooder

TJK Legion: 12-Pavel Kirjuhhin, 3-Andrei Suvorov, 4-Pavel Rubel (67. 38-Rodion Ovsijenko), 9-Sergei Dõmov, 10-Aleksei Latõnin, 11-Aleksei Titenok (78. 2-Jüri Lipsik), 21-Alexander Pavlikhin, 22-Aleksandr Savtšenko, 23-Aleksandr Ivanov, 25-Mark Švets, 35-Andrei Kostin.
Varus: 2-Jüri Lipsik, 14-Maksim Dolinenko, 38-Rodion Ovsijenko.

JK Tulevik II: 1-Kaido Koppel, 5-Mikk Metsa, 13-Armand Naris, 17-Aleksei Jahhimovitš, 2-Karol Mets, 10-Eerik Reinsoo, 11-Rasmus Luhakooder, 18-Alen Stepanjan (46. 8-Albert Taar), 9-Janar Toomet (62. 3-Ants Stern), 7-Raido Roman (46. 14-Markko Kudu), 19-Aleksandr Kulatšenko.
Varus: 12-Dmitri Lipetski, 5-Tanel Olev, 3-Ants Stern, 14-Markko Kudu, 8-Albert Taar.

Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Aron Härsing


kell 14:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR - KIVIÕLI TAMME AUTO 5:0 (1:0) 
ametlik protokoll
Väravad
: 41., 87. Kaspar Kaldoja, 52., 69. Elvis Liivamägi, 86. Toomas Pent
Hoiatused: 5. Kaspar Kaldoja, 27. Mihkel Gull - 12. Ilja Krivošein, 39. Dmitri Kirilov, 56. Sergei Burov

FC Warrior: 46-Madis Rajando, 2-Mihkel Gull, 3-Nikita Baranov (72. 17-Priit Danelson), 4-Silver Lätt, 5-Elvis Liivamägi, 6-Ott Ottis, 7-Karl Ivar Maar (37. 14-Jaan Kekišev), 8-Siim Tukk (76. 16-Rasmus Munskind), 9-Sander Rõivassepp (57. 18-Richard Vald), 10-Erkki Junolainen (83. 15-Toomas Pent), 11-Kaspar Kaldoja.
Varus: 1-Rasmus Armas, 14-Jaan Kekišev, 15-Toomas Pent, 16-Rasmus Munskind, 17-Priit Danelson, 18-Richard Vald, 19-Martin Pley.

Tamme Auto: 16-Konstantin Rubtsov, 4-Sergei Kostin, 6-Janek Hepner, 3-Aleksei Kurotškin, 9-Dmitri Kirilov, 7-Renat Osmanov (46. 20-Andrei Moskaljov), 19-Ilja Krivošein (65. 21-Rustam Gurbanov), 22-Tõnis Starkopf, 11-Sergei Burov, 10-Erik Šteinberg, 5-Stanislav Russakov.
Varus: 1-Dmitri Vorobjov, 20-Andrei Moskaljov, 21-Rustam Gurbanov, 14-Viktor Sergejev.

Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik Aivar Israel
Abikohtunikud: Indrek Bachmann, Martin Lember


kell 14:00 Rakvere linnastaadion (Kastani pst 12)
RAKVERE FC FLORA - PÄRNU JK VAPRUS 1:5 (1:0) 
ametlik protokoll
Väravad
: 21. Esko Brandt - 56. Rauno Alliku, 78. Rait Sõrmus, 86. Kaarel Kaarlimäe, 88., 90. Aleksei Galkin
Hoiatused: 41. Joonas Ljaš, 62. Martin Polluks - 17. Ronek Saal, 61. Kaarel Kaarlimäe

Rakvere FC Flora: 30-Sander Susi, 2-Alari Aunapuu, 17-Alari Tovstik, 4-Mehis Vahero, 25-Kaarel Saar, 21-Martin Polluks, 8-Mihkel Saar, 26-Elar Tovstik, 22-Joonas Ljaš, 11-Esko Brandt (68. 15-Siim Rannamäe), 19-Henri Hang (81. 12-Veiko Rohtla).
Varus: 12-Veiko Rohtla, 15-Siim Rannamäe, 14-Taavi Trasberg, 7-Jan Klaasen.

JK Vaprus: 25-Priit Pikker, 6-Ronek Saal, 3-Tambet Anso, 23-Ranet Lepik, 5-Taavi Midenbritt, 12-Aleksei Galkin, 20-Ivan Velikopolje, 13-Kaarel Kaarlimäe (90. 4-Andro Aavik), 8-Mihkel Tiit (84. 16-Greger Könninge), 10-Rauno Alliku, 7-Rait Sõrmus.
Varus: 30-Rauno Rahnik, 4-Andro Aavik, 16-Greger Könninge, 35-Gert Olesk.

Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik Ain Karutoom
Abikohtunikud: Pille Raadik, Marger Pormann


kell 14:00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljak
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - TALLINNA FC FLORA II 5:1 (4:1) 
ametlik protokoll
Väravad
: 25., 45.+1. Viktor Plotnikov, 31. Sergei Popov, 39. Viktor Aksjonov, 90.+2. Aleksandr Gluhno - 36. Andreas Aru
Hoiatused: 42. Viktor Plotnikov, 43., 72. Aleksei Žukov, 58. Aleksandr Zahharenkov - 43. Stanislav Goldberg, 72. Karl Mööl, 78. Juss Tanvel
Eemaldamine: 72. Aleksei Žukov

FC Lootus: 22-Valeri Smelkov, 16-Vitali Vaštšenko (73. 7-Aleksandr Sojunen), 3-Jaan Tarassu, 13-Maksim Bozjabin, 6-Aleksandr Zahharenkov, 2-Viktor Aksjonov (46. 5-Aleksandr Gluhno), 20-Viktor Plotnikov (59. 23-Stanislav Andrejev), 19-Sergei Popov, 8-Vitali Bolšakov (86. 15-Vadim Miller), 10-Anton Semjonov, 14-Aleksei Žukov.
Varus: 99-Aleksandr Rjabtšun, 23-Stanislav Andrejev, 5-Aleksandr Gluhno, 15-Vadim Miller, 9-Aleksandr Avdeev, 7-Aleksandr Sojunen, 18-Igor Tarassu.

Tallinna FC Flora II: 12-Marko Meerits, 5-Janer Gorohhov (73. 11-Juss Tanvel), 2-Kevin Paavo, 3-Joel Indermitte, 17-Meelis Peitre (46. 15-Sander Matsina), 13-Jürgen Pallo, 8-Janno Jelistratov, 6-Oliver Andres (46. 7-Raiko Karpov), 10-Karl Mööl, 14-Stanislav Goldberg (80. 9-Tanel Tammemägi), 4-Andreas Aru.
Varus: 7-Raiko Karpov, 11-Juss Tanvel, 15-Sander Matsina, 9-Tanel Tammemägi.

Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Toomas Nõmmiste


kell 17:00 FC Ajaxi kunstmuruväljak (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - TALLINNA FC LEVADIA II  0:4 (0:2) 
ametlik protokoll
Väravad
: 6. Iaroslav Dmitriev, 44. Vladimir Vassiljev, 69. ov. Sergei Kondratenko, 84. Rain Aasmäe
Hoiatus: 10. Jevgeni Kirpu

FC Ajax: 1-Maksim Mamutov, 5-Sergei Kondratenko, 15-Deniss Jõgiste (71. 20-Vitali Mihhasev), 3-Aleksandr Kirpu (81. 9-Deniss Skobelev), 4-Jevgeni Kirpu, 10-Sergei Tasso, 19-Andrei Borissov, 6-Pavel Iljuhhin (63. 11-Sergei Kononov), 8-Deniss Suvorikov, 14-Šahrijar Abdullajev, 13-Valentin Fuksov.
Varus: 11-Sergei Kononov, 20-Vitali Mihhasev, 7-Levani Lagvilava, 9-Deniss Skobelev.

FC Levadia II: 12-Kert Kütt (60. 30-Ilja Kassjantšuk), 2-Igor Subbotin, 3-Maksim Podholjuzin (60. 5-Markus Holst), 4-Vladimir Vassiljev (55. 14-Rain Aasmäe), 6-Aleksandr Kulinitš, 8-Iaroslav Dmitriev, 10-Jevgeni Gurtšioglujants (77. 9-Marek Mäekala), 11-Andero Pebre (71. 7-Klimentii Boldõrev), 15-Aleks Mones, 17-Maksim Rõtškov, 21-Artjom Artjunin.
Varus: 30-Ilja Kassjantšuk, 5-Markus Holst, 7-Klimentii Boldõrev, 9-Marek Mäekala, 14-Rain Aasmäe, 16-Aleksei Gretško.

Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik Margus Kotter
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Kaur Lillipuu  

Esiliiga tabel peale 11. vooru:
1 Kohtla-Järve FC Lootus 11 8 2 1 22:8 26
2 Valga FC Warrior 11 7 0 4 19:14 21
3 Tallinna FC Levadia II 11 5 6 0 29:6 21
4 Pärnu JK Vaprus 11 5 2 4 21:17 17
5 Tallinna JK Legion 11 4 3 4 24:25 15
6 Viljandi JK Tulevik II 11 4 1 6 21:27 13
7 Kiviõli Tamme Auto 11 4 2 5 23:26 11
8 Tallinna FC Flora II 11 2 3 6 9:17 9
9 Rakvere FC Flora 11 4 0 7 16:25 6
10 Lasnamäe FC Ajax 11 1 3 7 13:32 6

Väravalööjate edetabel peale 11. vooru:
12
 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
11 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
10 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
5 - Maido Pakk (JK Vaprus)
- Pavel Iljuhhin (FC Ajax)
5 - Viktor Plotnikov (FC Lootus)
4 - Raido Roman (JK Tulevik II)
- Konstantin Karin (FC Lootus)
4 - Ranet Lepik (JK Vaprus)
4 - Erkki Junolainen (FC Warrior)
4 - Mark Švets (TJK Legion)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II: (29) -
Yaroslav Dmitriev 11, Jevgeni Gurtšioglujants 3, Artjom Artjunin 3, Aleks Mones 3, Rain Aasmäe 3, Vladimir Vassiljev 2, Andero Pebre 1, Maksim Rõtškov 1, Anton Aristov 1
omavärav: Sergei Kondratenko (FC Ajax)

TJK Legion: (24) - Aleksandr Pavlikhin 10, Mark Švets 4, Maksim Kisseljov 3, Aleksandr Tkatšuk 1, Sergei Dõmov 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Ivanov 1, Aleksandr Savtšenko 1

Kiviõli Tamme Auto: (23) - Tõnis Starkopf 12, Erik Šteinberg 2, Dmitri Kirilov 2, Ilja Krivošein 1, Stanislav Russakov 1, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Dmitri Šelehhov 1

K-Järve FC Lootus: (22) - Viktor Plotnikov 5, Konstantin Karin 4, Anton Semjonov 3, Vitali Bolšakov 3, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 1, Aleksandr Avdeev 1, Sergei Popov 1, Viktor Aksjonov 1, Aleksandr Gluhno 1

Pärnu JK Vaprus: (21) - Maido Pakk 5, Ranet Lepik 4, Rauno Alliku 3, Rait Sõrmus 2, Aleksei Galkin 2, Martin Partsioja 1, Taavi Midenbritt 1, Ivan Velikopolje 1, Rait Sõrmus 1, Kaarel Kaarlimäe 1

Viljandi JK Tulevik II: (21) - Raido Roman 4, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 2, Eerik Reinsoo 3, Rasmus Luhakooder 2, Janek Kalda 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1
omavärav: Vadim Gritsjuk (FC Lootus)

Valga FC Warrior: (19) - Erkki Junolainen 4, Jaan Leimann 3, Elvis Liivamägi 3, Karl-Ivar Maar 2, Kaspar Kaldoja 2, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1, Sander Rõivassepp 1, Toomas Pent 1

Rakvere FC Flora: (16) - Tarmo Rebane 3, Joonas Ljaš 3, Esko Brandt 3, Elar Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Alar Petrovits 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Lasnamäe FC Ajax: (13) - Pavel Iljuhhin 5, Deniss Skobelev 2, Šahriar Abdullajev 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1

Tallinna FC Flora II: (9) - Ken Kallaste 3, Andreas Aru 3, Joel Indermitte 1, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1
17.05.2009 17:35








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.